برزگر: کشتی در ایران حکم نفت را دارد- خوب است رئیس فدراسیون را برای المپیک ۲۰۲۴ انتخاب کنند

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد گفت: من نظرم این نیست که کفگیرمان به ته دیگ خورده است، کشتی در ایران مثل نفت است که باید خوب اکتشاف شود.

برزگر: کشتی در ایران حکم نفت را دارد- خوب است رئیس فدراسیون را برای المپیک ۲۰۲۴ انتخاب کنند

به گزارش هوادار، منصور برزگر در مورد ثبت نام شاگردانش در انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی اظهار داشت: حرفم همان چیزی است که قبلا گفتم، همه این بچه ها خوب هستند و همه آنها از نظر من برای این کار صلاحیت دارند، نظرم روی همه آنها مثبت است.

وی ادامه داد: کشتی راه خود را می رود اما انتخاب هر چه سریع تر رئیس تکلیف را روشن می کند. من می گویم خوب است رئیس فدراسیون را برای المپیک بعدی انتخاب کنند، چون این المپیک دیگر تمام شده است.

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۶ مونترال در این خصوص که "آیا فکر می کند در این المپیک نتیجه نخواهیم گرفت؟" تاکید کرد: نه، منظورم این نیست. در همین المپیک هم حسن یزدانی را داریم و باقی بچه ها هم خوبند، اما به نظر من هر کسی رئیس فدراسیون شود خیلی نمی تواند روی نتایج المپیک پیش رو تاثیر داشته باشد. اگر تیم نتیجه بگیرد می گوید من کردم و اگر نتیجه نگیرد می گوید کار قبلی ها بود. مهم این است که رئیس جدید برای المپیک ۲۰۲۴ برنامه ریزی کند.

برزگر با رد ادعای کسانی که می گویند دست کشتی خالی از سرمایه شده، خاطرنشان کرد: من که نظرم این نیست. کشتی در ایران مثل نفت است که باید خوب اکتشاف شود. مهم این است چطور سرمایه ها را کشف می کنیم و برنامه ریزی مان چطور است. نه اینکه مسئول ورزش فقط بگوید برو مدال بگیر، مدال گرفتن، خیلی چیزها می خواهد. ما دو رشته مدال آور المپیکی داریم که یکی کشتی است و دیگری وزنه برداری، باقی رشته ها هم تک مدال می گیرند. پس لااقل روی این دو رشته باید المپیکی کار کرد.

این مربی پیشکسوت افزود: باید انتخابات فدراسیون کشتی المپیک به المپیک برگزار شود تا فدراسیون ها بتوانند المپیکی کار کنند.

عضو شورای فنی کشتی آزاد در مورد اعتراض دوباره محمدجواد ابراهیمی نسبت به عدم انتخابش در تیم آسیایی گفت: من خودم حریفی داشتم به اسم محمد فرهنگ دوست که قهرمان دنیا بود و من هیچی نبودم اما آمدم خودم را اثبات کردم. بالاخره کمیته فنی و کادرفنی می گویند آقای x می تواند و آقای y نمی تواند، اینجا خود کشتی گیر می تواند خودش را نشان دهد که می تواند یا نمی تواند، با جوسازی نمی شود به جایی رسید.

منصور برزگر همچنین در مورد حضور کشتی گیران ایران در تیم ملی آذربایجان تصریح کرد: ما کشتی گیران شاخصی داریم که دنیا آنها را می خواهد، مگر فوتبالیست ها به تیم های باشگاهی کشورهای دیگر نمی روند؟ این هم هیچ مشکلی ندارد، وقتی تیم ملی خودمان به یک کشتی گیر احتیاج ندارد و چند گزینه خیلی خوب در یک وزن دارد، هیچ ایرادی ندارد که آنها به کشور دیگری بروند تا زندگی شان تامین شود.

افزودن نظر

اخبار کشتی

کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه؛ فیروزپور و عبداللهی طلایی شدند، در انتظار طلای دیگر

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۰۱:۳۱

محمدصادق فیروزپور و علیرضا عبداللهی به مدال طلای اوزان ۷۰ و ۹۲ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه رسیدند.

تمجید سایت المپیک ۲۰۲۰ از حسن یزدانی - او در یکی از قدرتمندترین مبارزات المپیک ریو قهرمان شد

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۶:۴۶

سایت بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به تمجید از عملکرد حسن یزدانی در المپیک ریو پرداخت.
 

مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا؛ تیم ملی کشتی آزاد امشب به چین می رود

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۶:۴۶

اعضای تیم ملی کشتی آزاد امشب (جمعه) برای حضور در رقابت های آسیایی راهی کشور چین می شوند.

بنی‌تمیم: وزارت ورزش نه روبه‌روی من است و نه حامی من- با امیر خادم ائتلاف نکرده‌ام

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۰:۵۶

سرپرست فدراسیون کشتی گفت: تا امروز هیچ ائتلافی بین من و امیررضا خادم نبوده، اما اینکه آینده چه خواهد شد، مشخص نیست.

کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه؛ فیروزپور و عبدالهی در فینال

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۶:۴۰

محمدصادق فیروزپور و علیرضا عبداللهی به دیدار فینال مسابقات چهار وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه راه یافتند.
 

احد پازاج در غم از دست دادن پسرش عزادار شد

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۳:۵۱

پسر سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی در سانحه تصادف جانش را از دست داد.

۲۸۸ کشتی گیر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو مبارزه می کنند

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۳:۴۴

۲۸۸ کشتی گیر در سه رشته کشتی آزاد، فرنگی و زنان در رقابت های کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میدان می روند.
 

ریشه‌های اختلاف دیرینه رسول خادم و علیرضا دبیر

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۷:۱۰

اهالی کشتی می دانند رسول خادم و علیرضا دبیر دل خوشی از هم ندارند، اما خیلی ها نمی دانند این اختلاف از کجا آغاز شده است.

برنامه رقابت‌های کشتی المپیک ۲۰۲۰ اعلام شد

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۳:۲۵

برنامه رقابت های کشتی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو اعلام شد.

حمیدی: ایران همیشه مدعی اصلی قهرمانی در آسیا بوده- کشتی نیازمند توجه ویژه است

۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۲:۴۱

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: اگر می خواهیم کشتی در المپیک انتظارات را برآورده کند نیازمند حمایت و توجه ویژه مسئولان ورزش کشور است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد