ترکاشوند: ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ای کاش مسئولان فدراسیون والیبال بتوانند تغییراتی در پروتکل بهداشتی برای برگزاری مسابقات اعمال کنند.

ترکاشوند: ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود

محمد ترکاشوند در گفت‌وگو با فارس، درمورد شکست ۳ بر صفر تیمش در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور مقابل هراز آمل، اظهار داشت: ما سه پاسور خود را در اختیار نداشتیم و تصور می‌کردم که این مسابقه برگزار نشود، اما مسئولان اصرار داشتند که مسابقات برگزار شود تا نظم مسابقات بهم نخورد.

وی ادامه داد: در پروتکل فدراسیون والیبال اعلام شده که هر تیمی ۹ بازیکن داشته باشد باید در زمین حاضر شود، اما موضوع این است که در والیبال باید تقسیم بندی‌ها به صورت دیگری انجام شود، چون پست‌ها تخصصی هستند. ما در این خصوص با رئیس فدراسیون هم صحبت کردیم، اما به نتیجه نرسیدیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان درمورد شرایط بازیکنان کرونایی تیمش، گفت: روند درمان آنها در حال سپری شدن است. امیدوارم هرچه زودتر آنها به تمرینات اضافه شوند تا بتوانیم در بازی‌های بعدی از وجود آنها استفاده کنیم. بدون شک ما هم همچون سایر تیم‌ها به دنبال حفظ سلامتی بازیکنان هستیم و این موضوع اهمیت زیادی برای ما دارد.

ترکاشوند عنوان کرد: در بازی مقابل هراز مجبور شدیم از بازیکنان غیرتخصصی در پست پاسور استفاده کنیم و همین موضوع هم موجب شکست ما شد. شاید اگر ترکیب کامل خود را در اختیار داشتیم به این راحتی بازنده نمی‌شدیم. طبق توصیه‌های پزشکی بازیکنانی که به کرونا مبتلا می‌شوند باید چند روز در قرنطینه باشند و به این ترتیب امکان دارد در هفته‌های آینده هم پاسوری در ترکیب خود نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه در شرایط بسیار سختی قرار داریم، گفت: اگر این اتفاق رخ دهد در بازی‌های آینده هم دچار مشکل خواهیم شد و بازهم نتیجه را به حریفان واگذار می‌کنیم. ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود تا تیم ما هم متضرر نشود. پیکان از تیم‌های ریشه‌دار والیبال ایران است و مسئولان باید نگاه ویژه‌ای به این تیم داشته باشند. 

افزودن نظر

اخبار والیبال

هینن: بلاتکلیفی ایران به نفع ما است/ با آلکنو کارمان مقابل آنها سخت می‌شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۴ ۰۸:۲۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: اینکه تیم ایران هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده است، به نفع ما خواهد بود.

ترکاشوند: ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۱۱:۳۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ای کاش مسئولان فدراسیون والیبال بتوانند تغییراتی در پروتکل بهداشتی برای برگزاری مسابقات اعمال کنند.

آلکنو، در فهرست نهایی گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۵:۲۵

هوادار گزارش می دهد، اسامی ۵ مربی مدنظر فدراسیون والیبال برای نشستن روی نیمکت تیم ملی مشخص شد.

پنج گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال انتخاب شدند

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با انتخاب پنج گزینه برای هدایت این تیم به پایان رسید.

لژیونر جوان والیبال ایران به صربستان رسید

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۴

هوادار گزارش می دهد، پشت خط زن جوان والیبال ایران برای حضور در تمرینات تیم باشگاهی خود راهی صربستان شد.

عظیمی: در پرونده ترکاشوند، فدراسیون والیبال وظیفه‌اش را انجام داده است

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۹:۱۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: در پرونده شکایت ترکاشوند از ورامین، فدراسیون به وظیفه خود عمل کرده است.

ترکاشوند: داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه افشاگری می‌کنم

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۸:۱۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم.

پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو تایید شد

۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۳:۵۴

هوادار گزارش می دهد، مدیر روابط عمومی باشگاه زنیت‌کازان پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو را تایید کرد.

لیگ برتر والیبال| برنامه هفته نخست اعلام شد/ تعویق بازی هورسان و استراحت اراکی‌ها

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۹۹ را اعلام کرد.

فدراسیون والیبال: گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی را کمیته فنی انتخاب می‌کند

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۳۵

هوادار گزارش می دهد، روابط عمومی فدراسیون والیبال درباره گزینه‌های مطرح شده در رسانه‌ها برای هدایت تیم ملی والیبال ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد