اعتراض شدید سرمربی تیم فوتسال دختران کویر مس به قانون جدید خانم گلی

در حالی که در پایان رقابت‌های دور گروهی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، فاطمه ارژنگی از تیم دختران کویر مس با ۳۳ گل به عنوان خانم گلی رقابت‌ها دست یافته بود، اما ناگهان صبح امروز اعلام شد که تعداد گل‌های دور نیمه‌نهایی و فینال این رقابت‌ها نیز باید در این موضوع لحاظ شود.

اعتراض شدید سرمربی تیم فوتسال دختران کویر مس به قانون جدید خانم گلی

 ، سعیده ایرانمنش سرمربی تیم فوتسال دختران کویر مس با اعتراض شدید به این موضوع گفت: زمانی که عنوان لیگ را برای مسابقات فوتسال دختران لحاظ می کنند، خیلی طبیعی و ساده است که عنوان خانم گلی رقابت ها نیز از دل رقابت های لیگ مشخص شود چراکه همه ی تیم ها فقط در دور گروهی حضور دارند و در نیمه نهایی تنها چهار تیم به رقابت می پردازند و دیگر شامل بازی های لیگ نیست.

ایرانمنش افزود: این تصمیمی بود که از روز اول برای همگان روشن بود که خانم گلی در طول بازی های دوره ای و لیگ مشخص می شود چراکه ممکن بود یکی از بازیکنان تیم های صعود نکرده به نیمه نهایی در کورس این عنوان قرار گیرد که اگر این تصمیم اتخاذ می شد کاملا غیرحرفه ای و غیر عادلانه بود و از همین رو همه تیم ها می دانستند که عنوان خانم گلی از دل رقابت های دوره ای و لیگ مشخص می شود.

سرمربی تیم فوتسال دختران کویر مس با بیان اینکه تغییر این تصمیم شبهه های بزرگ ایجاد می کند، ادعا کرد: در تماسی که با مسئولین مسابقات داشتیم به صراحت عنوان کردند که از سوی آقایان این تصمیم برای آن ها به نوعی امر شده است! این در حالی است که مدیرعامل باشگاه نامی نو اصفهان که بازیکن این تیم در رده ی دوم گلزنان است و شانس کسب عنوان خانم گلی دارد، به نوعی نفوذ خود را بر جریان مسابقات نشان می دهد و چه بسا در بازی نیمه نهایی از این گونه تصمیمات امری از سوی آقایان نیز برای مسابقات بانوان اتخاذ شود. به خصوص اینکه باشگاه نامی نو اسپانسر داوران لیگ نیز هست و اتخاذ تصمیم هایی به این شکل می تواند شبهات جدی برای سایر تیم ها به خصوص برای ما که در نیمه نهایی با آن ها بازی می کنیم ایجاد کند.

ایرانمنش با بیان اینکه در بازی آخر تیم برابر دریژنو، تمام تیم متحد شدند تا ارژنگی با به ثمر رساندن ۶ گل خانم گل رقابت ها شود افزود: این تصمیم روحیه کل تیم ما را تحت تاثیر قرار می دهد و من از همه ی مقامات باشگاه و فوتبال کرمان خواهش دارم اجازه ندهند به این راحتی در حق بازیکن تیم فوتسال دختران کویر مس اجحاف شود.

 

افزودن نظر

اخبار بانوان

وزیر ورزش امروز از دختر شطرنجباز تقدیر می کند

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۲:۰۱

وزیر ورزش و جوانان امروز در جلسه با روسای فدراسیون های ورزشی از سارا خادم الشریعه تقدیر به عمل می آورد.

لیگ برتر والیبال دختران؛ آخرین تلاش های پیکان و ذوب آهن برای قهرمانی

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۰:۵۲

دختران تیم های پیکان و ذوب آهن برای گرفتن جام قهرمانی در لیگ برتر والیبال در دو هفته آخر با قدرت به مصاف حریفان می روند.

لیگ برتر تیراندازی دختران آخر هفته

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۰:۰۷

هفته چهارم و پنجم لیگ برتر تیراندازی بانوان روزهای ۲۷ و ۲۸ دی پیگیری می شود.

درگذشت پدر همسر لژیونر فوتبال و دختر والیبالیست در حادثه هوایی

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۴:۲۸

مهاجم تیم فوتبال کلوب بروژ و همسرش که سابقه عضویت در تیم ملی والیبال بانوان را دارد عزادار شدند.

الهه عرب عامری، سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۰:۳۸

با حکم وزیر ورزش و جوانان الهه عرب عامری سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان شد.

اعتراض شدید سرمربی تیم فوتسال دختران کویر مس به قانون جدید خانم گلی

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۵:۳۹

در حالی که در پایان رقابت های دور گروهی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، فاطمه ارژنگی از تیم دختران کویر مس با ۳۳ گل به عنوان خانم گلی رقابت ها دست یافته بود، اما ناگهان صبح امروز اعلام شد که تعداد...

دختر کاراته کا در اردو نبود و دعوت شد- ترکیب تیم های ملی کاراته برای لیگ جهانی اعلام شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۱:۵۴

ترکیب تیم های ملی کاراته ایران برای رقابت های لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ فرانسه معرفی شد و حمیده عباسعلی که در اردوهای تیم ملی حضور نداشت در ترکیب اعزامی تیم ملی حضور دارد.

لیگ برتر فوتسال دختران؛ ۴ تیم پلی آف لیگ معرفی شدند

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۱:۵۸

تکلیف تیم های صعود کننده لیگ برتر فوتسال دختران به مرحله پلی آف امروز در هفته بیست و دوم روشن شد.

دختران تیم "کَن" در صدر لیگ تکواندو ماندند

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۰:۴۸

در پایان رقابت های هفته سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر تکواندوی بانوان، تیم لوازم خانگی کَن با کسب دو پیروزی همچنان صدرنشین باقی ماند.

لیگ برتر والیبال دختران؛ یک برد دیگر برای پیکان و ذوب آهن

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۹:۲۰

در ادامه رقابت های لیگ برتر والیبال دختران تیم های پیکان و ذوب آهن یک پیروزی دیگر مقابل حریفان بدست آوردند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد