انتخابات فدراسیون کشتی| دبیر: ای کاش خادم و جدیدی هم بودند

هوادار گزارش می دهد، کاندیدای انتخابات‌ فدراسیون کشتی گفت: جای خادم و جدیدی در انتخابات خالی است و ای کاش آنها هم بودند.

انتخابات فدراسیون کشتی| دبیر: ای کاش خادم و جدیدی هم بودند

به گزارش فارس، به گزارش خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی از ساعت ۱۰ امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در آکادمی ملی المپیک آغاز شد. 

 علیرضا دبیر کاندیدای انتخابات‌ فدراسیون کشتی در این مجمع اظهار داشت: نمی‌دانم جرم جدیدی و خادم چیست، اما ای کاش اینجا بودند. فکر می‌کنم جرمشان دوست داشتن کشتی است. امیر خادم مربی من و رئیس فدراسیون بوده است. به خدا هیچ اتفاقی نمی‌افتاد. اگر این ۲ نفر هم حضور پیدا می‌کردند بهتر بود. جایشان خالی است و ای کاش اینجا بودند. کار کارشناسی دقیقی انجام دادیم، ۱۴ فدراسیون بزرگ دنیا را تحلیل کردیم و بر اساس نقاط قوت و ضعف خودمان برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همه دوست دارند در فدراسیون کشتی باشند، اما ما ورزش کشتی را داریم که اهمیت دارد. اینکه کسی بگوید در المپیک ۲۰۲۰ قهرمان می‌شویم درست نیست. یک نوجوان با یک برنامه ۱۲ ساله قهرمان المپیک می‌شود، برنامه‌ای که ما آماده کردیم برای المپیک ۲۰۲۴ و ۲۰۲۸ است. این بدین معنا نیست که به المپیک ۲۰۲۰ نگاهی نداشته باشیم. برنامه‌ای که نوشته شده با همکاری استان‌ها بوده است.

کاندیدای انتخابات‌ فدراسیون کشتی گفت: برخی می‌گویند با خادم مشکل داریم، اما رسول و امیر خادم برای من قابل احترام هستند. همانطور که برای تمام بزرگان کشتی احترام قائل هستم. کشتی نیازمند درآمد پایدار است که به روز باشد. این کار را در شهرداری تهران اجرا کردیم. باید ارزش افزوده و درآمدهای برای کشتی ایجاد شود. نکته بعدی کاهش نسل کشتی‌گیر است؛ سال ۷۵ - ۷۶ که توفیق حضور در کنار دوستان را داشتیم در جمعیت ۶۵ میلیونی ایران یک میلیون کشتی‌گیر فعال داشتیم، اما حالا با جمعیت ۸۰ میلیونی می‌گویند ۱۰۰هزار کشتی‌گیر داریم. به نظرم بیشتر از ۸۵ هزار نفر کشتی‌گیر فعال نداریم. دوستان همه می‌گویند سخت‌افزار و سالن داریم، اما کشتی‌گیر نداریم.

دبیر عنوان کرد: برنامه‌ای که آماده کردیم تمام این موارد را دیده است. اردوی تیم ملی جای کشتی‌گیران آماده‌ است. همان دیدی را به خراسان جنوبی داریم که به مازندران و تهران خواهیم داشت. ما باید به استان‌ها برویم نه به آنها بگوییم پیش ما بیایند. حداقل ۹۰ درصد برنامه‌های ما روی رده‌های نوجوانان، جوانان و پایه و آموزش و پرورش است. ۹۰ تا ۹۵ درصد زمانم را در استان‌ها سپری می‌کنم. کشتی خالی از پشتوانه‌ها شده است.

وی افزود: سال ۸۵ هم می‌توانستم رئیس فدراسیون شوم، اما معامله سیاسی کردند و من وارد این بازی نشدم. قبل از المپیک ریو خواستند برای من حکم سرپرستی بزنند که موافقت نکردم که گرشاسبی شاهد این صحبت من است.

افزودن نظر

اخبار کشتی

نحوه برگزاری جام جهانی کشتی عوض شد/ حضور تیمی به نام ستارگان جهان

۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۱۱:۰۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از تغییر قالب برگزاری جام جهانی خبر داد.

مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با تغییر زمان جام تختی

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۰۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی با درخواست ایران مبنی بر تغییر زمان جام تختی مخالفت کرد.

کشتی آزاد جام آلانز| نفرات برتر مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۰:۱۳

هوادار گزارش می دهد، نفرات برتر رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شدند.

کشتی آزاد جام آلانز| نفرات راه یافته به نیمه‌نهایی مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۰:۲۸

هوادار گزارش می دهد، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شدند.

به پیشنهاد محمد بنا،‌ اسم خانه کشتی تغییر می‌کند

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۰:۱۹

هوادار گزارش می دهد، به پیشنهاد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، نام خانه کشتی محمد بنا تغییر خواهد کرد.

کشتی جام آلانز| ترکیب تیم منتخب کشتی آزاد مشخص شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۰:۰۳

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم اعزامی کشورمان به رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شد.

تیم کشتی فرنگی کوبا ایران را ترک کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۰۹:۱۸

هوادار گزارش می دهد، اعضای تیم ملی کشتی فرنگی کوبا تهران را به مقصد کشورشان ترک کردند.

رنگرز: منتظر اعلام تاریخ جدید برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی هستیم

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ ۱۱:۳۹

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: منتظر اعلام تاریخ جدید از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی هستیم.

موافقت رئیس فدراسیون کشتی ژاپن برای حضور در جام جهانی تهران

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ ۱۱:۰۳

هوادار گزارش می دهد، سفیر ایران در ژاپن امروز صبح در تماس تلفنی با رئیس فدراسیون کشتی ژاپن در خصوص برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در تهران صحبت کرد.

مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در ایران برگزار می شود

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ ۰۹:۴۸

هوادار گزارش می دهد، با پیگیری‌های وزارت ورزش، مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی با تغییر تاریخ در ایران برگزار می‌شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد