آغاز لیگ برتر کشتی آزاد از ۱۰ مهر

هوادار گزارش می دهد، با اعلام فدراسیون کشتی، مسابقات لیگ کشتی آزاد از ۱۰ مهر به صورت متمرکز آغاز می‌شود.

آغاز لیگ برتر کشتی آزاد از ۱۰ مهر

به گزارش هوادار و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، نشست هماهنگی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد، جام یادگار امام(ره) صبح امروز با حضور مسئولان فدراسیون کشتی و سازمان لیگ و همچنین نمایندگان تیم های شرکت کننده در سالن جلسات خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

در ابتدای نشست رییس سازمان لیگ کشتی با اشاره به انصراف تیم نفت و گاز کرمانشاه و ادغام دو تیم پاس تهران و ستارگان ساری با نامه رییس تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح، از کناره گیری احتمالی تیم ویزازون هم خبر داد. البته نصیرزاده اعلام کرد در صورت انصراف این تیم، به احتمال فراوان یک تیم جدید جایگزین خواهد شد تا لیگ برتر کشتی آزاد با حضور ۸ تیم برگزار شود.

در ادامه برنامه پیشنهادی سازمان لیگ در اختیار نمایندگان باشگاهها قرار گرفت. با این حال رییس فدراسیون کشتی با اعلام اینکه اتحادیه جهانی کشتی قرار است ۱۰ مهرماه درباره برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ تصمیم نهایی اش را اعلام کند، از نمایندگان باشگاهها خواست پیرامون اینکه لیگ قبل از اعلام تصمیم اتحادیه جهانی آغاز شود یا بعد از تاریخ یاد شده درباره زمان شروع مسابقات تصمیم گیری شود، نظرات خود را ارائه کنند. 

برای دقایقی هم نمایندگان باشگاهها نظرات خود را اعلام کردند تا در نهایت جمع بندی این نشست شروع بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد از تاریخ ۱۰ مهرماه باشد. بر اساس این تصمیم مقرر شد طبق برنامه ریزی سازمان لیگ دور رفت لیگ برتر از ۱۰ مهرماه و به صورت متمرکز به میزبانی تهران آغاز شود و بعد از این تاریخ و با اعلام نظر اتحادیه جهانی پیرامون برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ درباره نوع برگزاری دور برگشت رقابت‌ها نیز تصمیم گیری صورت بگیرد. 

در پایان نشست هم رییس فدراسیون کشتی به پرداخت مبلغ ورودیه توسط تیم ها تا تاریخ اعلام شده از سوی سازمان لیگ تاکید کرد. همچنین علیرضا دبیر از نمایندگان باشگاههای حاضر در لیگ بیستم خواست پروتکل های بهداشتی مصوب از سوی وزارت بهداشت را به بهترین شکل رعایت کنند. 

همچنین مسئول امور بین الملل فدراسیون با اشاره به نامه رییس شورای کشتی آسیا به پرداخت حق ترانسفر برای جذب کشتی‌گیران خارجی توسط تیم‌های لیگ برتری تاکید کرد. 

افزودن نظر

اخبار کشتی

آغاز لیگ برتر کشتی آزاد از ۱۰ مهر

۱۳۹۹/۰۶/۲۳ ۱۴:۰۳

هوادار گزارش می دهد، با اعلام فدراسیون کشتی، مسابقات لیگ کشتی آزاد از ۱۰ مهر به صورت متمرکز آغاز می‌شود.

کاوه: شرایط حضور در یک تورنمنت بین المللی را نداریم

۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۰۹:۲۵

هوادار گزارش می دهد، مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: شرایط حضور در یک تورنمنت بین المللی را نداریم و نمی توانیم دعوت اوکراین را برای حضور در مسابقات قبول کنیم.

فدراسیون کشتی اوکراین، تیم ملی کشتی آزاد ایران را به مسابقات «کیف» دعوت کرد

۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۱۴:۱۵

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون کشتی اوکراین از تیم کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های بین المللی اوکراین دعوت کرد.

مبلغ بورسیه ۲ کشتی گیر ملی پوش پرداخت شد/ یزدانی و گرایی ۷۵ میلیون تومان گرفتند

۱۳۹۹/۰۶/۱۰ ۱۰:۲۵

هوادار گزارش می دهد، بخش سوم مبلغ بورسیه المپیکی حسن یزدانی و محمدعلی گرایی عضو تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان پرداخت شد.

واکنش سرمربی تیم ملی کشتی به قرارداد ویلموتس

۱۳۹۹/۰۶/۰۵ ۱۴:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص قرارداد ویلموتس واکنش نشان داد.

بومگارتنر بار دیگر رئیس فدراسیون کشتی آمریکا شد

۱۳۹۹/۰۶/۰۴ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، بروس بومگارتنر قهرمان پرآوازه کشتی آزاد المپیک و جهان، بار دیگر بعنوان رئیس فدراسیون کشتی آمریکا انتخاب شد.

تقدیر کشتی آسیا از بنا و محمدی به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۰:۲۳

هوادار گزارش می دهد، تقدیر از برترین های کشتی آسیا در سال ٢٠١٩ صبح روز چهارشنبه و به صورت اینترنتی برگزار می شود.

رئیس هیأت کشتی استان کرمان انتخاب شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، انتخابات هیأت کشتی استان کرمان برای تعیین رئیس، صبح امروز در شهر کرمان برگزار شد.

پاسخ اتحادیه جهانی به فدراسیون کشتی؛ به دنبال اهدای مقام سوم به شما هستیم

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای پاسخ فدراسیون کشتی کشورمان در مورد چگونگی دریافت کاپ سوم تیمی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ قزاقستان را داد.

نوری: ۱۰ روز است تمریناتم را آغاز کردم / قول می دهم در المپیک دل مردم را شاد کنم

۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۳:۵۹

هوادار گزارش می دهد، فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی کشورمان گفت: به مرور زمان ورزشکاران دیگر دستورالعمل های ساده بهداشتی را هم رعایت نمی‌کردند و باعث شد من در محل باشگاه به کرونا مبتلا شوم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد