اعزام سه جودوکار نابینا و کم‌بینا به گرند اسلم- یوسف‌زاده: گرفتن مدال و سهمیه پارالمپیک ماموریت اصلی ماست

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان از اعزام ۳ جودوکار به مسابقات گرند اسلم باکو در روز جمعه ۲۰ اردیبهشت خبر داد و گفت: به دنبال کسب مدال و سهمیه ورودی بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط هر سه جودوکار هستیم.

اعزام سه جودوکار نابینا و کم‌بینا به گرند اسلم- یوسف‌زاده: گرفتن مدال و سهمیه پارالمپیک ماموریت اصلی ماست

یه گزارش هوادار، محمدرضا حاج یوسف‌زاده افزود: مسابقات گرند اسلم باکو که برای کسب سهمیه ورودی بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است، طی روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت برگزار خواهد شد که ۳ جودوکار کشورمان روز جمعه ۲۰ اردیبهشت راهی این رقابت‌ها می‌شوند که البته جودوکاران پس از انجام کلاس بندی پزشکی طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت، در مسابقات شرکت خواهند کرد.

وی گفت: هر چند اردوی تیم ملی جودوکاران از اواخر فروردین در سالن جودو استادیوم آزادی آغاز شد، اما روند تمرینات راضی‌کننده بود و ۳ جودوکار اعزامی با تمرینات خوبی که با تیم ملی جودوی جوانان داشتند، توانستند خود را به شرایط ایده‌آل برسانند.

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان از وحید نوری در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم، احسان موسی نژاد در وزن ۱۰۰ کیلوگرم و محمدرضا خیر الله زاده در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم سه جودوکار اعزامی به گرند اسلم باکو نام برد و خاطرنشان کرد: هر سه جودوکار اعزامی دارای رنکینگ جهانی هستند و شانس بالایی برای کسب سهمیه و مدال دارند. البته تنها کسب سهمیه یا رنکینگ مهم نیست، چون سیاست کمیته ملی پارالمپیک اعزام تنها مدال آوران به ویژه طلا به بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است. تلاشمان بر این است که بتوانیم بهترین عملکرد را در باکو داشته باشیم. به هر صورت هر ۳ جودوکار اعزامی از بهترین جودوکاران کشور هستند و امید زیادی به آنها داریم.

یوسف‌زاده افزود: ما می‌توانستیم ۷ نفر در ۷ وزن به این مسابقات اعزام کنیم اما چون به دنبال مدال بودیم، تصمیم بر این شد که تنها ۳ جودوکاری که طی یکسال گذشته بهترین عملکرد داشتند را به این مسابقات اعزام کنیم تا به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

وی در پایان از اعزام جودوکاران نابینا و کم‌بینا به مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان خبر داد و گفت: این مسابقات چون به صورت انفرادی و تیمی برگزار می‌شود، با تیم کامل در این تورنمنت شرکت خواهیم کرد.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

لیگ کاراته وان| آل سعدی نقره گرفت

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۵۵

هوادار گزارش می دهد، نماینده وزن ۶۱- کیلوگرم بانوان مدال نقره لیگ جهانی امارات را تصاحب کرد.

لیگ کاراته وان| کاپیتان طلا گرفت / پورشیب، اولین طلایی ایران در امارات

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۵۰

هوادار گزارش می دهد، کاپیتان تیم ملی کاراته مدال طلای لیگ برتر امارات را بر گردن آویخت.

لیگ کاراته وان| خدابخشی چهارمین برنز ایران را به نام خود ثبت کرد

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۳:۰۱

هوادار گزارش می دهد، مهدی خدابخشی به مدال برنز لیگ جهانی امارات دست یافت.

لیگ کاراته وان| بهمنیار برنزی شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۰:۴۵

هوادار گزارش می دهد، نماینده وزن ۵۰- کیلوگرم بانوان با غلبه بر حریف مراکشی مدال برنز لیگ جهانی امارات را گرفت.

بوکس انتخابی المپیک| ترکیب تیم ملی بوکس اعلام شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۲:۳۰

هوادار گزارش می دهد، ۸ بوکسور اعزامی ایران به رقابت‌های گزینشی المپیک معرفی شدند.

پاراتکواندو قهرمانی آسیا| ترکیب تیم ملی مشخص شد

۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۵:۳۷

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی پاراتکواندو کشورمان به منظور حضور در ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ لبنان مشخص و اعلام شد.

لیگ برتر کاراته| قهرمان این هفته معرفی می شود

۱۳۹۸/۱۱/۱۴ ۱۵:۴۶

هوادار گزارش می دهد، هفته پنجم و پایانی لیگ برتر کاراته مردان روز جمعه ۱۸ بهمن ماه در سالن افراسیابی تهران برگزار می شود.

تکواندو قهرمانی آسیا| ترکیب تیم اعزامی به بیروت مشخص شد

۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ۱۳:۳۸

هوادار گزارش می دهد، با اعلام سازمان تیم های ملی، ترکیب تیم ملی تکواندو برای حضور در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد.

حضور صالحی امیری در اردوی تیم ملی تکواندو

۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۱:۲۶

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته ملی المپیک در اردوی تیم ملی تکواندو حضور یافت و با سرمربی این تیم به صحبت پرداخت.

تیم ملی کاراته فردا به ایران باز می گردد

۱۳۹۸/۱۱/۰۷ ۱۲:۱۰

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی کاراته کشورمان پس از شرکت در لیگ برتر کاراته وان فرانسه، فردا سه شنبه ۸ بهمن ماه وارد تهران می شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد