افشاردوست در جواب منظمی: دوستان ببینند عمرشان در والیبال چقدر است، بعد دنبال جایگزین من باشند

دبیر سابق فدراسیون والیبال گفت: دوستان صبر کنند و اگر قرار بود در والیبال بمانند چند سال دیگر فرد جدیدی را برای جایگزین من معرفی کنند.

افشاردوست در جواب منظمی: دوستان ببینند عمرشان در والیبال چقدر است، بعد دنبال جایگزین من باشند

به گزارش هوادار، امیرحسین منظمی، دبیرکل فدراسیون والیبال درخصوص نامه نگاری فدراسیون ایران برای برکنار افشاردوست از سمتی که در کنفدراسیون والیبال آسیا دارد اظهار داشت: افشاردوست به دلیل پستی که در فدراسیون والیبال داشت می توانست به عنوان عضو یکی از کمیته های کنفدراسیون آسیا انتخاب شود و ضیایی در حق وی لطف کرد و در حالی که پیش از AVC CUP می توانست وی را برکنار کند این کار را نکرد. 

وی در ادامه صحبت های خود گفت: عضویت در کمیته ها انتصابی است و ضیایی می توانست فرد دیگری را معرفی کند. فدراسیون والیبال می تواند نامه بزند و فردی که در فدراسیون درحال فعالیت است را معرفی کند. حالا هم نامه زده شده برای اینکه جایگزین افشاردوست معرفی شود و بنده به عنوان جانشین افشاردوست معرفی شده ام.

محمود افشاردوست، دبیر سابق فدراسیون والیبال و عضو کمیته مربیان کنفدراسیون والیبال آسیا در مورد صحبت های منظمی تصریح کرد: در ابتدا وقتی این خبر را شنیدم برای منافع والیبال صلاح ندیدم این موضوع را تایید کنم، اما حالا فکر می کنم شرایط تغییر کرده است. شانریت، دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا به من گفت به صورت رسمی نامه ای از ایران به دست ما نرسیده است و این یعنی احتمالاً آقایان به صورت غیررسمی چنین اقدامی انجام داده اند.

وی ادامه داد: در فدراسیون افراد معدودی هستند که می توانند با مسئولان بین المللی ارتباط بگیرند. سال ۲۰۱۵ همراه با داورزنی در ریاض بودم که از طرف فدراسیون والیبال معرفی شدم تا عضوی از کنفدراسیون والیبال آسیا شوم. روال به این صورت است که ابتدا روسای کمیته ها معرفی می شوند و پس از آن بر اساس روزمه افراد، اعضای کمیته های مختلف انتخاب می شوند.

افشاردوست ادامه داد: تا سال ۲۰۱۹ این موضوع برقرار است و تغییری صورت نخواهد گرفت. در آخرین سفرم به من گفتند که این کمیته ها تا ۲۰۲۰ پا برجا است. پیشنهاد می کنم دوستان عجله نکنند و اگر عمرشان قد داد و در والیبال بودند می توانند از آن به بعد فرد دیگری را برای حضور در انتخابات معرفی کنند. فکر می کنم چون منظمی کار اجرایی کمتر کرده است از قوانین آگاهی ندارد. 

دبیر سابق فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: طبق گفته عیسی حمزه تا ۲۰۲۰ تغییری در کمیته های کنفدراسیون والیبال آسیا صورت نخواهد گرفت. به نظر من اصل ماجرا ایراد دارد. این سمت ها حقوق و مزایای خاصی ندارد که آقایان بخواهند دست به چنین کارهایی بزنند؛ مگر اینکه یا اطلاع دقیق از قوانین ندارند و یا نگران هستند که عضو ایرانی کنفدراسیون آسیا که از دوران مدیریت قبلی است بخواهد علیه آنها اقدام کند که این هم بعید است.

وی با بیان اینه این کارها از طرف افرادی که با حمایت ما وارد فدراسیون شدند بعید به نظر می رسد، اظهار داشت: منظمی قطعاً به خوبی به یاد دارد که ما چقدر برای دبیرکلی وی تلاش کردیم. حرف کلی من این است که ما همه از خانواده والیبال هستیم و نباید قایقی که در آن نشسته ایم را سوراخ کنیم. فکر می کنم این اقدامات خیلی عاقلانه نیست؛ دوستان صبر کنند و اگر قرار بود در والیبال بمانند چند سال دیگر فرد جدیدی را برای جایگزین من معرفی کنند.

افشاردوست گفت: وظیفه فدراسیون های ملی است تا از افراد خود حمایت کنند، اما AVC هم باید درخصوص افراد نظر بدهد. در گذشته هم افرادی معرفی شدند که از طرف کنفدراسیون والیبال آسیا تایید نشدند. امیدوارم حاتمی در جریان است که ما رزومه وی را به آسیا ارائه کردیم، اما علی رقم سوابق خیلی خوبی که داشت متاسفانه کنفدراسیون والیبال آسیا وی را تایید نکرد. با این رفتارها خارجی ها درمورد شرایط فدراسیون ایران دچار شک و تردید می شوند و بدون شک وجه ما را در میادین بین المللی دچار ضعف خواهد شد.

 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

صعود هم تیمی های عبادی پور به نیمه نهایی لیگ اروپا، حذف زنیت

۱۳۹۸/۰۱/۰۱ ۰۹:۴۳

تیم اسکرا بلچاتو لهستان با پیروزی مقابل تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

افروزی به تیم ملی والیبال برگشت- خوش‌خبر: کادر فنی تیم ملی مثل پارسال بدون تغییر خواهد بود

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۴:۲۱

سرپرست تیم ملی والیبال ایران اعلام کرد با اضافه شدن افروزی فهرست اعضای کادرفنی تیم ملی مانند سال گذشته شد و هیچ تغییری نخواهد داشت.

کولاکوویچ: المپیک اولویت اول والیبال ایران است- با شهرام محمودی خیال‌مان راحت است

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۴:۱۰

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: لیست تیم ملی به هیچ وجه قطعی نیست و خیلی از عوامل می تواند باعث تغییر در آن شود.

داوری: میزبانی ۸ تیم برتر والیبال آسیا را می‌خواهیم- برای تیم دختران مربی خارجی مد نظر داریم

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۰:۵۳

سرپرست فدراسیون والیبال ایران می گوید: به دنبال میزبانی از ۸ تیم برتر والیبال آسیا هستیم و گزینه های خارجی را برای هدایت تیم ملی بانوان مد نظر داریم.

خوش‌خبر: مبلغی از طرف هدایتی به حساب فدراسیون واریز نشده - اسناد پرداخت پاداش‌ها به بازرسان سازمان بازرسی ارائه شده

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۰:۳۷

سرپرست تیم ملى والیبال کشورمان گفت: برخلاف برخی صحبت های مطرح شده باید بگویم هیچ مبلغی از سوی هدایتی به حساب فدراسیون واریز نشده است.

کولاکوویچ برای سال ۹۸ تیم ملی والیبال لیست داد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۲۲:۱۵

سرمربی تیم ملی والیبال لیست بازیکنان ایران را برای شرکت در مسابقات سال آینده و لیست اولین اردو در ۱۹ فروردین اعلام کرد.

لیگ برتر والیبال؛ شهرداری ورامین با شکست سایپا قهرمان شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۰۷

بازی سوم فینال لیگ برتر والیبال را شهرداری ورامین از تیم سایپا برد و جشن قهرمانی را در آزادی برپاکرد.

سرمربی تیم ملی والیبال از ایران رفت

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۰۷

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز تهران را ترک کرد.

اکبری: باید خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۲۰:۵۶

پیمان اکبری بعد از باخت سایپا در دومین بازی فینال مقابل شهرداری ورامین گفت: این بازی تمام شد و از حالا باید خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم.

فینال لیگ برتر والیبال؛شهرداری ورامین سایپا را برد، فردا قهرمان معرفی می شود

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۹:۴۶

بازی دوم فینال لیگ برتر والیبال را تیم شهرداری ورامین از سایپا برد تا دو تیم با یک برد مساوی شوند. 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد