کهکشانی؟ تنها ستاره ای که امشب دیدم، در آسمان بود!

توشاک:شجاعی و دژاگه را قربانی کردم،نباید بازی می کردند- توشاک امروز اشتباه کرد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند.

توشاک:شجاعی و دژاگه را قربانی کردم،نباید بازی می کردند- توشاک امروز اشتباه کرد

به گزارش هوادار، جان توشاک پس از شکست مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت:نتیجه ۳ بر صفر شد و ممکن بود بدتر هم بشود. تعداد گل ها می توانست به ۵ هم برسد. میزبان امروز خیلی بهتر از ما بازی کرد.

وی در واکنش به این موضع که آیا فروزان هم در این نتیجه مقصر بود یا خیر گفت: من فکر می کنم مشکل ابتدا از مربی شروع می شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. تکرار می کنم که استقلال خیلی بهتر از ما بود، اما نمی خواهم درمورد فرد خاصی یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به تیم و مربی حریف تبریک بگویم. باید در ادامه خیلی سخت تر کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درخصوص اینکه چه زمانی تیم مدنظر توشاک شکل خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: هنوز نمی توانم زمانی دقیقی بگویم. ۷ بازی انجام داده ایم، اما تاکنون هیچ بازی را نباخته بودیم. مشکل این بود که ۵-۶ بازیکن جدید در چند روز آینده به ما اضافه شدند. ضمن اینکه تیم ما هنوز از نظر بدنی آماده نیست. شاید اشتباه ما بود که از بازیکنان جدید استفاده کردیم که هنوز از نظر بدنی آمادگی چندانی ندارند. بنابراین نیاز به زمان داریم تا به شرایط ایده آل برسیم.

توشاک در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش موقعیت های خطرناکی ایجاد نمی کند؟ گفت: فکر می کنم امروز مخصوصا در نیمه اول چند فرصت خوب داشتیم. به هر حال این موضوع خیلی مهم نیست و باید بگویم که ما در مجموع عملکرد تیمی ضعیفی داشتیم. می دانم که باید سخت تر کار کنیم تا اشتباهات را تکرار نکنیم. امروز دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. من مقصر این شکست هستم.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی تیمی کهکشانی شده است عنوان کرد: منظور شما از ستاره و کهکشانی چیست؟ امشب من این موضوع را در زمین ندیدم و تنها ستاره ای که دیدم در آسمان بود. کدام بازیکنان مدنظرتان است؟ شما در مورد بازیکن حرف زدید اما من مربی هستم. من اسم بزرگی در تیم نمی بینم چه خودم و چه بازیکنان. ما دو بازیکن انگلیسی جذب کردیم که به طور کامل آنها را نمی شناسیم و زمان نیاز داریم که به شرایط خوب برسیم. برای من اسم های بزرگی نیستند و مهم تیم است.

توشاک در واکنش به صحبت های خبرنگاری مبنی بر اینکه او هفته گذشته به تبریز آمده بود اما اعلام کرده فقط در نشست های خبری مصاحبه می کند، خاطرنشان کرد: من نمی توانم هفته ای ۴ نشست خبری برگزار کنم. اگر با خبرگزاری یا رسانه دیگری مصاحبه کنم، رسانه های دیگر ممکن است شکایت داشته باشند و با هر کدام صحبت کنم، دیگران ناراحت می شوند. در طول هفته در یک نشست حضور پیدا می کنم و همه می توانند در آن شرکت کرده و سوالاتشان را بپرسند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با توجه به دوری مسعود شجاعی و اشکان دژاگه از میادین از آنها استفاده کرد، اضافه کرد: سوال خوبی پرسیدید، این اشتباهی بود که انجام دادیم. ما در اردوی پیش فصل ۵ بازی انجام دادیم و در هیچ مسابقه ای نباختیم. بازیکنان جدید ۴ روز است به ما اضافه شده اند و باید بگویم من مقصر هستم و حق با شما است. 

سرمربی تیم تراکتورسازی در واکنش به این مهم که مسعود شجاعی و اشکان دژاگه نام های بزرگی در فوتبال ایران هستند، گفت: در این مورد توضیح دادم. اگر سوال دیگری دارید مطرح کنید. من از این بازیکنان شناخت زیادی ندارم و آنها تازه به جمع ما اضافه شدند. سه هفته دیگر نیاز داریم تا هماهنگی بیشتری پیدا کرده و من از آنها شناخت پیدا کنم. حرف شما درست است، من اشتباه کردم که این بازیکنان را قربانی کردم و نباید اینقدر زود از آنها بازی می گرفتم. در این تیم از بالا تا پایین همه جدید هستند. تمام افراد اخیراً آمدند و به ما اضافه شدند. مالک و مدیرباشگاه هم جدید هستند، این حرف ها بهانه نیست، من به دنبال بهانه نیستم. باید در آینده سخت تر کار کنیم. 

توشاک در مورد اینکه قصد دارند بازیکن جدیدی جذب کنند، افزود: ما باید در پیش فصل بازیکن می گرفتیم. در این شرایط جذب بازیکن مشکل است و این خودش مشکل ساز می شود. شاید من اشتباه کردم. ما  بازیکنان جدیدی گرفتیم که دو تن از آنها در جام جهانی بازی کردند و دو تن در انگلیس بودند. این نفرات باید موفق شوند. شما می دانید تا به الان چند بازیکن از بریتانیا به ایران آمده اند؟ من نباید به این بازیکنان جدید بازی می دادم و همه چیز به من برمی گردد. من ۴۰ سال در فوتبال تجربه مربیگری دارم اما امروز اشتباه کردم و این موضوع را می پذیرم.
 

افزودن نظر

هادی (تایید نشده) | 20 مرداد, 1397 - 00:13

سلام عزیزان . با کمی تامل درمحل تولد بازیکنان و انتظار هواداران تیم تراکتور این تیم هر گز نمی تواند نتیجه بگیرد و فقط یک راه دارد و آن اینکه به جای بازیکنان پولی ، از میدانهای خاکی آذربایجان بازیکن مورد نظر انتخاب شود ولو در جایگاه بالا هم تیم قرار نگیرد . جداقل پولها را مدیریت باشگاه صرف پرورش بازیکن نماید .

خلیل (تایید نشده) | 20 مرداد, 1397 - 10:32

عجب شخصیت والای دارد آفرین به این شجاعت

اخبار فوتبال ایران

مراسم معارفه سرپرست جدید تیم پرسپولیس برگزار شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۲۰:۴۵

مراسم معارفه سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس امشب با حضور سرپرست این باشگاه برگزار شد.

میناوند پیشنهاد سرپرستی پرسپولیس را نپذیرفت

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۹:۳۴

هافبک پیشین سرخپوشان پیشنهاد سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس را نپذیرفت.

قطبی: پنالتی گل می شد کار راحت تری داشتیم/ کسب ۱۰ امتیاز در ۴ بازی برای ما خوب است

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۷:۳۵

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: برای بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه خوشحال هستم. توانستیم پیروز شویم. اگر پنالتی ما گل می شد کارمان راحت می شد.

مرزبان: بازی روی یک ضربه ایستگاهی تمام شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۷:۲۷

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، گفت: دیدار ما مقابل فولاد روی یک ضربه ایستگاهی تمام شد.

تمرینات آماده سازی چند بازیکن استقلال در نوبت عصر (عکس)

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۷:۰۷

چند بازیکن تیم فوتبال استقلال عصر امروز به آماده سازی پرداختند.

قطبی مچ مرزبان را خواباند

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۶:۵۷

هوادار گزارش می دهد-تیم های فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان امروز در دیداری از هفته هجدهم مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

خلیلی: ما هیچ بازیکن محرومی نداریم، خیال هواداران راحت

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۶:۴۵

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به صحبت ها و تصمیم های جلسه هماهنگی پیش از بازی که صورتجلسه هم شد، هیچیک از بازیکنان پرسپولیس محرومیت یا مشکلی برای بازی با پدیده ندارند.

ناکامی استوکس ۴ ماهه شد/ خیز انصاری برای تصاحب جایگاه مهاجم ایرلندی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۶:۱۸

هوادار گزارش می دهد- مهاجم تمام کننده تراکتورسازی این روزها از دوران اوج خود فاصله دارد.

ابراهیمی به بازی مقابل تراکتورسازی می‌رسد/ استارت تمرینات سپاهان از روز دوشنبه

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۶:۱۶

محمد ابراهیمی، مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیمش را در بازی برابر تراکتورسازی همراهی خواهد کرد.

فریبا: ما که دنبال پست و مقام نبودیم و باشگاه انتخاب‌مان کرد/ کار استقلال برای قهرمانی سخت شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۵:۴۰

بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال معتقد است که این تیم برای قهرمان شدن در لیگ برتر کار سختی در پیش دارد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد