جودو قهرمانی آسیا؛ حذف ۴ ایرانی دیگر ، در حسرت مدال آسیایی

نمایندگان اوزان ۹۰- و ۱۰۰- و سنگین وزن جودوی مردان ایران و سومین و آخرین جودوکار بانوان ایران نیز در روز پایانی رقابت‌های قهرمانی آسیا با شکست برابر رقبایشان حذف شدند تا ایران بدون کسب مدال به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.

جودو قهرمانی آسیا؛ حذف ۴ ایرانی دیگر ، در حسرت مدال آسیایی

به گزارش هوادار، در جریان رقابت های ۳ وزن پایانی جودوی قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ که در شهر فجیره امارات در حال برگزاری است، ایمان نیک اقبال نماینده وزن ۹۰- کیلوگرم ایران و دارنده مدال برنز جوانان آسیا ۲۰۱۵ در مبارزه نخست برابر مالیک از هند در ۴۷ ثانیه با ضربه فنی به برتری رسید. وی در دومین مبارزه نیز مقابل سباستین تمسی دارنده ۳ مدال طلای اقیانوسیه از کشور استرالیا در مدت زمان ۳ دقیقه و ۱۷ ثانیه با ضربه فنی پیروز شد.

نیک اقبال در سومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی برابر نسیف الیاس دارنده مدال های نقره بازی های آسیایی ۲۰۱۴ و نقره آسیا ۲۰۱۶ از لبنان شکست خورد و راهی گروه بازنده ها شد. وی در این مرحله نیز به مصاف سد دونگانگواک دارنده مدال برنز جهان ۲۰۱۷ و طلای گرنداسلم پاریس ۲۰۱۹ از کره جنوبی رفت و در مدت زمان ۴ دقیقه و ۱۴ ثانیه ضربه فنی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۰۰- کیلوگرم محمد جمالی نفر پنجم بازی های آسیایی ۲۰۱۴ پس از استراحت در دور نخست برابر باتیرمحمدوف از ترکمنستان و دارنده مدال نقره جوانان آسیا در مدت زمان ۳ دقیقه و ۱۳ ثانیه با ضربه فنی پیروز شد. وی در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی برابر جنگ وون هون از کره جنوبی در مدت زمان ۴۱ ثانیه ضربه فنی شد و به گروه بازنده ها رفت.جمالی در این مرحله نیز مقابل کایهان تاکاگی از استرالیا در ۵ دقیقه و ۲۸ ثانیه با امتیاز وازاری شکست خورد و او نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

اما در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم حمیدرضا ملک زاده دارنده مدال های طلای نوجوانان آسیا و برنز جوانان آسیا در دور نخست مقابل مینجانگ کیم قهرمان نوجوانان جهان و ۲ طلای جوانان آسیا در مدت زمان ۴ دقیقه و ۳۱ ثانیه ضربه فنی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

همچنین فاطمه برمکی سومین و آخرین نماینده بانوان ایران نیز در همان دور نخست برابر تولیکا مان از هند در مدت زمان ۳ دقیقه و ۳۳ ثانیه ضربه فنی شد و از دور رقابت ها کنار رفت تا سهم تیم ۳ نفره بانوان ایران چیزی جز حذف زودهنگام از این رقابت ها نباشد.

در ۲ روز گذشته نیز مصطفی ریاحی فر و ابوالفضل محمودی در وزن ۶۰- ،قاسم نوری زاده در ۶۶- کیلوگرم، محمدبریمانلو در ۷۳- کیلوگرم و مهدی فتحی پور در وزن ۸۳- کیلوگرم دیگر نمایندگان ایران در این رقابت ها بودند که با شکست برابر رقبایشان از دور رقابت ها کنار رفتند.

در بخش بانوان نیز نرگس اسدزاده در ۶۳- کیلوگرم و مریم بربط در وزن ۷۰- کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

به این ترتیب تیم ۸ نفره مردان ایران و تیم ۳ نفره بانوان ایران بدون کسب مدال به کار خود در این رقابت ها پایان دادند.

کادر فعلی تیم ملی مردان ایران پس از استعفای کادر فنی سابق و در فاصله چند روز مانده به مسابقات هدایت این تیم را در دست گرفت.

افزودن نظر

اخبار ورزش های رزمی

جام‌جهانی تکواندو| تیم میکس کشورمان با صعود به دیدار پایانی المپیکی شد

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ ۱۴:۲۳

هوادار گزارش می دهد، در روز پایانی رقابت‌های جام‌جهانی تکواندو، تیم میکس تکواندو کشورمان با برتری در دیدار نیمه‌نهایی ضمن صعود به دیدار پایانی، مجوز حضور در رقابت‌های آزمایشی المپیک ۲۰۲۰ توکیو...

جوانان ووشوی ایران نایب قهرمان آسیا شدند

۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۱۲:۳۷

هوادار گزارش می دهد، تیم جوانان ووشوی ایران به مقام نایب قهرمانی رقابت های آسیایی برونئی دست یافت.

ملایی برای حضور در جودوی قهرمانی جهان راهی توکیو شد

۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۰:۲۵

هوادار گزارش می دهد، سعید ملایی نفر اول رده‌بندی جهانی #جودو بامداد امروز برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان تهران را به مقصد توکیو ترک کرد.

۲ مدال طلا و نقره دیگر برای ووشوکاران ایران

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۳۴

هوادار گزارش می دهد، ووشوکاران ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا به ۲ مدال طلا و نقره دیگر دست یافتند.

یک طلا و ۲ برنز ووشوکاران ایران در روز دوم مسابقات آسیایی

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۲۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، دومین روز رقابت های ووشوی قهرمانی جوانان آسیا با کسب یک مدال طلا و ۲ مدال برنز برای نمایندگان ایران همراه شد.
 

نصیرنژاد: ثوری به غفور یک سری وعده داد/من هیچ کاره بودم و فقط ترجمه کردم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۳۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس انجمن کوراش ایران گفت: ثوری یکسری وعده‌های را به رئیس فدراسیون جهانی داد و بنده هم فقط صحبت‌های طرفین را فقط ترجمه کردم و هیچ مسئولیتی در مورد آن صحبت‌های مطرح شده...

گنج‌زاده: ژاپنی‌ها با تمام قوا در مسابقات شرکت می‌کنند/ میزبانی آنها کار را سخت نمی‌کند

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۲:۱۳

هوادار گزارش می دهد، دارنده نشان طلای مسابقات قهرمانی جهان، گفت:‌ ژاپنی‌ها در تمام لیگ‌های جهانی با تمام قوا حضور پیدا می‌کنند، اما فکر نمی‌کنم به خاطر میزبانی آنها در این مرحله کار برای ما سخت...

رئیس موقت اتحادیه جهانی بوکس ۳۱ آگوست معرفی می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۰۰

هوادار گزارش می دهد، در نشست هیات رئیسه اتحادیه جهانی بوکس، رئیس موقت در تاریخ ۳۱ آگوست معرفی می‌شود.

هزینه سنگین اسطوره بوکس برای مواد مخدر + عکس

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۵

هوادار گزارش می دهد، قهرمان اسطوره‌ای بوکس سنگین وزن جهان مبلغ سنکینی را در هر ماه برای مصرف مواد مخدر هزینه می‌‌کند.

نیری سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۹:۳۵

هوادار گزارش می دهد، رییس فدراسیون تکواندو در حکمی، سرپرست دبیری این فدراسیون را منصوب کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد