جودو قهرمانی آسیا؛ حذف سه ایرانی

نماینده وزن ۶۰ - کیلوگرم ایران موفق شد با برد مقابل حریف یمنی گام نخست را محکم بردارد اما در دوم مقابل نماینده استرالیا مغلوب شد.

 جودو قهرمانی آسیا؛ حذف سه ایرانی

به گزارش هوادار و به نقل از فدراسیون جودو، در نخستین روز از رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ که هم اکنون با حضور  ۲۷۳ جودوکار از ۴۰ کشور به میزبانی فجیره امارات در حال برگزاری است، ابوالفضل محمودی در نخستین گام مقابل علی خسروف از یمن قرار گرفت و توانست مقابل این حریف به پیروزی برسد.

محمودی در دور دوم به مصاف جاشوا کاتز نماینده استرالیا رفت اما بعد از۴ دقیقه مبارزه، نتوانست بازی را به سود خود به پایان برساند و حذف شد.

در این وزن ۳۰ جودوکار حضور دارند.

*نوری زاده در دور دوم باخت را پذیرفت

رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹  با حضور ۲۷۳ جودوکار از ۴۰ کشور از صبح امروز به میزبانی فجیره امارات آغاز شد و طی آن قاسم نوری زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم به عنوان نماینده ایران به روی تاتامی رفت. در این وزن ۲۵ جودوکار حضور دارند.

نوری زاده در اولین مبارزه خود با دوآن بین از چین روبه رو شد و بعد از ۵ دقیقه و ۲۰ ثانیه موفق شد با امتیاز وازاری او را با شکست بدرقه کند.

وی در دوم ماکانوف از قزاقستان را پیش رو داشت اما نتوانست  مقابل این رقیب، برنده از تاتامی بیرون بیاید و از دور رقابت ها کنار رفت.

* ریاحی فر مقابل حریف ژاپنی تسلیم شد

رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ از صبح امروز ۳۱ فروردین در فجیره امارات آغاز شد. در وزن ۶۰- کیلوگرم ، ۳۰ جودوکار حضور دارند که ایران در این وزن دو نماینده داشت.

مصطفی ریاحی فر که اولین تجربه حضور خود در رقابت های قهرمانی آسیا را تجربه می کرد در اولین مسابقه به مصاف حریف ژاپنی رفت و با قبول شکست برابر این حریف از دور مسابقات کنار رفت.

 

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

هالیفیلد: مبارزه من و تایسون نمایشی است/به رینگ برنمی‌گردم

۱۳۹۹/۰۲/۳۰ ۱۱:۳۳

هوادار گزارش می دهد، اواندر هالیفیلد قهرمان سابق بوکس جهان تاکید دارد مبارزه او با مایک تایسون نمایشی است.

شکایت فدراسیون بوکس از اسپانسر در مراجع قضایی/ چک‌های بلامحل حامی نامرئی در دادگاه

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ ۰۸:۱۱

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون بوکس از اسپانسر نامرئی خود شکایتی را در مراجع قضایی تنظیم کرده تا پیگیر چک‌های بلامحل و ضرر و زیان وارده شود.

هالیفیلد در حال مذاکره برای مبارزه با تایسون

۱۳۹۹/۰۲/۲۸ ۱۱:۵۲

هوادار گزارش می دهد، اواندر هالیفیلد قهرمان سابق سنگین‌وزن بوکس جهان اعلام کرد در حال مذاکره با تایسون برای مبارزه نمایشی است.

پیام ویدئویی تایسون به هوادارانش:"من برمی گردم"

۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ۱۰:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مایک تایسون قهرمان سابق بوکس جهان با انتشار ویدئوی جدید به هوادارانش گفت من برمی گردم.

نایب‌رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی منصوب شد

۱۳۹۹/۰۲/۲۱ ۱۳:۴۵

هوادار گزارش می دهد، با دستور وزیر ورزش و جوانان نایب رئیس فدراسیون انجمن ورزش های رزمی منصوب شد.

برگزاری جلسه مسئولین فدراسیون تکواندو و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ

۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۱۵:۳۳

هوادار گزارش می دهد، جلسه مسئولین فدراسیون تکواندو و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ صبح امروز (شنبه - ۲۰ اردیبهشت‌ماه) برگزار و برنامه‌های آموزشی سال جدید فدراسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پاداش سرمربی و المپین‌های بوکس پرداخت شد

۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ۱۴:۴۵

هوادار گزارش می دهد، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی و سیدشاهین موسوی بوکسور المپیکی برای دریافت پاداش المپیکی خود در محل فدراسیون حاضر شدند و طی مراسمی پاداش خود را دریافت کردند.

پورشیب: آرزو می کنم آرامش به زندگی مردم برگردد

۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ۱۰:۵۵

هوادار گزارش می دهد، قهرمان کاراته جهان گفت: امیدوارم ویروس کرونا هر چه زودتر از بین برود تا دوباره آرامش به زندگی مردم برگردد.

جودوکار نقره‌ای کره‌جنوبی در المپیک پکن دستگیر شد

۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ۰۹:۴۹

هوادار گزارش می دهد، پلیس کره‌جنوبی از دستگیری جودوکار مدال‌آور این کشور خبر داد.

اعلام تاریخ جدید دادگاه حکمیت ورزش برای رسیدگی به پرونده تعلیق جودو ایران

۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۱۲:۵۳

هوادار گزارش می دهد، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت ایران از فدراسیون جهانی جودو در خصوص تعلیق این رشته در دادگاه حکمیت ورزشی ، ۲۷ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد