بیانیه باشگاه پدیده شهرخودرو در خصوص اتفاقات بازی با تراکتورسازی

باشگاه پدیده شهرخودرو در واکنش به اتفاقاتی که در تبریز و در دیدار با تراکتورسازی رخ داد، بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه باشگاه پدیده شهرخودرو در خصوص اتفاقات بازی با تراکتورسازی

به گزارش هوادار و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهرخودرو، این باشگاه در واکنش به اتفاقات عجیب هفته های اخیر، به ویژه آنچه در تبریز رخ داد، بیانیه ای صادر نمود که به شرح زیر است:

به نام خدا
هیچگاه نخواسته ایم با هوچی گری و جنجال سازی بی مورد، نسبت به اتفاقاتی که در لیگ برتر رخ می دهد، موضع گیری کنیم. هواداران پدیده شهرخودرو می دانند که این تیم به عنوان تنها نماینده شرق کشور در لیگ برتر، جز امام مهربانی ها و هواداران خونگرم خود، هیچ ندارد. 

از اتفاقات و نا برابری هایی که در نیم فصل اول از سوی سازمان لیگ و برخی داوران برایمان رقم زدند تا نتوانیم در بین تیم های بالا جدول باشیم که اتفاقا تیرشان به سنگ خورد دیگر نمی خواهیم بگوییم که خود داستان مفصلی است.
اما در نیم فصل دوم بازهم متاسفانه اتفاقاتی به صورت سریالی و مستمر درحال وقوع است که مطمئن شده ایم، افرادی هستند که نمی خواهند پدیده شهرخودرو موفق باشد. چطور ممکن است در ۴ هفته، ۲ گل صحیح ما مقابل پیکان و صنعت نفت با تصمیم اشتباه تیم داوری بسوزد و امتیازاتی که می توانستیم بگیریم را از چنگمان بیرون آوردند؟ چطور ممکن است اتفاقات تبریز در مقابل دیدگان تیم داوری ۶ نفره رقم بخورد و جز سکوت و عدم شجاعت داوران، هیچ نبینیم؟

صحنه منجر به گل تراکتورسازی را هزار بار نگاه می کنیم، در مقابل چشمان داور خط دروازه ، مهاجم تراکتورسازی خطا می کند اما گل تایید می شود تا یکی از جدی ترین رقبای ما برای قهرمانی و کسب سهمیه، سه امتیاز از این دیدار کسب کند. کاش  داور کنار خط توضیح دهد در آن لحظه در چه فکری کرد که چنین صحنه ای را دید و هیچ نگفت؟

بازیکن تراکتورسازی با مشت، اکبر صادقی را می زند، اما هیچ واکنشی نه از سوی داورو  نه از سوی ۵ کمکش می بینیم. با این شرایط گویا اگر ۱۰ داور هم در زمین باشند وقتی نمی خواهند تیمی به حقش برسد فایده ای ندارد!
به راستی خوش بین ترین علاقه مند به فوتبال هم با دیدن این اتفاقات و تصمیمات بحث برانگیز به این نتیجه می رسد که نه تنها داور مسابقه،بلکه تمامی همکارانش در این بازی  شجاعتشان را بیرون از مستطیل سبز جا گذاشته بودند و از ترس و فشارهای دیگر به سوت خود نمی دمیدند؟!

مشت به اکبر صادقی هم پایان کار نبود. مسعود شجاعی، بازیکن تراکتورسازی با کلماتی توهین آمیز، کمک داور را مقابل دیدگان سرمربی و تمامی نیمکت نشینان ما خطاب قرار می دهد. کمک داور اتفاقات را به داور وسط منتقل می کند اما تصمیم داور، گذر از این صحنه است! چرا که اخراج ممکن است داور را تحت فشار قرار دهد! چطور ممکن است چنین اتفاقی بیافتد و در نهایت داور جرات برخورد با وی را نداشته باشد؟
در لیگی که انواع و اقسام نابرابری ها و فشارها را تجربه کرده ایم، هنوز هم شانس کسب سهمیه آسیایی داریم. برای رسیدن به این هدف می جنگیم اما واقعا دیگر نمی دانیم چرا و با چه هدفی، به پدیده شهرخودرو ظلم می شود. پدیده شهرخودرو در مقایسه با ۴ مدعی دیگر کسب سهمیه آسیایی و قهرمانی، به گواه کارشناسان، از نظر کیفیت فنی به مراتب بالاتر از رقبا بوده است اما نمی دانیم با اتفاقات بیرون از زمین فوتبال چه کنیم؟کاش داوری ها نیز در ادامه به شکلی باشد که بتوانیم در کنار کیفیت فنی، با کسب نتایج خوب، به حق مان در جدول نیز برسیم و در کنار آن برخی لابی های افراد مختلف باعث رقم زدن شرایطی خارج از زمین فوتبال نشود .

 تا پایان لیگ، تمام اعضای باشگاه از بازیکن تا کادرفنی و مدیریت و هواداران، در کنار هم واژه اتحاد را معنا می کنیم و بر هر فشار بیرونی که وجود دارد، غلبه می کنیم. ما پدیده شهرخودرو هستیم و با مدد امام رضا(ع) و هواداران بی مثال و با غیرت مان، مدعی هستیم.

افزودن نظر

ناشناس (تایید نشده) | 24 اسفند, 1397 - 17:03

داداش شما چرتپولیس هستی از باختن میسوری چطور سه بازی به چرتپولیس میبازی تبانی کردی

اتیلا (تایید نشده) | 24 اسفند, 1397 - 17:17

کاش ما انقد جنبه داشتیم که وقتی میبازیم دس به هوچی گریو فرافکنی نکنیم،همه شاهدن که تیم پدیده نیم فصل دوم با پدیده نیم فصل اول اززمین تا اسمان فرق داره بازیکنا ازلحاظ بدنی کم اوردن،اینو جلو ذوب اهنم شاهد بودیم ایا باخت به ذوب اهنم تقصیر تیم داوری بود.

یادگار، دره گرگها (تایید نشده) | 24 اسفند, 1397 - 17:26

وقتی میبازی مثل مرد مسئولیتش رو قبول کن نه اینکه بگی من نبودم اکبر بود اکبر نبود استوکس بود چرا داور شُلِ کمک داور وِلِ چرا داور پنج تاس؟ پس چندتاس؟ ده تاس! عمو اول کار میگی هوچیگری بلد نیستیم اما اول و آخر بیانیتون جز هوچیگری و ایراد از زمین و زمان چیزی نبود بهتره بجای اینکارا بشینی نقص فنی تیمتو آنالیز کنی و نقص فنی خودتو که چرا از اول مربیگریت همیشه به پرسپولیس باختی طرفداری دلیل نمیشه به تیمت که ازش حقوق میگیری خیانت کنی انشاءالله که اینجوری نباشه فمن الله توفیق

ناشناس (تایید نشده) | 24 اسفند, 1397 - 17:27

اشکال نداره باختین که باختین چرا دارین جو سازی میکنین

مارال (تایید نشده) | 24 اسفند, 1397 - 17:42

همچین نوشتید اتفاقات ،انگار چی شده.جمع کنید مسخره بازی ها رو.گل محمدی برو به پرسپولیس بباز

حسن (تایید نشده) | 24 اسفند, 1397 - 18:14

دوستان راست می گویند پدیده چرا همیشه به تیم پیروزی می بازد نکند انتظار دارد پیروزی قهرمان و گل محمدی نایب قهرمان شود و اینگونه البته شیرین است .

رضا مشهدی (تایید نشده) | 24 اسفند, 1397 - 21:18

نمیدونم این بیانیه هارو وقتی که جلوی پرسپولیس با ناداوری باختیم چرا ندادین؟ گل محمدی چپ و راست به پرسپولیس باخت. همه دیدن تو ضربات پنالتی داور اشتباه کرد، تازه یحیی کسی رو گذاشت واسه پنالتی که تو یه مصاحبه گفته بود آرزوشه بره پرسپولیس... آقایون شما تیم دوم پرسپولیس شدین رفته، هدف اینه که رفت و برگشت به پرسپولیس ببازین، متاسفانه ما مردم مشهد هم رو به بازی گرفتین. کنار پدیده تیم های نساجی و سپیدرود هم تیم دوم پرسپولیس بدونین. اینا تبانیه. کسی هم نیست جلوش رو بگیره.

سیامک (تایید نشده) | 25 اسفند, 1397 - 08:33

لطا باخت عمدی به پرسپولیس و باخت واقعی به تراکتور را توجیه نکنید اگر امتیاز خیلی برایتان مهم است به بازی پرسپولیس برگردید و 6 امتیازی که به آنهاتقدیم کردید مامیدانیم وظیفه بعدی شما در قبال پرسپولیس ، امتیاز گرفتن از رقبای پرسپولیس است و این کار را در مقابل تراکتو رنتوانستیدانجام بدهید و شرمنده ارباب خود هستید

عادل (تایید نشده) | 25 اسفند, 1397 - 09:28

ایشون چون به تیراختور باختن هوچیگری میکنن اگه بجای تیراختور پرسپولیس بود اصلا هم اشکالی نداشت

navid (تایید نشده) | 25 اسفند, 1397 - 11:08

چقدر بهتون ظلم شده تو این بازی. اکبر رو با تیر زدن به کمک داور با کلمات توهین آمیز حرف زدن تازه یه گل هم بهتون زدن!!! دلم کبااااب شد خدا ازشون نگذره

پارسا (تایید نشده) | 25 اسفند, 1397 - 11:09

یکی باید به این آقای گلمحمدی بگوید که پسر خوب اگر 6 امتیاز بازی رفت و برگشت پرسپولیس را تقدیم آنها نمیکردی الان شرایط تیم پدیده خیلی متفاوت بود هواداران تیم تراکتور بعد از شکست عامدانه آنها برابر پرسپولیس که در آن مقطع مربی تراکتور آقای گلمحمدی بود خیلی زود ماهیت و باطن آقای گلمحمدی دریافته و خواهان اخراج ایشان شدند و این امر نیز خیلی زود محقق شد .وقتی مربی تیم ما بجای پاسخ به ابراز احساسات هواداران خودی به سمت هواداران تیم رقیب (پسپولیس) میرود هیچگاه نباید از او انتظار بازی جوانمردانه داشته باشیم فلذا باشگاه پدیده نیز بجای فرافکنی و دور کردن مسئولیت از خود و انداختن آن به دوش دیگران

ایرج رحیمی نامی (تایید نشده) | 25 اسفند, 1397 - 12:16

شماها وقتی چپ و راست به پرسپولیس میبازید اونقت قلمتون کجا بود

محمد (تایید نشده) | 25 اسفند, 1397 - 12:38

به نظر من شما هواداری رو معنا کردی الحق و الانصاف خیلی هوادرار خوبی برا ÷رس÷ولیس هستین

اخبار فوتبال ایران

جلسه پرسپولیسی‌ها با مدیرعامل و تمرین زیر بارش شدید باران

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۶:۱۲

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه شنبه را در هوای ابری و بارانی برگزار کرد.

بازوبند مشکی بر دستان بازیکنان ذوب‌آهن /شعار جالب هواداران سپاهان برای تیم حریف

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۶:۰۴

تیم ذوب آهن برای همدردی با قربانیان مناطق سیل زده کشورمان با بازوبند مشکی وارد زمین خواهند شد.

امیدها با بازوبند سیاه مقابل عراق به میدان مى‌روند

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۳:۲۱

اعضاى تیم ملى فوتبال امید برای اداى احترام به کشته شدگان سیل در سراسر کشور امروز با بازوبند سیاه به میدان مى روند.

برخورد صمیمی رییس شورای المپیک آسیا با تاج

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۳:۱۷

رییس شورای المپیک آسیا با رییس فدراسیون فوتبال برخورد جالبی داشت.

دیدار مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با ایوانکوویچ و سرخپوشان

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۳:۱۱

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با حضور در محل تمرین تیم فوتبال پرسپولیس با سرمربی و اعضای تیم دیدار کرد و سال نو را به آنها تبریک گفت.

زمان نشست خبری دایی و جلالی اعلام شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۳:۰۶

زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان تیم های سایپا و نساجی مازندران اعلام شد.

عربستان هم به جمع حامیان شیخ سلمان پیوست

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۲:۴۶

عربستان به صورت رسمی از نامزدی شیخ سلمان از بحرین در انتخابات آینده ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا حمایت کرد.

طاهری : نود قبح توهین را از بین برد/این برنامه چه دستاوردی برای فوتبال داشته؟

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۲:۴۱

مدیرعامل پیشین پرسپولیس ضمن واکاوی اتفاقاتی که در دوران مدیریتش در این باشگاه در برنامه نود رخ داد گفت که در ماجرای تیم ملی و پرسپولیس بحث های شخصی در این برنامه مورد توجه قرار گرفته بود.

هادی عقیلی: هدف تیم فوتبال جوانان قهرمانی آسیا و حضور در جام جهانی است

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۲:۳۴

مربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: از امروز دور جدید تمرینات تیم فوتبال جوانان ایران در مجموعه الیاف آغاز می شود تا بازیکنان با پیگیری تمرینات خود در روند آمادگی قرار بگیرند.

ماجدی: بازیکنان باید بدانند که تیم عراق مانند یمن و ترکمنستان نیست/باید نام تیم ها برایمان اهمیت داشته باشد

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۲:۱۰

کارشناس فوتبال معتقد است تیم ملی فوتبال امید بدون شک با تلاش و پشتکار می تواند به المپیک ۲۰۲۰ صعود کند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد