اسبقیان: نمی‌دانم بنی تیمم قصد حضور در انتخابات کشتی را دارد یا نه - در باره ضیایی هر چه قانون بگوید، اجرا می کنیم

مدیر دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها گفت: حضور سرپرستان فدراسیون‌ها منع قانونی ندارد، اما با صحبتهاییکه با وزیر ورزش و وزارتخانه شده است قول اخلاقی دادند درانتخابات شرکت نکنند.

اسبقیان: نمی‌دانم بنی تیمم قصد حضور در انتخابات کشتی را دارد یا نه - در باره ضیایی هر چه قانون بگوید، اجرا می کنیم

به گزارش هوادار، شروین اسبقیان در حاشیه مراسم مراسم گل ریزان حمایت از زنان و کودکان مظلوم یمن اظهار داشت: جامعه ورزش همواره در اینگونه مراسم ها پیشگام بوده است. امروز هم با هماهنگی قبلی و با پیگیری های ورزشکاران و پیشکسوتان در این مراسم حضور پیدا کردیم و شاهد یک گلریزان خوبی خواهیم بود. امیدوارم این مثلث شوم صهیونیستی - آمریکایی - صعودی که خون کودکان مظلوم یمنی را میمکد هرچه زودتر با عنایت پروردگار و پیگیری های سخت کوشانه مبارزین خاتمه پیدا کند و قطعاً امیدوارم جامعه ورزشی کشور همواره در این کارهای خیر قدم های اساسی دیگری هم بردارد.

وی ادامه داد: برخی از پیشکسوتان، روسای فدراسیون های ورزشی، مدیران وزارت ورزش، برخز ای اعضای بسیج ورزشکاران حضور پیدا کرده اند و قطعاً مبلغ قابل توجهی در این مراسم جمع خواهد شد. با هماهنگی هایی که انجام می شود این مبلغ از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران به دست افراد مدنظر خواهد رسید. جامعه ورزش این حرکت ظالمانه علیه کودکان یمنی را محکوم می کند. از خدا می خواهیم  هرچه زودتر این حرکت ددمنشانه زودتر خاتمه پیدا کند.

اسبقیان درمورد رای دیوان عدالت اداری درخصوص شرایط احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال، گفت: ما مطلیع قانون هستیم؛ چه در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته ها و چه در این خصوص که قانون به عزیزی اجازه دهد به کارش ادامه دهد. مهلت قانونی ما تا ۱۵ آذر ماه است. هر مصوبه قانونی را وزارت ورزش اجرا خواهد کرد.

مدیر دفتر امور مشترک فدراسیون ها درخصوص اینکه آیا سرپرستان فدراسیون ها می توانند در انتخابات حضور پیدا کنند یا خیر، تصریح کرد: این موضوع منع قانونی ندارد، اما مقام عالی وزارت تصمیم گرفت با هماهنگی های انجام شده سرپرستان در انتخابات حاضر نشوند تا بی طرفی وزارت در انتخابات فدراسیون ها نشان داده شود. 

وی درمورد اینکه بنی تمیم قصد دارد در انتخابات فدراسیون کشتی حضور پیدا کند، گفت: من چنین چیزی نشنید ه ام؛ اگر چنین اتفاقی رخ دهد باید بررسی کنیم. تاکید می کنم این موضوع منع قانونی ندارد، اما ما دنبال این هستیم که شرایطی فراهم نشود که بگویند وزارت ورزش از گزینه ای حمایت می کند. فعلاً برنامه این است که سرپرستان در انتخابات حاضر نشوند. با فدراسیون هایی که سرپرست برای آنها انتخاب کرده ایم صحبت کرده ایم و تا این افراد در انتخابات شرکت نکنند، اما با بنی تمیم صحبتی نکرده ام و نمی دانم تصمیم وی چیست. تاکید می کنم که هیچ منع قانونی وجود ندارد و این موضوع یک صحبت اخلاقی بین سرپرستان و وزارت ورزش بوده است که آنها در انتخابات حضور پیدا نکنند.

برای تمام فدراسیون هایی که ثبت نام کرده اند باید جلسه ای برگزار شود و صلاحیت ها تایید شود که این جلسه هفته آینده انشالله برگزار می شود.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

سوریان نماینده ایران در انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۲:۳۷

هوادار گزارش می دهد، نابغه کشتی فرنگی جهان به عنوان نماینده رسمی فدراسیون کشتی ایران برای حضور در انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی معرفی شد.

نایب‌رئیس اتحادیه جهانی کشتی درگذشت

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۰۹:۴۱

هوادار گزارش می دهد، نایب‌رئیس اتحادیه جهانی کشتی در سن ۷۹ سالگی درگذشت.

جلسه دبیر با محمدی و بنا/ چرخه انتخابی بررسی شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، جلسه رئیس فدراسیون کشتی با سرمربیان تیم های ملی به منظور بررسی طرح چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی برگزار شد.

تسویه بدهی ۷ میلیاردی فدراسیون کشتی

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۰۹:۲۰

هوادار گزارش می دهد، بدهی ۷ میلیاردی فدراسیون کشتی به آژانس‌های مسافرتی پرداخت شد.

لیگ برتر کشتی| مسابقات از مرداد ماه شروع خواهد شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۱:۰۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس سازمان لیگ کشتی از برگزاری لیگ های برتر کشتی آزاد و فرنگی از اول مردادماه سال جاری خبر داد.

مسابقات کشتی ملی آمریکا به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۰۹:۴۹

هوادار گزارش می دهد، کرونا باعث تعویق بزرگترین مسابقات کشتی در آمریکا شد.

معوقه ۱۰ ساله ۸۳ داور کشتی، پرداخت شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۱۰:۴۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیسیون داوران از پرداخت حق الزحمه معوقه ۱۰ ساله، ۸۳ داور کشتی خبر داد.

بورسیه المپیکی دو کشتی‌گیر پرداخت شد/ ۳۰ میلیون در حساب یزدانی و گرایی

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۹:۱۲

هوادار گزارش می دهد، مبلغ بورسیه المپیکی حسن یزدانی و محمدعلی گرایی عضو تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان پرداخت شد.

بازدید معاون قهرمانی وزارت ورزش از خانه کشتی

۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۱۴:۵۶

هوادار گزارش می دهد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.

ارجاع پیشنهادات کشتی ایران به کمیسیون اتحادیه جهانی

۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۷:۴۳

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از فدراسیون کشتی به جهت ارسال پروتکل شروع مجدد فعالیت های ورزشی مرتبط با کشتی تشکر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد