آغاز لیگ برتر کشتی آزاد از ۱۰ مهر

هوادار گزارش می دهد، با اعلام فدراسیون کشتی، مسابقات لیگ کشتی آزاد از ۱۰ مهر به صورت متمرکز آغاز می‌شود.

آغاز لیگ برتر کشتی آزاد از ۱۰ مهر

به گزارش هوادار و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، نشست هماهنگی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد، جام یادگار امام(ره) صبح امروز با حضور مسئولان فدراسیون کشتی و سازمان لیگ و همچنین نمایندگان تیم های شرکت کننده در سالن جلسات خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد.

در ابتدای نشست رییس سازمان لیگ کشتی با اشاره به انصراف تیم نفت و گاز کرمانشاه و ادغام دو تیم پاس تهران و ستارگان ساری با نامه رییس تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح، از کناره گیری احتمالی تیم ویزازون هم خبر داد. البته نصیرزاده اعلام کرد در صورت انصراف این تیم، به احتمال فراوان یک تیم جدید جایگزین خواهد شد تا لیگ برتر کشتی آزاد با حضور ۸ تیم برگزار شود.

در ادامه برنامه پیشنهادی سازمان لیگ در اختیار نمایندگان باشگاهها قرار گرفت. با این حال رییس فدراسیون کشتی با اعلام اینکه اتحادیه جهانی کشتی قرار است ۱۰ مهرماه درباره برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ تصمیم نهایی اش را اعلام کند، از نمایندگان باشگاهها خواست پیرامون اینکه لیگ قبل از اعلام تصمیم اتحادیه جهانی آغاز شود یا بعد از تاریخ یاد شده درباره زمان شروع مسابقات تصمیم گیری شود، نظرات خود را ارائه کنند. 

برای دقایقی هم نمایندگان باشگاهها نظرات خود را اعلام کردند تا در نهایت جمع بندی این نشست شروع بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد از تاریخ ۱۰ مهرماه باشد. بر اساس این تصمیم مقرر شد طبق برنامه ریزی سازمان لیگ دور رفت لیگ برتر از ۱۰ مهرماه و به صورت متمرکز به میزبانی تهران آغاز شود و بعد از این تاریخ و با اعلام نظر اتحادیه جهانی پیرامون برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ درباره نوع برگزاری دور برگشت رقابت‌ها نیز تصمیم گیری صورت بگیرد. 

در پایان نشست هم رییس فدراسیون کشتی به پرداخت مبلغ ورودیه توسط تیم ها تا تاریخ اعلام شده از سوی سازمان لیگ تاکید کرد. همچنین علیرضا دبیر از نمایندگان باشگاههای حاضر در لیگ بیستم خواست پروتکل های بهداشتی مصوب از سوی وزارت بهداشت را به بهترین شکل رعایت کنند. 

همچنین مسئول امور بین الملل فدراسیون با اشاره به نامه رییس شورای کشتی آسیا به پرداخت حق ترانسفر برای جذب کشتی‌گیران خارجی توسط تیم‌های لیگ برتری تاکید کرد. 

افزودن نظر

اخبار کشتی

محمد خادم پیشکسوت کشتی درگذشت

۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۱۱:۱۶

هوادار گزارش می دهد، پیشکسوت کشتی دارنده مدال نقره مسابقات کشتی آزاد جهان در سال ۱۹۶۲ تولیدو آمریکا، مربی اسبق تیم ملی کشتی درگذشت.

سخنگوی فدراسیون کشتی: حال تمام مربیان کرونایی تیم ملی رو بهبودی است

۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۰۸:۴۲

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: شرایط جسمانی همه مربیان تیم ملی رو بهبودی است و روزهای آخر قرنطینه را سپری می‌کنند.

سوریان: ۴ کشتی گیر و ۲ مربی به مسابقات صربستان اعزام می شوند

۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۷:۱۴

هوادار گزارش می دهد، نائب رییس فدراسیون کشتی گفت: ۴ کشتی گیر و ۲ مربی در رشته های آزاد و فرنگی به مسابقات جام جهانی انفرادی صربستان اعزام می شوند.

محمد بنا در بیمارستان بستری شد

۱۳۹۹/۰۸/۲۴ ۱۴:۴۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد.

پیشکسوت کشتی در قرنطینه خانگی

۱۳۹۹/۰۸/۲۴ ۱۲:۵۱

هوادار گزارش می دهد، وضعیت سلامتی دارنده چهار مدال طلای جهان و مدال برنز المپیک رو به بهبود است.

دبیر: کشتی ما در آموزش مربی مشکل دارد/باید قبول کنیم که افت کرده‌ایم

۱۳۹۹/۰۸/۲۲ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون کشتی برای بازدیدی ۲ روزه از وضعیت کشتی زنجان روز گذشته به این استان سفر کرد.

اردوی تیم‌های ملی کشتی تعطیل شد

۱۳۹۹/۰۸/۲۱ ۱۱:۵۶

هوادار گزارش می دهد، اردوهای تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی با توجه به لغو رقابت‌های جهانی، به مدت چند روز تعطیل شد.

دبیر: انستیتو مرکز تفکر برای کشتی کشور است

۱۳۹۹/۰۸/۲۰ ۰۹:۵۷

هوادار گزارش می دهد، نخستین وبینار مسئولان کمیته آموزش هیأت کشتی استان ها عصر دیروز توسط انستیتو بین المللی کشتی برگزار شد.

آزادکار ایران زانوی خود را جراحی می‌کند

۱۳۹۹/۰۸/۱۲ ۱۳:۴۹

هوادار گزارش می دهد، آزادکار کشورمان زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد.

زمان آغاز دومین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اعلام شد

۱۳۹۹/۰۸/۱۰ ۱۳:۵۷

هوادار گزارش می دهد، زمان برپایی دومین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی صربستان مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد