بنی تمیم: اولویت برنامه‌ها، آمادگی برای حضور پرقدرت در بازی های المپیک ۲۰۲۰ است

سرپرست فدراسیون کشتی گفت : مهم‌ترین اولویت من در فدراسیون کشتی فراهم آوردن حضور پرقدرت کشتی ایران در بازی های المپیک توکیو است.

بنی تمیم: اولویت برنامه‌ها، آمادگی برای حضور پرقدرت در بازی های المپیک ۲۰۲۰ است

به گزارش هوادار، حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی بعد از جلسه با سلطانی فر گفت : با توجه به تقویمی که تدوین شده مهم ترین اولویت مندر شرایط کنونی فراهم آوردن مقدمات حضور پرقدرت کشتی ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ است و اگر حتی ده روز در این سمت باشم ، رویکرد برنامه ها به سمت المپیک خواهد بود.

سرپرست فدراسیون کشتی پیرامون انتخابات این فدراسیون تصریح کرد: با توجه به هماهنگی که با وزارت ورزش و جوانان وجود دارد ، در اسرع وقت مقدمات برگزاری انتخابات رییس فدراسیون کشتی را فراهم خواهیم کرد.

وی مساعدت وزارت ورزش و جوانان در حمایت از اعزام تیم ملی مشتی آزاد و فرنگی امید ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی امیدهای جهان در رومانی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت :خوشبختانه با مساعدت وزارت ورزش و جوانان مشکلات نقدینگی فدراسیون حل شد و با تامین هزینه های ارزی و ریالی تیم های ملی کشتی آزاد و امید ایران به مسابقات جهانی رومانی اعزام می شوند.

بنی تمیم در ادامه تاکید کرد: با توجه به مساعدت های وزارت ورزش و جوانان همچنین حمایت کمیته ملی المپیک و پشتیبانی حامی مالی تا پایان سال برای اجرای برنامه ها مشکلی نخواهیم داشت و حتی برای دو رویداد بین المللی اواخر ماه جاری و آذر ماه هم با دستور وزیر ورزش و جوانان مشکلی وجود ندارد.

سرپرست فدراسیون کشتی گفت: در این مدت که عهده داری سرپرست خواهم بود ، بدنه کشتی را بزرگ تر نمی کنم تا تعهدی برای رییس آینده فدراسیون کشتی بوجود نیاید و بنا به سلیقه خود ، انتخاب ها را صورت دهد بنابراین با ظرفیت فعلی ادامه می دهیم.

بنی تمیم درباره کادر فنی تیم های کشتی آزاد و فرنگی گفت : در این زمینه به سرعت تصمیم نمی گیریم و ظرف روزهای آینده صحبت خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون کشتی در خصوص جلسه با دکتر سلطانی فر توضیح داد: در این جلسه از تجارب مدیریتی وزیر ورزش و جوانان بهره بردم همچنین دکتر سلطانی فر با توجه به اهمیت کشتی سوالاتی در خصوص برنامه های فدراسیون داشت که توضیحات لازم را ارائه دادم .

بنی تمیم در پایان گفت : از اعتماد وزیر ورزش و جوانان سپاسگزارم ، امیدوارن بتوانم این مسئولیت سنگین را به خوبی در این مدت انجام دهم و توقعات مردم را از کشتی برآورده کنم.

گفتنی است، رضا لایق دبیر فدراسیون در نامه ای به محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درخواست روسای هیات های کشتی سراسر کشور (  اعضای مجمع فدراسیون ) مبنی بر موافقت با صدور ابلاغ سرپرستی حمید بنی تمیم برای سرپرستی فدراسیون کشتی را اعلام کرده بود.

 بنی تمیم که تا پیش از این به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی فعالیت می کرد و سابقه دبیری فدراسیون را هم در کارنامه دارد و حالا بعد از استعفای رسول خادم از طرف وزیر ورزش به  عنوان سرپرست فدراسیون کشتی منصوب شده است..
 

 

 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

کشتی آزاد روز جهانی کودک؛ ایران الف قهرمان شد

۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ۲۲:۴۸

تیم ایران الف به عنوان قهرمانی رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام روز جهانی کودک دست یافت.

محمد بنا: بیرونم نکنند تا المپیک می‌مانم- خادم با بدرقه بد از کشتی رفت

۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ۱۰:۳۵

سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه احترام زیادی برای رسول خادم قائل است،گفت: با او اختلاف سلیقه زیادی داشتم اما برایش احترام زیادی قائلم و دوست داشتم با شکل بهتری از کشتی می رفت.

اندیمشک میزبان کشتی فرنگی جام تختی شد

۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۱:۰۴

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: میزبانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی "جام تختی" به اندیمشک سپرده شد.

علی آبادی: در مورد انتخاب بنا با شورای فنی مشورت نشد اما به دل نمی‌گیریم

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۳:۴۴

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: انتخاب بنا را به فال نیک می گیریم البته بد نبود با شورا هم مشورت می شد اما حالا که نشده نباید به دل بگیریم.

رضایی: شایستگی نایب قهرمانی کشتی امید را داشتیم- داوران از ما عذرخواهی کردند

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۱:۴۴

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید گفت: تیم ما حداقل شایستگی کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت های کشتی زیر ۲۳ سال جهان در رومانی را داشت.

قدردانی و درخواست روسای هیات های کشتی از وزیر ورزش- شرایط برگزاری انتخابات فراهم شود

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۱:۱۱

روسای هیات های کشتی استان ها ضمن قدردانی از وزیر ورزش برای  احترام به نظر اعضای مجمع و عمل به اساسنامه و انتخاب آقای حمید بنی تمیم به عنوان سرپرست، از او درخواست کردند از طریق مراجع...

۳ آذر ماه، اردوی تیم ملی کشتی آزاد بدون خادم با غلامرضا محمدی

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۱:۰۳

مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان از سوم آذر در خانه کشتی عبداله موحد تهران آغاز می شود.

با مثبت شدن دوپینگ کشتی‌گیر روس- طلای کشتی آزاد نوجوانان جهان به قیاسی رسید

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۱:۰۰

محمدرضا قیاسی با مثبت شدن آزمایش دوپینگ کشتی گیر روس صاحب مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان جهان شد.

بنا: در این سال‌ها با کَلَک کشتی دنیا را می‌بُردیم- نمی‌آمدم، یکسال دیگر هم به بطالت می‌گذشت

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۰:۳۹

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با خودم فکر کردم اگر الان نیایم یک سال دیگر هم به بطالت می گذرد و باز هم چند ماه مانده به المپیک مجبور می شوم برگردم.

کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان؛ ایران با یک طلا و ۴ برنز سوم شد، ۵ پله بالاتر از پارسال

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۰۰:۴۴

تیم ایران با کسب یک مدال طلا و ۴ مدال برنز بعنوان سومی رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان در رومانی دست یافت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد