انتقاد ویرانگر اسپالتی از شاگردانش پس از تساوی خانگی مقابل ناپولی

سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از تساوی خانگی بدون گل این تیم برابر ناپولی از عملکرد شاگردانش به شدت انتقاد کرد.

انتقاد ویرانگر اسپالتی از شاگردانش پس از تساوی خانگی مقابل ناپولی

به گزارش هوادار، لوچانو اسپالتی پس از تساوی بدون گل شب گذشته (یکشنبه) اینتر مقابل ناپولی در ورزشگاه جوزپه مه آتزا انتقاد اعتراف کرد که تیمش از کیفیت لازم برخوردار نیست.

اسپالتی که تیمش در این فصل در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل ناپولی به تساوی بدون گل بسنده کرده است، شب گذشته با وجود تملک توپ کمترش نسبت به ناپولی، بهترین موقعیت گلزنی بازی را داشت که میلان اشکرینیار آن را به هدر داد.

اسپالتی در این خصوص به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: من فکر می کنم که ما شاهد بازی خوبی بودیم. فوتبال تماشایی یک چیز انتزاعی است. من فکر می کنم که عملکرد ما از لحاظ جستجو برای پیدا کردن فضاهای خالی، تاکتیک و تحلیل بازی خوب بود. بازی ناپولی با کیفیت است و شیوه بازی که مائوریسیو ساری در این تیم پیاده کرده توجه همه را جلب کرده است. بازیکنان او با قلب شان با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و با جان دل می جنگند. گاهی اوقات ما آنها را تحت فشار می گذاشتیم و گاهی اوقات آنها فشار می آوردند. مقابل این تیم کاری که هرگز نباید انجام دهید باز بازی کردن است چون این تیم راه بازیسازی میان خطوط را به خوبی می داند.

اسپالتی ادامه داد: در ضدحملات فرصت هایی برای ضربه زدن به ناپولی داشتیم که برخی از آنها بهتر بود. تیم ما اینگونه بازی می کند و من نگران این وضعیت هستم. گاهی اوقات ما با رویکردی درست بازی می کنیم و نگرشی مناسب دارم اما گاهی دیگر ما این رویکرد را از دست می دادیم و من این بی ثباتی تیمم را دوست ندارم. ما نمی توانیم با این وضعیت به کارمان ادامه دهیم و پیشرفت داشته باشیم. با این پس و پیش رفتن های پی در پی به جایی نمی رسیم. من حتی نمی توانم به شما بگویم که هفته آینده تیمم چگونه بازی خواهد کرد.

اینتر در این فصل اگرچه مقابل ۴ تیم بالای جدولی شکست نخورده است اما اما تنها در یکی از آنها (برد ۳ بر یک برابر رم) برنده بوده و در ۵ بازی مابقی به تساوی های بدون گل بسنده کرده است.

اسپالتی در ادامه انتقادات خود از بی ثباتی تیمش در روند نتیجه گیری گفت: همه چیز به این بستگی دارد که شما بخواهید این اینتر را در چه جایگاهی قرار دهید. ما در کلی یک مقطع وحشتناک و بسیار زشت که در آن تعدادی بازی های نه چندان دلچسب انجام دادیم را سپری کردیم چون من فکر نمی کنم که ما آن کیفیتی که مردم درباره ما تصور می کنند را داشته باشیم. اگر ما می خواهیم بازی مان را به حریف تحمیل کنیم، باید به آن سرعت بدهیم و در فضاهای کوچک بتوانیم توپ را حفظ و بازیسازی کنیم. امشب اما کاری که ما انجام می دادیم این بود که توپ را بارها و بارها به دروازه بان پاس می دایم. اگر تیم شما کیفیت داشته باشد باید بتواند میان خطوط پاسکاری کند و با این پاس های سریع خودش را به دروازه حریف نزدیک کند. ما هم تلاش کردیم این کار را انجام دهیم و اکثر اوقات توپ را لو می دادیم. ناپولی واقعاً تیم باکیفیتی است اما ما شخصیت و ویژگی های بازی این تیم را نداریم. من هنوز در حسرت دیدن چنین کیفیتی در تیمم هستم.

سرمربی اینتر در پایان اعتراف کرد که برای تغییر وضعیت اینتر احساس عجز می کند. او تأکید کرد: من هر روز با این تیم کار کرده ام و فکر می کنم که که مشکل این تیم فقط نداشتن کیفیت است، برعکس ناپولی که تیم باکیفیتی است، تیم ما کیفیت چندانی ندارد. از نظر استحکام و دفاعی همیشه عملکرد خوبی داشته ایم اما پای کیفیت بازی که به میان می آید، من باید اعتراف کنم که تفاوت ما و ناپولی بسیار فاحش بود. تکرار می کنم که من فکر نمی کنم که در تمریناتم با این تیم بتوانم کیفیت عملکردش را بالا ببرم چون در تمام طول فصل تلاشم را انجام دادم. من هرگز ندیده ام که تیمم توپ را با پاس های سرعتی با بازی هیجان بدهد. امشب ما ۵ ، ۶ بار توپ را از حریف گرفتیم و می شد به آنها ضربه بزنیم اما این کار را نکردیم. اگر از عملکردمان راضی باشیم یعنی اینکه هر کاری که از عهده مان ساخته بود را انجام داده ایم اما من راضی نیستم چون بازی ما ضعیف بود.

افزودن نظر

اخبار فوتبال جهان

تصاویر منتخب از شب پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا

۱۳۹۷/۰۹/۲۲ ۰۲:۰۲

۱۶ تیم صعود کننده به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شدند.

لیست ۱۶ تیم صعود کننده تکمیل شد

۱۳۹۷/۰۹/۲۲ ۰۱:۵۲

۱۶ تیم صعود کننده به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شدند.

شکست های عجیب اما بی تاثیر بزرگان

۱۳۹۷/۰۹/۲۲ ۰۱:۳۷

شکست های عجیبی را از سوی بزرگان فوتبال اروپا در شب پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا شاهد بودیم.

حذف، پاداش دبل تاریخی مقابل قهرمان اروپا!

۱۳۹۷/۰۹/۲۲ ۰۱:۲۲

زسکا مسکو همانند بازی رفت، موفق شد در بازی برگشت نیز قهرمان اروپا را شکست دهد.

تصاویر منتخب از دیدار افتتاحیه جام باشگاههای جهان ۲۰۱۸

۱۳۹۷/۰۹/۲۲ ۰۱:۱۰

العین امارات با شکست نماینده زلاند نو به جمع هشت تیم برتر جام باشگاه های جهان صعود کرد.

صعود رویایی العین با طعم کامبک و چاشنی شانس

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۲۳:۰۰

العین امارات با شکست نماینده زلاند نو به جمع هشت تیم برتر جام باشگاه های جهان صعود کرد.

راکیتیچ به پاری سن ژرمن پیوست؟

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۲۱:۵۶

ایوان راکیتیچ، هافبک کروات و خلاق بارسلونا، با باشگاه پاری سن ژرمن به توافق دست یافته است.

سردار آزمون سورپرایز زمستانی لیگ برتر انگلیس؟

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۲۰:۰۶

رسانه های روسی از احتمال بالای انتقال سردار آزمون به کریستال پالاس در زمستان خبر دادند.

پایان کابوس دمبله (عکس)

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۵:۲۴

 روزنامه هوادار بارسلونا امروز دمبله را تیتر خود کرد.

زلاتان در لیگ آمریکا ماندنی شد

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۵:۱۰

بازگشت ستاره سوئدی به میلان منتفی شد و او قراردادش را یک فصل دیگر با لس آنجلس گلکسی تمدید کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد