اسبقیان: نمی‌دانم بنی تیمم قصد حضور در انتخابات کشتی را دارد یا نه - در باره ضیایی هر چه قانون بگوید، اجرا می کنیم

مدیر دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها گفت: حضور سرپرستان فدراسیون‌ها منع قانونی ندارد، اما با صحبتهاییکه با وزیر ورزش و وزارتخانه شده است قول اخلاقی دادند درانتخابات شرکت نکنند.

اسبقیان: نمی‌دانم بنی تیمم قصد حضور در انتخابات کشتی را دارد یا نه - در باره ضیایی هر چه قانون بگوید، اجرا می کنیم

به گزارش هوادار، شروین اسبقیان در حاشیه مراسم مراسم گل ریزان حمایت از زنان و کودکان مظلوم یمن اظهار داشت: جامعه ورزش همواره در اینگونه مراسم ها پیشگام بوده است. امروز هم با هماهنگی قبلی و با پیگیری های ورزشکاران و پیشکسوتان در این مراسم حضور پیدا کردیم و شاهد یک گلریزان خوبی خواهیم بود. امیدوارم این مثلث شوم صهیونیستی - آمریکایی - صعودی که خون کودکان مظلوم یمنی را میمکد هرچه زودتر با عنایت پروردگار و پیگیری های سخت کوشانه مبارزین خاتمه پیدا کند و قطعاً امیدوارم جامعه ورزشی کشور همواره در این کارهای خیر قدم های اساسی دیگری هم بردارد.

وی ادامه داد: برخی از پیشکسوتان، روسای فدراسیون های ورزشی، مدیران وزارت ورزش، برخز ای اعضای بسیج ورزشکاران حضور پیدا کرده اند و قطعاً مبلغ قابل توجهی در این مراسم جمع خواهد شد. با هماهنگی هایی که انجام می شود این مبلغ از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران به دست افراد مدنظر خواهد رسید. جامعه ورزش این حرکت ظالمانه علیه کودکان یمنی را محکوم می کند. از خدا می خواهیم  هرچه زودتر این حرکت ددمنشانه زودتر خاتمه پیدا کند.

اسبقیان درمورد رای دیوان عدالت اداری درخصوص شرایط احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال، گفت: ما مطلیع قانون هستیم؛ چه در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته ها و چه در این خصوص که قانون به عزیزی اجازه دهد به کارش ادامه دهد. مهلت قانونی ما تا ۱۵ آذر ماه است. هر مصوبه قانونی را وزارت ورزش اجرا خواهد کرد.

مدیر دفتر امور مشترک فدراسیون ها درخصوص اینکه آیا سرپرستان فدراسیون ها می توانند در انتخابات حضور پیدا کنند یا خیر، تصریح کرد: این موضوع منع قانونی ندارد، اما مقام عالی وزارت تصمیم گرفت با هماهنگی های انجام شده سرپرستان در انتخابات حاضر نشوند تا بی طرفی وزارت در انتخابات فدراسیون ها نشان داده شود. 

وی درمورد اینکه بنی تمیم قصد دارد در انتخابات فدراسیون کشتی حضور پیدا کند، گفت: من چنین چیزی نشنید ه ام؛ اگر چنین اتفاقی رخ دهد باید بررسی کنیم. تاکید می کنم این موضوع منع قانونی ندارد، اما ما دنبال این هستیم که شرایطی فراهم نشود که بگویند وزارت ورزش از گزینه ای حمایت می کند. فعلاً برنامه این است که سرپرستان در انتخابات حاضر نشوند. با فدراسیون هایی که سرپرست برای آنها انتخاب کرده ایم صحبت کرده ایم و تا این افراد در انتخابات شرکت نکنند، اما با بنی تمیم صحبتی نکرده ام و نمی دانم تصمیم وی چیست. تاکید می کنم که هیچ منع قانونی وجود ندارد و این موضوع یک صحبت اخلاقی بین سرپرستان و وزارت ورزش بوده است که آنها در انتخابات حضور پیدا نکنند.

برای تمام فدراسیون هایی که ثبت نام کرده اند باید جلسه ای برگزار شود و صلاحیت ها تایید شود که این جلسه هفته آینده انشالله برگزار می شود.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

جام جهانی کشتی فرنگی| اسامی فرنگی کاران اعلام شد

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی تهران ۲۰۱۹ اعلام شد.

لیگ برتر کشتی فرنگی| اوج هیجان در شهر بادگیرها؛ قهرمان در یزد مشخص می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، تکلیف قهرمان نوزدهمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی فردا در شهر یزد مشخص خواهد شد.

پلاک افتخار منصور برزگر سردر منزل وی نصب شد

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ ۱۶:۳۲

هوادار گزارش می دهد، پلاک افتخار منصور برزگر پیشکسوت کشتی ایران سر در منزل وی نصب شد.

کشتی فرنگی امیدهای جهان| دلخانی و یوسفی طلایی شدند

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۰۹:۰۳

هوادار گزارش می دهد، دو نماینده کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی امیدهای جهان به مدال طلا دست یافتند.

مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی ۲۲ آبان برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۰۸:۵۵

هوادار گزارش می دهد، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور ۲۲ آبان برگزار خواهد شدند.

هزینه ۱۴۰ هزار فرانکی میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ۰۹:۳۰

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی هزینه میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی در تهران را حدود ۱۴۰ هزار فرانک سوئیس اعلام کرده است.

رنگرز: مشکلی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی نداریم

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ۰۹:۱۰

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: مشکلی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی وجود ندارد و با جذب حامیان مالی تمام هزینه‌ها توسط اسپانسر تقبل خواهد شد.

تیم‌های حاضر در جام جهانی کشتی فرنگی مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ۰۹:۳۷

هوادار گزارش می دهد، ۸ تیم حاضر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ کشتی فرنگی که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد مشخص شدند.

تقدیر از موحد، برزگر و جدیدی در افتتاحیه لیگ برتر کشتی

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۲۰:۳۱

هوادار گزارش می دهد، در جریان دیدار نخست هفته اول از رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و در سالن شهدای هفتم تیر تهران از سه قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان تجلیل شد.

بنا: کناره‌گیری من گمانه‌زنی رسانه‌ها بود/ با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می‌دهم

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۱۴:۵۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: شایعاتی که در مورد کناره‌گیری یا استعفای من مطرح شد، فقط گمانه‌زنی رسانه‌ها بود و با عشق و قدرت تمام به کار خود ادامه می‌دهم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد