کهکشانی؟ تنها ستاره ای که امشب دیدم، در آسمان بود!

توشاک:شجاعی و دژاگه را قربانی کردم،نباید بازی می کردند- توشاک امروز اشتباه کرد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند.

توشاک:شجاعی و دژاگه را قربانی کردم،نباید بازی می کردند- توشاک امروز اشتباه کرد

به گزارش هوادار، جان توشاک پس از شکست مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت:نتیجه ۳ بر صفر شد و ممکن بود بدتر هم بشود. تعداد گل ها می توانست به ۵ هم برسد. میزبان امروز خیلی بهتر از ما بازی کرد.

وی در واکنش به این موضع که آیا فروزان هم در این نتیجه مقصر بود یا خیر گفت: من فکر می کنم مشکل ابتدا از مربی شروع می شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. تکرار می کنم که استقلال خیلی بهتر از ما بود، اما نمی خواهم درمورد فرد خاصی یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به تیم و مربی حریف تبریک بگویم. باید در ادامه خیلی سخت تر کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درخصوص اینکه چه زمانی تیم مدنظر توشاک شکل خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: هنوز نمی توانم زمانی دقیقی بگویم. ۷ بازی انجام داده ایم، اما تاکنون هیچ بازی را نباخته بودیم. مشکل این بود که ۵-۶ بازیکن جدید در چند روز آینده به ما اضافه شدند. ضمن اینکه تیم ما هنوز از نظر بدنی آماده نیست. شاید اشتباه ما بود که از بازیکنان جدید استفاده کردیم که هنوز از نظر بدنی آمادگی چندانی ندارند. بنابراین نیاز به زمان داریم تا به شرایط ایده آل برسیم.

توشاک در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش موقعیت های خطرناکی ایجاد نمی کند؟ گفت: فکر می کنم امروز مخصوصا در نیمه اول چند فرصت خوب داشتیم. به هر حال این موضوع خیلی مهم نیست و باید بگویم که ما در مجموع عملکرد تیمی ضعیفی داشتیم. می دانم که باید سخت تر کار کنیم تا اشتباهات را تکرار نکنیم. امروز دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. من مقصر این شکست هستم.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی تیمی کهکشانی شده است عنوان کرد: منظور شما از ستاره و کهکشانی چیست؟ امشب من این موضوع را در زمین ندیدم و تنها ستاره ای که دیدم در آسمان بود. کدام بازیکنان مدنظرتان است؟ شما در مورد بازیکن حرف زدید اما من مربی هستم. من اسم بزرگی در تیم نمی بینم چه خودم و چه بازیکنان. ما دو بازیکن انگلیسی جذب کردیم که به طور کامل آنها را نمی شناسیم و زمان نیاز داریم که به شرایط خوب برسیم. برای من اسم های بزرگی نیستند و مهم تیم است.

توشاک در واکنش به صحبت های خبرنگاری مبنی بر اینکه او هفته گذشته به تبریز آمده بود اما اعلام کرده فقط در نشست های خبری مصاحبه می کند، خاطرنشان کرد: من نمی توانم هفته ای ۴ نشست خبری برگزار کنم. اگر با خبرگزاری یا رسانه دیگری مصاحبه کنم، رسانه های دیگر ممکن است شکایت داشته باشند و با هر کدام صحبت کنم، دیگران ناراحت می شوند. در طول هفته در یک نشست حضور پیدا می کنم و همه می توانند در آن شرکت کرده و سوالاتشان را بپرسند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با توجه به دوری مسعود شجاعی و اشکان دژاگه از میادین از آنها استفاده کرد، اضافه کرد: سوال خوبی پرسیدید، این اشتباهی بود که انجام دادیم. ما در اردوی پیش فصل ۵ بازی انجام دادیم و در هیچ مسابقه ای نباختیم. بازیکنان جدید ۴ روز است به ما اضافه شده اند و باید بگویم من مقصر هستم و حق با شما است. 

سرمربی تیم تراکتورسازی در واکنش به این مهم که مسعود شجاعی و اشکان دژاگه نام های بزرگی در فوتبال ایران هستند، گفت: در این مورد توضیح دادم. اگر سوال دیگری دارید مطرح کنید. من از این بازیکنان شناخت زیادی ندارم و آنها تازه به جمع ما اضافه شدند. سه هفته دیگر نیاز داریم تا هماهنگی بیشتری پیدا کرده و من از آنها شناخت پیدا کنم. حرف شما درست است، من اشتباه کردم که این بازیکنان را قربانی کردم و نباید اینقدر زود از آنها بازی می گرفتم. در این تیم از بالا تا پایین همه جدید هستند. تمام افراد اخیراً آمدند و به ما اضافه شدند. مالک و مدیرباشگاه هم جدید هستند، این حرف ها بهانه نیست، من به دنبال بهانه نیستم. باید در آینده سخت تر کار کنیم. 

توشاک در مورد اینکه قصد دارند بازیکن جدیدی جذب کنند، افزود: ما باید در پیش فصل بازیکن می گرفتیم. در این شرایط جذب بازیکن مشکل است و این خودش مشکل ساز می شود. شاید من اشتباه کردم. ما  بازیکنان جدیدی گرفتیم که دو تن از آنها در جام جهانی بازی کردند و دو تن در انگلیس بودند. این نفرات باید موفق شوند. شما می دانید تا به الان چند بازیکن از بریتانیا به ایران آمده اند؟ من نباید به این بازیکنان جدید بازی می دادم و همه چیز به من برمی گردد. من ۴۰ سال در فوتبال تجربه مربیگری دارم اما امروز اشتباه کردم و این موضوع را می پذیرم.
 

افزودن نظر

هادی (تایید نشده) | 20 مرداد, 1397 - 00:13

سلام عزیزان . با کمی تامل درمحل تولد بازیکنان و انتظار هواداران تیم تراکتور این تیم هر گز نمی تواند نتیجه بگیرد و فقط یک راه دارد و آن اینکه به جای بازیکنان پولی ، از میدانهای خاکی آذربایجان بازیکن مورد نظر انتخاب شود ولو در جایگاه بالا هم تیم قرار نگیرد . جداقل پولها را مدیریت باشگاه صرف پرورش بازیکن نماید .

خلیل (تایید نشده) | 20 مرداد, 1397 - 10:32

عجب شخصیت والای دارد آفرین به این شجاعت

اخبار فوتبال ایران

اوسیانو کروز: به خاطر بی‌احترامی‌ها ورزشگاه آزادی را ترک کردم -پیروانی به دنبال بازگشت به پرسپولیس است

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۲۰:۵۵

اوسیانو کروز مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت که به دلیل توهین ها و بی احترامی هایی که شده تصمیم گرفته ورزشگاه آزادی را در جریان دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی جم ترک کند.

مشاور باشگاه پرسپولیس: جام‌ها و قهرمانی نشان‌دهنده موفقیت است نه مصاحبه‌کردن‌ها

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۲۰:۳۶

مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: جام ها و قهرمانی ها نشان دهنده موفقیت مربی است نه مصاحبه کردن ها.

شایان مصلح: به بیرانوند گفتم آرام باش

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۵۵

شایان مصلح، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که داوران ایرانی اینقدر شریف هستند که به صورت عمدی، به نفع یا ضرر پرسپولیس داوری نکنند.

اسدی: امیدوارم پرسپولیس در قهرمانی هت‌تریک کند

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۵۲

محمدامین اسدی ابراز امیدواری کرد تیم فوتبال پرسپولیس سومین قهرمانی متوالی خود را به دست بیاورد.

رحمان احمدی: امروز افتضاح بودیم

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۴۹

دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: نمی شود گفت که داوری برای یک تیم خاص بوده است و همه تیم ها از داوری سود و زیان بردند.

بیرانوند: رحمتی به هواداران، بازیکنان و کادر فنی استقلال بی‌احترامی کرد - به سرِ مصلح زدم و گفتم به بازیکنان احترام بگذار

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۴۶

علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس به صحبت های بازیکنان استقلال علیه سرخپوشان واکنش نشان داد.

نوراللهی: بهتر است بقیه هم بجنگند!

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۴۲

احمد نوراللهی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما یاد گرفتیم تلاش کنیم و اگر هم تیمی می خواهد قهرمان شود بهتر است تلاش کند و بجنگند.

جلال حسینی: حرف‌های مهدی رحمتی درست نبود - همه علیه پرسپولیس شده‌اند

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۳۹

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از این بابت خوشحالیم که همه با هم دوست و رفیق شدند و خیلی از تیم ها الان علیه پرسپولیس کنار هم هستند.

نعمتی: سیف‌اللهی از من پنالتی گرفت - هیچ داوری به پرسپولیس کمک نکرده است

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۳۴

سیامک نعمتی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روح الله سیف اللهی با گیردادن پای خود از من پنالتی گرفت.

علیپور: داوران پنالتی ها و گل‌های ما را نمی‌گیرند

۱۳۹۷/۰۹/۲۳ ۱۹:۲۷

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داوران به ما لطف دارند و پنالتی های ما را نمی گیرند و گل های ما را خطا می گیرند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد