توکلیان: به مسابقات قهرمانی آسیا به چشم تورنمنت تدارکاتی نگاه می‌کنیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: اولویت اصلی ما رقابت‌های جهانی است و به نوعی مسابقات قهرمانی آسیا را به چشم تورنمنت خواهیم دید.

توکلیان: به مسابقات قهرمانی آسیا به چشم تورنمنت تدارکاتی نگاه می‌کنیم

به گزارش هوادار، امیر توکلیان در مورد تمرینات تیم ملی کشتی نوجوانان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان اظهار داشت: تمرینات پرفشاری را در اردوی اخیر پشت سر گذاشتیم. این اردو دوشنبه تمام می‌شود و بعد از چند روز استراحت مجددا تمرینات را در خانه کشتی دنبال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فاصله مسابقات آسیایی و جهان کم است، اردوی بعدی ما هم پرفشار خواهد بود و در همان فشار تمرینات به رقابت‌های آسیایی خواهیم رفت تا بچه‌ها برای جهانی به اوج آمادگی برسند. در واقع اولویت اصلی ما رقابت‌های جهانی است و به نوعی آسیایی را به چشم تورنمنت خواهیم دید و کشتی‌گیران در فشار باید در آسیایی کشتی بگیرند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در خصوص انتخاب تیم اصلی تاکید کرد: در پایان اردوی بعد در مورد سه وزن تصمیم‌گیری خواهد شد که به احتمال قوی انتخابی درون اردویی خواهیم داشت.

توکلیان با اشاره به وضعیت فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: کارمان را انجام می‌دهیم و انرژی‌مان را می‌گذاریم روی بحث فنی و آمادگی بچه‌ها ولی مگر می‌شود بحث‌های انتخاباتی روی کار ما اثر نگذارد؟ کشتی به آرامش نیاز دارد و باید اولویت وزیر ورزش برگزاری هر چه سریع‌تر انتخابات باشد. از طرفی چند قهرمان سابق کشتی جهان و المپیک که سابقه مدیریتی هم دارند، برای شرکت در انتخابات اقدام کرده‌اند، مدیریت کشتی باید به گوش شکسته‌ها برسد. خواهشی که از کاندیداها به عنوان یک عضو کوچک دارم این است که همدیگر را حمایت کنند و اگر کسی انتخاب شد، هر جا که می‌توانند اثرگذار باشند به رئیس بعدی کمک کنند. ما یک خانواده هستیم و اگر انتقاد و ناراحتی‌ هست باید درون خانواده حل شود و به بیرون کشیده نشود.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

اعتراض مسئولان فدراسیون کشتی به از دست رفتن سکوی سومی ایران

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۴۷

هوادار گزارش می دهد، در حالی‌که امتیازات تیم‌های حاضر در مسابقات جهانی کشتی آزاد حکایت از سومی ایران داشت، اما ایران در جدول مسابقات در رده چهارم قرار گرفت.

کشتی قهرمانی جهان‌؛ تمجید سرمربی روسیه و فادزائف از یزدانی

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد روسیه از عملکرد حسن یزدانی تقدیر کرد.

سومی تیم ملی کشتی آزاد ایران مسجل شد/ بازگشت به سکو بعد از ۴ سال

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۶:۵۹

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی کشتی آزاد کشورمان عنوان سومی رقابت‌های جهانی قزاقستان را به خود اختصاص داد.

کشتی قهرمانی جهان| اعلام قطعی انصراف کشتی گیر هندی/ طلای یزدانی مسجل شد

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۴:۲۹

هوادار گزارش می دهد، کشتی گیر هندی اعلام کرد که مصدومیتش جدی است و نمی تواند در بازی فینال قهرمانی جهان مقابل رقیب ایرانی اش بازی کند.

حسن یزدانی با امتیاز عالی به فینال رسید

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۵:۵۱

هوادار گزارش می دهد، حسن یزدانی با شکست حریفی از سن مارینو و با امتیاز عالی به فینال وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقات قهرمانی کشتی جهان در نورسلطان قزاقستان راه یافت.

یزدانی با ضربه فنی به نیمه نهایی رسید

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۴:۳۰

 هوادار گزارش می دهد، در ادامه مسابقات کشتی قهرمانی جهان در نورسلطان قزاقستان، حسن یزدانی کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم با شایستگی به نیمه نهایی رسید.

کشتی آزاد قهرمانی جهان| گام محکم یزدانی با شکست کشتی‌گیر پورتوریکو

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ ۱۲:۳۰

هوادار گزارش می دهد، حسن یزدانی در نخستین دیدار با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد نماینده پورتوریکو گذشت.

سوریان: صعود ۷ پله ای کشتی فرنگی قابل تحسین است

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۴۸

هوادار گزارش می دهد، نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: تیم ما سال گذشته یازدهم دنیا شده بود که امسال با ۷ پله صعود چهارم دنیا شدیم و این پیشرفت قابل تحسین است.

با حکم دبیر؛ علیزاده سرمربی تیم کشتی فرنگی امید شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۳

هوادار گزارش می دهد، پس از استعفای جمشید خیرآبادی از هدایت تیم ملی کشتی فرنگی امید به دلیل دو شغله بودن، فرشاد علیزاده جایگزین وی تا مسابقات جهانی مجارستان شد.

استعفای جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۰:۱۹

هوادار گزارش می دهد، جمشید خیرآبادی از سمت سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید ایران استعفا کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد