باقری معتمد : کارت مربیگر‌‌ی‌ام بین المللی است- با فدراسیون تکواندو هند نکردم

دارنده نشان نقره تکواندو در المپیک لندن گفت: هیچ قرارداد رسمی به عنوان سرمربی یا مر‌بی با فدراسیون تکواندوی هندوستان امضا نکردم و هیچ توافقی صورت نگرفته است.

باقری معتمد : کارت مربیگر‌‌ی‌ام بین المللی است- با فدراسیون تکواندو هند نکردم

به گزارش هوادار، محمد باقری معتمد در پا سخ به این سؤ ا ل که این روزها شایعه شده شما با تیم ملی تکواندو هندوستان به عنوان سرمربی به توافق رسیده اید آیا این موضوع صحت د ارد یا خیر، گفت: با توجه به درخواستی که مسئولان فدراسیون هندوستان از من بر ا ی برگزاری سمینار داشتند، من هم بر ا ی چندین بار راهی هندوستان شدم و بر ا ی تکواندو کاران این کشور سمینار آموزشی برگزار کردم. طی این چند مرحله ای که به هندوستان سفر کردم صرفا بر ا ی آموزش تکواندو به تکواندوکاران این کشور بود و هیچ قرارداد رسمی به عنوان سرمربی یا مر بی با فدراسیون تکواندوی هندوستان امضا نکردم و هیچ توافقی صورت نگرفته است.

و ی در پا سخ به این سؤ ا ل که گویا شما آی دی کارت به عنوان مر بی تکواندو دریافت کر د ه اید که این موضوع شائبه ای را به وجود آورده که شما به عنوان مر بی تیم ملی هندوستان آ غاز به کار کر د ه اید، موضوع چیست، گفت: بله من یک کارت مربیگری بین المللی دریافت کر د ه ام که تا ریخ این کارت هم یک ساله است. هر کسی که بخواهد می تواند این کارت مربیگری بین المللی را دریافت کند. با توجه به این که من سمینارهای آموزشی مختلفی را در اروپا، آسیا و آمریکا برگزار کر د ه ام، بر ا ی دریافت این کارت اقدام کردم. من با این کارت می توانم در هر مسابقه آسیایی روی صندلی کوچ هر تیمی که بخواهم بنشینم. این کارت، کارت مربیگری بین المللی است و اصلا ربطی به توافق بنده با تیم ملی هندوستان ندارد.

نایب قهرمان المپیک لندن در پا سخ به این سؤ ا ل که تیم تکواندو هندوستان قرار است در جام فجر حضور پیدا کند، آیا مسئولیت هدایت این تکواندوکاران بر عهد ه شما خواهد بود یا خیر، ا فزود: بر ا ی روشن شدن افکار عمومی این طور باید بگویم؛ به خاطر این که بنده در طول این مدتی که بر ا ی هندی ها سمینار آموزشی برگزار کردم و با توجه به کارت بین المللی که دارم، با صحبت هایی که انجام شده، قرار است در این رویداد به عنوان مر بی این تیم در جام فجر فعالیت کنم.

و ی در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: تکواندوکاران هندوستان پس از حضور در جام فجر قرار است یک ما ه در تهران اردوی تمرینی داشته باشند که صفر تا صد این ماجرا بر عهد ه من است و من در طول این یک ما ه تمرینات منظمی را بر ا ی آنها در نظر گرفته ام. با توجه به هماهنگی هایی که انجام شده آنها پس از یک ما ه تمرین در تهران راهی هند خواهند شد و بر ا ی حضور در مسابقات جهانی آماده خواهند شد. احتمال د ارد در مسابقات جهانی نیز مر بی این تیم باشم.

 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

فدراسیون جودو به دنبال مکاتبه‌کننده ناشناس

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۲۲:۳۳

مسئولان فدراسیون جودو به دنبال فردی هستند که اقدام به مکاتبه با رئیس فدراسیون جهانی جودو و درخواست برای اعزام ناظر خارجی در انتخابات این فدراسیون کرده است.

عمادی : ارسال نامه به فدراسیون جهانی جودو خیانت است

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۱:۲۸

سرپرست فدراسیون جودو گفت: من هیچ نامه ای به فدراسیون جهانی جودو ارسال نکرده ا م و این کار خیانت است.

با همکاری یونیسف؛ نایب قهرمان جهان به جمع حامیان سازمان بنیاد خیریه کودکان پیوست

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۰۰:۴۸

از سوی سازمان بنیاد خیریه کودکان سعید احمدی نایب قهرمان مسابقات جهانی پاریس به جمع تعدادی از قهرمانان جهان دعوت شد تا با برگزاری سمینارهای آموزشی درآمد حاصله را صرف بنیاد خیریه کودکان در جهان...

کاراته از المپیک ۲۰۲۴ کنار گذاشته شد

۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ۲۲:۱۹

رشته رزمی کاراته از بازی های المپیک ۲۰۲۴ کنار گذاشته شد.

تعیین قهرمان لیگ برتر ووشو به هفته پایانی کشید

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۸:۱۲

رقابت های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان امروز پیگیری شد، اما تعیین قهرمان به هفته پایانی کشید.

برنامه مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا اعلام شد- رقابت ۴ کشور خارجی و تیم های ایرانی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۶:۴۶

نهمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا روز ۷ اسفندماه با حضور کشورهای، پاکستان، عراق، عمان، سوریه و تیم های ایرانی برگزار خواهد شد.

برخواه: به دومین طلای المپیک سهراب مرادی خیلی امیدوارم

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۵:۰۴

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: آسیب دیدگی در ورزش قهرمانی وجود دارد با این حال خیلی امیدوارم سهراب مرادی دومین طلای المپیکش را بگیرد.

لیگ جهانی کاراته ؛ تیم کومیته مردان قهرمان شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۷:۵۱

تیم کومیته مردان ایران با یک مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز در لیگ جهانی امارات گرفت و روی سکوی قهرمانی رفت
 

لیگ جهانی کاراته ؛ علی فداکار فینالیست شد، سه ایرانی در رده بندی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۰۱:۰۹

علی فداکار به دیدار فینال وزن منهای ۸۴ کیلوکرم لیگ جهانی امارات رسید و ۳ کاراته کا هم به دیدار رده بندی راه یافتند.

قرعه کشی لیگ جهانی کاراته انجام شد- مبارزه ایرانی ها از فردا

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۲۱:۵۱

دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۱۹ امروز قرعه کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد