باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ کیلو ببازد.

باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

به گزارش هوادار، حمید باوفا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان درباره عملکرد شاگردانش در روز اول مسابقات قهرمانی جهان گفت: در ۵ وزن اول حداقل باید ۵ فینالیست می‌داشتیم، اما شرایط خاص مسابقه و اتفاقاتی که در هر تورنمنتی ممکن است پیش بیایید برای ما هم پیش آمد.

وی ادامه داد: ۲ طلا و ۲ برنز در روز اول گرفتیم که جای خوشحالی داشت که بچه هایی که زحمت کشیده بودند مزد زحماتشان را گرفتند. سطح مسابقات جوانان جهان همیشه بالا بوده است چرا که کشتی‌گیرانی که اینجا مدال می‌گیرند مدعی بزرگسالان هستند. سطح کیفیی مسابقات هم بسیار بالا بود و بچه‌های های ما هم خیلی خوب کشتی گرفتند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: متاسفانه در ۵ وزن دوم اتفاقاتی افتاد که روند موفقیت‌های ما قطع شد. ۲ شانس برنز در روز دوم داریم که امیدورایم موفق به کسب مدال شوند و کارنامه خوبی به جا بماند.

باوفا با انتقاد از داوری‌های مسابقات گفت: موضوعی که جالب بود این بود که تیم ایران به عنوان قهرمان ۲ سال گذشته جهان تحت فشار بود. البته این صحبت من برای توجیه نتیجه تیمی ما نیست؛ روسیه قطعا قهرمان خواهد شد و نمی‌خواهم ارزش کار آنها را کم کنم یا جایگاه تیمی خودمان را که دوم یا سوم خواهیم شد توجیه کنم، اما هماهنگی بود که روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند.

وی ادامه داد: ۲ کشتی‌گیر ما حریفان روس خود را مقتدرانه شکست دادند؛ در دیدار پویا دادمرز داوری دخیل بود و در اوزان دیگر هم داوران به روسیه کمک کردند. در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ ببازد. با تمام این تفاسیر امیدوارم در ۲ وزن باقیمانده هم به مدال برسیم تا پایان خوب و قشنگی داشته باشیم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

بازگشت حسن یزدانی به تشک کشتی

۱۳۹۸/۱۲/۰۷ ۰۹:۴۶

هوادار گزارش می دهد، قهرمان کشتی جهان و المپیک ایران از پایان دوران مصدومیت و بازگشت به تمرینات خبر داد.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد فردا به کشور باز می گردند

۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۰:۲۲

هوادار گزارش می دهد، اعضای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان پس از کسب عنوان قهرمانی آسیا بامداد فردا سه شنبه به کشور باز می گردند.

کشتی قهرمانی آسیا| حسینی و گلیج به فینال رسیدند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۲:۴۹

هوادار گزارش می دهد، ۲ کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده دیگر راهی دیدار رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| ۴ آزادکار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، ۴ آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

خانه کشتی شماره یک کشور به نام شهید ابراهیم هادی مزین شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۰۹:۲۶

هوادار گزارش می دهد، با همراهی و همکاری نابغه کشتی ایران و جهان عبدالله موحد خانه کشتی شماره یک کشور به نام پهلوان شهید ابراهیم هادی مزین شد.

کشتی قهرمانی آسیا| دو طلای ایران به روایت اتحادیه جهانی کشتی

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۴:۴۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و دو مدال طلای ایران گزارشی منتشر کرد.

کشتی قهرمانی آسیا| سه فرنگی کار ایران به فینال راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، ۳ نماینده کشورمان به فینال مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده نیز راهی رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| پنج فرنگی کار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پنج نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

کشتی قهرمانی اروپا| روسیه قهرمان کشتی آزاد شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۰۹:۵۳

هوادار گزارش می دهد، تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد اروپا دست یافت.

کشتی قهرمانی آسیا| برنامه مسابقات آزاد و فرنگی اعلام شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۲

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا در هند اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد