انتقاد خادم از فراری دادن بخش خصوصی از ورزش

معاون وزیر ورزش و جوانان از حاشیه‌سازی برای بخش خصوصی علاقه‌مند به ورزش به‌عنوان یکی از مشکلات جدی ورزش در کشورمان نام برد و گفت: ورزش از این رویه نادرست زیان می‌بیند.

انتقاد خادم از فراری دادن بخش خصوصی از ورزش

به گزارش هوادار، امیررضا خادم در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با انتقاد از فراری دادن بخش خصوصی از ورزش قهرمانی اظهار کرد: این رویه نادرست سبب می شود که دیگر علاقه مندان بخش خصوصی رغبتی به سرمایه گذاری در ورزش نداشته باشند.

وی ادامه داد: وقتی با آن دسته از سرمایه گذاران بخش خصوصی که در ورزش سرمایه گذاری کردند برخورد نامناسبی می شود دیگر سرمایه گذاران به این نتیجه می رسند که ورزش جای امنی برای سرمایه گذاری نیست و این به ورزش در کشور آسیب جدی وارد می کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه متاسفانه برای مدیرانی که توانستند بخش خصوصی را به سرمایه گذاری در ورزش ترغیب کنند هزار برچسب می زنند گفت: همین رویه ، کم کم شجاعت را از مدیران کشور سلب می کند.

وی با بیان اینکه بدیهی است که بخش خصوصی به دنبال منافع خود است افزود: وقتی بخش خصوصی سرمایه زیادی در بخش ورزش هزینه می کند بدیهی است که به دنبال منافع مادی و معنوی خود است.

وی با بیان اینکه  سرمایه گذار بخش خصوصی می خواهد دیده شود و این به خودی خود چیز بدی نیست گفت: سرمایه گذار هزینه می کند تا احترام مردم را جلب یا خدمتی به شهر و منطقه ای کند و یا در سرمایه گذاری به دنبال سود مادی است و هیچکدام از اینها به خودی خود چیز بدی نیست اما متاسفانه آنقدر حاشیه سازی می کنند که سرمایه گذار بخش خصوصی فراری می شود.

خادم با اذعان به اینکه ما نیازمند بخش خصوصی هستیم ادامه داد: باید زمینه را برای جذب بخش خصوصی فراهم کنیم چرا که بخش خصوصی می تواند به ارتقاء ورزش کمک کند.

وی با اشاره به برخی انتظارات از مدیران ورزش و جوانان از جذب بخش خصوصی به عنوان یکی از این انتظارات نام برد و افزود: ایجاد تعامل با نمایندگان مردم، مسوولان استانی و دستگاه های هم عرض انتظار دیگری است که مدیران ورزش در استان ها باید به آن توجه کنند.

معاون پارلمانی وزیر ورزش از توجه به حوزه جوانان به عنوان یک انتظار به حق نام برد و گفت: وزیر ورزش توجه بسیار ویژه ای به این حوزه دارد. برخلاف این دولت، وزارت ورزش در  دولت هایگذشته کمتر به حوزه جوانان توجه داشتند اما دکتر سلطانی فرد شخصا توجه بسیار ویژه ای به این بخش مهم دارد و در استان ها نیز باید جوانان مورد توجه قرار گیرند.

تودیع و معارفه متفاوت از منظر امیر خادم

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از فتاحی مدیرکل پیشین استان سمنان گفت: ایشان یکی از مدیران خوب استانی بودند و برای همین به مدیرکلی یک استان که در رتبه بندی وزارتخانه در درجه اول قرار دارد منصوب شد. ضمن اینکه معاون ایشان که مدتی سرپرست ورزش و جوانان استان بودند نیز به مدیرکلی استان همدان که در جدول استان های درجه دو قرار دارد منصوب شدند.

وی با اشاره به انتصاب جانعلی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان سمنان خاطرنشان کرد: ایشان در استان تهران تجربیات ارزشمندی دارد و مطمئن هستیم که این تجربیات به موفقیت ایشان در استان کمک می کند.

خادم از این جلسه تودیع و معارفه به عنوان یک جلسه متفاوت نام برد و گفت: این تنها جلسه تودیع و معارفه ای است که همه مدیران مرتبط با آن خوشحالند و چرا که هر سه مدیر مرتبط با آن ارتقاء یافتند. مدیرکل پیشین به میریت در یک استان درجه یک (خراسان رضوی)منصوب شده، معاون و سرپرست پیشین به مدیرکلی در یک استان درجه دو(همدان) منصوب شده و مدیرکل جدید نیز از ریاست ورزش و جوانان شهرستان ری به مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ارتقاء پیدا کرده است.

وی در پایان با تقدیر از خدمات مدیرکل پیشین ورزش استان از اهالی ورزش و پیشکسوتان ورزش استان خواست با همراهی و حمایت از مدیرکل جدید به روند رو به رشد ورزش در استان کمک کنند.

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

اعلام آمادگی فدراسیون قایقرانی برای تجهیز کمک رسانی به سیل گلستان

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۶:۴۱

فدراسیون قایقرانی برای تجهیز کمک رسانی به سیل گلستان اعلام آمادگی کرد.

تساوى ارزشمند عسگرى زاده مقابل سوپر استاد بزرگ چینى

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۴:۳۸

تساوى عسگرى زاده مقابل سوپر استاد بزرگ چینى مهمترین اتفاق دور دوم رقابت هاى شطرنج مسترز شارجه بود.

مدال برنز عابدینی در جام جهانی مجارستان

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۲۱:۲۴

مجتبی عابدینی در جام جهانی شمشیربازی مجارستان مدال برنز گرفت.

عابدینی با شکست قهرمان جهان به یک چهارم نهایی رسید

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۹:۰۴

شمشیرباز کشورمان با پیروزی مقابل قهرمان جهان به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی شمشیربازی مجارستان رسید.

تنیس روی میز چلنج پلاس عمان / نوشاد عالمیان راهی یک چهارم نهایی شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۵:۵۲

نماینده تنیس روی میز ایران در مسابقات چلنج پلاس عمان مقابل والتر ریکاردو آلمانی به پیروزی رسید.

سهراب مرادی راهی آلمان شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۴۴

قهرمان وزنه برداری ایران برای پیگیری روند درمانی خود با پیگیری مستقیم رئیس کمیته ملی المپیک راهی آلمان شد.

اردوی تیم ملی وزنه‌برداری از فردا آغاز می‌شود

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۳۶

اردوی تیم ملی وزنه برداری برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا از فردا آغاز خواهد شد.

جام‌جهانی شمشیربازی مجارستان / هر ۵ سابریست ایران به جمع ۶۴ بازیکن برتر راه یافتند

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۳۳

در جدول ۶۴ نفره رقابت های جام جهانی بوداپست مجارستان ۵ ایرانی حاضر هستند.

۶ کماندار ایران فردا راهی تایلند می شوند

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۲۸

کمانداران ایران روز یکشنبه ۴ فروردین برای حضور در کاپ آسیایی راهی تایلند می شوند.

اماکن ورزشی در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفت

۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۳:۲۶

با دستور وزیر ورزش و جوانان تمام اماکن ورزشی گلستان و مازندران در اختیار ستاد های بحران برای اسکان سیل زلزدگان قرار گرفته است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد