ایگور امشب به تهران می‌ رسد- شروع اقدامات برای ویزای آمریکا

پروسه اخذ ویزای آمریکا برای اعضای تیم ملی والیبال ایران استارت خورد.

ایگور امشب به تهران می‌ رسد- شروع اقدامات برای ویزای آمریکا

به گزارش هوادار، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران امشب وارد تهران خواهد شد تا دور جدیدی از کارهای خود را همراه با تیم ملی والیبال آغاز کند. احتمالاً ایگور در این سفر دیدار با افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال خواهد داشت و امکان دارد چند بازی از رقابت های لیگ برتر را هم تماشا کند.

فدراسیون جهانی والیبال در آخرین کنگره خود تصمیماتی اتخاذ کرد. این فدراسیون اعلام کرد که برای تضمین موفقیت لیگ ملت های والیبال، میزبانی مرحله نهایی این مسابقان را برای ۳ سال متوالی (۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱) به کشور آمریکا داده است. آمریکا در سال های اخیر، رشد چشمگیری در آمریکا و در بین جوانان این کشور داشته است. فدراسیون جهانی قصد دارد از این محبوبیت برای رشد و توسعه لیگ ملت های والیبال در آمریکا استفاده کند. آمریکا همچنین بزرگ ترین بازار ورزشی جهان و سرگرمی جهان است که برگزار کننده لیگ های معتبری مثل NFL، NBA، MLB و NHL است.

به این ترتیب و با توجه به اینکه تیم ملی والیبال ایران یکی از شانس های حضور در مرحله فینال رقابت های لیگ ملت ها است شنیده شده که مسئولان در شرایطی که هنوز ایگور کولاکوویچ خودش در ایران حضور ندارد پروسه اخذ ویزای آمریکا را استارت زده اند. مهمترین سوال اینجاست که چه کسی نفرات تیم ملی را انتخاب کرده تا مدارک آنها برای حضور در دبی به منظور اخذ ویزای آمریکا جمع آوری شود؟ همچنین گفته شده گروهی از بازیکنان منتخب قرار است ۲۶ دی ماه به دبی بروند و نکته مهم اینکه در این روز تیم های لیگ برتری طبق برنامه باید هفته بازی های هفته نوزدهم را برگزار کنند؛ البته سازمان لیگ در زمان ابلاغ برنامه مسابقات در انتهای آن قید کرده که «با عنایت به ضرورت سفر اعضای تیم ملی والیبال به کشور امارات جهت اخذ ویزا امکان تغییر برنامه محتمل می باشد که متعاقباً اعلام خواهد شد.»

میثم جعفری، مسئول تشریفات فدراسیون والیبال که همه ساله مسئول اجرای این قبیل اقدامات است، در این خصوص اظهار داشت: کنسلوگری به مناسبت سال جدید میلادی تعطیل بود و آنها به تازگی اقدامات خود را شروع کرده اند. نکته مهم این است که باید بگویم هنوز ایگور به ایران نیامده و لیستی اعلام نکرده، اما چون این فرآیند زمان بر و مهم است ما برای شاکله قبلی تیم های ملی بزرگسالان، امید و جوانان و نوجوانان اقدامات اولیه را آغاز کرده ایم.

وی ادامه داد: ما همیشه آخر سال به بازیکنانی که دانشجو یا سرباز هستند اعلام می کنیم که پاسپورت خود را آماده کنند و اگر به حضور آنها نیاز شد مشکلی نداشته باشند. من از ولاسکو یاد گرفته ام که طبق برنامه و از قبل تمام کارها را انجام دهم، حتی برای بازیکنان لژیونر هم باید برنامه ریزی کنیم تا دچار مشکل نشوند. به هر حال بازیکنان باید حداقل ۵-۶ صفحه خالی در پاسپورت خود داشته باشند تا بتوانند در تورنمنت های مختلف در خدمت تیم ملی باشند.

مسئول تشریفات فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: تاکید می کنم که ایگور هنوز لیستی از بازیکنان اعلام نکرده است و ما فقط برای اینکه کارها عقب نیفتد براساس لیست های قبلی در حال اطلاع رسانی به بازیکنان هستیم تا مدارک خود را آماده کنند.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

لیگ ملت های والیبال؛ تیم ملی خرداد ماه به چین می رود

۳۲۶۱/۱۰/۲۵ ۱۷:۰۴

کاروان تیم ملی والیبال ایران ۵ خردادماه تهران را به مقصد کشور چین ترک خواهد کرد.

تمرینات اختصاصی شهرام محمودی در کنار ملی‌پوشان

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۰:۴۶

شهرام محمودی بعد از تست های پزشکی سرانجام در اردوی تیم ملی والیبال حاضر شد تا تمریناتش را شروع کند.

پایان مرحله دوم اردوی تیم ملی والیبال دانشجویان برای یونیورسیاد ۲۰۱۹

۲۰۱۹/۰۵/۱۷ ۱۲:۰۹

دومین مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی والیبال دانشجویان از ٢٠ تا ٢۶ اردیبهشت‌ماه با حضور ٣۴ نفر به میزبانی دانشگاه برگزار شد.

پورحسن: اردبیلی‌ها برای میزبانی لیگ ملت‌های والیبال پیشرفت خوبی داشتند

۲۰۱۹/۰۵/۱۵ ۱۴:۱۷

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: خوشبختانه شرایط اردبیل برای میزبانی رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال مناسب است.

جلسه هماهنگی میزبانی لیگ ملت‌های والیبال برگزار شد

۲۰۱۹/۰۵/۱۴ ۱۱:۰۱

جلسه هماهنگی میزبانی لیگ ملت‌های والیبال امروز در محل این فدراسیون و با حضور افشین داوری برگزار شد.

داوری: برای اعزام تیم ملی والیبال به آمریکا باید ۶۰۰ میلیون هزینه می کردیم- باید مثل ما کمک کنند

۲۰۱۹/۰۵/۱۱ ۱۴:۳۳

افشین داوری سرپرست فدراسیون در باره شرایط تیم ملی والیبال ، گرفتن ویزای آمریکا و مهمترین هدف ایران برای رسیدن به المپیک صحبت کرد.

برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال در انتخابی المپیک - ۱۸ مرداد ایران - کوبا

۲۰۱۹/۰۵/۱۱ ۰۹:۳۹

برنامه‌ بازی‌های تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک اعلام شد.

والیبال ساحلی قهرمانی آسیا؛ ایران الف حذف شد، ایران ب صعود کرد

۲۰۱۹/۰۵/۱۰ ۱۱:۵۸

روز دوم مسابقات والیبال قهرمانی آسیا با صعود تیم ملی ب ایران به مرحله بعدی و حذف تیم دیگر ایرانی همراه شد.

تغییر زمان قرعه‌کشی والیبال قهرمانی جوانان جهان

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ ۲۰:۳۱

مراسم قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان دو هفته به تعویق افتاد.

والیبالیست های جوان به بلغارستان و اسلوونی می‌روند

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ ۱۰:۵۴

تیم ملی والیبال جوانان ایران به منظور برگزاری چند بازی دوستانه به بلغارستان و اسلوونی سفر خواهد کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد