حاج‌کناری: ریسک بزرگی کردیم- امیدواریم نتایج بهتری نسبت به سال گذشته در کشتی بگیریم

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: امیدواریم با نشاط و شادابی که در وجود آزادکاران می‌بینیم، نتایج بهتری نسبت به سال گذشته به دست آوریم.

حاج‌کناری: ریسک بزرگی کردیم- امیدواریم نتایج بهتری نسبت به سال گذشته در کشتی بگیریم

به گزارش هوادار، عباس حاج کناری درباره شرایط آزادکاران در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بعد از چند اردوی مقطعی و متوالی خوشبختانه آمادگی بچه ها به شرایط مطلوب نزدیک شده است. امیدواریم با نشاط و شادابی که در وجود آنها می بینیم، نتایج بهتری نسبت به سال گذشته به دست آوریم.

وی درباره انتظارات بالای مردم از کشتی گفت: بله، این انتظارات چه زمانی که من کشتی می گرفتم و چه حالا که به عنوان مربی در خدمت کشتی هستم، بوده و هست و حساسیت ها را بالا می برد. همه تلاش می کنیم بهترین نتیجه را برای شاد کردن دل مردم کسب کنیم. البته مسابقات آسیایی برای ما خیلی مهم است، اما مسابقات بعدی از جمله جهانی و رقابت های گزینشی المپیک اهمیت بیشتری دارد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: بضاعت کشتی آزاد همین جوانانی هستند که به آنها میدان دادیم تا در آینده پشتوانه های بزرگان کشتی آزاد باشند. اگر این کار صورت نمی گرفت دچار مشکل می شدیم و نمی توانستیم نفرات خوبی را در اختیار داشته باشیم. کادر فنی ریسک بزرگی کرد و به این جوانان اعتماد کرد، اما در آینده نتیجه این کار را خواهیم دید و امیدوارم بتوانیم پشتوانه های خوبی به کشتی تحویل دهیم.

حاج کناری درباره اُفت کشتی آزاد گفت: کشتی آزاد ما مدتی دچار اُفت شد که آن هم به دلیل عدم پشتوانه سازی بود، اما هدف ما در این مقطع میدان دادن به جوانان و پشتوانه سازی است، البته بیش از هر چیزی نیازمند زمان هستیم تا بتوانیم برنامه های خود را به خوبی پیاده کنیم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

طلایی غایب جلسه کمیته فنی کشتی آزاد

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۱:۵۲

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی جوانان به دلیل سفر و با هماهنگی مدیر تیم های ملی، در جلسه مهم امروزِ کمیته فنی کشتی آزاد غایب خواهد بود.

کاوه: در انتخابات فدراسیون کشتی خیلی بداخلاقی شد/ حالا باید تمام ناراحتی‌ها را کنار گذاشت

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۱:۵۰

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: حالا که انتخابات ریاست فدراسیون تمام شده، باید همه ناراحتی‌ها کنار گذاشته شود و دست به دست هم دهیم تا از همه توانایی و پتانسیل کشتی در جهت...

رسول خادم با حمایت از دبیر: به او زمان دهید و توقعات را کم کنید/ مسیرِ پَلشت انتخابات ربطی به دبیر نداشت

۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۱:۴۵

هوادار گزارش می دهد، رسول خادم رئیس پیشین فدراسیون کشتی با حمایت از علیرضا دبیر از جامعه کشتی خواست که به او برای انجام برنامه‌هایش زمان بدهند.

برای انجام عمل جراحی؛ محمدرضایی در بیمارستان بستری شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ۱۱:۱۶

هوادار گزارش می دهد، فرنگی کار آسیب دیده ایران در بیمارستان بستری شد.

دبیر: قرار نیست با کسی تسویه حساب کنم/ شهرت ام‌الفساد است

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۳:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: از همه اعضای مجمع و همه گوش شکسته‌ها تشکر می‌کنم و قرار نیست با کسی تسویه حساب کنم.

داورزنی: دبیر به تنهایی نمی‌تواند موفق باشد/ همه باید حساسیت لازم را داشته باشند

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۲:۵۹

هوادار گزارش می دهد، معاون قهرمانی و ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر کشتی بخواهد به اوج خود بازگردد باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند.

نصیرزاده: چیدمان مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی مهندسی شده بود

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۲:۵۷

هوادار گزارش می دهد، کاندیدای انتخابات فدراسیون کشتی گفت: مشخص بود که چیدمان مجمع مهندسی شده بود.، من احساس می‌کنم وزارت ورزش باید یک رویه سالم‌تر داشته باشد.

دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۲:۱۱

هوادار گزارش می دهد، علیرضا دبیر با کسب اکثریت آرا برای ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون کشتی جانشین رسول خادم شد.

انتخابات فدراسیون کشتی| انتخابات به دور دوم کشیده شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۲:۰۰

هوادار گزارش می دهد، رای‌گیری در انتخابات فدراسیون کشتی به دور دوم کشیده شد.

انتخابات فدراسیون کشتی| دبیر: ای کاش خادم و جدیدی هم بودند

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ۱۱:۴۶

هوادار گزارش می دهد، کاندیدای انتخابات‌ فدراسیون کشتی گفت: جای خادم و جدیدی در انتخابات خالی است و ای کاش آنها هم بودند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد