جلسه معارفه مدیر فنی تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه ملت

هوادار گزارش می دهد، مراسم معارفه مدیرفنی جدید تیم فوتبال ذوب آهن با حضور مسئولان این باشگاه برگزار شد.

جلسه معارفه مدیر فنی تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه ملت

به گزارش هوادار، جلسه معارفه رحمان رضایی مدیر فنی تیم فوتبال بعدازظهر دیروز در ورزشگاه ملت ذوب آهن برگزار شد. در این جلسه که با حضور احمد جمشیدى سرپرست باشگاه ذوب آهن، مجتبى فریدونى عضو هیات مدیره باشگاه، بهروز یبلویى معاونت مالى ادارى باشگاه، یزدانى عضو کمیته انضباطى باشگاه، کامران شیرزادى مدیر روابط عمومى و امور بین الملل باشگاه، محسن کرباسچى مدیر ورزش قهرمانى و سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه و کلیه اعضاء تیم فوتبال ذوب آهن در سالن کنفرانس مجموعه ملت برگزار شد، رحمان رضایی ضمن ابراز خوشحالی از بازگشت به خانه اولش باشگاه ذوب آهن، اظهار داشت: ذوب آهن تیم بسیار با ارزشی است و پوشیدن لباس آن آرزوی خیلی از بازیکنان حال حاضر فوتبال کشور است.

بازیکن اسبق تیم ذوب آهن افزود: از همه شما عزیزان می خواهم که با حفط آرامش و تمرکز تنها به موفقیت فکر کنید ومن اطمینان دارم با غیرتی که در وجود تک تک بازیکنان ذوب آهن هست ما به نتیجه دلخواه خواهیم رسید.

در ادامه این جلسه احمد جمشیدى سرپرست باشگاه ذوب آهن در سخنانى ضمن تکریم از تیم فوتبال باشگاه و صحبت در مورد اتفاقات اخیر داورى مسابقات تیم فوتبال ذوب آهن، از بازیکنان و کادر فنى و سرپرستى تیم فوتبال تقاضا نمود که با حفظ انسجام و همدلى درون تیمى، نهایت تلاش، توانایى، تجربه و انگیزه خود را براى سه مسابقه آینده تیم فوتبال ذوب آهن به نمایش گذاشته و مثل همیشه براى سربلندى خانواده بزرگ ذوب آهن به میدان روند.

همچنین در این جلسه مجتبى فریدونى عضو هیات مدیره باشگاه در سخنان کوتاهى ضمن تجلیل از بازى خوب بازیکنان در چند بازى اخیر تیم فوتبال ذوب آهن، ابراز کرد: مجموعه هیات مدیره، مدیریت و پرسنل باشگاه همه توان و تلاش خود را انجام مى دهند که تیم فوتبال در آرامش کامل و با پشتیبانى همه جانبه، سه بازى آینده را با قدرت به پایانى خوش برسانند.

در ادامه جلسه لوکا بوناچیچ سرمربى با تجربه تیم فوتبال ذوب آهن اظهار داشت: در این برهه زمانی به تجربه و دانش شخصی مانند رحمان رضایی نیاز داشتیم و پیوستن وی به جمع ما کمک بسیار خوبی است. باوردارم می توانیم با همت بازیکنان و کمک افرادی مانند رضایی به موفقیت دست یابیم.

در پایان این جلسه پیراهن رسمى مسابقات تیم فوتبال ذوب آهن در فصل جارى که نام رحمان رضایى به روى آن درج شده بود، توسط احمد جمشیدى سرپرست باشگاه ذوب آهن، به وى اهداء شد.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

قول AFC به پرسپولیس برای تعویض هتل/ شیری به زودی راهی دوحه می‌شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۴:۲۷

هوادار گزارش می دهد، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا قول دادند به زودی هتل تیم پرسپولیس در شهر دوحه را تغییر بدهند.

هواداران استقلال این بار مقابل باشگاه تجمع کردند

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۴:۲۵

هوادار گزارش می دهد، هواداران معترض تیم فوتبال استقلال این بار مقابل ساختمان این باشگاه در سعادت آباد تجمع کردند.

با اعتراض پیروانی به AFC مربیان پرسپولیس تماشاگر بازی رقیب شدند

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۴:۱۵

هوادار گزارش می دهد، مربی و آنالیزور تیم فوتبال پرسپولیس با وجود مخالفت‌های AFC نسبت به حضور مربیان تیم‌هایی که بازی تیمشان در ورزشگاه برگزار نمی‌شود، روز گذشته دیدار الدحیل و شارجه را در...

سرمربی الشرطه: بازی با استقلال سرنوشت ساز و تعیین کننده است

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۵۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی الشرطه عراق پیش از دیدار با الاهلی عربستان بازی آخرشان با استقلال را سرنوشت ساز بیان کرد.

سرمربی شباب الاهلی: شهرخودرو نشان داد تیم خوبی است/می خواهیم رقیب را غافلگیر کنیم

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۳۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی شباب الاهلی پیش از دیدار با شهرخودرو، گفت: شهرخودرو در بازی رفت نشان داد تیم خوبی است و این کار ما را سخت می کند.

خلعتبری: در بازی قبل بدشانس نبودیم الاهلی را شکست می دادیم/فردا برای ۳ امتیاز بازی می کنیم

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۳۵

هوادار گزارش می دهد، مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو گفت: در بازی قبل بدشانس بودیم و در نیمه دوم می توانستیم برنده از زمین خارج شویم.

رکوردهای جالب در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا از نگاه AFC

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۳۳

هوادار گزارش می دهد، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به ۶ نکته ای که در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به وقوع پیوست، پرداخت.

نوازی: با شناخت بهتر نسبت به الاهلی فردا نمایش خوبی خواهیم داشت/ امکانات هتل محل اقامتمان خوب نیست

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۲۸

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: در بازی قبل شناخت لازم را از الاهلی نداشتیم اما مطمئنا فردا نمایش خوبی مقابل حریف امااتی خواهیم داشت.

تراکتور به رای در مورد الهامی واکنش نشان داد

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۲۶

هوادار گزارش می دهد، حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص محرومیت ساکت الهامی امروز به باشگاه تراکتور تبریز ارسال شد.

علی نژاد: AFC حق تحریم صدا و سیما را ندارد/اعتراض وزیر به اینفانتینو

۱۳۹۹/۰۶/۲۶ ۱۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد، معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا حق تحریم صدا و سیمای ایران را نداشته و فدراسیون فوتبال به دنبال حل این مشکل است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد