انتقاد تند شاهین‌طبع از فوتبال و تلویزیون؛ تمام توجهات به تیمی است که سه پاس هم نمی‌تواند بدهد

سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از برتری مقابل قزاقستان نسبت به گرمای بیش از حد سالن و توجهاتی که به فوتبال می‌شود انتقاد شدید کرد.

انتقاد تند شاهین‌طبع از فوتبال و تلویزیون؛ تمام توجهات به تیمی است که سه پاس هم نمی‌تواند بدهد

به گزارش هوادار،  مهران شاهین طبع در نشست خبری پس از بازی با قزاقستان اظهار داشت: متأسفانه وضعیت سالن اصلاً شرایط خوبی نداشت. تماشاگران زیادی به سالن آمده بودند و بازیکنان هم از شدت گرمای بالای سالن نفس شان بالا نمی آمد. چه کسی مسئول این شرایط است. وقتی فوتبال ما در جام جهانی سه پاس نمی توانند به هم بدهند حریف یک گل به خودی می زند و یک گل ما هم باویدیوچک است باید همین شرایط برای بسکتبال باشد متأسفانه برای فوتبال تبلیغ زیادی دارند آن هم با نتایجی که گرفته می شود مسائل فنی به گردن من است اما این وضعیت سالن دیگر چیست. تیم ملی در سالن راحت نیست رسانه ها باید با رسالتی که دارند این مسائل را عنوان کنند و مشکل اصلی را حل کنند.

وی افزود: اگر مسئول درست و حسابی داشته باشیم باید یقه کسی را بگیرد که چرا سالن مثل سونا شده است. ما پول مان را خرج مسائلی می کنیم که فقط احساسی است. متأسفانه مشکلات به این بزرگی رها کرده و به یک تعویض ما در مسابقه ایراد می گیرند تا این مسائل درست نشود ورزش ما درست نمی شود نمی دانم چرا اینقدر بی عدالتی وجود دارد و تمام توجهات به رشته ای می شود که سه پاس در جام جهانی نمی توانند به هم بدهند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در خصوص بازی گفت: بچه های ما زحمات خود را کشیدند کار دفاعی ما بهتر از بازی با قطر بود. در گروه بعدی واقعاً کارمان سخت است. استرالیا، ژاپن و فیلیپین حریفان آینده ما هستند و باید در طی ۴-۵ روز به شرق آسیا برویم و بازگردیم. با این شرایط نیاز به حمایت و پشتوانه بهتری داریم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در خصوص خداحافظی اوشین ساهاکیان در تیم ملی گفت: یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بسکتبال ما خداحافظی کرد او خیلی برای تیم ملی زحمت کشید و خاطره های زیادی با او داریم امیدوارم کسانی که جایگزین می شوند شرایط خوبی داشته باشند. اوشین مدیریت قوی چه داخل زمین چه بیرون زمین داشت و قلبش با تیم بود.نسل جدید باید خیلی به این مسائل توجه کنند قطعاً نبود او خیلی سخت خواهد بود.

وی در مورد اینکه آیا ساعت بازی را فدراسیون تعیین کرده بود یا فدراسیون جهانی گفت: تا جایی که می دانم روز بازی را فدراسیون جهانی تعیین می کند اما ساعات آن به فدراسیون و هماهنگی با صداوسیما باز می گردد. متأسفانه فوتبال تلویزیون را قبضه کرده است و ۲۴ ساعت قبل از هر مسابقه آنتن در اختیار فوتبال است. شرایط به صورت یک مدرسه غیرانتفاعی است و هر کسی پول بیشتری بدهد امکانات بیشتری می گیرد.

 

افزودن نظر

اخبار بسکتبال

لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان؛ یک پیروزی و یک شکست برای ایرانی ها

۱۳۹۷/۰۸/۲۵ ۲۳:۰۲

تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور در سومین روز چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند.

مصدومیت گارد راس تیم ملی- مشایخی هم به انتخابی جام جهانی نمی رسد

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۲۱:۱۴

مصدومیت مچ پای ملی پوش بسکتبال اجازه نمی دهد او به پنجره پنجم انتخابی جام جهانی برود.

هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال، شکست ذوب آهن و نیروی زمینی ، برد شیمیدر و پتروشیمی

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۱۸:۱۱

هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال با میهمانی شیمیدر تهران مقابل ذوب آهن شروع شد و تیم میزبان بازی برده را باخت.

لبرون جیمز پنجمین بازیکن پر امتیاز تاریخ NBA شد

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۱۷:۰۳

فوق ستاره تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز پنجمین بازیکن پرامتیاز تاریخ NBA لقب گرفت.

لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان؛ پیروزی تیم دانشگاه پیام نور مقابل اوگاندا

۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۱۶:۵۹

تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور در اولین مسابقه خود در چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان موفق به شکست نماینده اوگاندا شد.

لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان؛ دانشگاه پیام نور فردا مقابل اوگاندا

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۲۰:۵۲

تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور فردا در اولین گام از چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی بسکتبال ۳در ۳ دانشجویان به مصاف نماینده اوگاندا می رود.

شرکت در انتخابی جام جهانی برای تیم ملی بسکتبال یک میلیارد می ارزد

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۱۱:۴۹

حضور تیم ملی بسکتبال کشورمان در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی یک میلیارد هزینه خواهد داشت.

لیست تیم ملی بسکتبال اعلام شد، بدون ارسلان کاظمی ، زنگنه و اصلانی

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۶:۱۴

لیست اردونشینان تیم ملی بسکتبال برای مسابقات انتخابی جام جهانی اعلام شد.

شیمیدر بازی معوقه لیگ برتر بسکتبال را برد

۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۲۰:۴۵

بازی معوقه هفته سوم لیگ برتر بسکتبال را تیم شیمیدر از تیم رعد پدافند برد.

بازی دوستانه لبنان با تیم ملی بسکتبال در مانیل

۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۱۷:۳۴

تیم ملی بسکتبال لبنان در دیداری دوستانه قبل از پنجره پنجم انتخابی جام جهانی به مصاف فیلیپین می رود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد