اعزام تیم ملی جودو به ازبکستان لغو شد

اعزام تیم ملی جودو کشورمان برای حضور در اردوی مشترک با ازبک‌ها لغو شد.

 اعزام تیم ملی جودو به ازبکستان لغو شد

به گزارش هوادار، طی یک ماه اخیر، خبرهایی به گوش رسید مبنی براینکه قرار است تیم ملی جودو بزرگسالان کشورمان با ترکیب کامل راهی ازبکستان شوند تا در یک اردوی مشترک با ازبکی ها حضور داشته باشند، اما خبرهای حاکی از آن است که اعزام تیم ملی جودو در شرایط فعلی که فدراسیون با سرپرست هدایت می شود امکان پذیر نیست و این اعزام لغو شده است.

تیم ملی جودو کشورمان قرار بود با ترکیب کامل به این رقابت ها اعزام شود، اما گویا فضای اعزام در شرایط فعلی که فدراسیون با سرپرست هدایت می شود امکان پذیر نیست!

محمد درخشان که بعد از استعفا از ریاست فدراسیون جودو به دلیل بازنشسته بودن به سمت نایب رییسی فدراسیون جودو انتخاب شده بود، اما از سمت سرپرستی نائب رئیسی فدراسیون هم کناره گیری کرد چرا که قانون بازنشستگی شامل حال نایب رئیس نیز می شود. هر چند که وی طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون به عنوان مشاور عالی منصوب شد تا همچنان در فدراسیون جودو حضور داشته باشد.

پس از آن سیاحی دبیر فدراسیون جودو نیز برای اینکه بتواند در انتخابات ریاست فدراسیون جودو ثبت نام کند از پست دبیری فدراسیون استعفا داد و بعنوان کاندیدا، در انتخابات ریاست فدراسیون جودو ثبت نام کرد، پس از آن  طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون جودو مجتبی قدمی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون معرفی شد.

با این حساب با توجه به اینکه فدراسیون جودو در حال حاضر با سرپرست هدایت می شود شرایط برای اعزام ملی پوشان به اردوی مشترک و مسابقات بین المللی یک مقدار پیچیده شده است و به همین دلیل امیدواریم مسئولان وزارت ورزش و جوانان هر چه زودتر فضا را برای برگزاری انتخابات مهیا کنند تا جودو در آستانه سال المپیکی از شرایط فعلی خارج شود.

 

 

 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

مبارزه حساس علی‌اکبری و حریف آمریکایی در MMA

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۸:۰۳

امیر علی اکبری در آخرین مبارزه خود در فصل جاری سازمان ACB برابر حریف آمریکایی که موفق به کسب ورودی سازمان UFC شده است مبارزه خواهد کرد.

لیگ برتر تکواندو؛ جدال دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین مساوی شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۰:۰۰

جدال مدعیان قهرمانی در آخرین دیدار هفته سوم دور برگشت لیگ برتر تکواندو برنده نداشت و مساوی شد.

۱۰ نامزد انتخابات کاراته تایید شدند- فرجی بلاتکلیف است

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۸:۵۸

دبیر مجمع فدراسیون کاراته گفت: ۱۰ نامزد برای حضور در انتخابات این فدراسیون تایید شده اند اما فعلا از اسامی آن ها بی خبر هستم.

آتش‌سوزی در خانه تکواندو

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۱:۰۸

آتش سوزی خانه تکواندو با هوشیاری مسئولین فدراسیون و حضور به موقع مأموران آتش نشانی بدون خسارت جانی مهار شد.

لیگ برتر تکواندو؛ جدال حساس شاگردان خلیفه و خانلرخانی

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۷:۰۷

رقابت های هفته سوم و چهارم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس»فردا دوشنبه با انجام ۸ دیدار در فدراسیون تکواندو برگزار خواهد شد.

شروع اردوی تیم‌ملی تکواندو از ۲۹ دی‌ماه- خدابخشی هم مجوز گرفت

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۱۰:۵۹

اردوی تیم ملی تکواندو در حالی از ۲۹ دی آغاز خواهد شد که پس از اعلام نظر پزشک متخصص، مهدی خدابخشی نیز می تواند تمرینات خود را در کنار دیگر نفرات راه یافته به اردو تیم ملی آغاز نماید.

بهمن ماه، لیگ کاراته وان زیر ۲۳ سال و اختتامیه لیگ های پایه

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۰۰:۵۲

سازمان لیگ فدراسیون کاراته زمان برگزاری لیگ کاراته وان زیر ۲۳ سال و اختتامیه لیگ های پایه دختران و پسران را ۴ و ۵ بهمن ماه در سالن تختی تهران اعلام کرد.

آخرین رنکنیگ ۲۱۰۸ تکواندو؛ عاشورزاده در رنکنیگ هم سقوط کرد، هادی پور در بین ۴ نفر برتر جهان

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۱:۰۲

فدراسیون جهانی تکواندو، آخرین رنکینگ هوگوپوشان در سال ۲۰۱۸ را اعلام کرد که امتیازات این رنکینگ تا پایان مسابقات ماه دسامبر محاسبه شده است.

رستمی سرمربی تیم ملی نوجوانان شد- شاطرزاده مربی بزرگسالان

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۷:۰۰

ایوب رستمی از سوی سرپرست فدراسیون به عنوان سرمربی تیم نوجوانان جودو انتخاب شد.

مسابقات آزاد کشوری تکواندو؛ ۳۲ نفر برای شرکت در اردوی تیم‌ملی مجوز گرفتند- عاشورزاده خط خورد

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ۱۰:۴۷

مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگسالان مردان شنبه – ۱۵ دی ماه به پایان رسید و در نهایت ۳۲ هوگوپوش موفق شدند به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد