برزگر: کشتی در ایران حکم نفت را دارد- خوب است رئیس فدراسیون را برای المپیک ۲۰۲۴ انتخاب کنند

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد گفت: من نظرم این نیست که کفگیرمان به ته دیگ خورده است، کشتی در ایران مثل نفت است که باید خوب اکتشاف شود.

برزگر: کشتی در ایران حکم نفت را دارد- خوب است رئیس فدراسیون را برای المپیک ۲۰۲۴ انتخاب کنند

به گزارش هوادار، منصور برزگر در مورد ثبت نام شاگردانش در انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی اظهار داشت: حرفم همان چیزی است که قبلا گفتم، همه این بچه ها خوب هستند و همه آنها از نظر من برای این کار صلاحیت دارند، نظرم روی همه آنها مثبت است.

وی ادامه داد: کشتی راه خود را می رود اما انتخاب هر چه سریع تر رئیس تکلیف را روشن می کند. من می گویم خوب است رئیس فدراسیون را برای المپیک بعدی انتخاب کنند، چون این المپیک دیگر تمام شده است.

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۶ مونترال در این خصوص که "آیا فکر می کند در این المپیک نتیجه نخواهیم گرفت؟" تاکید کرد: نه، منظورم این نیست. در همین المپیک هم حسن یزدانی را داریم و باقی بچه ها هم خوبند، اما به نظر من هر کسی رئیس فدراسیون شود خیلی نمی تواند روی نتایج المپیک پیش رو تاثیر داشته باشد. اگر تیم نتیجه بگیرد می گوید من کردم و اگر نتیجه نگیرد می گوید کار قبلی ها بود. مهم این است که رئیس جدید برای المپیک ۲۰۲۴ برنامه ریزی کند.

برزگر با رد ادعای کسانی که می گویند دست کشتی خالی از سرمایه شده، خاطرنشان کرد: من که نظرم این نیست. کشتی در ایران مثل نفت است که باید خوب اکتشاف شود. مهم این است چطور سرمایه ها را کشف می کنیم و برنامه ریزی مان چطور است. نه اینکه مسئول ورزش فقط بگوید برو مدال بگیر، مدال گرفتن، خیلی چیزها می خواهد. ما دو رشته مدال آور المپیکی داریم که یکی کشتی است و دیگری وزنه برداری، باقی رشته ها هم تک مدال می گیرند. پس لااقل روی این دو رشته باید المپیکی کار کرد.

این مربی پیشکسوت افزود: باید انتخابات فدراسیون کشتی المپیک به المپیک برگزار شود تا فدراسیون ها بتوانند المپیکی کار کنند.

عضو شورای فنی کشتی آزاد در مورد اعتراض دوباره محمدجواد ابراهیمی نسبت به عدم انتخابش در تیم آسیایی گفت: من خودم حریفی داشتم به اسم محمد فرهنگ دوست که قهرمان دنیا بود و من هیچی نبودم اما آمدم خودم را اثبات کردم. بالاخره کمیته فنی و کادرفنی می گویند آقای x می تواند و آقای y نمی تواند، اینجا خود کشتی گیر می تواند خودش را نشان دهد که می تواند یا نمی تواند، با جوسازی نمی شود به جایی رسید.

منصور برزگر همچنین در مورد حضور کشتی گیران ایران در تیم ملی آذربایجان تصریح کرد: ما کشتی گیران شاخصی داریم که دنیا آنها را می خواهد، مگر فوتبالیست ها به تیم های باشگاهی کشورهای دیگر نمی روند؟ این هم هیچ مشکلی ندارد، وقتی تیم ملی خودمان به یک کشتی گیر احتیاج ندارد و چند گزینه خیلی خوب در یک وزن دارد، هیچ ایرادی ندارد که آنها به کشور دیگری بروند تا زندگی شان تامین شود.

افزودن نظر

اخبار کشتی

غلامرضا محمدی: از داخل فدراسیون منتظر زمین خوردن کشتی هستند-در جهانی هم شاید اتفاقات بدی بیفتد

۳۲۶۱/۱۱/۱۰ ۱۰:۴۴

 

نشست خبری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امروز در خانه کشتی برگزار شد.
 

 

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

درخواست خادم از مسئولان برای پروژه نیمه کاره رها شده کشتی جویبار

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۹:۲۷

رسول خادم از مسئولان درخواست کرد پروژه نیمه کاره سالن ۵ هزار نفره کشتی جویبار را به سرانجام برسانند و مانع هدر رفتن میلیاردها هزینه انجام شده شوند.

رفع خطر تعلیق کشتی ایران از مسابقات جهانی و المپیک- بازگرداندن مدال طلای یخکشی

۲۶۴۰/۰۹/۰۹ ۰۰:۴۵

 سرپرست فدراسیون کشتى عصر امروز در راس هیأتی دیپلماتیک متشکل از دیپلمات هاى ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانى کشتى دیدار و گفتگو کرد.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای جهانی از پنجشنبه

۲۶۴۰/۰۹/۰۸ ۱۲:۳۸

دوازدهمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۳۰ خرداد تا ۱۱ تیرماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

توضیح فدراسیون درباره دیسکالیفه شدن ملی پوش ایران در زمان اهدای مدال

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۲۲:۴۶

در پایان اولین روز از مسابقات جام ساساری ایتالیا، محمد باقر یخکشى نماینده وزن ۶١ کیلوگرم موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
 

کشتی فرنگی جام تورلیخانوف؛ نجاتی و طاهری فینالیست شدند

۲۶۴۰/۰۸/۱۶ ۱۷:۲۶

علیرضا نجاتی و رامین طاهری در اوزان ۶۰ و ۸۷ کیلوگرم به دیدار فینال رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان راه یافتندمحو./.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد