بهداد سلیمی: در این چهار سال به خاطر ارتباط نداشتن با فدراسیون جهانی ضربه زیادی خوردیم

بهداد سلیمی گفت: فدراسیون آینده باید ارتباط با فدراسیون جهانی را اولویت قرار دهد چراکه در این چهار سال خیلی از آن ضربه خوردیم.

بهداد سلیمی: در این چهار سال به خاطر ارتباط نداشتن با فدراسیون جهانی ضربه زیادی خوردیم

به گزارش هوادار، بهداد سلیمی در مورد انتخابات وزنه برداری و مهمترین خواسته‌ای که باید از فدراسیون آینده داشت، بیان کرد: به نظرم وزنه برداری و وزنه برداران خیلی مظلوم هستند. چند روز پیش در صفحه اجتماعی خودم تصاویری از وضعیت یک باشگاه وزنه برداری منتشر کردم که بازخورد عجیبی داشت و خیلی از وزنه برداران شهرهای دیگر به من پیام دادند که وضعیت باشگاه‌های آنها بهتر از این نیست .واقعاً جای تاسف دارد که شهرستان‌های ما از نظر امکانات اوضاع وخیمی دارند و میله و صفحه‌های شکسته و سالن‌های متروکه دارند. یکی از مهمترین کارهایی که فدراسیون آینده باید انجام دهد تجهیز باشگاه‌ها است و به وزنه برداری شهرستان‌ها رونق دهد. من منظورم فقط چهار سال اخیر نیست بلکه در اکثر سال‌ها این شرایط پیش آمده است. الان باید قبول کنیم پدر و مادرها فرزندانشان را به سالن‌های متروکه نمی‌فرستند و همین باعث می‌شود وزنه برداری رو به افول برود.

او ادامه داد: بحث دیگر ارتباط با فدراسیون جهانی است که در این چهار سال خیلی از آن ضربه خوردیم. با توجه به آزمایش دوپینگ اخیری که ماموران آمدند تا از ۱۲ نفر تست بگیرند به نظرم فدراسیون جهانی برخی کدها را دارد به فدراسیون ما می‌دهد در غیر این صورت دلیلی ندارد از کسی که ۱۰ سال پیش آزمایشش مثبت شده و محروم هم شده است و الان هم دیگر سمت وزنه برداری نیست بخواهند مجدداً تست دوپینگ بگیرند. از این رو ارتباط با فدراسیون جهانی یکی از اولویت‌هایی است که فدراسیون آینده باید در نظر بگیرد و ارتباط خوبی داشته باشد.

سلیمی همچنین گفت: بحث دیگر بودجه است. با توجه به شرایط ارزی و تا جایی که اطلاع دارم قرار است ۳۰ درصد از بودجه فدراسیون‌ها کم شود، کسی که رییس می‌شود باید به فکر اسپانسری و آوردن حامیان مالی باشد. البته لیگ ما هم رو به نابودی است و باید شرایط لیگ به گونه‌ای پیش برود که وزنه برداران ازلحاظ مالی حمایت شوند.

سلیمی در مورد اینکه گفته می‌شود هنوز تکلیف بازنشستگی‌اش مشخص نیست، تاکید کرد: حضور دوباره من در ورزش قهرمانی منتفی است چراکه در بازی‌های آسیایی رسماً خداحافظی کردم اینکه چراکه فدراسیون سعی می‌کند از طریق رسانه‌ها به این مسئله دامن بزند که من این کار را نکرده ام واقعاً دلیلش را نمی دانم. چیزی که من و مردم می‌دانیم این است که دیگر قصد وزنه زدن ندارم.

او در پاسخ به این پرسش که ادامه فعالیتش در وزنه برداری به چه شکل خواهد بود، تصریح کرد: آقای صالحی امیری زحمت کشید دوره سه ماه مربیگری را در مجارستان برای من در نظر گرفت که فکر می‌کنم اواخر سال ۹۸ باشد و فکر می‌کنم بعد از آن هم اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که در آینده به فکر ریاست فدراسیون نخواهد بود، تصریح کرد: برای همین دوره خیلی‌ها پیشنهاد دادند که ثبت نام کنم اما حقیقتاً من برای این دوره در خودم ندیدم که این کار ا انجام دهم. چون تازه ورزش قهرمانی را کنار گذاشتم از طرفی می‌خواهم از لحاظ تحصیلی به شرایط ایده آل مدیریتی برسم. همچنین باید تجربه‌ای در زمینه مدیریت یا مربیگری داشته باشم که بتوانم مدیریت فدراسیون وزنه برداری را انجام دهم. برای دوره بعد هم باید دید شرایط به چه شکل می‌شود.

 

 
 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

اسبقیان: تا ۲۴ساعت مانده به انتخابات، فرصت اعلام صلاحیت وجود دارد/ اعتراض بازنده‌ها وارد نیست

۱۳۹۸/۰۴/۲۵ ۱۰:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مدیر دفتر امور مشترک فدراسیون ها گفت: اعتراض کاندیداهای بازنده انتخابات وزنه برداری واهی است و وجاهت قانونی ندارد.

جوکوویچ: همیشه به فدرر احترام می‌گذارم/ او یکی از بهترین‌های جهان است

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۱:۳۸

هوادار گزارش می دهد، تنیسور شماره یک جهان گفت: فدرر یکی از بهترین تنیسورهای جهان است و من همیشه به او احترام می‌گذارم.

فدرر: شانس باورنکردنی برای قهرمانی را از دست دادم/ فینال را فراموش می‌کنم

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۱۱:۱۸

هوادار گزارش می دهد، تنیسور سوئیسی مطرح جهان گفت: باید به خاطر عملکردی که مقابل جوکوویچ داشتم خوشحال باشم اما شانس خوبی را برای قهرمانی از دست دادم.

دومین قهرمانی متوالی جوکوویچ در ویمبلدون/شکست فدرر در ماراتن ۵ ساعته

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ۰۹:۲۵

هوادار گزارش می دهد، نواک جوکوویچ با غلبه بر راجر فدرر به عنوان قهرمانی تنیس ویمبلدون ۲۰۱۹ دست یافت.

برندگان تنیس ویمبلدون چقدر جایزه می‌گیرند؟

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۱۵:۲۸

هوادار گزارش می دهد، برای شرکت‌کنندگان در تنیس ویملبدون جوایزی درنظر گرفته شده که پاداش قهرمانان بسیار قابل توجه است.

احضار یک مقام ارشد ورزشی به قوه قضاییه/ خداحافظی اجباری از مدیریت؟

۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۰۸:۱۸

هوادار گزارش می دهد، یک مقام ارشد ورزشی هفته گذشته به قوه قضاییه احضار شد تا درباره اتهاماتی که متوجه او است، پاسخگو باشد.

تیمور غیاثی پس از استعفا: از خودمحوری‌های کیهانی خسته شدم و رفتم

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۶:۳۲

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی دلایل استعفای خود را تشریح کرد.

پیشکسوت هندبال درگذشت

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۶:۰۲

هوادار گزارش می دهد، پیشکسوت هندبال خراسان رضوی درگذشت.

مدیر یک مجموعه ورزشی بازداشت شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۴:۵۸

هوادار گزارش می دهد، مدیر یکی از مجموعه های ورزشی کشور بازداشت شد.

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی استعفا کرد/ غیاثی رفت

۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۲:۵۱

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی سازمان تیم‌های ملی در اعتراض به اقدامات مجید کیهانی رئیس فدراسیون از سمت خود استعفا کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد