باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ کیلو ببازد.

باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

به گزارش هوادار، حمید باوفا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان درباره عملکرد شاگردانش در روز اول مسابقات قهرمانی جهان گفت: در ۵ وزن اول حداقل باید ۵ فینالیست می‌داشتیم، اما شرایط خاص مسابقه و اتفاقاتی که در هر تورنمنتی ممکن است پیش بیایید برای ما هم پیش آمد.

وی ادامه داد: ۲ طلا و ۲ برنز در روز اول گرفتیم که جای خوشحالی داشت که بچه هایی که زحمت کشیده بودند مزد زحماتشان را گرفتند. سطح مسابقات جوانان جهان همیشه بالا بوده است چرا که کشتی‌گیرانی که اینجا مدال می‌گیرند مدعی بزرگسالان هستند. سطح کیفیی مسابقات هم بسیار بالا بود و بچه‌های های ما هم خیلی خوب کشتی گرفتند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: متاسفانه در ۵ وزن دوم اتفاقاتی افتاد که روند موفقیت‌های ما قطع شد. ۲ شانس برنز در روز دوم داریم که امیدورایم موفق به کسب مدال شوند و کارنامه خوبی به جا بماند.

باوفا با انتقاد از داوری‌های مسابقات گفت: موضوعی که جالب بود این بود که تیم ایران به عنوان قهرمان ۲ سال گذشته جهان تحت فشار بود. البته این صحبت من برای توجیه نتیجه تیمی ما نیست؛ روسیه قطعا قهرمان خواهد شد و نمی‌خواهم ارزش کار آنها را کم کنم یا جایگاه تیمی خودمان را که دوم یا سوم خواهیم شد توجیه کنم، اما هماهنگی بود که روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند.

وی ادامه داد: ۲ کشتی‌گیر ما حریفان روس خود را مقتدرانه شکست دادند؛ در دیدار پویا دادمرز داوری دخیل بود و در اوزان دیگر هم داوران به روسیه کمک کردند. در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ ببازد. با تمام این تفاسیر امیدوارم در ۲ وزن باقیمانده هم به مدال برسیم تا پایان خوب و قشنگی داشته باشیم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

کشتی آزاد قهرمانی جهان| ایران با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز چهارم شد

۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۰۹:۵۴

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی کشتی آزاد ایران با یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز به کار خود در مسابقات قهرمانی جهان پایان داد و در نهایت موفق به کسب دو سهمیه المپیک شد.

اعتراض مسئولان فدراسیون کشتی به از دست رفتن سکوی سومی ایران

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۴۷

هوادار گزارش می دهد، در حالی‌که امتیازات تیم‌های حاضر در مسابقات جهانی کشتی آزاد حکایت از سومی ایران داشت، اما ایران در جدول مسابقات در رده چهارم قرار گرفت.

کشتی قهرمانی جهان‌؛ تمجید سرمربی روسیه و فادزائف از یزدانی

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد روسیه از عملکرد حسن یزدانی تقدیر کرد.

سومی تیم ملی کشتی آزاد ایران مسجل شد/ بازگشت به سکو بعد از ۴ سال

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۶:۵۹

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی کشتی آزاد کشورمان عنوان سومی رقابت‌های جهانی قزاقستان را به خود اختصاص داد.

کشتی قهرمانی جهان| اعلام قطعی انصراف کشتی گیر هندی/ طلای یزدانی مسجل شد

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۴:۲۹

هوادار گزارش می دهد، کشتی گیر هندی اعلام کرد که مصدومیتش جدی است و نمی تواند در بازی فینال قهرمانی جهان مقابل رقیب ایرانی اش بازی کند.

حسن یزدانی با امتیاز عالی به فینال رسید

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۵۱

هوادار گزارش می دهد، حسن یزدانی با شکست حریفی از سن مارینو و با امتیاز عالی به فینال وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقات قهرمانی کشتی جهان در نورسلطان قزاقستان راه یافت.

یزدانی با ضربه فنی به نیمه نهایی رسید

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۴:۳۰

 هوادار گزارش می دهد، در ادامه مسابقات کشتی قهرمانی جهان در نورسلطان قزاقستان، حسن یزدانی کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم با شایستگی به نیمه نهایی رسید.

کشتی آزاد قهرمانی جهان| گام محکم یزدانی با شکست کشتی‌گیر پورتوریکو

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۲:۳۰

هوادار گزارش می دهد، حسن یزدانی در نخستین دیدار با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد نماینده پورتوریکو گذشت.

سوریان: صعود ۷ پله ای کشتی فرنگی قابل تحسین است

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۴۸

هوادار گزارش می دهد، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: تیم ما سال گذشته یازدهم دنیا شده بود که امسال با ۷ پله صعود چهارم دنیا شدیم و این پیشرفت قابل تحسین است.

با حکم دبیر؛ علیزاده سرمربی تیم کشتی فرنگی امید شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۳

هوادار گزارش می دهد، پس از استعفای جمشید خیرآبادی از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی امید به دلیل دو شغله بودن، فرشاد علیزاده جایگزین وی تا مسابقات جهانی مجارستان شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد