بنی تمیم: اولویت برنامه‌ها، آمادگی برای حضور پرقدرت در بازی های المپیک ۲۰۲۰ است

سرپرست فدراسیون کشتی گفت : مهم‌ترین اولویت من در فدراسیون کشتی فراهم آوردن حضور پرقدرت کشتی ایران در بازی های المپیک توکیو است.

بنی تمیم: اولویت برنامه‌ها، آمادگی برای حضور پرقدرت در بازی های المپیک ۲۰۲۰ است

به گزارش هوادار، حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی بعد از جلسه با سلطانی فر گفت : با توجه به تقویمی که تدوین شده مهم ترین اولویت مندر شرایط کنونی فراهم آوردن مقدمات حضور پرقدرت کشتی ایران در بازی های المپیک ۲۰۲۰ است و اگر حتی ده روز در این سمت باشم ، رویکرد برنامه ها به سمت المپیک خواهد بود.

سرپرست فدراسیون کشتی پیرامون انتخابات این فدراسیون تصریح کرد: با توجه به هماهنگی که با وزارت ورزش و جوانان وجود دارد ، در اسرع وقت مقدمات برگزاری انتخابات رییس فدراسیون کشتی را فراهم خواهیم کرد.

وی مساعدت وزارت ورزش و جوانان در حمایت از اعزام تیم ملی مشتی آزاد و فرنگی امید ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی امیدهای جهان در رومانی را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت :خوشبختانه با مساعدت وزارت ورزش و جوانان مشکلات نقدینگی فدراسیون حل شد و با تامین هزینه های ارزی و ریالی تیم های ملی کشتی آزاد و امید ایران به مسابقات جهانی رومانی اعزام می شوند.

بنی تمیم در ادامه تاکید کرد: با توجه به مساعدت های وزارت ورزش و جوانان همچنین حمایت کمیته ملی المپیک و پشتیبانی حامی مالی تا پایان سال برای اجرای برنامه ها مشکلی نخواهیم داشت و حتی برای دو رویداد بین المللی اواخر ماه جاری و آذر ماه هم با دستور وزیر ورزش و جوانان مشکلی وجود ندارد.

سرپرست فدراسیون کشتی گفت: در این مدت که عهده داری سرپرست خواهم بود ، بدنه کشتی را بزرگ تر نمی کنم تا تعهدی برای رییس آینده فدراسیون کشتی بوجود نیاید و بنا به سلیقه خود ، انتخاب ها را صورت دهد بنابراین با ظرفیت فعلی ادامه می دهیم.

بنی تمیم درباره کادر فنی تیم های کشتی آزاد و فرنگی گفت : در این زمینه به سرعت تصمیم نمی گیریم و ظرف روزهای آینده صحبت خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون کشتی در خصوص جلسه با دکتر سلطانی فر توضیح داد: در این جلسه از تجارب مدیریتی وزیر ورزش و جوانان بهره بردم همچنین دکتر سلطانی فر با توجه به اهمیت کشتی سوالاتی در خصوص برنامه های فدراسیون داشت که توضیحات لازم را ارائه دادم .

بنی تمیم در پایان گفت : از اعتماد وزیر ورزش و جوانان سپاسگزارم ، امیدوارن بتوانم این مسئولیت سنگین را به خوبی در این مدت انجام دهم و توقعات مردم را از کشتی برآورده کنم.

گفتنی است، رضا لایق دبیر فدراسیون در نامه ای به محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درخواست روسای هیات های کشتی سراسر کشور (  اعضای مجمع فدراسیون ) مبنی بر موافقت با صدور ابلاغ سرپرستی حمید بنی تمیم برای سرپرستی فدراسیون کشتی را اعلام کرده بود.

 بنی تمیم که تا پیش از این به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی فعالیت می کرد و سابقه دبیری فدراسیون را هم در کارنامه دارد و حالا بعد از استعفای رسول خادم از طرف وزیر ورزش به  عنوان سرپرست فدراسیون کشتی منصوب شده است..
 

 

 

 

 

 

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

صورتجلسه ای که انتقال کشتی پهلوانی را به فدراسیون زورخانه‌ای قطعی کرد

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۲:۱۴

صورتجلسه به امضا رسیده برای انتقال مدیریت کشتی پهلوانی از فدراسیون کشتی به فدراسیون زورخانه ای پس از جلسه ۵ نفره نشان می دهد که همه کارها انجام شده و فقط انتقال نهایی مانده است.

جلسه هماهنگی آماده سازی تیم ملی کشتی بزرگسالان برگزار شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۵:۲۳

جلسه هماهنگی و زمانبندی برنامه های آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد صبح امروز (پنج شنبه) در محل خانه کشتی عبداله موحد برگزار شد.

جعفری: عبدولی کشتی‌گیری جهانی است، آماده باشد حتما مدال می‌گیرد- بنا دوباره روی جوانان سرمایه‌گذاری می‌کند

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۲:۰۹

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی گفت: روز به روز وضعیت کشتی فرنگی بهتر می شود، محمد بنا در دو سال اخیر از تیم جدا شده بود، حالا که آمده باز هم روی یک سری جوان سرمایه گذاری می کند.

میزبان انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی تغییر کرد

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۲:۰۲

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی روز جمعه ۳ اسفندماه در شهر آبادان برگزار می شود.

ترکیب مغولستان برای جام جهانی کشتی آزاد اعلام شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۸:۲۳

 مغولستان با عنوان داران خود در جام جهانی کشتی آزاد روسیه شرکت می کند.

دیدار دبیر با برادران محبی در کرمانشاه(عکس)

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۵:۳۰

علیرضا دبیر با سفر به کرمانشاه با برادران محبی دیدار و گفت وگو کرد.

محمد بنا برای اردوی سوم تیم ملی کشتی فرنگی لیست داد

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۲:۱۹

سومین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در چین، از فردا در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
 

اواسط اسفندماه؛ انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۱:۰۳

بعد از حضور در مسابقات آسیایی و جهانی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان برگزار می شود .
 

محبی: حریفان سرسختی دارم، اما یک قدم هم پا پَس نمی‌کشم

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۰:۳۹

قهرمان وزن ۱۲۵ کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جام تختی گفت: حریفان باتجربه و سرسختی دارم، اما باعث نمی شود برای رسیدن به دوبنده تیم ملی حتی یک قدم پا پس بکشم و بترسم.

کشتی جایزه بزرگ مجارستان؛ فرنگی کاران سرشناس و جوان به گیور می روند

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۸:۱۲

تیم منتخب کشتی فرنگی ایران با ترکیبی از نفرات جوان و با تجربه عازم تورنمنت بین المللی مجارستان می شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد