کسی نمی داند آن بازیکن خوب استقلال دارد ، در کار تیمش می گذارد

حجازی : آقای منصوریان دو ، سه بازیکن تیمت برایت بازی نمی کنند

هوادار گزارش می دهد - آتیلا حجازی در گفت و گو با خبرنگار ما به کم کاری دو ، سه بازیکن استقلال در این تیم اشاره کرد .

حجازی : آقای منصوریان دو ، سه بازیکن تیمت برایت بازی نمی کنند

فاطمه صمدی

 

هوادار - آتیلا حجازی در گفت و گو با "هوادار" در خصوص شرایط استقلال صحبت کرد .وی استقلال را مستحق شکست مقابل تراکتور دانست و اظهار داشت : برد برابر تراکتور می توانست خیلی به استقلال کمک کند اما متاسفانه این تیم بازی ضعیفی را از خود نشان داد و مستحق باخت بود .استقلال در این دیدار حرفی برای گفتن نداشت و یکی از ضعیف ترین بازی های خود را به نمایش گذاشت .

حجازی در ادامه افزود : متاسفانه استقلال از ابتدای فصل هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و اشتباهات زیای دارد .این نوع بازی استقلال اصلا امیدوار کننده نیست و همین مسئله همه را نگران کرده است .من از ابتدای فصل هم گفتم تراکتور و پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی هستند و الان هم این حرف را می زنم .من آینده روشنی از استقلال نمی بینم و متاسفانه این واقعیتی است که از نوع بازی های استقلال روشن است .

فرزند ناصر حجازی در ادامه افزود : بعد از باخت استقلال ، از شدت ناراحتی قرص اعصاب خوردم و سر درد خیلی شدیدی داشتم .متاسفانه استقلال اصلا انتظارات را برآورده نمی کند .بعد از پایان بازی خیلی از هواداران با من تماس گرفتند که چرا استقلال این طوری بازی می کند ، من هم گفتم من اصلا کاره ای نیستم .از آن ها خواستم تا باز هم تیم را حمایت کنند .من اگر انتقادی می کنم فقط از سر دلسوزی است .تعریف و تمجیدهای الکی ما هیچ کمکی نمی تواند به استقلال داشته باشد .

آتیلا در ادامه اظهار داشت : استقلال در طول فصل نشان داده به هیچ عنوان تیم مقتدری نیست .چرا باید تیم این قدر شکننده باشد؟از استقلال انتظار داریم کوبنده در مسابقات حضور پیدا کند .استقلال در طول نود دقیقه حتی کم ترین موقعیت را هم ندارد .حتما کادر فنی تیم می دانند مشکل چیست و باید آن را رفع کنند .الان هم از هواداران می خواهم باز تیم را حمایت کنند .

وی در ادامه افزود : ،یک موصوعی را باید به منصوریان بگویم و آن این است که آقای منصوریان دو ، سه بازیکن تیمت برایت بازی نمی کنند .حالا نمی دانم با این همه تجربه چرا این موضوع را متوجه نشدی .این چند نفر دارند با غرور میلیون ها استقلالی بازی می کنند .مطمئن باشید اگر پایش بیافتد به خاطر شرایط استقلال اسم این نفرات را می گویم چون این ها دارند به استقلال ضربه می زنند .البته بگویم یکی از این نفرات بازیکنی است که همه فکر می کنند چقدر به استقلال کمک می کند .در حالی که استقلال در هر بازی دارد ده نفره بازی می کند .متاسفانه برخی از بازیکنان استقلال در سطح محلات هم نیستند .

حجازی گفت : الان گواردیولا را هم سرمربی استقلال کنید نمی تواند نتیجه بگیرد چرا که او  هم نمی تواند تیمی که چند بازیکن برای آن خوب بازی نمی کنند و کم می گذارند را موفق کند.از هواداران استقلال می خواهم به هوش باشند که چند نفر می خواهند این تیم را به زمین بزنند.بازیکنی که به ظاهر تلاش می کند ، دارد در کار استقلال می گذارد .اگر پایش بیافتد اسم این بازیکن را هم می گویم .

وی در ادامه اظهار داشت : زمانی که پدر من سرمربی استقلال بود حداقل تیم روان و خوب بازی می کرد .در حالی که خیلی زود هم به اولتیماتوم دادند .اما الان استقلال نه خوب بازی می کند و نه خوب نتیجه می گیرد .البته من امیدوارم استقلال نتیجه بگیرد و باز هم می گویم منصوریان باید حمایت شود اما قطعا این تیم نیاز به تقویت دارد .

حجازی در پایان گفت : باز هم از علیرضا منصوریان می خواهم که حواسش به این دو ، سه بازیکن باشد که او را زمین نزنند .چرا که هیچ کسی حواسش به این دو ، سه بازیکن نیست و همه تقصیر ها گردن منصوریان افتاده است .

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

سلطانی‌فر:ایران و بلغارستان در سال ۲۰۱۹ بازی تدارکاتی فوتبال و والیبال انجام می دهند

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۵۶

وزیر ورزش و جوانان گفت: پیشنهاد دادیم در سال ۲۰۱۹ در یکی از فیفا دی ها بتوانیم بازی دوستانه ایران و بلغارستان را داشته باشیم.

رادوشوویچ: دیدار مقابل پیکان بازی مهمی برای ما بود

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۴۰

رادوشوویچ، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیدار مقابل پیکان بازی مهمی برای ما بود و ما با وجود کمبود بازیکن توانستیم ۳ امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.

قاضی: شکایتم از پرسپولیس را پیگیری می‌کنم

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۳۷

بازیکن تیم پیکان گفت: متأسفانه جوی را به راه انداختند که من پولم را از پرسپولیس گرفته ام. این موضوع به من بر خورده است و مطالباتم را پیگیری خواهم کرد.

ثاقبی: قاضی می‌گفت شوتش وارد دروازه شده است

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۳۴

هافبک تیم فوتبال پیکان گفت: محمد قاضی می گفت شوتش وارد دروازه پرسپولیس شده اما من صحنه را ندیدم.

علیپور: نمی‌دانم چرا داوران «بدن گذاشتن» را خطا می‌گیرند

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۲۹

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انصافاً برای این برنامه ریزی باید تأسف خورد چون با پایان نیمه اول نایی برای بازگشت به زمین نداشتیم.

خلیل‌زاده: بازی با پیکان اصلاً نباید برگزار می‌شد

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۲۶

مدافع تیم پرسپولیس، گفت: انتظار نداشتیم بازی را در عرض چند دقیقه برگردانیم ولی خدا را شکر که به سه امتیاز رسیدیم.

انصاری: مهم کسب ۳ امتیاز بود - سه هفته دیگر جراحی می کنم

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۲۳

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرایط سختی بازی کردم و مهم کسب ۳ امتیاز بود که توانستیم آن را به دست بیاوریم.

کامیابی‌نیا: در تعطیلات به من زنگ زدند که بازی داریم - نمی‌دانم در مورد تیم ملی چه بگویم

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۲۰

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای تعطیلات به کیش رفته بود که با من تماس گرفتند و گفتند برای تیم بازی گذاشتند.

عالیشاه: برانکو گله‌مند بود - در این شرایط بازی با تیم دسته سومی هم مشکل‌ساز است

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۱۷

هافبک تیم پرسپولیس گفت: برانکو از این برنامه گله مند بود. او به عنوان یک خارجی خیلی صبور است.

مصلح: با کمبود بازیکن نتیجه بازی را تغییر دادیم

۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۹:۱۳

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: با اینکه با کمبود بازیکن روبه رو بودیم موفق شدیم نیمه دوم نتیجه بازی را به سود پرسپولیس تغییر دهیم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد