باوفا: در جام خوبی قهرمان شدیم- با کمک پناهی‌زاده ۲ کشتی‌گیرمان را از دست ندادیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: نمی‌خواهم بگویم مسابقات صربستان در حد قهرمانی جهان بود، قصد بزرگ‌نمایی ندارم اما تیم‌های خوبی در مسابقات حضور داشتند و ما نتیجه خوبی کسب کردیم.

باوفا: در جام خوبی قهرمان شدیم- با کمک پناهی‌زاده ۲ کشتی‌گیرمان را از دست ندادیم

به گزارش هوادار،حمید باوفا در مورد اینکه از سوی میزبان به عنوان بهترین مربی جام صربستان از او تقدیر شده است، اظهار داشت: لطف خدا شامل حال ما شده و کمیته برگزاری مسابقات این عنوان را به ما دادند چون ما تنها تیمی بودیم که با کشتی‌گیران زیر ۲۰ سال‌مان در تورنمنت ایوانوویچ شرکت کرده بودیم و سایر تیم‌ها همه در رده سنی بزرگسالان بودند و با همین تیم توانستیم ۷ مدال گرفته و قهرمان شویم.

وی ادامه داد: نماینده اتحادیه جهانی به ما یک کاپ بابت این عنوان داد. نمی‌خواهم بگویم مسابقات در حد قهرمانی جهان بود، قصد بزرگ‌نمایی ندارم اما تیم‌های خوبی در مسابقات حضور داشتند، آنها همه در اروپا مدعی هستند و رقابت جذابی بین تیم‌ها بود. ما نتیجه خوبی کسب کردیم.

سرمربی تیم ملی فرنگی جوانان در خصوص عملکرد شاگردانش در جام بین‌المللی صربستان اظهار داشت: ما با ۸ کشتی‌گیر در ۷ وزن به صربستان رفتیم، اغلب نفرات‌مان ۱۸-۱۹ ساله و همه زیر ۲۰ سال بودند. البته در روز اول مسابقات مشکلی پیش آمد و ما سریع به فدراسیون اطلاع دادیم و از خانم پناهی‌زاده کمک گرفتیم. دو کشتی‌گیر ما ۱۷ ساله بودند و برای شرکت در این تورنمنت نیاز به تاییدیه پزشکی داشتند که خیلی سریع این کار انجام شد و بچه‌ها توانستند وزن‌کشی کنند. اگر این کار به این سرعت انجام نمی‌شد دو کشتی‌گیرمان را از دست می‌دادیم و طبیعتا این نتیجه هم به دست نمی‌آمد.

باوفا در مورد ترکیب تیمش در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان گفت: با توجه به فاصله نزدیک دو رقابت، ما دو تیم مجزا در آسیایی و جهانی خواهیم داشت. تعدادی از اعضای تیم‌مان اکنون در تهران تمرین می‌کنند و ما هم بعد از جام ایوانوویچ، چند روزی تمرینات مشترک‌مان را اینجا برگزار خواهیم کرد. به لطف خدا دو سال است قهرمان جهان می‌شویم و امیدوار هستیم که باز هم بتوانیم عناوین گذشته را تکرار کنیم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

درخواست خادم از مسئولان برای پروژه نیمه کاره رها شده کشتی جویبار

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۹:۲۷

رسول خادم از مسئولان درخواست کرد پروژه نیمه کاره سالن ۵ هزار نفره کشتی جویبار را به سرانجام برسانند و مانع هدر رفتن میلیاردها هزینه انجام شده شوند.

رفع خطر تعلیق کشتی ایران از مسابقات جهانی و المپیک- بازگرداندن مدال طلای یخکشی

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۰:۴۵

 سرپرست فدراسیون کشتى عصر امروز در راس هیأتی دیپلماتیک متشکل از دیپلمات هاى ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانى کشتى دیدار و گفتگو کرد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد