تراکتور در زمستان چه بازیکنانی را جذب خواهد کرد؟

هوادار گزارش می دهد - تراکتورسازان برای نقل و انتقالات زمستانی اهداف بزرگی در سر دارند.

تراکتور در زمستان چه بازیکنانی را جذب خواهد کرد؟

به گزارش هوادار، اثرات بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتورسازی در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم و نیم فصل اول لیگ هفدهم، هنوز مشهود است. با وجود خریدهای هیجان انگیز زنوزی در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هجدهم، تراکتوری ها هنوز جای خالی های بسیاری در تیم شان دارند. بر همین اساس تراکتورسازان برای نقل و انتقالات زمستانی اهداف بزرگی در سر دارند. در ادامه نگاهی به اهداف قطعی تراکتور در نقل و انتقالات زمستانی داریم:

رقیب ششدانگ برای فروزان

جذب یک دروازه بان در سطح بالا، یکی از برنامه های حتمی تراکتوری ها در نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود. آنها مدت هاست که به دنبال جذب یک رقیب ششدانگ برای محسن فروزان هستند. با توجه به اینکه دو دروازه بان دیگر تیم در حد و اندازه های رقابت با فروزان نیستند، تراکتوری ها برای بیمه کردن دروازه خود احتیاج به یک دروازه بان خوب دیگر دارند. آنها به دنبال این هستند که ضمن ایجاد حس رقابت و انگیزه در فروزان، در روزهایی که شاید این بازیکن به هر دلیلی نتواند بازی کند، جانشینی قابل اتکا برایش داشته باشند. از محمدرضا اخباری و رشید مظاهری به عنوان دو گزینه اصلی تراکتوری ها یاد می شود.

مدافعی برای در دست گرفتن سوپاپ اطمینان

حضور حداقل یک مدافع باتجربه و آماده در ترکیب تیم تراکتورسازی به شدت احساس می شود. این وظیفه در حال حاضر بر عهده محمد طیبی است ولی این بازیکن از آغاز فصل تا به امروز گاها اشتباهات بزرگی را مرتکب شده است. زوج طیبی در این فصل عبدالله زاده بود که مدتی است از جمع تراکتوری ها دور شده. البته این مدافع که مورد غضب تقوی قرار گرفته بود به تازگی به تمرینات بازگشته ولی او نیز همانند طیبی در طول فصل کم اشتباه نبوده است. مهدی زاده و سلیمی دیگر مدافعان تراکتور هستند. به این ترتیب مشخص می شود که تراکتوری ها چرا به دنبال مدافع در نقل و انتقالات زمستانی هستند. طبق اطلاعات کسب شده از منابع آگاه، گزینه های خارجی در این پست مورد توجه باشگاه تراکتورسازی هستند.

پر کردن جای خالی کیانی و عشوری

جدایی مهدی کیانی و سینا عشوری دست تراکتوری ها را در پست هافبک دفاعی کاملا بسته است. آنها در تیم خود عملا هافبک تدافعی ندارند. به همین دلیل شاهد به کار گرفتن بازیکنانی در این پست بوده ایم که بازی در پست هافک تدافعی، تخصص آنها نیست. تراکتور بارها از این نقطه ضعف خود در فصل جاری ضربه خورده و به همین دلیل مسئولان این باشگاه در برنامه خود جذب یک هافبک دفاعی را جای داده اند. مهدی پور گزینه فعلی تراکتوری ها برای این پست به شمار می رود که سبک بازی فانتزی و دور از درگیری فیزیکی او باعث شده تا جای بازیکنانی چون کیانی و عشوری همچنان در ترکیب تراکتور خالی باشد.

مهاجمانی در حد و اندازه های استوکس و اروین

بر اساس آن چه که در هفته های اخیر شاهدش بودیم و این روزها نیز تداوم آن را شاهدیم، استوکس و اروین نمی توانند یار قابل اطمینانی برای تراکتوری ها در ادامه راه باشند. اروین که تقریبا جدایی اش قطعی شده و استوکس نیز با توجه به خواسته های عجیبش در نزدیکی های درب خروجی باشگاه قرار دارد. البته بی انضباطی های استوکس نیز به حدی بوده که در بازی های حساس نمی توان روی او حسا باز کرد؛ نمونه این اتفاق را در بازی با پرسپولیس شاهد بودیم که این بازیکن به حدی در بازگشت به تبریز تاخیر داشت که تقوی او را حتی در لیست ۱۸ نفره جای نداد. بر اساس شنیده ها از منابع آگاه باشگاه تراکتورسازی برنامه ویژه ای برای خرید مهاجم در زمستان نقل و انتقالاتی فصل جاری دارد. تراکتوری ها به دنبال گزینه های هیجان انگیزی برای جانشینی استوکس و اروین هستند. آنها با توجه به درخشش استوکس و اروین و بالا رفتن انتظارات از سوی هوادارانشان قصد دارند، مهاجمانی را در فصل زمستان به تیم شان اضافه کنند که از نظر اسم و رسم و البته بار فنی در شرایطی بهتر از دو مهاجم خارجی نیم فصل اول شان باشند. ماموریت برای یافتن گزینه های یاد شده آغاز شده و به زودی شاهد مشخص شدن گزینه های تراکتوری ها برای خط حمله شان در نیم فصل دوم خواهیم بود.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

سلیمانی: فینال لیگ برتر فوتسال آقایان در سالن نقش جهان برگزار می شود

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۲۰:۲۰

دبیر کمیته فوتسال گفت: با توجه به حساسیت ها و استقبال هواداران از مسئولین ورزشی اصفهان درخواست کردیم که بازی مرحله پایانی لیگ برتر فوتسال بجای سالن پیروزی در سالن نقش جهان اصفهان برگزار شود.

مرزبان: ۳ امتیاز بازی با پرسپولیس از نان شب واجب‌تر است

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فردا تقابل تیمی است که می خواهد قهرمان شود با تیمی که نمی خواهد سقوط کند اما ما باید این سه امتیاز را که از نان شب هم واجب تر است را بگیریم .

واکنش کریمی به خبر استعفایش از سرمربیگری سپیدرود

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۸:۵۶

علی کریمی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به بحث استعفایش از سرمربیگری این تیم واکنش نشان داد.

عدم حضور مربیان سپیدرود در نشست خبری پس از شکست برابر پدیده

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۸:۱۵

هیچ کدام از اعضای کادر فنی سپیدرود رشت در نشست خبری پس از دیدار برابر پدیده خراسان شرکت نکردند.

مهاجری: بدترین جای ممکن فرصت را از دست دادیم/ بازیکنان ما بازی را سهل گرفتند

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۹

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: بدترین جای ممکن فرصت را از دست دادیم و فرصت سوزی بزرگی کردیم.

گل‌محمدی: از مسئولان می خواهم که مدیریت بهتری برای رفع گرانی انجام دهند

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۷

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: از مسئولان می خواهم که مدیریت بهتری برای رفع گرانی و فشارهای اقتصادی انجام دهند.

جلالی: ما کار بزرگی کردیم / فولاد از زمان قطبی عالی کار کرده است

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۵

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ما کار بزرگی کردیم و می دانید که فولاد از زمان حضور قطبی عالی کار کرد.

فرکی: هنوز خیلی کار داریم/ باید شرایط موجود را تغییر دهیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۵۰

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: در زمین حریف ۳ امتیاز گرفتیم و کار مهمی انجام دادیم.

قطبی: خیلی‌ها منتظر اولین باخت فولاد بودند/ رقبا دوست ندارند زیاد به آنها نزدیک شویم

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۴۹

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خیلی ها منتظر اولین باخت تیم ما بودند و متاسفانه این اتفاق افتاد.

مهاجم پرسپولیس خانه منشا را نخواست!

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۷:۴۵

دلیل تاخیری که برای تهیه منزل برای مهاجم پرسپولیس مشخص شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد