اسفندیاری فر: آرامش حال حاضر در کشتی بالاترین چیزی است که کادر فنی می خواهد

ایرج اسفندیاری فر گفت: در طول چهارماه گذشته اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان با جدیت، همدلی و صمیمیت برگزار شده است.

 اسفندیاری فر: آرامش حال حاضر در کشتی بالاترین چیزی است که کادر فنی می خواهد

به گزارش هوادار، ایرج اسفندیاری فر مربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این مطلب افزود: در چهار ماه گذشته چندین مرحله اردو و حضور در چند تورنمنت بین المللی را در دستور کار داشتیم و با جدیتی که کشتی گیران و کادر فنی داشتند، خدا را شکر کار به خوبی پیش می رود و همدلی و صمیمیت بین اعضای تیم ملی وجود دارد.
وی ادامه داد: هفته دیگر راهی رقابت های آسیایی چین در شهر "شی آن" می شویم و سعی کردیم تیم را آماده این مسابقات کنیم که نتیجه خوبی بگیرد.
اسفندیاری فر تصریح کرد: البته هدف اصلی ما حضور در رقابت های جهانی قزاقستان و کسب سهمیه المپیک است و برنامه ریزی اصلی کادر فنی برای این مسابقات است.
وی افزود: پس از رقابت های آسیایی در چین چندین مرحله اردو و حضور در سه تورنمنت تدارکاتی را در دستور کار داریم که امیدوارم بتوانیم برنامه های خود را به نحو مطلوبی پیگیری کنیم.
مربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد نفرات حاضر در اردوی تیم های ملی اظهار داشت: سعی کردیم همراه با کشتی گیران با تجربه، نفرات جوان را نیز به اردوهای تیم ملی دعوت کنیم و در حال حاضر کشتی گیران جوان خوبی در تمرینات ما حضور دارند و به نظرم علاوه بر اینکه می توانیم به حضور برخی از آن ها در المپیک ۲۰۲۰ حساب کنیم اما مطمئنا در المپیک ۲۰۲۴ می توانیم نتیجه خوبی از این کشتی گیران بگیریم.
وی ادامه داد: نفراتی همچون ناصرپور، تاپ، محسن نژاد و ساروی را در اختیار داریم و آن ها نیز در تورنمنت وهبی امره ترکیه توانایی های خود را نشان دادند و این میدان دادن به جوانان در کنار نفرات با تجربه فرصت را به آن ها خواهد داد که دیده شوند.
اسفندیاری فر در مورد شرایط موجود در کشتی کشور گفت: کشتی نیاز به منابع مالی و ثبات دارد و اگر کادر فنی بتواند بدون دغدغه برنامه های خود را به نحو مطلوب اجرا کند، می توانیم نتایج دلخواه را کسب کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: آرامشی که در حال حاضر در داخل کشتی وجود دارد بالاترین چیزی است که کادر فنی می خواهد و جا دارد از بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی به خاطر تلاش هایی که در این چند ماه داشته است تشکر کنم.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

جام تورلیخانوف قزاقستان؛ لیست فرنگی کاران اعزامی اعلام شد

۲۶۴۰/۰۷/۳۰ ۰۹:۲۴

تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان در راستای برنامه های آماده سازی خود برای شرکت در رقابت های جهانی قزاقستان و گزینشی المپیک، روزهای ۴ و ۵ خردادماه در رقابت های بین المللی جام تورلیخانوف قزاقستان شرکت...

حسین‌خانی: زانویم قفل کرده- هنوز معلوم نیست در انتخابی کشتی بگیرم

۲۰۱۹/۰۶/۱۷ ۱۷:۱۸

دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۶ کشتی آزاد جهان گفت: هنوز معلوم نیست که بتوانم در انتخابی کشتی بگیرم یا نه، اما هر اتفاقی که رخ دهد تابع نظر کادرفنی تیم ملی هستم.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد