جودو قهرمانی آسیا؛ حذف سه ایرانی، بریمانلو به نیمه‌نهایی رفت

نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم ایران با برتری مقابل رقبای خود راهی مرحله نیمه نهایی جودوی قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ شد.

جودو قهرمانی آسیا؛ حذف سه ایرانی، بریمانلو به نیمه‌نهایی رفت

به گزارش هوادار، در جریان دومین روز از رقابت های جودو قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ که در فجیره امارات در حال برگزاری است، نمایندگان اوزان ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مردان و ۶۳- و ۷۰- کیلوگرم بانوان ایران به مصاف رقبای خود رفتند.

در وزن ۷۳- کیلوگرم محمد بریمانلو دارنده مدال های برنز جهان و بازی های آسیایی در دور نخست برابر رشاد آریان از افغانستان در مدت زمان ۷۱ ثانیه با ضربه فنی به برتری رسید.وی در دومین مبارزه نیز مقابل ایشنآمانوف قرقیز در مدت زمان ۳ دقیقه و ۲۲ ثانیه با ضربه فنی پیروز شد.

بریمانلو در سومین مبارزه برابر سامون ماخمادبکوف تاجیک به روی تاتامی رفت و در یک مبارزه سخت و دشوار که ۷ دقیقه و ۳۷ ثانیه به طول انجامید با امتیاز وازاری به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.وی برای رسیدن به فینال باید از سد سوگباتار سنداوچیر نفر پنجم جهان در سال ۲۰۱۸ از مغولستان بگذرد.

در وزن ۸۱- کیلوگرم مهدی فتحی پور دارنده ۲ مدال برنز جوانان آسیا در دور نخست شاریپوف از بحرین را در ۴۴ ثانیه ایپون کرد اما در دومین مبارزه مقابل دیدار حمزه از قزاقستان در ۴ دقیقه و ۲۵ ثانیه ضربه فنی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

اما در بخش بانوان نیز نرگس اسدزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست مقابل ماوه کوقلاندارنده ۳ مدال نقره اقیانوسیه از استرالیا در مدت زمان ۳۹ ثانیه ضربه فنی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۰- کیلوگرم نیز مریم بربط دارنده مدال های نقره نوجوانان و برنز جوانان آسیا در دور نخست برابر شیهوتاناکا از ژاپن در مدت زمان یک دقیقه و ۸ ثانیه ضربه فنی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

دیروز در اولین روز این مسابقات،  مصطفی ریاحی فر و ابوالفضل محمودی در وزن ۶۰- و قاسم نوری زاده در ۶۶- کیلوگرم با شکست برابر رقبا از دور رقابت ها کنار رفتند.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

تکواندو قهرمانی جهان؛ سروش احمدی نقره گرفت، پایان کار بدون طلا

۳۲۶۱/۱۱/۰۱ ۲۰:۲۲

سروش احمدی در  وزن ۶۳- کیلوگرم در فینال مسابقات قهرمانی جهان تکواندو با شکست مقابل نماینده چین به مدال نقره رسید.

تکواندو قهرمانی جهان؛ صعود سروش احمدی به نیمه نهایی ، حذف برخورداری و کیمیا همتی

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۲۰:۲۶

سروش احمدی با شکست دادن حریف آذربایجانی برای صعود به نیمه نهایی تکواندو قهرمانی جهان مجوز گرفت اما مهران برخورداری و دختر ایرانی حذف شده های ایران در روز  چهارم شدند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف بخشی در راند طلایی، پریسا جوادی و کیانی کنار رفتند

۳۲۶۱/۱۰/۲۹ ۱۹:۳۸

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در راند طلایی به حریف اسپانیایی باخت ،پریسا جوادی هم در یکقدمی مدال حذف شد.
 

تکواندو قهرمانی جهان ؛ باخت برخورداری به حریف آلمانی ، کیمیا همتی در یک هشتم نهایی

۲۶۴۰/۰۸/۰۹ ۱۸:۴۷

مهران برخورداری تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم کشورمان برابر هوگوپوش با تجربه آلمانی که در رنک ۱۱ جهان قرار دارد نتیجه را اگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
 

تکواندو قهرمانی جهان؛ شروع پریسا جوادی، ناهید کیانی و بخشی با پیروزی

۲۶۴۰/۰۸/۰۸ ۱۳:۱۲

روز سوم مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با پیروزی و صعود دو دختر ایرانی و امیرمحمد بخشی در منچستر انگلیس همراه شد.

تکواندو قهرمانی جهان؛ هادی پور به نیمه نهایی رفت

۲۶۴۰/۰۸/۰۷ ۱۹:۴۱

آرمین هادی پور در دومین روز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ تکواندو با پیروزی در سالن "آرنا" منچستر شروع کرد و با شکست دادن رقبایش به نیمه نهایی صعود کرد.
 

مهماندوست: قرار به سیاسی‌بازی بود ویزای قدرت‌های برتر تکواندو صادر نمی‌شد، نه ایران- آذربایجان در سطح قهرمانی بود

۲۰۱۹/۰۵/۲۱ ۱۰:۳۰

سرمربی تیم ملی تکواندو آذربایجان گفت: اگر قرار بود سیاسی بازی بود باید جلوی ورود قدرت‌های یک دنیا گرفته می‌شد، نه ایران که در حالت حاضر قدرت شماره یک تکواندو دنیا نیست.
 

یوسف کرمی: بازیکنان ما از نظر فنی و بدنی فوق‌العاده ایراد داشتند- دوست نداشتم تکواندو به این روز بیفتد

۲۰۱۹/۰۵/۲۰ ۱۳:۰۵

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: خیلی مواقع دوست داشتم از تکواندو ایران دفاع کنم اما بچه‌های ما از لحاظ بدنی و فنی فوق‌العاده ایراد داشتند.
 

ویزای تکواندوکاران هندی‌‌‌ هم صادر نشد- فقط دو نفر از شاگردان معتمد به منچستر رفتند

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۲۷

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در حالی به میزبانی کشور انگلیس در حالی پیگیری است که ۱۴ نفر از هوگوپوشان هندی شانس حضور در این رقابت‌ها را از دست دادند.

تکواندو قهرمانی جهان؛ حذف آخرین دختر ایرانی، پایان کار تیم دختران با یک نقره

۲۰۱۹/۰۵/۱۹ ۱۴:۰۷

یلدا ولی‌نژاد تکواندوکار وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان با قبول شکست برابر نماینده برزیل از دور رقابت ها کنار رفت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد