انتقاد خادم از فراری دادن بخش خصوصی از ورزش

معاون وزیر ورزش و جوانان از حاشیه‌سازی برای بخش خصوصی علاقه‌مند به ورزش به‌عنوان یکی از مشکلات جدی ورزش در کشورمان نام برد و گفت: ورزش از این رویه نادرست زیان می‌بیند.

انتقاد خادم از فراری دادن بخش خصوصی از ورزش

به گزارش هوادار، امیررضا خادم در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با انتقاد از فراری دادن بخش خصوصی از ورزش قهرمانی اظهار کرد: این رویه نادرست سبب می شود که دیگر علاقه مندان بخش خصوصی رغبتی به سرمایه گذاری در ورزش نداشته باشند.

وی ادامه داد: وقتی با آن دسته از سرمایه گذاران بخش خصوصی که در ورزش سرمایه گذاری کردند برخورد نامناسبی می شود دیگر سرمایه گذاران به این نتیجه می رسند که ورزش جای امنی برای سرمایه گذاری نیست و این به ورزش در کشور آسیب جدی وارد می کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه متاسفانه برای مدیرانی که توانستند بخش خصوصی را به سرمایه گذاری در ورزش ترغیب کنند هزار برچسب می زنند گفت: همین رویه ، کم کم شجاعت را از مدیران کشور سلب می کند.

وی با بیان اینکه بدیهی است که بخش خصوصی به دنبال منافع خود است افزود: وقتی بخش خصوصی سرمایه زیادی در بخش ورزش هزینه می کند بدیهی است که به دنبال منافع مادی و معنوی خود است.

وی با بیان اینکه  سرمایه گذار بخش خصوصی می خواهد دیده شود و این به خودی خود چیز بدی نیست گفت: سرمایه گذار هزینه می کند تا احترام مردم را جلب یا خدمتی به شهر و منطقه ای کند و یا در سرمایه گذاری به دنبال سود مادی است و هیچکدام از اینها به خودی خود چیز بدی نیست اما متاسفانه آنقدر حاشیه سازی می کنند که سرمایه گذار بخش خصوصی فراری می شود.

خادم با اذعان به اینکه ما نیازمند بخش خصوصی هستیم ادامه داد: باید زمینه را برای جذب بخش خصوصی فراهم کنیم چرا که بخش خصوصی می تواند به ارتقاء ورزش کمک کند.

وی با اشاره به برخی انتظارات از مدیران ورزش و جوانان از جذب بخش خصوصی به عنوان یکی از این انتظارات نام برد و افزود: ایجاد تعامل با نمایندگان مردم، مسوولان استانی و دستگاه های هم عرض انتظار دیگری است که مدیران ورزش در استان ها باید به آن توجه کنند.

معاون پارلمانی وزیر ورزش از توجه به حوزه جوانان به عنوان یک انتظار به حق نام برد و گفت: وزیر ورزش توجه بسیار ویژه ای به این حوزه دارد. برخلاف این دولت، وزارت ورزش در  دولت هایگذشته کمتر به حوزه جوانان توجه داشتند اما دکتر سلطانی فرد شخصا توجه بسیار ویژه ای به این بخش مهم دارد و در استان ها نیز باید جوانان مورد توجه قرار گیرند.

تودیع و معارفه متفاوت از منظر امیر خادم

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از فتاحی مدیرکل پیشین استان سمنان گفت: ایشان یکی از مدیران خوب استانی بودند و برای همین به مدیرکلی یک استان که در رتبه بندی وزارتخانه در درجه اول قرار دارد منصوب شد. ضمن اینکه معاون ایشان که مدتی سرپرست ورزش و جوانان استان بودند نیز به مدیرکلی استان همدان که در جدول استان های درجه دو قرار دارد منصوب شدند.

وی با اشاره به انتصاب جانعلی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان سمنان خاطرنشان کرد: ایشان در استان تهران تجربیات ارزشمندی دارد و مطمئن هستیم که این تجربیات به موفقیت ایشان در استان کمک می کند.

خادم از این جلسه تودیع و معارفه به عنوان یک جلسه متفاوت نام برد و گفت: این تنها جلسه تودیع و معارفه ای است که همه مدیران مرتبط با آن خوشحالند و چرا که هر سه مدیر مرتبط با آن ارتقاء یافتند. مدیرکل پیشین به میریت در یک استان درجه یک (خراسان رضوی)منصوب شده، معاون و سرپرست پیشین به مدیرکلی در یک استان درجه دو(همدان) منصوب شده و مدیرکل جدید نیز از ریاست ورزش و جوانان شهرستان ری به مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ارتقاء پیدا کرده است.

وی در پایان با تقدیر از خدمات مدیرکل پیشین ورزش استان از اهالی ورزش و پیشکسوتان ورزش استان خواست با همراهی و حمایت از مدیرکل جدید به روند رو به رشد ورزش در استان کمک کنند.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران با حضور روحانی برگزار شد

۴۵۰۴/۰۴/۲۱ ۱۷:۵۳

مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان بازیهای آسیایی و پاراآسیایی با حضور رئیس جمهور برگزار شد.

۱۲ قهرمانی نادال در رولند گاروس در یک قاب+عکس

۳۸۸۳/۰۲/۱۰ ۰۸:۰۱

هوادار گزارش می دهد، نادال با برتری مقابل دومینیک تیم اتریشی قهرمان رولند گاروس ۲۰۱۹ شد.

نامه عذرخواهی لهستانی ها از ایران در سالن قرائت شد

۳۲۶۱/۱۱/۲۶ ۱۹:۱۶

نامه عذرخواهی فدراسیون والیبال لهستان به خاطر صحبت های ضد ایرانی کوبیاک قبل از شروع بازی ایران و لهستان در سالن غدیر ارومیه قرائت شد.

دو‌و‌میدانی جایزه بزرگ آسیا؛ مرادی طلا گرفت، مهردلان برنز

۳۲۶۱/۱۱/۱۶ ۱۸:۲۰

امیر مرادی در دوی ۸۰۰ متر جایزه بزرگ آسیا به عنوان نخست رسید.

یونیورسیاد جهانی؛ ترکیب ایرانی ها در تیراندازی و تیر و کمان بسته شد

۲۶۴۰/۰۹/۱۲ ۱۰:۴۷

ترکیب تیم تیراندازی و تیر و کمان دانشجویان ایران برای شرکت در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان در ایتالیا اعلام شد.

مسابقات جهانی تیراندازی باکمان؛ نتایج ایرانی ها در مرحله مقدماتی ریکرو

۲۶۴۰/۰۹/۰۱ ۱۷:۰۰

ملی‌پوشان ریکرو ایران در بخش انفرادی و تیمی مرحله مقدماتی مسابقات جهانی به رقابت پرداختند.

سعیدی سخنگوی کمیته ملی المپیک شد

۲۶۴۰/۰۸/۳۰ ۱۵:۳۹

خزانه‌دار و سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک سخنگوی این کمیته شد.

مسابقات جهانی تیراندازی با کمان؛ ۷ سهمیه انفرادی و تیمی پارالمپیک به ایران رسید

۲۶۴۰/۰۸/۲۸ ۲۲:۵۲

در پایان روز چهارم مسابقات جهانی پارا تیرو کمان در هلند، تعداد سهمیه های پارالمپیک ۲۰۲۰ نمایندگان ایران مشخص شد.

وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان؛ طلای حسینی در حرکات یکضرب ۸۹ کیلوگرم، ۳ برنز برای سلطانی

۲۶۴۰/۰۸/۲۶ ۱۱:۵۴

ملی پوش دسته ۸۹ کیلوگرم کشورمان در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان در فیجی مدال طلای حرکات یکضرب را از حریفانش گرفت.

ترکیب شطرنجبازان دختر و پسر برای قهرمانی آسیا علام شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۹ ۰۹:۵۴

نفرات اعزامی ایران به مسابقات قهرمانی شطرنج مردان و زنان آسیا مشخص شدند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد