حدادی: آقای شاهین‌طبع! من عرق ملی ندارم یا شما- ساهاکیان به خاطر او خداحافظی کرد

ستاره بسکتبال کشورمان خطاب به سرمربی تیم ملی گفت: من عرق ملی ندارم یا شما که دو سال پیش منافع باشگاه‌تان را به تیم ملی ترجیح دادید؟

حدادی: آقای شاهین‌طبع! من عرق ملی ندارم یا شما- ساهاکیان به خاطر او خداحافظی کرد

به گزارش هوادار، حامد حدادی با اشاره به مسائل مختلف رخ داده در چند ماه گذشته اعم از باشگاهی و تیم ملی اظهار داشت: یک سری مسائل در تیم ملی پیش آمد اما سکوت کردم تا اوضاع بدتر نشود و حاشیه ای بوجود نیاید و دوست هم نداشتم که بگویند حدادی حرفی برای گفتن ندارد. 

*خودم، مدیر برنامه هایم و مصاحبه یک سری افراد برای نرفتن به چین دخیل بود

وی ابتدا با اشاره به شرایطش در لیگ چین و لبنان گفت: بعد از بازی های جاکارتا دوست داشتم یک بار دیگر در چین بازی کنم اما اتفاقاتی افتاد که میسر نشد. تقصیر خودم، مدیر برنامه هایم و یکسری مصاحبه ها بود که چینی ها اینطور برداشت کردند که مصدوم هستند. اول فصل برای حضور در چین پیشنهاد داشتم اما قیمت را به خاطر مشاوره های غلط بالا گفتم و پس از آن هم مصدومیت ها باعث شد که تیمی نداشته باشم. 

*رفتار لبنانی ها بی احترامی و غیرحرفه ای بود- پولم را بخشیدم و به ایران بازگشتم

ستاره بسکتبال کشورمان ادامه داد: بعد از آن یک پیشنهاد دو ماهه آمد که ابتدا قبول نکردم اما به پیشنهاد دوستان رفتم. عملکردم در چین خوب بود اما یکسری مسائل پیش آمد که آنجا ادامه ندادم. بعد از این اتفاقات پیشنهادی از لبنان آ مد که فقط به خاطر فادی الخطیب بازیکن لبنانی که رابطه خوبی با هم داریم قبول کردم اما واقعا شرایط خیلی سخت بود. آنجا هم پول خاصی نگرفتم اما هر روز می گفتند بیشترین پول را به تو دادیم و باید چنین و چنان کنی. در نیمه نهایی یک بازی را باختیم اما من اکثر دقایق را روی نیمکت بودم و بدنم سرد شده بود در ۳۰ ثانیه آخر مرا به زمین فرستادند و آن بازی را باختیم. اینکه مقصر بودم یا نه بحث دیگری است اما صحبت هایی که سرمربی تیم در رختکن انجام داد و گفت که حامد تو مقصر باخت بودی واقعا غیر حرفه ای بود. پس از این صحبت ها بلافاصله با مدیر برنامه هایم تماس گرفتم و گفتم من دیگر بازی نمی کنم و قراردادم را می بخشم و به ایران بازمی گردم. همه چیز پول نیست و دوست ندارم بی احترامی شود. 

*مشکلات درون تیم ملی وجود ندارد - دوست نداشتم از سکوتم سوء استفاده کنند

حدادی در مورد اینکه خیلی ها سوال می کنند چرا حدادی در تیم ملی نیست و آیا تمریناتش کم شده است یا خیر، گفت: یکسری آسیب ها به خاطر استفاده بیش از  اندازه از بدن بوجود آمده است آشیل، کشاله و کمرم همه آسیب دیده هستند. درست است که افت کردم اما هر زمان که بوده تمام تلاشم را انجام دادم. شاید به نوعی سال بدشانسی من است. 

وی درمورد حواشی بوجود آمده در تیم ملی گفت: ابتدا باید از همه عذرخواهی کنم که این مسائل پیش آمده است اما می خواهم مسائل را بگویم تا از سکوتم سوء استفاده نشود. به عنوان بازیکن سعی کردم با هر مربی، رئیس فدراسیون و ... کار کنم و مشکلی نداشته باشم اما مسلماً مشکلات در داخل تیم ملی وجود دارد و ما همیشه سکوت کردیم و بازی مان را انجام دادیم. اگر هم مساله ای را می خواستیم مطرح کنیم شخصا و به صورت خصوصی می گفتیم. 

*مصاحبه مدیر تیم های ملی بد بود- خواستند مرا مقابل مردم قرار دهند

ستاره بسکتبال کشورمان عنوان کرد: متاسفانه مدیر تیم های ملی آ مد و مصاحبه ای انجام داد که واقعا بد بود. بازیکنان هم واکنشی نشان دادند و فدراسیون بچه ها را جمع کرد و یک جلسه که حالت کمیته انضباطی داشت برگزار کرد. من به مدیر تیم های ملی گفتم که اگر شما مصاحبه تان را تکذیب کنید من هم صحبت هایم را تکذیب می کنم. نیازی نبود من در آن جلسه باشم اما به خاطر بچه ها رفتم. 

وی ادامه داد: مسائل فنی به ما بازیکنان ربطی ندارد ما با شاهین طبع هم مشکلی نداریم. به خود شاهین طبع هم گفتم مسائل را برای موفقیت تیم ملی حل کنید اما حل نشد. در اردوی آخر بارها مصاحبه کردند که حامد را می خواهیم و به او احتیاج داریم اما فقط می خواستند مقابل مردم قرار دهند. 

*به هرجا رسیدم، از تیم ملی بود-  وقتی احترام متقابل نیست چطور به اردو بروم؟

وی درمورد اینکه شما را دعوت کردند اما خودت در ابتدا نیامدی گفت: وقتی مشکلات حل نشده چطور وارد اردو شوم. من به هر جا رسیدم از جمله NBA از تیم ملی و زحمات سعید فتحی بوده است اما وقتی  احترام متقابل نباشد چطور به اردو بروم. هر جا نام تیم ملی بوده با آسیب دیدگی هم بازی کردم. من ۶ روز قبل از بازی های آسیایی آسیب دیدم اما با همان شرایط تا فینال در زمین بودم.

* آقای شاهین طبع!من عرق ملی ندارم یا شما که منافع باشگاه را به تیم ملی ترجیح دادید؟

حدادی خطاب به شاهین طبع سرمربی تیم ملی گفت: شما در اردو بارها دیدید که من با فیزیوتراپی و درد به تمرینات می آمدم و بازی می کردم آیا من وطن فروش هستم. به من گفتند وطن فروش. مگر در جلسه خصوصی پرچم ایران را به من نشان ندادید و از عرق ملی صحبت نکردید؟ من عرق ملی نداریم یا شما که دو سال پیش پیشنهاد مشحون را برای تیم ملی رد کردید آن هم به خاطر منافع باشگاه تان. به من انگ بازیکن سالاری زدید. من که هر جا بوده با تمام وجود برای تیم ملی بازی کردم. 

* ساهاکیان به خاطر رفتار شاهین طبع از تیم ملی خداحافظی کرد

وی عنوان کرد: شما ببینید با اوشین ساهاکیان، مهدی کامرانی، سعید داورپناه و صمد نیکخواه بهرامی چه کار کردند همه از این مساله ناراحت هستند. من که نباید مسائل را حل کنم. رئیس فدراسیون باید حل کند چون از او انتظار داریم. اوشین به خاطر شاهین طبع خداحافظی کرد چون اذیتش می کرد. کامرانی را ۶ ماه دواندند و من دیدم که او چطور تمرین می کرد اما باید با او چنین برخورد شود. شاید با بازیکنی خصومت شخصی داشتید و دعوتش نکردید. به من ربطی ندارد مرا چرا می خواستید جلو مردم قرار دهید. 

* چه کسی برای پرچم و تیم ملی اش شرط می گذارد- با پای شکسته هم بازی می کنم

حدادی درمورد اینکه آیا برای حضور در تیم ملی شرط داری یا خیر گفت: چرا باید شرط بگذارم. چه کسی برای پرچم کشورش شرط می گذارد. من با پای شکسته هم شود بازی می کنم و به همه بازیکنان گفتم که اگر پایتان هم شکست برای تیم ملی کم نگذارید. ۶ ماه در اردو بودیم و هیچ خواسته ای نداشتیم اما باید به بازیکن تیم ملی احترام بگذارند. می گویند وظیفه تان است که در تیم ملی بازی کنید ما هم می گوییم درست اما نه در هر شرایطی در ژاپن با اتوبوس شهری بچه ها را منتقل می کردند. 

 

* چون صعودشان به جام جهانی قطعی شده بود، مرا نمی خواستند

بازیکن تیم ملی بسکتبال گفت: چون صعود تیم ملی به جام جهانی ۱۰۰ درصد شده بود مرا نمی خواستند و زمانی که می خواستم به تیم ملی بیایم گفتند دیر شده است من اگر در چین می ماندم سه روز قبل از مسابقات به ایران می رسیدم آیا آن زمان دیر نمی شد. هیچ وقت بازیکن سالاری نداشتم و این حرف ها غیرقابل باور است. بسکتبال عشق من است و جانم را برای تیم ملی می دهم. 

افزودن نظر

اخبار بسکتبال

ارزشمندترین بازیکن فینال NBA به لس آنجلس کلیپرز پیوست

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، تیم بسکتبال لس آنجلس کلیپرزستاره فصل گذشته قهرمان NBA را جذب کرد.

شعار تیم ملی بسکتبال در جام جهانی چین مشخص شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۲ ۱۳:۵۳

هوادار گزارش می دهد، شعار تیم ملی بسکتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۹ چین مشخص شد.

دیویس: تنها چیزی که در ذهن من وجود دارد، قهرمانی است

۱۳۹۸/۰۴/۱۲ ۱۰:۳۸

هوادار گزارش می دهد، ستاره تیم بسکتبال لیکرز گفت: من به خاطر پولی که از بسکتبال در می‌آورم، بزرگ نخواهم شد بلکه به خاطر عناوینی که در زمین به دست می‌آورم و رفتار بیرون از زمین، بزرگ می‌شوم.

کوین دورنت و اروینگ به بروکلین پیوستند

۱۳۹۸/۰۴/۱۰ ۱۱:۲۰

هوادار گزارش می دهد، ستاره‌های فصل گذشته گلدن استیت و بوستون به تیم بسکتبال بروکلین نتز پیوستند.

واکنش شاهین‌طبع به انتقاد ساهاکیان: امیدوارم خدا من را ببخشد

۱۳۹۸/۰۴/۰۹ ۱۳:۵۷

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی بسکتبال آخرین شرایط این تیم را تشریح کرد.

غول یونانی ارزشمندترین بازیکن NBA شد/ ستاره اسلوونی پدیده فصل

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۳:۳۸

هوادار گزارش می دهد، ستاره یونانی تیم بسکتبال میلواکی باکس ارزشمندترین بازیکن فصل NBA شد.

موافقت شورای برون مرزی با اعزام‌های بین المللی تیم های بسکتبال

۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۱۸:۵۶

شورای برون مرزی وزارت ورزش با اعزام های بین المللی تیم های ملی بسکتبال موافقت کرد.

کاپ جهانی بسکتبال؛ پیروزی تیم ۳ نفره دختران ایران مقابل مغولستان

۱۳۹۸/۰۳/۲۸ ۱۵:۴۴

تیم ملی بسکتبال ۳ نفره دختران در دومین بازی اش در کاپ جهانی، مغولستان برد.

حضور باشگاه ممنوع الفعالیت در مسابقات بسکتبال تهران

۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۳:۲۹

تیم اسلم اسپرت که از سوی فدراسیون ممنوع الفعالیت شده، نامش در قرعه کشی مسابقات باشگاه‌های تهران قرار گرفته است.

در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی بسکتبال-صالحی امیری: آینده از آن والیبال و بسکتبال خواهد بود

۱۳۹۸/۰۳/۲۶ ۰۰:۵۵

رئیس کمیته ملی المپیک گفت:من شخصا باور دارم که آینده درخشانی در انتظار بسکتبال کشورمان است و در واقع آینده از آن والیبال و بسکتبال خواهد بود.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد