افشاردوست در جواب منظمی: دوستان ببینند عمرشان در والیبال چقدر است، بعد دنبال جایگزین من باشند

دبیر سابق فدراسیون والیبال گفت: دوستان صبر کنند و اگر قرار بود در والیبال بمانند چند سال دیگر فرد جدیدی را برای جایگزین من معرفی کنند.

افشاردوست در جواب منظمی: دوستان ببینند عمرشان در والیبال چقدر است، بعد دنبال جایگزین من باشند

به گزارش هوادار، امیرحسین منظمی، دبیرکل فدراسیون والیبال درخصوص نامه نگاری فدراسیون ایران برای برکنار افشاردوست از سمتی که در کنفدراسیون والیبال آسیا دارد اظهار داشت: افشاردوست به دلیل پستی که در فدراسیون والیبال داشت می توانست به عنوان عضو یکی از کمیته های کنفدراسیون آسیا انتخاب شود و ضیایی در حق وی لطف کرد و در حالی که پیش از AVC CUP می توانست وی را برکنار کند این کار را نکرد. 

وی در ادامه صحبت های خود گفت: عضویت در کمیته ها انتصابی است و ضیایی می توانست فرد دیگری را معرفی کند. فدراسیون والیبال می تواند نامه بزند و فردی که در فدراسیون درحال فعالیت است را معرفی کند. حالا هم نامه زده شده برای اینکه جایگزین افشاردوست معرفی شود و بنده به عنوان جانشین افشاردوست معرفی شده ام.

محمود افشاردوست، دبیر سابق فدراسیون والیبال و عضو کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا در مورد صحبت های منظمی تصریح کرد: در ابتدا وقتی این خبر را شنیدم برای منافع والیبال صلاح ندیدم این موضوع را تایید کنم، اما حالا فکر می کنم شرایط تغییر کرده است. شانریت، دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا به من گفت به صورت رسمی نامه ای از ایران به دست ما نرسیده است و این یعنی احتمالاً آقایان به صورت غیررسمی چنین اقدامی انجام داده اند.

وی ادامه داد: در فدراسیون افراد معدودی هستند که می توانند با مسئولان بین المللی ارتباط بگیرند. سال ۲۰۱۵ همراه با داورزنی در ریاض بودم که از طرف فدراسیون والیبال معرفی شدم تا عضوی از کنفدراسیون والیبال آسیا شوم. روال به این صورت است که ابتدا روسای کمیته ها معرفی می شوند و پس از آن بر اساس روزمه افراد، اعضای کمیته های مختلف انتخاب می شوند.

افشاردوست ادامه داد: تا سال ۲۰۱۹ این موضوع برقرار است و تغییری صورت نخواهد گرفت. در آخرین سفرم به من گفتند که این کمیته ها تا ۲۰۲۰ پا برجا است. پیشنهاد می کنم دوستان عجله نکنند و اگر عمرشان قد داد و در والیبال بودند می توانند از آن به بعد فرد دیگری را برای حضور در انتخابات معرفی کنند. فکر می کنم چون منظمی کار اجرایی کمتر کرده است از قوانین آگاهی ندارد. 

دبیر سابق فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: طبق گفته عیسی حمزه تا ۲۰۲۰ تغییری در کمیته های کنفدراسیون والیبال آسیا صورت نخواهد گرفت. به نظر من اصل ماجرا ایراد دارد. این سمت ها حقوق و مزایای خاصی ندارد که آقایان بخواهند دست به چنین کارهایی بزنند؛ مگر اینکه یا اطلاع دقیق از قوانین ندارند و یا نگران هستند که عضو ایرانی کنفدراسیون آسیا که از دوران مدیریت قبلی است بخواهد علیه آنها اقدام کند که این هم بعید است.

وی با بیان اینه این کارها از طرف افرادی که با حمایت ما وارد فدراسیون شدند بعید به نظر می رسد، اظهار داشت: منظمی قطعاً به خوبی به یاد دارد که ما چقدر برای دبیرکلی وی تلاش کردیم. حرف کلی من این است که ما همه از خانواده والیبال هستیم و نباید قایقی که در آن نشسته ایم را سوراخ کنیم. فکر می کنم این اقدامات خیلی عاقلانه نیست؛ دوستان صبر کنند و اگر قرار بود در والیبال بمانند چند سال دیگر فرد جدیدی را برای جایگزین من معرفی کنند.

افشاردوست گفت: وظیفه فدراسیون های ملی است تا از افراد خود حمایت کنند، اما AVC هم باید درخصوص افراد نظر بدهد. در گذشته هم افرادی معرفی شدند که از طرف کنفدراسیون والیبال آسیا تایید نشدند. امیدوارم حاتمی در جریان است که ما رزومه وی را به آسیا ارائه کردیم، اما علی رقم سوابق خیلی خوبی که داشت متاسفانه کنفدراسیون والیبال آسیا وی را تایید نکرد. با این رفتارها خارجی ها درمورد شرایط فدراسیون ایران دچار شک و تردید می شوند و بدون شک وجه ما را در میادین بین المللی دچار ضعف خواهد شد.

 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

حکم کمیته انضباطی در باره بازی خاتم اردکان- محرومیت و جریمه ۱۵ میلیون تومانی برای شهرام محمودی

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۸:۳۵

بازیکن تیم والیبال خاتم اردکان یک جلسه محروم و ۱۵ میلیون تومان جریمه شد.

قوچان‌نژاد: انتظارات از تیم پیام خراسان بالا نرود

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۳:۵۶

جبار قوچان نژاد گفت: تیمی نیستیم که برای کسب رتبه و جایگاه بسته شده باشد و اگر امروز در رتبه سوم قرار داریم، مزد بازی های خوب مان را گرفته ایم.

هفته هشتم لیگ برتر والیبال؛ شهرداری ارومیه باز هم باخت، برد سخت خاتم اردکان مقابل گنبدی ها

۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۱۸:۵۹

تیم خاتم اردکان در بازی سخت خانگی مقابل شهرداری گنبد بسختی موفق به پیروزی شد.

با تعهد پیام و موافقت مشروط فدراسیون والیبال- میزبانی سالن مهران در بازی با فولاد سیرجان

۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۰۰:۲۱

باشگاه پیام خراسان با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال متعهد شد تا امنیت و سلامتی دیدارهایی که به میزبانی سالن مهران مشهد برگزار می شود را بر عهده بگیرد.

شروع نشست سالانه فدراسیون جهانی والیبال با صحبت های آری گراسا

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۲۱:۵۷

اولین روز نشست سالانه فدراسیون جهانی والیبال در مکزیک برگزار شد.

هفته هفتم لیگ برتر والیبال؛ باخت پیکان در خانه ، ورامینی ها در صدر ماندند

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۱۹:۲۸

تیم شهرداری ورامین با شکست دادن تیم فولاد سیرجان در خانه اش در هفته هفتم ، همچنان در صدر لیگ برتر والیبال ماند اما تیم پیکان در تهران به گنبدی ها باخت.

ضیایی نرفت، داورزنی تنها ایرانی اجلاس سالانه فدراسیون جهانی والیبال

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۱۷:۱۴

اجلاس سالانه فدراسیون جهانی والیبال چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در جزیره کانگون مکزیک برگزار خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه برکنار شد

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۷:۴۶

با حکمی از سوی شهردار ارومیه پیمان رضایی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه والیبال شهرداری ارومیه معرفی شد.

یک جلسه محرومیت برای ارومیه ای ها، توهین کننده به موسوی محروم تا نیم فصل

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۰۰:۰۵

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال احکام خود درباره پرونده دیدار هفته ششم میان دو تیم شهرداری ارومیه و پیام خراسان را اعلام کرد.
 

برای شرکت در اجلاس جهانی والیبال- داورزنی به مکزیک رفت

۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۲۰:۱۵

معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش برای حضور در اجلاس جهانی والیبال، بامداد امروز راهی مکزیک شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد