توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر ایجاد شده در ترکیب تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جهانی توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

محسن کاوه در گفت‌وگو با فارس، درباره تغییرات ایجاد شده در وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد جوانان در مسابقات جهانی و جایگزین شدن مقصودی به جای یزدانی در ترکیب تیم ملی، گفت: از ابتدا هم قرار بود هر دو کشتی‌گیر عازم این مسابقات شوند تا اگر شرایط فراهم شود یکی از آنها کشتی بگیرد. با توجه به اینکه کادر فنی نام یزدانی را به عنوان کشتی‌گیر مورد نظر خود اعلام کرده بود  مقصودی را نیز به همراه او اعزام کردیم تا اگر شرایط کشتی گرفتن یزدانی فراهم نشد مقصودی روی تشک برود و این وزن را از دست ندهیم. 

وی ادامه داد: تا ۱۰ روز قبل از آغاز مسابقات سیستم ثبت‌نام کشتی‌گیران در سایت اتحادیه جهانی باز است که با توجه به شرایط این دو کشتی‌گیر در آن زمان نام مقصودی ثبت شده بود اما بعد از اینکه کادر فنی یزدانی را انتخاب کرد سیستم بسته شده بود اما با این وجود برای هر دو کشتی‌گیر ویزا گرفتیم تا در صورت فراهم شدن شرایط یزدانی روی تشک برود و اگر نشد مقصودی کشتی بگیرد. از طرفی صدور ویزا هم مشکلاتی ایجاد کرد. استونی در ایران سفارت ندارد و مجبور شدیم از طریق سفارت فنلاند اقدام کنیم. 

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد تصریح کرد: بعد از همکاری و مساعدت وزارت امور خارجه و شخص ظریف ویزای تمام بچه‌ها صادر شد به طوری که ویزای یزدانی باز هم نیامد که با پیگیری‌های مجدد وزارت امور خارجه در آخرین لحظات اعزام ویزای یزدانی هم صادر شد و او را هم همراه  تیم اعزام کردیم. حتی یزدانی را با توجه به خارج بودن از برنامه تیم با یک پرواز جداگانه به مسکو فرستادیم. مشکل اصلی ثبت‌نام یزدانی در سایت اتحادیه جهانی بود چون ویزای او نرسیده بود ریسک نکردیم و مقصودی را هم همراه تیم اعزام کردیم تا مبادا این وزن را از دست دهیم البته به صورت همزمان تلاش‌ها برای حضور یزدانی ادامه داشت اما متاسفانه با توجه به تعطیلات آخر هفته کشورهای اروپایی با وجود رایزنی‌های متعدد روابط بین‌الملل فدراسیون امکان ثبت‌نام یزدانی فراهم نشد. تمام هدف ما حضور یزدانی بود اما برخی اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی مانع از این کار شد. 

افزودن نظر

اخبار کشتی

اعضای تیم ملی کشتی آزاد بامداد فردا به کشور باز می گردند

۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۰:۲۲

هوادار گزارش می دهد، اعضای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان پس از کسب عنوان قهرمانی آسیا بامداد فردا سه شنبه به کشور باز می گردند.

کشتی قهرمانی آسیا| حسینی و گلیج به فینال رسیدند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۲:۴۹

هوادار گزارش می دهد، ۲ کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده دیگر راهی دیدار رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| ۴ آزادکار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۸

هوادار گزارش می دهد، ۴ آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات ۵ وزن نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

خانه کشتی شماره یک کشور به نام شهید ابراهیم هادی مزین شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۰۹:۲۶

هوادار گزارش می دهد، با همراهی و همکاری نابغه کشتی ایران و جهان عبدالله موحد خانه کشتی شماره یک کشور به نام پهلوان شهید ابراهیم هادی مزین شد.

کشتی قهرمانی آسیا| دو طلای ایران به روایت اتحادیه جهانی کشتی

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۴:۴۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و دو مدال طلای ایران گزارشی منتشر کرد.

کشتی قهرمانی آسیا| سه فرنگی کار ایران به فینال راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، ۳ نماینده کشورمان به فینال مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند و ۲ نماینده نیز راهی رده بندی شدند.

کشتی قهرمانی آسیا| پنج فرنگی کار ایران به نیمه نهایی راه یافتند

۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۲:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پنج نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات روز دوم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند راه یافتند.

کشتی قهرمانی اروپا| روسیه قهرمان کشتی آزاد شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۰۹:۵۳

هوادار گزارش می دهد، تیم روسیه به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد اروپا دست یافت.

کشتی قهرمانی آسیا| برنامه مسابقات آزاد و فرنگی اعلام شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۲

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا در هند اعلام شد.

اولین اردوی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان برگزار می شود

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۰:۱۶

هوادار گزارش می دهد، اولین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد (بزرگسالان و امید) ناشنوایان در قزوین برگزار می شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد