ادامه همکاری حسین عبدی با تیم ملی فوتبال دختران شرط دارد

مشاور فنی تیم‌های ملی فوتبال دختران در پایان بازی‌های مرحله دوم انتخابی المپیک که با حذف ایران همراه بود ادامه همکاری خود با تیم‌های بانوان را برعهده فدراسیون گذاشت.

ادامه همکاری حسین عبدی با تیم ملی فوتبال دختران شرط دارد

به گزارش هوادار، حسین عبدی مشاور فنی تیم ملی فوتبال دختران درباره حذف ایران از مرحله دوم انتخابی المپیک و ادامه همکاری خود با تیم های ملی بانوان گفت: این موضوع به نوع نگاه فدراسیون بستگی دارد. اگر پیشرفتی حاصل شده می توان این همکاری را ادامه داد. هر تصمیمی فدراسیون بگیرد باید از آن راه وارد شد. امیدوارم مشکل خاصی نباشد و بازیکنان فقط بتوانند با هر کسی که به پیشرفت شان کمک بیشتری می کند، کار کنند.

مشاور فنی تیم های ملی بانوان اضافه کرد: قبل از مسابقات بازیکنان تیم زحمت زیادی کشیدند. برنامه هایمان را از ۲۷ اسفند شروع کردیم. غیر از جلسات فنی سه نوبت در روز تمرین می کردند. در کل ۱۲ روز برای آماده کردن آن ها زمان داشتیم و توانستیم تا حدی این کار را انجام دهیم.

او در این مورد افزود: بازیکنان بازی اول هنوز آمادگی ذهنی نداشتند. شاید در دقایق اولیه اشتباهات خودمان باعث شد که تیم حرف به گل برسد اما از دقیقه ۱۵ به بعد تا آخر، بازی دست بچه ها بود. اگر توپ هایمان درون دروازه می رفت با نتیجه پرگل برنده می شدیم. آن ها در بازی با فلسطین فوق العاده کار کردند. اما در بازی آخر در بعضی نقاط زمین به بازیکنان فشار وارد شد و در نتیجه اشتباهات فردی بالا رفت که این موضوع بر کل تیم تأثیر گذاشت.

عبدی به پیشرفت تیم بانوان اشاره کرد و گفت: فیلم بازی گویای نوع بازی و تلاش بازیکنان است. الان تیم از حالتی که فقط دفاع بکند و در دقایق ابتدایی کارش به زحمت بیافتد خارج شده است. به صعود نزدیک بودیم اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد. اگر از فشار صعود و استرس آن دور می شدیم نتیجه بهتری رقم می خورد. هرچند از این نظر نتیجه نگرفتند اما پیشرفت شان اصلی ترین نتیجه است که باعث شده به خودباوری برسند و پا به پای هر تیمی بازی کنند.

مشاور فنی تیم ملی بر لزوم حمایت از تیم ملی تاکید و بیان کرد: تیم با نوع بازی ای که یاد گرفته و با اینکه بر پله اول قرار دارد اما زود پیشرفت کرد و اگر رها شود شتاب پیشرفتش کُند خواهد شد. به همین دلیل باید در تورنمنت های مختلف کار کنند. الان با تجربه گران بهایی که تیم به دست آورده است و آمادگی ای که دارد، نباید رها شود چون در این صورت همه زحمت ها و پتانسیل ها را از بین برده ایم بنابراین باید آن را حفظ و فرصت حضور بازیکنان شایسته در تیم ملی را فراهم کنیم.

افزودن نظر

اخبار بانوان

تکواندو قهرمانی جهان؛ مهلا دومین فینالیست تاریخ دختران، هادی‌پور فردا مبارزه می کند

۵۷۴۶/۰۹/۱۷ ۲۳:۰۵

در پایان رقابت‌های روز نخست مسابقات تکواندو قهرمانی جهان مهلا مومن‌زاده موفق شد به عنوان دومین دختر ایرانی به فینال این رقابت‌ها برسد. فردا فینال مهلا و همچنین رقابت‌های آرمین هادی‌پور پیگیری می...

لیگ سری آ ترکیه؛ حمیده عباسعلی و خاکسار دختران طلایی ایران

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۱۸:۳۷

حمیده عباسعلی و طرات خاکسار در فینال مسابقات کاراته لیگ سری آ ترکیه دو مدال طلا برای ایران گرفتند.

سرمربی تیم ملی والیبال: برایمان مهم است که در شیکاگو باشیم- همه می خواهند ما را شکست دهند

۲۶۴۰/۰۹/۰۷ ۲۱:۲۶

ایگور کولاکوویچ بعد از شکست دادن روسیه از حضور تماشاگران، جنگندگی بازیکنانش و دلایل پیروزی تیم و اهمیت حضور در مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال به خبرنگاران گفت.

لیگ برتر فوتبال دختران؛ پیروزی پرگل تیم های اصفهانی ، ملوان نیامد

۲۶۴۰/۰۸/۲۲ ۲۳:۴۱

 لیگ برتر فوتبال دختران و در هفته هیجدهم با پیروزی مدعیان همراه شد.

دختران اردو نشین تیم ملی کاراته در انتخابی مشخص شدند

۲۰۱۹/۰۶/۱۸ ۱۶:۰۹

مبارزات انتخابی تیم ملی کاراته بانوان از صبح امروز سه شنبه ۲۸ خردادماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا چهره نفرات راه یافته به اردو مشخص شود.

دیپلم افتخار اتحادیه جهانی المپین ها برای زهرا نعمتی

۲۰۱۹/۰۶/۱۷ ۱۲:۲۶

زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک‌های تیراندازی با کمان در بازی‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ از سوی اتحادیه جهانی المپین‌ها صاحب دیپلم افتخار شد.

جام جهانی بسکتبال؛ تیم سه نفره دختران به هلند می‌رود

۲۰۱۹/۰۶/۱۶ ۱۵:۱۳

تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران برای حضور در جام جهانی هلند ۲۰۱۹ راهی این کشور می‌شود.
 

نازنین شهرکی، کاپیتان تیم ملی گلف شد

۲۰۱۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۵۵

کاپیتان تیم ملی گلف دختران بالای ۱۸ سال انتخاب شد.

مسابقات فدکاپ؛ دومین شکست تیم ملی تنیس دختران

۲۰۱۹/۰۶/۱۳ ۱۵:۴۰

تیم ملی تنیس بانوان دومین بازی خود را در مسابقات فدکاپ واگذار کرد.

واکنش ناظمی به درگیری دوباره در فوتبال دختران: برخورد می کنیم

۲۰۱۹/۰۵/۲۶ ۱۰:۳۸

مسئول برگزاری مسابقات فوتبال بانوان گفت: گزارش مسابقه خلیج فارس شیراز و پالایش گاز ایلام را به کمیته انضباطی ارسال کردیم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد