باوفا: در جام خوبی قهرمان شدیم- با کمک پناهی‌زاده ۲ کشتی‌گیرمان را از دست ندادیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: نمی‌خواهم بگویم مسابقات صربستان در حد قهرمانی جهان بود، قصد بزرگ‌نمایی ندارم اما تیم‌های خوبی در مسابقات حضور داشتند و ما نتیجه خوبی کسب کردیم.

باوفا: در جام خوبی قهرمان شدیم- با کمک پناهی‌زاده ۲ کشتی‌گیرمان را از دست ندادیم

به گزارش هوادار،حمید باوفا در مورد اینکه از سوی میزبان به عنوان بهترین مربی جام صربستان از او تقدیر شده است، اظهار داشت: لطف خدا شامل حال ما شده و کمیته برگزاری مسابقات این عنوان را به ما دادند چون ما تنها تیمی بودیم که با کشتی‌گیران زیر ۲۰ سال‌مان در تورنمنت ایوانوویچ شرکت کرده بودیم و سایر تیم‌ها همه در رده سنی بزرگسالان بودند و با همین تیم توانستیم ۷ مدال گرفته و قهرمان شویم.

وی ادامه داد: نماینده اتحادیه جهانی به ما یک کاپ بابت این عنوان داد. نمی‌خواهم بگویم مسابقات در حد قهرمانی جهان بود، قصد بزرگ‌نمایی ندارم اما تیم‌های خوبی در مسابقات حضور داشتند، آنها همه در اروپا مدعی هستند و رقابت جذابی بین تیم‌ها بود. ما نتیجه خوبی کسب کردیم.

سرمربی تیم ملی فرنگی جوانان در خصوص عملکرد شاگردانش در جام بین‌المللی صربستان اظهار داشت: ما با ۸ کشتی‌گیر در ۷ وزن به صربستان رفتیم، اغلب نفرات‌مان ۱۸-۱۹ ساله و همه زیر ۲۰ سال بودند. البته در روز اول مسابقات مشکلی پیش آمد و ما سریع به فدراسیون اطلاع دادیم و از خانم پناهی‌زاده کمک گرفتیم. دو کشتی‌گیر ما ۱۷ ساله بودند و برای شرکت در این تورنمنت نیاز به تاییدیه پزشکی داشتند که خیلی سریع این کار انجام شد و بچه‌ها توانستند وزن‌کشی کنند. اگر این کار به این سرعت انجام نمی‌شد دو کشتی‌گیرمان را از دست می‌دادیم و طبیعتا این نتیجه هم به دست نمی‌آمد.

باوفا در مورد ترکیب تیمش در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان گفت: با توجه به فاصله نزدیک دو رقابت، ما دو تیم مجزا در آسیایی و جهانی خواهیم داشت. تعدادی از اعضای تیم‌مان اکنون در تهران تمرین می‌کنند و ما هم بعد از جام ایوانوویچ، چند روزی تمرینات مشترک‌مان را اینجا برگزار خواهیم کرد. به لطف خدا دو سال است قهرمان جهان می‌شویم و امیدوار هستیم که باز هم بتوانیم عناوین گذشته را تکرار کنیم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

لالوویچ، ایران را به حذف از مسابقات جهانی کشتی تهدید کرد

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۲:۳۱

هوادار گزارش می دهد، نناد لالوویچ فدراسیون کشتی ایران را به حذف از رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان تهدید کرد.

ناقوسی: مسابقه با حریف روس حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۴۷

هوادار گزارش می دهد، دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان گفت: دیدار با حریف روس مسابقه سختی بود و خیلی حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم.

باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۲:۱۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ کیلو ببازد.

حسن یزدانی آسیب دید

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ ریو از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شد.

آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از فردا برای حضور در مسابقات جهانی

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی، از فردا آغاز می‌شود.

توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۳:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر ایجاد شده در ترکیب تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جهانی توضیحاتی ارائه داد.

باروز سومین طلای خود در بازی‌های پان‌امریکن را جشن گرفت

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، جُردن باروز سومین عنوان قهرمانی خود در بازی‌های پان‌امریکن را در لیمای پرو کسب کرد.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های جهانی استونی اعلام شد.

انتقاد غلامرضا محمدی از تشکیل جلسه لیگ کشتی بدون حضور سرمربیان

۱۳۹۸/۰۵/۱۹ ۱۴:۲۲

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد که اکنون در جام بین المللی گرجستان به سر می‌برد از تشکیل جلسه سازمان لیگ بدون حضور سرمربیان تیم‌های ملی آزاد و فرنگی انتقاد کرد.

تاریخ برگزاری فینال لیگ دسته اول کشتی آزاد تغییر کرد

۱۳۹۸/۰۵/۱۷ ۱۱:۴۲

هوادار گزارش می دهد، مرحله نیمه‌نهایی و نهایی مسابقات لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، روز اول شهریور در شهر طوس برگزار خواهد شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد