ایگور امشب به تهران می‌ رسد- شروع اقدامات برای ویزای آمریکا

پروسه اخذ ویزای آمریکا برای اعضای تیم ملی والیبال ایران استارت خورد.

ایگور امشب به تهران می‌ رسد- شروع اقدامات برای ویزای آمریکا

به گزارش هوادار، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران امشب وارد تهران خواهد شد تا دور جدیدی از کارهای خود را همراه با تیم ملی والیبال آغاز کند. احتمالاً ایگور در این سفر دیدار با افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال خواهد داشت و امکان دارد چند بازی از رقابت های لیگ برتر را هم تماشا کند.

فدراسیون جهانی والیبال در آخرین کنگره خود تصمیماتی اتخاذ کرد. این فدراسیون اعلام کرد که برای تضمین موفقیت لیگ ملت های والیبال، میزبانی مرحله نهایی این مسابقان را برای ۳ سال متوالی (۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱) به کشور آمریکا داده است. آمریکا در سال های اخیر، رشد چشمگیری در آمریکا و در بین جوانان این کشور داشته است. فدراسیون جهانی قصد دارد از این محبوبیت برای رشد و توسعه لیگ ملت های والیبال در آمریکا استفاده کند. آمریکا همچنین بزرگ ترین بازار ورزشی جهان و سرگرمی جهان است که برگزار کننده لیگ های معتبری مثل NFL، NBA، MLB و NHL است.

به این ترتیب و با توجه به اینکه تیم ملی والیبال ایران یکی از شانس های حضور در مرحله فینال رقابت های لیگ ملت ها است شنیده شده که مسئولان در شرایطی که هنوز ایگور کولاکوویچ خودش در ایران حضور ندارد پروسه اخذ ویزای آمریکا را استارت زده اند. مهمترین سوال اینجاست که چه کسی نفرات تیم ملی را انتخاب کرده تا مدارک آنها برای حضور در دبی به منظور اخذ ویزای آمریکا جمع آوری شود؟ همچنین گفته شده گروهی از بازیکنان منتخب قرار است ۲۶ دی ماه به دبی بروند و نکته مهم اینکه در این روز تیم های لیگ برتری طبق برنامه باید هفته بازی های هفته نوزدهم را برگزار کنند؛ البته سازمان لیگ در زمان ابلاغ برنامه مسابقات در انتهای آن قید کرده که «با عنایت به ضرورت سفر اعضای تیم ملی والیبال به کشور امارات جهت اخذ ویزا امکان تغییر برنامه محتمل می باشد که متعاقباً اعلام خواهد شد.»

میثم جعفری، مسئول تشریفات فدراسیون والیبال که همه ساله مسئول اجرای این قبیل اقدامات است، در این خصوص اظهار داشت: کنسلوگری به مناسبت سال جدید میلادی تعطیل بود و آنها به تازگی اقدامات خود را شروع کرده اند. نکته مهم این است که باید بگویم هنوز ایگور به ایران نیامده و لیستی اعلام نکرده، اما چون این فرآیند زمان بر و مهم است ما برای شاکله قبلی تیم های ملی بزرگسالان، امید و جوانان و نوجوانان اقدامات اولیه را آغاز کرده ایم.

وی ادامه داد: ما همیشه آخر سال به بازیکنانی که دانشجو یا سرباز هستند اعلام می کنیم که پاسپورت خود را آماده کنند و اگر به حضور آنها نیاز شد مشکلی نداشته باشند. من از ولاسکو یاد گرفته ام که طبق برنامه و از قبل تمام کارها را انجام دهم، حتی برای بازیکنان لژیونر هم باید برنامه ریزی کنیم تا دچار مشکل نشوند. به هر حال بازیکنان باید حداقل ۵-۶ صفحه خالی در پاسپورت خود داشته باشند تا بتوانند در تورنمنت های مختلف در خدمت تیم ملی باشند.

مسئول تشریفات فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: تاکید می کنم که ایگور هنوز لیستی از بازیکنان اعلام نکرده است و ما فقط برای اینکه کارها عقب نیفتد براساس لیست های قبلی در حال اطلاع رسانی به بازیکنان هستیم تا مدارک خود را آماده کنند.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

ترکاشوند: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا برابر با مرگ است

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۲۰:۱۶

محمد ترکاشوند سرمربی پیکان از دلایل پیروزی تیمش مقابل سایپا در بازی او پلی آف لیگ برتر والیبال گفت.

اکبری: بازیکنانم با استرس با پیکان بازی کردند

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دیدار مقابل پیکان اشتباهات فردی زیادی داشتیم

پلی آف لیگ برتر والیبال؛ برد پیکان، شهرداری ورامین، پیام؛ باخت اردکان به کاله

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۸:۴۰

رقابت هشت تیم برتر لیگ برتر والیبال امروز در مرحله پلی آف شروع شد تیم های برنده و بازنده بازی اول معرفی شدند.

کولاکوویچ: می خواهیم نشان دهیم بهترین تیم آسیا هستیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۵:۵۱

سرمربی تیم ملی والیبال بعداز برگشتن به تهران از برنامه هایش، جلسه با سرپرست تیم ملی گفت و تاکید کرد می خواهیم نشان دهیم بهترین در آسیا هستیم. 

پافشاری ایران برای میزبانی والیبال انتخابی المپیک- لغو مسابقات امیدهای آسیا و جام باشگاه های جهان

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۲۵

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت:کمیته مسابقات با تغییر میزبانی از تهران به تبریز مخالفت کرده و مسابقات قهرمانی آسیا در تهران برگزار می شود.

افشاردوست: برنامه‌های خود را به کمیته مربیان AVC ارائه خواهیم کرد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۱۹

دبیرسابق فدراسیون والیبال گفت: در کمیته مربیان موضوعات مختلف را بررسی کردیم و نحوه کمک به تیم های درجه دو آسیا بررسی شد. کنفدراسیون والیبال آسیا تصمیم دارد کمک فنی تکنیکی به کشورهای درجه دو...

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت‌های آسیا قطعی نیست

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۵:۰۲

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت های آسیا هنوز قطعی نشده است و باید منتظر نظر AVC ماند.

مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا قرعه کشی شد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

با برگزاری مراسم قرعه کشی، تیم های باشگاهی زنان و مردان ایران حریفان شان را در  جام باشگاه های والیبال آسیا شناختند.

جلسه کولاکوویچ با خوش خبر در باره تیم ملی والیبال

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال پس از حضور در ایران در جلسه ای با امیر خوش خبر حاضر شد.

سرمربی والیبال خاتم: با فولاد سیرجان تبانی نکردیم- بهتر بود پلی‌آف رفت و برگشت باشد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه مقابل تیم کاله مازندران تبانی نکرده اند، گفت: در مرحله پلی آف هستیم ولی بهتر بود فینال این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد