انتخابات فدراسیون کشتی| دبیر: ای کاش خادم و جدیدی هم بودند

هوادار گزارش می دهد، کاندیدای انتخابات‌ فدراسیون کشتی گفت: جای خادم و جدیدی در انتخابات خالی است و ای کاش آنها هم بودند.

انتخابات فدراسیون کشتی| دبیر: ای کاش خادم و جدیدی هم بودند

به گزارش فارس، به گزارش خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی از ساعت ۱۰ امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در آکادمی ملی المپیک آغاز شد. 

 علیرضا دبیر کاندیدای انتخابات‌ فدراسیون کشتی در این مجمع اظهار داشت: نمی‌دانم جرم جدیدی و خادم چیست، اما ای کاش اینجا بودند. فکر می‌کنم جرمشان دوست داشتن کشتی است. امیر خادم مربی من و رئیس فدراسیون بوده است. به خدا هیچ اتفاقی نمی‌افتاد. اگر این ۲ نفر هم حضور پیدا می‌کردند بهتر بود. جایشان خالی است و ای کاش اینجا بودند. کار کارشناسی دقیقی انجام دادیم، ۱۴ فدراسیون بزرگ دنیا را تحلیل کردیم و بر اساس نقاط قوت و ضعف خودمان برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همه دوست دارند در فدراسیون کشتی باشند، اما ما ورزش کشتی را داریم که اهمیت دارد. اینکه کسی بگوید در المپیک ۲۰۲۰ قهرمان می‌شویم درست نیست. یک نوجوان با یک برنامه ۱۲ ساله قهرمان المپیک می‌شود، برنامه‌ای که ما آماده کردیم برای المپیک ۲۰۲۴ و ۲۰۲۸ است. این بدین معنا نیست که به المپیک ۲۰۲۰ نگاهی نداشته باشیم. برنامه‌ای که نوشته شده با همکاری استان‌ها بوده است.

کاندیدای انتخابات‌ فدراسیون کشتی گفت: برخی می‌گویند با خادم مشکل داریم، اما رسول و امیر خادم برای من قابل احترام هستند. همانطور که برای تمام بزرگان کشتی احترام قائل هستم. کشتی نیازمند درآمد پایدار است که به روز باشد. این کار را در شهرداری تهران اجرا کردیم. باید ارزش افزوده و درآمدهای برای کشتی ایجاد شود. نکته بعدی کاهش نسل کشتی‌گیر است؛ سال ۷۵ - ۷۶ که توفیق حضور در کنار دوستان را داشتیم در جمعیت ۶۵ میلیونی ایران یک میلیون کشتی‌گیر فعال داشتیم، اما حالا با جمعیت ۸۰ میلیونی می‌گویند ۱۰۰هزار کشتی‌گیر داریم. به نظرم بیشتر از ۸۵ هزار نفر کشتی‌گیر فعال نداریم. دوستان همه می‌گویند سخت‌افزار و سالن داریم، اما کشتی‌گیر نداریم.

دبیر عنوان کرد: برنامه‌ای که آماده کردیم تمام این موارد را دیده است. اردوی تیم ملی جای کشتی‌گیران آماده‌ است. همان دیدی را به خراسان جنوبی داریم که به مازندران و تهران خواهیم داشت. ما باید به استان‌ها برویم نه به آنها بگوییم پیش ما بیایند. حداقل ۹۰ درصد برنامه‌های ما روی رده‌های نوجوانان، جوانان و پایه و آموزش و پرورش است. ۹۰ تا ۹۵ درصد زمانم را در استان‌ها سپری می‌کنم. کشتی خالی از پشتوانه‌ها شده است.

وی افزود: سال ۸۵ هم می‌توانستم رئیس فدراسیون شوم، اما معامله سیاسی کردند و من وارد این بازی نشدم. قبل از المپیک ریو خواستند برای من حکم سرپرستی بزنند که موافقت نکردم که گرشاسبی شاهد این صحبت من است.

افزودن نظر

اخبار کشتی

باوفا به کادرفنی امیدها اضافه می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۵۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان بعد از مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان به کادرفنی تیم امید اضافه خواهد شد.

برنامه مسابقات فینال لیگ دسته اول کشتی آزاد مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۳۹

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های نیمه نهایی و نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه‌های کشور اعلام شد.

لالوویچ، ایران را به حذف از مسابقات جهانی کشتی تهدید کرد

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۲:۳۱

هوادار گزارش می دهد، نناد لالوویچ فدراسیون کشتی ایران را به حذف از رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان تهدید کرد.

ناقوسی: مسابقه با حریف روس حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۴۷

هوادار گزارش می دهد، دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان گفت: دیدار با حریف روس مسابقه سختی بود و خیلی حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم.

باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۲:۱۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ کیلو ببازد.

حسن یزدانی آسیب دید

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ ریو از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شد.

آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از فردا برای حضور در مسابقات جهانی

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی، از فردا آغاز می‌شود.

توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۳:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر ایجاد شده در ترکیب تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جهانی توضیحاتی ارائه داد.

باروز سومین طلای خود در بازی‌های پان‌امریکن را جشن گرفت

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، جُردن باروز سومین عنوان قهرمانی خود در بازی‌های پان‌امریکن را در لیمای پرو کسب کرد.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های جهانی استونی اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد