جوادی: فدراسیون کشتی نیاز به راهنمایی بزرگترها دارد/ مدیران کنونی جوان هستند و کوته‌بین!

هوادار گزارش می دهد، عضو سابق شورای فنی کشتی گفت: این فدراسیون جوان است و احتیاج دارد بزرگ‌ترها راهنمایی‌اش کنند.

جوادی: فدراسیون کشتی نیاز به راهنمایی بزرگترها دارد/ مدیران کنونی جوان هستند و کوته‌بین!

 

ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص شورای فنی کشتی و ناراحتی‌اش از فدراسیون اظهار داشت: من برای خودم ناراحت نیستم. وقتی از پیشکسوت‌ها استفاده نمی‌شود، غمگین می‌شوم. این فدراسیون جوان است و احتیاج دارد بزرگ‌ترها راهنمایی‌اش کنند. رسول خادم با تمام تجربیاتش، چندین پیشکسوت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کنار خود داشت تا از تجربیاتشان استفاده کند.

وی افزود: این فدراسیون تمام کسانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که خادم با آنها کار می‌کرد، بیرون کرد. باید از چند نفر از آنها بهره می‌بردند. سیروس‌پور، برزگر، عسگری، محبی و محمدیان در آن زمان کنار کشتی بودند. دبیر برای ریاست فدراسیون خیلی جوان است و اشتباهات زیادی دارد. این فدراسیون اعزامی انجام نداده و کار خاصی نکرده است.

پیشکسوت کشتی عنوان کرد: اگر مثل خادم هفته‌ای دو بار اعزام داشتند، نمی‌توانستند کارها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خوبی انجام دهند. خیلی از این پیشکسوتان، عمر و جوانی‌شان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای کشتی گذاشتند. نباید خیلی راحت از کنارشان رد شد. این مو سفید کرده‌ها پولی نمی‌گیرند و توقعی ندارند.

وی در رابطه اظهارات دبیر در خصوص دریافت حقوق یک میلیون تومانی توسط پیشکسوتان عنوان کرد: یک میلیون هم پولی بوده؟ شورای فنی تمام مسابقات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در استان‌های مختلف حضور داشت. با تمام این تفاسیر یک میلیون تومان به آنها می‌دادند. یک پروفسور از تهران به چابهار برود و یک مریض را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ویزیت کند، چقدر دستمزد می‌گیرد؟ ما هم پروفسور این کار هستیم.

جوادی خاطرنشان کرد: شورای فنی ۲۰۰ سال تجربه است. ۵۰ سال تجربه دارم و نفرات دیگر هم به همین صورت. ما وظیفه داریم تجربیاتمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار کشتی قرار دهیم. البته خودشان باید از ما بخواهند. آن پولی هم که فکر می‌کنند زیاد است را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌خواهیم و یک میلیون تومان هم پول می‌دهیم. جوان هستند و کوچک‌بین!

مربی اسبق تیم ملی در خصوص خانه کشتی شیرودی تصریح کرد: به هر بهانه‌ای که شده، خانه کشتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خراب کردند و محلی که پیشکسوتان دور هم جمع می‌شدند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از آنها گرفتند. یک عمر در این ورزش تلاش کردند، حالا برای یک تمرین باید پول بدهند. خادم یک ریال از پیشکسوتان پول نمی‌گرفت. از هر چیزی نمی‌شود پول درآورد. نمی‌شود پیشکسوتان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار گذاشت.

وی تأکید کرد: یک جوان به کشتی می‌آید و می‌بیند این رفتارها با بزرگتر انجام می‌شود، فرار می‌کند و ورزش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار می‌گذارد. کشتی یک درّ گرانبهایی به نام خادم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست داد که هیچ وقت از او ندیدیم پشت کسی حرف بزند. بگذارید یک سال در کشتی بمانید، بعد از همه انتقاد کنید.

جوادی درباره خانه کشتی ساخته شده توسط اسپانسر قبلی گفت: این یک هتل است که هر وقت مسابقات برگزار شود، مشکل اقامت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل می‌کند و فاصله کم بین هتل تا محل مسابقات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رفع کرده است. این هم از اقدامات خوب خادم بود.

افزودن نظر

اخبار کشتی

نوری: ۱۰ روز است تمریناتم را آغاز کردم / قول می دهم در المپیک دل مردم را شاد کنم

۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۳:۵۹

هوادار گزارش می دهد، فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی کشورمان گفت: به مرور زمان ورزشکاران دیگر دستورالعمل های ساده بهداشتی را هم رعایت نمی‌کردند و باعث شد من در محل باشگاه به کرونا مبتلا شوم.

حضور وزیر ورزش و جوانان در مراسم پویش کمک مومنانه کشتی ایران

۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۱:۲۹

هوادار گزارش می دهد، وزیر ورزش و جوانان صبح امروز و با حضور در خانه کشتی ابراهیم هادی در مراسم پویش کمک مومنانه قهرمانان و پهلوانان کشتی ایران حضور یافت.

پیشکسوت کشتی دار فانی را وداع گفت

۱۳۹۹/۰۵/۱۳ ۱۰:۲۷

هوادار گزارش می دهد، محمدرضا نوایی پیشکسوت کشتی، دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان، مربی اسبق تیم ملی، مدرس کشتی، گزارشگر و مفسر کشتی دار فانی را وداع گفت.

جوادی: فدراسیون کشتی نیاز به راهنمایی بزرگترها دارد/ مدیران کنونی جوان هستند و کوته‌بین!

۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۸:۳۱

هوادار گزارش می دهد، عضو سابق شورای فنی کشتی گفت: این فدراسیون جوان است و احتیاج دارد بزرگ‌ترها راهنمایی‌اش کنند.

محمد بنا عزادار شد

۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ۰۹:۲۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران در غم از دست دادن پدر گرامیشان عزادار شد.

برنامه رقابت های کشتی در المپیک توکیو اعلام شد

۱۳۹۹/۰۴/۳۰ ۱۰:۴۳

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت های کشتی آزاد و فرنگی در المپیک ۲۰۲۱ توکیو اعلام شد.

پدر کشتی نوین ایران درگذشت

۱۳۹۹/۰۴/۲۹ ۱۰:۳۹

هوادار گزارش می دهد، کیومرث ابوالملوکی پدر کشتی نوین ایران دار فانی را وداع گفت.

پاسخ IOC به ایران: موضوع کمیل قاسمی در حال بررسی است

۱۳۹۹/۰۴/۲۵ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کرد موضوع کمیل قاسمی برای تغییر مدال در حال بررسی است.

اولین مرحله معوقه ۱۰ ساله فدارسیون کشتی پرداخت شد

۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۱۹

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون کشتی، اولین مرحله از معوقات جدول نویسان و عوامل اجرایی کشتی را پرداخت کرد.

وضعیت دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان رو به بهبودی

۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ۱۴:۳۳

هوادار گزارش می دهد، وضعیت حسین نوری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان رو به بهبودی است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد