انصاری‌فرد: سامانه هواداری استقلال آمادگی تقسیم‌بندی ۹۰ به ۱۰ را نداشت/دربی برگشت باید روز تعطیل باشد

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما برای دربی برگشت سامانه هواداری را آماده می‌کنیم و تا آن زمان امکان تقسیم‌بندی ۹۰ به ۱۰ را خواهیم داشت.

انصاری‌فرد: سامانه هواداری استقلال آمادگی تقسیم‌بندی ۹۰ به ۱۰ را نداشت/دربی برگشت باید روز تعطیل باشد

به گزارش هوادار، محمد حسن انصاری‌فرد در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس ساعاتی پیش از شروع دربی در برنامه رادویی تهران ورزشی گفت: خدا را شکر دیشب هنگام صرف شام در خدمت بازیکنان و مربیان تیم بودیم. روحیه‌ها بالا است، اشتیاق به پیروزی در تک تک بچه‌ها وجود دارد. سرمربی انگیزه زیادی دارد. ان‌شاءالله بچه‌ها بازی خوبی ارائه بدهند که منجر به پیروزی شود و هدیه خوبی برای هواداران باشد.

انصاری‌فرد در مورد اینکه قرار بود این بازی با تقسیم‌بندی ۹۰ به ۱۰ برای تماشاگران برگزار شود، اما در نهایت ۵۰-۵۰ شد و آیا پرسپولیس از این مسئله استقبال می‌کند، گفت: ما گفته بودیم که ۹۰ به ۱۰ امکان‌پذیر نیست چون زمینه‌ها و زیرساخت‌ها فراهم نیست. البته دستگاه‌ها مشکلی ندارند، اما سامانه هواداری استقلال آمادگی این را نداشت که هواداران استقلال و پرسپولیس را تشخیص بدهد، اما ما تا زمان بازی برگشت سامانه هواداری را آماده می‌کنیم و هواداران را ثبت نام می‌کنیم و در آن بازی امکان تقسیم‌بندی ۹۰ به ۱۰ را داریم اما چون بازی رفت ۵۰-۵۰ برگزار می‌شود گفتند بازی برگشت هم ۵۰-۵۰ باشد.

وی در مورد اینکه باشگاه استقلال تاکید دارد بازی برگشت در روز غیرتعطیل باشد، گفت: وقتی تقسیم‌بندی تماشاگران ۵۰-۵۰ باشد چه فرقی می‌کند روز تعطیل باشد یا غیرتعطیل. اگر ۹۰ به ۱۰ بود فرق داشت اما حالا که ۵۰-۵۰ است فرقی ندارد. با این حال ما اصرار داریم بازی برگشت روز تعطیل باشد تا مردم با فراغ بال بیشتری به ورزشگاه بیایند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا صحبت‌های کالدرون در کنفرانس پیش از بازی طبیعی بود، گفت: او با ما هماهنگ نکرده بود و نظارت و دیدگاه‌های خودش را گفت. به نظر من صحبت‌های او طبیعی بود و حرف‌های مشکل‌سازی نبود. مربیان هم مثل بازیکنان این حرف‌ها را بین خود رد و بدل می‌کنند.

انصاری‌فرد در مورد اینکه در خصوص جذب دیاباته با کالدرون صحبت کرده است، گفت: نه، چون من در آن زمان نبودم و در این مورد هم با کالدرون صحبت نکردم. من در مورد این مسائل با کالدرون صحبت نمی‌کنم. در باره تیم و مشکلات و برنامه‌های آن با سرمربی صحبت می‌کنم و کاری به گذشته ندارم.

وی در خصوص اینکه آیا پاداش خاصی برای پیروزی در دربی در نظر گرفته‌اند، گفت: پاداش‌ها در قراردادها ثبت شده و پاداش پیروزی را بر همان اساس مصاحبه و پرداخت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اینکه در جلساتی که پیش از دربی برگزار شد چه تصمیماتی اتخاذ شده، گفت: مسئله مهمی که باید آن را عنوان کنم این است که الزاماتی را که فیفا و AFC به دنبالش هستند باید اجرا شود و ما باید تابع آن باشیم. هرگونه کم‌کاری و کم‌توجهی خطر تعلیق را برای ما به همراه خواهد داشت. مردم و هواداران باید به سرعت با شرایط جدید عادت کنند.بحث بلیت الکترونیکی است که مردم باید به آن عادت کنند و روش سنتی کنار برود. در ابتدای کار ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و ما از این بابت از هواداران خودمان عذرخواهی می‌کنیم اما این کار باید انجام شود. ما در این جلساتی که در این چند روزه حول این محور داشتیم، مشخص شد که نقیصه‌هایی دارد که باید سریعا برطرف شود. مطمئنم ظرف هفته‌های آینده این اتفاق می‌افتد تا هواداران بتوانند به راحتی به ورزشگاه بیایند و بروند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

سال نو با بر و بچه های هوادار - خسته نباشید ، خدا قوت

۲۰۱۶/۰۸/۱۵ ۱۸:۵۷

هوادار گزارش می دهد، همیشه از نوشتن اسم همکاران و یاد کردن از زحمات آنها لذت بردیم و خوشحالیم که دوباره این فرصت نصیب ما شد تا از این زحمت کشان یادی کنیم

اعلام زمان مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۳:۵۲

هوادار گزارش می دهد، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به صورت آنلاین خبر داد.

حسینی: خوشحالم با ترابزون تمدید کردم/فصل آینده جبران می‌کنم

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۲:۳۳

هوادار گزارش می دهد، مدافع ایرانی ترابزون اسپور بعد از تمدید قراردادش ابراز خوشحالی کرد.

سخنگوی فدراسیون پزشکی-ورزشی: ۵درصد PCR مثبت داشتیم/ پروتکل را با هماهنگی وزارت بهداشت تدوین کردیم

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۲:۲۹

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون پزشکی-ورزشی توضیحاتی را در خصوص نتایج آزمایشات تیم‎‌ها ارائه کرد.

توضیحات دپارتمان اموربین الملل درباره میزبانی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۷

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۲:۲۶

هوادار گزارش می دهد، دپارتمان امور بین الملل درخصوص وضعیت میزبانی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۷ توضیحاتی را ارائه کرد.

رئیس جلسه ویدئو کنفرانس AFC برای لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۲:۲۳

هوادار گزارش می دهد، یک خبرنگار عربستانی رئیس جلسه ویدئو کنفرانس AFC برای تعیین تکلیف لیگ قهرمانان آسیا را معرفی کرد.

انصاری‌فرد در السیلیه می‌ماند

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۰:۲۰

هوادار گزارش می دهد، یک رسانه قطری خبر داد مهاجم ایرانی السیلیه در فصل آینده می ماند.

فردا تکلیف لیگ قهرمانان آسیا مشخص می‌شود/ احتمال میزبانی قطر قوت گرفت

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۰:۰۵

هوادار گزارش می دهد، کنفدراسیون فوتبال آسیا فردا (چهارشنبه) تکلیف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را مشخص می‌کند.

نبى، نماینده قانونى فدراسیون فوتبال در نشست آنلاین دبیران کل

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۰۸:۵۱

هوادار گزارش می دهد، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران به عنوان نماینده قانونى این فدراسیون برای حضور در نشست دبیران کل فدراسیون‌هاى منطقه آسیاى مرکزى به AFC معرفى شد.

واکنش وزارت ورزش به کنایه وزیر بهداشت؛ طبق مصوبه ستاد ملی کرونا مجوز شروع تمرینات را دادیم

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۰۸:۴۹

هوادار گزارش می دهد، وزارت ورزش و جوانان در پی مصاحبه وزیر بهداشت و درمان بیانیه‌ای صادر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد