امتحان VAR را از ورزشگاه آزادی شروع کنند

بهتاج: تاکنون بیانیه پیش بازی ندیده بودیم!/کمک داور پشت خط چه تاثیری داشته؟

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، گفت:‌ تا به الان بیانیه پیش بازی و پیش نیاز ندیده بودیم که اینبار این ابتکار را مشاهده کردیم.

بهتاج: تاکنون بیانیه پیش بازی ندیده بودیم!/کمک داور پشت خط چه تاثیری داشته؟

به گزارش هوادار، ایوب بهتاج چند روز قبل به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی معرفی شد و او کار خود را در یکی از پرهوادارترین باشگاه های فوتبال ایران آغاز کرد.

بهتاج در مورد وضعیت تراکتورسازی در آستانه دیدار مقابل استقلال صحبت های زیر را انجام داد.

* شرایط تراکتورسازی چطور است؟

خدا را شکر شرایطمان خوب است و جمعه میزبان استقلال هستیم و امیدواریم با تلاش بازیکنان و کادر فنی در کنار حمایت هواداران بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

* شرایط تیم را چطور ارزیابی می کنید؟ آیا از نقل و انتقالات انجام شده رضایت دارید؟

خدا را شکر وضعیتمان در همه زمینه ها خوب است و از لحاظ بازیکن کم و کسری نداریم. در همه پست ها بازیکنان خوبی داریم و تقریبا کامل هستیم. از لحاظ دروازه بان مشکل داشتیم که آن هم با جذب بازیکن جدید برطرف شد.

* در بازی با نساجی از عملکرد داور ناراضی بودید.

بله. ما به طور رسمی به این مسئله اعتراض کردیم و دیدید که کارشناسان هم همان نظر را تأیید کردند. ما بیانیه ای هم صادر کردیم که به نظر این بیانیه به مذاق خیلی ها خوش نیامده است. ما در این بازی حقمان کسب ۳ امتیاز بود، اما پنالتی ما گرفته نشد. در نیم فصل دوم از کمک داور پشت خط استفاده شده، اما من از شما سوال می کنم آیا حضور آنها تأثیری در کم شدن اشتباهات داشته است؟ من هیچ هماهنگی بین آنها و داوران ندیدم و انگار اصلا ارتباطی وجود ندارد. پنالتی ما را همه آشکارا دیدند اما داور آن را اعلام نکرد و انگار آوانتاژ داده است. در پنالتی که کسی آوانتاژ نمی دهد. ما یک تیم خصوصی هستیم که بدون گرفتن کمک از هیچ ارگانی فعالیت می کنیم و اگر این اشتباهات هم بخواهد مانع از کسب موفقیت مان شود، کار بسیار سخت خواهد شد. امیدواریم نظارت بیشتری بر این مسائل صورت بگیرد.

* بیانیه باشگاه تراکتورسازی باعث شد استقلال هم بیانیه ای صادر کند. آنها معتقد بودند شاید این اعتراض های اخیر باعث شود داوری تحت تأثیر قرار بگیرد.

ما بیانیه پیش بازی تا به الان ندیده بودیم که این بار این مسئله را مشاهده کردیم. این بیانیه قبل از بازی مثل پیش نیاز بوده است. یک ابتکار جدید بود. اگر اشتباهی صورت بگیرد، این مسئله طبیعی است. ما به دنبال جار و جنجال نیستیم و فقط حقمان ضایع شده و به دنبال جلوگیری از تکرار این مشکلات هستیم.

* مثل اینکه به شما پیشنهاد استفاده از کمک داور ویدئویی به صورت آزمایشی در دیدار با استقلال داده شده که با این مسئله مخالفت کرده اید.

بله، همین طور است.به ما اعلام شد که می خواهند در این بازی سیستم VAR را تست کنند که با این مسئله مخالفت کردیم. اگر قصد تست این مسئله برای تیم های پرسپولیس و استقلال را دارند، بهتر است این کار را در ورزشگاه آزادی انجام دهند یا اینکه این سیستم را به صورت همزمان برای همه باشگاه ها به راه بیندازند. ما به عنوان میزبان این مسئله را قبول نمی کنیم که از ورزشگاه یادگار امام و دیداری که ما میزبان هستیم این آزمایش انجام شود. اگر قرار بر استفاده از این سیستم بود، چرا هفته قبل در بازی با نساجی آن را انجام ندادند، اگر هم هدف استفاده از این سیستم برای پرسپولیس و استقلال است، بهتر است این کار را در ورزشگاه آزادی انجام دهند. لازمه راه اندازی این سیستم در فوتبال آن فراهم کردن زمینه استفاده از آن در تمامی ورزشگاه ها است.

* اهدف بلند مدت و کوتاه مدت شما از حضور در تراکتورسازی چیست؟

ما به دنبال سروسامان دادن به وضعیت تراکتورسازی و ایجاد ثبات در باشگاه هستیم. هدف کوتاه مدت ما پیروزی در دیدارهای پیش رو و ایجاد آرامش در تیم است.برای سال های بعد هم انجام کارهای بنیادی مثل تقویت تیم های پایه، بحث کانون هواداران و موفقیت باشگاه در عرصه های بالاتر را مدنظر داریم. امیدواریم با کمک محمدرضا زنوزی و اعضای هیأت مدیره که همه تلاششان برای موفقیت تراکتورسازی و خوشحالی هواداران است، بتوانیم فعالیتی در شأن باشگاه تراکتورسازی داشته باشیم.

* و صحبت پایانی...

جا دارد از هواداران خوب تراکتورسازی تشکر کنم. آنها واقعا پشتیبان تیم خود هستند و به خاطر این هواداران است که توانستیم نتیجه بگیریم. مطمئن هستم جمعه هواداران ما به ورزشگاه می آیند و حمایت پرشوری از تیم خواهند داشت و بار دیگر شور و نشاط فراوان خود را در فوتبال ایران به نمایش می گذارند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

سال نو با بر و بچه های هوادار - خسته نباشید ، خدا قوت

۲۰۱۶/۰۸/۱۵ ۱۸:۵۷

هوادار گزارش می دهد، همیشه از نوشتن اسم همکاران و یاد کردن از زحمات آنها لذت بردیم و خوشحالیم که دوباره این فرصت نصیب ما شد تا از این زحمت کشان یادی کنیم

انصاری‌فرد در السیلیه می‌ماند

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۰:۲۰

هوادار گزارش می دهد، یک رسانه قطری خبر داد مهاجم ایرانی السیلیه در فصل آینده می ماند.

فردا تکلیف لیگ قهرمانان آسیا مشخص می‌شود/ احتمال میزبانی قطر قوت گرفت

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۰:۰۵

هوادار گزارش می دهد، کنفدراسیون فوتبال آسیا فردا (چهارشنبه) تکلیف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را مشخص می‌کند.

نبى، نماینده قانونى فدراسیون فوتبال در نشست آنلاین دبیران کل

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۰۸:۵۱

هوادار گزارش می دهد، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران به عنوان نماینده قانونى این فدراسیون برای حضور در نشست دبیران کل فدراسیون‌هاى منطقه آسیاى مرکزى به AFC معرفى شد.

واکنش وزارت ورزش به کنایه وزیر بهداشت؛ طبق مصوبه ستاد ملی کرونا مجوز شروع تمرینات را دادیم

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۰۸:۴۹

هوادار گزارش می دهد، وزارت ورزش و جوانان در پی مصاحبه وزیر بهداشت و درمان بیانیه‌ای صادر کرد.

سعادتمند: کسانی که منافعشان قطع شده مزاحم ما هستند/به تمام امور استقلال مسلط هستم

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۰۸:۴۷

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من در جریان همه موارد باشگاه هستم و اطلاعات و تسلط کامل روی امور استقلال دارم.

وزیر بهداشت: فلان وزارتخانه باورش شده که فلان لیگ را باید راه بیاندازیم

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۰۸:۴۴

هوادار گزارش می دهد، وزیر بهداشت گفت: آقایان در فلان وزارتخانه باورشان شده که باید فلان لیگ را راه بیاندازند.

جلسه مجیدی و سعادتمند در باشگاه استقلال

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۶:۴۲

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال استقلال نشستی را با احمد سعادتمند برگزار خواهد کرد.

تست کرونای دیاباته منفی شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۶:۳۷

هوادار گزارش می دهد، تست کرونای مهاجم تیم فوتبال استقلال منفی اعلام شد.

دیدار یک پرسپولیسی با استقلالی ها بعد از تمرین صبح شاگردان مجیدی

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۳:۲۹

هوادار گزارش می دهد، در تمرین نوبت صبح استقلال یک میهمان ناخوانده پرسپولیسی حضور پیدا کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد