ترکاشوند: داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه افشاگری می‌کنم

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم.

ترکاشوند: داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه افشاگری می‌کنم

محمد ترکاشوند در گفت‌وگو با فارس، درمورد شرایط تیم والیبال پیکان در آستانه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: ما تمرینات خود را کمی دیر آغاز کردیم. هفته گذشته هم تنها یک مسابقه با تیم عقاب داشتیم و سایر برنامه‌های ما مربوط به تمرینات و بازی‌های درون تیمی بود. 

وی ادامه داد: خوشبختانه توانستیم در شرایط مسابقه قرار بگیریم و شاگردانم با انگیزه تمرین می‌کنند. اوضاع ما نسبتاً خوب است. تیم جوان و باانگیزه‌ای داریم. چون تمرینات را دیر شروع کردیم مجبور بودیم فشار را بالا ببریم و خوشبختانه بازیکنان به خوبی این سختی‌ها را تحمل کردند. 

سرمربی تیم والیبال پیکان درخصوص هدفگذاری این تیم در فصل پیش‌رو، گفت: به هر حال ما پیکان هستیم و در هر شرایطی توقعات از ما بالا است. قطعاً ما هم دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم و حتماً باید به پلی‌آف صعود کنیم.

ترکاشوند با گلایه از برنامه‌ریزی‌های فدراسیون والیبال، تصریح کرد: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم. ۵ سال است که من از ورامین طلب دارم و تاکنون هیچ اعتراضی به این موضوع نکرده‌ام. از نظر قانونی هم کاملاً حق با من است و کمیته انضباطی رای را به نفع من اعلام کرده است.

وی ادامه داد: با این شرایط تیم ورامین نباید در لیگ برتر حضور پیدا کند، چون این قانون فدراسیون است و آقایان امسال قرار بود خیلی محکم‌تر آن را اجرا کنند. تیم ورامین بدهکار و متخلف است و اگر در لیگ امسال بازی کند یعنی فدراسیون قوانین خودش را برای برخی تیم‌های خاص زیر پا گذاشته است. 

سرمربی تیم والیبال پیکان عنوان کرد: چرا وقتی باشگاه پیکان بدهکار می‌شود باید خیلی سریع حکمش اجرا شود، اما من که ۵ سال از ورامین طلب دارم نمی‌توانم به حقم برسم؟ کمیته انضباطی حکم را صادر کرده، خودم پیگیر هستم و حتی رئیس فدراسیون هم در جریان است، اما بازهم نمی‌توانم حقم را بگیرم.

افزودن نظر

اخبار والیبال

هینن: بلاتکلیفی ایران به نفع ما است/ با آلکنو کارمان مقابل آنها سخت می‌شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۴ ۰۸:۲۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: اینکه تیم ایران هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده است، به نفع ما خواهد بود.

ترکاشوند: ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۱۱:۳۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ای کاش مسئولان فدراسیون والیبال بتوانند تغییراتی در پروتکل بهداشتی برای برگزاری مسابقات اعمال کنند.

آلکنو، در فهرست نهایی گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۵:۲۵

هوادار گزارش می دهد، اسامی ۵ مربی مدنظر فدراسیون والیبال برای نشستن روی نیمکت تیم ملی مشخص شد.

پنج گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال انتخاب شدند

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با انتخاب پنج گزینه برای هدایت این تیم به پایان رسید.

لژیونر جوان والیبال ایران به صربستان رسید

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۴

هوادار گزارش می دهد، پشت خط زن جوان والیبال ایران برای حضور در تمرینات تیم باشگاهی خود راهی صربستان شد.

عظیمی: در پرونده ترکاشوند، فدراسیون والیبال وظیفه‌اش را انجام داده است

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۹:۱۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: در پرونده شکایت ترکاشوند از ورامین، فدراسیون به وظیفه خود عمل کرده است.

ترکاشوند: داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه افشاگری می‌کنم

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۸:۱۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم.

پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو تایید شد

۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۳:۵۴

هوادار گزارش می دهد، مدیر روابط عمومی باشگاه زنیت‌کازان پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو را تایید کرد.

لیگ برتر والیبال| برنامه هفته نخست اعلام شد/ تعویق بازی هورسان و استراحت اراکی‌ها

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۹۹ را اعلام کرد.

فدراسیون والیبال: گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی را کمیته فنی انتخاب می‌کند

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۳۵

هوادار گزارش می دهد، روابط عمومی فدراسیون والیبال درباره گزینه‌های مطرح شده در رسانه‌ها برای هدایت تیم ملی والیبال ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد