تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا| کامپوند مردان در مرحله مقدماتی پنجم شد

هوادار گزارش می دهد، مرحله مقدماتی مسابقات کامپوند قهرمانی آسیا در بخش تیمی، میکس و انفرادی برگزار شد.

تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا| کامپوند مردان در مرحله مقدماتی پنجم شد

به گزارش هوادار، دومین روز از مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا امروز با رقابت‌های مقدماتی کامپوند انفرادی، تیمی و میکس مردان و زنان پیگیری شد.

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب نیما محبوبی، دانیال حیدرزاده، محمدصالح پالیزبان در مرحله مقدماتی پنجم شد. تیم ایران در مرحله اول استراحت دارد و در مرحله یک‌چهارم باید مقابل چین‌تایپه قرار بگیرد.

تیم کامپوند زنان با ترکیب راحله فارسی، ویدا حیلیما، آرزو طاهریان در رده هفتم قرار گرفت. تیم ملی کشورمان در نخستین مسابقه مرحله حذفی باید مقابل ویتنام قرار بگیرد.

کامپوند میکس ایران با ترکیب ویدا حلیمیان و نیما محبوبی در مرحله مقدماتی ششم شد. ملی‌پوشان کشورمان در مرحله یک‌هشتم باید مقابل کمانداران ویتنام قرار بگیرند.

در بخش انفرادی، نیما محبوبی در رده نهم قرار گرفت. وی در نخستین مسابقه مرحله حذفی استراحت دارد و در دور دوم باید مقابل کمانداری از چین‌تایپه یا مالزی قرار بگیرد.

محمدصالح پالیزبان در رده شانزدهم قرار گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست مرحله حذفی، باید مقابل برنده اندونزی یا هنگ‌کنگ قرار بگیرد.

دانیال حیدرزاده عنوان هجدهم را کسب کرد. وی دور نخست مقابل کمانداری از هنگ‌کنگ قرار می‌گیرد.

در بخش بانوان، ویدا حلیمیان در رده سیزدهم جای گرفت. وی بعد از استراحت در دور نخست، باید مقابل نماینده قزاقستان قرار بگیرد.

راحله فارسی بیست و یکم شد. وی در نخستین مسابقه حریفی از فیلیپین را پیش رو دارد. آرزو طاهریان هم سی و یکم شد. وی باید در نخستین رقابت مقابل نماینده فیلیپین قرار بگیرد.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

واترپلوی قهرمانی جوانان جهان| تیم ملی ایران راهی کویت شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی واترپلو جوانان ایران برای حضور در مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال امروز(سه‌شنبه) تهران را به مقصد کویت ترک کرد.

پنام‌تاش: می‌خواهیم نتایجی بهتر از گذشته کسب کنیم/ باید حداقل ۲ سال در اردو باشیم

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم ملی واترپلوی جوانان گفت: در رقابت‌های جهانی تلاش خواهیم کرد تا نتایجی بهتر از اردوار گذشته کسب کنیم.

وادا نام ۶۶ دوومیدانی کار روسیه را به فدراسیون جهانی اعلام کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ نام ۶۶ دوومیدانی کار روس را به فدراسیون جهانی اعلام کرد تا آنها بررسی کنند.

پوتین: محرومیت روسیه یک تصمیم سیاسی است/ مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۰۹:۳۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس‌جمهوری روسیه درباره محرومیت ۴ ساله این کشور از حضور در المپیک و جام جهانی، گفت: مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی. افرادی که کار غیرقانونی انجام نداده‌اند نباید درگیر...

روسیه از حضور در المپیک ۲۰۲۰ و جام جهانی فوتبال محروم شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۵۱

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که روسیه به مدت ۴ سال از حضور در تمام تورنمنت های بین المللی ورزش محروم است.

وزنه‌برداری برزیل در اندیشه کسب اولین مدال تاریخ خود در المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۱:۲۶

هوادار گزارش می دهد، وزنه‌بردار برزیلی در حالی موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد که شانس خوبی برای رسیدن به مدال خواهد داشت.

درخواست کمیته ورزشکاران وادا برای محرومیت روسیه از المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، اعضای کمیته ورزشکاران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ خواستار محرومیت روسیه از بازی‌های المپیک توکیو شدند.

اردوی تیم ملی هندبال آغاز شد/ نشست رئیس فدراسیون با ملی‌پوشان

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی هندبال ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از امروز آغاز شد.

نوری سرپرست هیأت وزنه‌برداری آذربایجان شرقی شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۵:۳۵

هوادار گزارش می دهد، به موجب حکمی از سوی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، مسعود نوری به عنوان سرپرست هیأت استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، ژوری جام‌جهانی چین شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۱:۲۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به عنوان یکی از اعضای هیأت ژوری مسابقات جام جهانی حضور خواهد داشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد