توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر ایجاد شده در ترکیب تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جهانی توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

محسن کاوه در گفت‌وگو با فارس، درباره تغییرات ایجاد شده در وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد جوانان در مسابقات جهانی و جایگزین شدن مقصودی به جای یزدانی در ترکیب تیم ملی، گفت: از ابتدا هم قرار بود هر دو کشتی‌گیر عازم این مسابقات شوند تا اگر شرایط فراهم شود یکی از آنها کشتی بگیرد. با توجه به اینکه کادر فنی نام یزدانی را به عنوان کشتی‌گیر مورد نظر خود اعلام کرده بود  مقصودی را نیز به همراه او اعزام کردیم تا اگر شرایط کشتی گرفتن یزدانی فراهم نشد مقصودی روی تشک برود و این وزن را از دست ندهیم. 

وی ادامه داد: تا ۱۰ روز قبل از آغاز مسابقات سیستم ثبت‌نام کشتی‌گیران در سایت اتحادیه جهانی باز است که با توجه به شرایط این دو کشتی‌گیر در آن زمان نام مقصودی ثبت شده بود اما بعد از اینکه کادر فنی یزدانی را انتخاب کرد سیستم بسته شده بود اما با این وجود برای هر دو کشتی‌گیر ویزا گرفتیم تا در صورت فراهم شدن شرایط یزدانی روی تشک برود و اگر نشد مقصودی کشتی بگیرد. از طرفی صدور ویزا هم مشکلاتی ایجاد کرد. استونی در ایران سفارت ندارد و مجبور شدیم از طریق سفارت فنلاند اقدام کنیم. 

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد تصریح کرد: بعد از همکاری و مساعدت وزارت امور خارجه و شخص ظریف ویزای تمام بچه‌ها صادر شد به طوری که ویزای یزدانی باز هم نیامد که با پیگیری‌های مجدد وزارت امور خارجه در آخرین لحظات اعزام ویزای یزدانی هم صادر شد و او را هم همراه  تیم اعزام کردیم. حتی یزدانی را با توجه به خارج بودن از برنامه تیم با یک پرواز جداگانه به مسکو فرستادیم. مشکل اصلی ثبت‌نام یزدانی در سایت اتحادیه جهانی بود چون ویزای او نرسیده بود ریسک نکردیم و مقصودی را هم همراه تیم اعزام کردیم تا مبادا این وزن را از دست دهیم البته به صورت همزمان تلاش‌ها برای حضور یزدانی ادامه داشت اما متاسفانه با توجه به تعطیلات آخر هفته کشورهای اروپایی با وجود رایزنی‌های متعدد روابط بین‌الملل فدراسیون امکان ثبت‌نام یزدانی فراهم نشد. تمام هدف ما حضور یزدانی بود اما برخی اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی مانع از این کار شد. 

افزودن نظر

اخبار کشتی

سوریان: صعود ۷ پله ای کشتی فرنگی قابل تحسین است

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۴۸

هوادار گزارش می دهد، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: تیم ما سال گذشته یازدهم دنیا شده بود که امسال با ۷ پله صعود چهارم دنیا شدیم و این پیشرفت قابل تحسین است.

با حکم دبیر؛ علیزاده سرمربی تیم کشتی فرنگی امید شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۳

هوادار گزارش می دهد، پس از استعفای جمشید خیرآبادی از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی امید به دلیل دو شغله بودن، فرشاد علیزاده جایگزین وی تا مسابقات جهانی مجارستان شد.

استعفای جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۰:۱۹

هوادار گزارش می دهد، جمشید خیرآبادی از سمت سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید ایران استعفا کرد.

کشتی قهرمانی جهان| نجاتی از حضور در فینال بازماند

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۶:۰۹

هوادار گزارش می دهد، نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم کشورمان در مسابقات جهانی کشتی فرنگی با شکست مقابل حریف ژاپنی در مرحله نیمه نهایی از حضور در فینال بازماند.

توضیحات پزشک تیم ملی کشتی در مورد مصدومیت سعید عبدولی

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۴:۴۵

هوادار گزارش می دهد، پزشک اعزامی تیم ملی کشتی تاکید کرد سعید عبدولی بعد از کسب مدال برنز فرنگی قهرمانی جهان، مشغول درمان و مداواست و البته مشکلش نیز به زودی رفع خواهد شد.

کشتی قهرمانی جهان| بنا درخواست چلنج کرد، ورق کشتی برگشت

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ ۱۴:۲۰

هوادار گزارش می دهد، چلنج و اعتراض به موقع مربیان تیم ایران اسباب پیروزی قاسمی مقابل حریف روس را فراهم کرد.

کشتی قهرمانی جهان - عبدولی به نیمه نهایی رسید/ ناصرپور و کاویانی‌نژاد حذف شدند

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۱۲:۴۴

هوادار گزارش می دهد، رقابت های چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از صبح امروز در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز شد.

صحبت‌های روحیه بخش بنا پیش از شروع مسابقات جهانی برای شاگردانش

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ ۱۰:۱۲

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پیش از شروع مسابقات جهانی کشتی برای شاگردانش صحبت کرد.

زمان برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور مشخص شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۰ ۱۰:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور اواسط مهرماه به میزبانی بیرجند و خوزستان برگزار می‌شود.

مربی با اخلاق و قهرمان‌پرور کشتی جویبار درگذشت

۱۳۹۸/۰۶/۱۵ ۲۰:۰۳

هوادار گزارش می دهد، حسن اسماعیل پور مربی و پیشکسوت ارزنده کشتی مازندران و شهرستان جویبار و برادر گرامی محمود اسماعیل پور دارفانی را وداع گفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد