حدادی: به سلطانی‌فر قول مدال المپیک دادم/ رییس آینده فدراسیون آرامشم را برهم نزند

هوادار گزارش می دهد، دارنده تنها مدال تاریخ دوومیدانی ایران در بازی‌های المپیک گفت: در دیدار با وزیر ورزش و جوانان قول مدال بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را دادم.

حدادی: به سلطانی‌فر قول مدال المپیک دادم/ رییس آینده فدراسیون آرامشم را برهم نزند

به گزارش هوادار و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، احسان حدادی دیدار با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان را مثبت ارزیابی کرد و توضیح داد: واقعیت این است که سلطانی‌فر مسایل منختلف ورزش کشور از جمله قهرمانان را با دلسوزی و بصورت ریز رصد می‌کنند و کمتر دوستانی در وزارت ورزش و جوانان آمدند که به اندازه او مسائل دوومیدانی را تا این حد رصد کنند.

پرافتخارترین ورزشکار دوومیدانی ایران گفت: در دیدار با وزیر ورزش و جوانان  برنامه‌های مختلف دوومیدانی را مرور کردیم و ایشان در جریان کامل فرآیند آماده سازی بنده قرار گرفتند و برنامه‌های هفت تا هشت ماه آینده پیش رو تا المپیک را ارائه دادم. درباره برنامه‌های بلند مدت دوومیدانی صحبت شد تا بصورت گلخانه‌ای تعدادی از استعدادهای این رشته برای مدال آوری مورد توجه قرار گیرند، چرا که دوومیدانی یک رشته دیربازده هست و اگر این اتفاق رخ دهد قطعا می‌توانیم از این رشته در بازی‌های آسیایی در ادوار آینده بیشترین مدال را بگیریم.

وی ادامه داد: هم روابطش وجود دارد و هم از پتانسیل خوبی در این رشته برخورداریم و از طرفی با توجه به این مهم که ۱۸ سال تجربه اردوهای کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی را دارم، این بستر فراهم است تا دوومیدانی را از این شرایطی که دارد نجات دهیم. سلطانی‌فر هم روی این مهم تاکید داشت. دوومیدانی یک رشته استراتژیک بوده و ورزش اول المپیک محسوب می‌شود. ۱۴۶ مدال در آن توزیع می‌شود و اگر نگاه ویژه شود می‌توانیم در المپیک ۲۰۲۴ در رشته‌های دیگر دوومیدانی و همچنین بازی‌های آسیایی نیز مدال‌هایی داشته باشیم.

احسان حدادی با اشاره به اینکه وزیر ورزش و جوانان می خواست از وی قول مدال طلای المپیک بگیرد، اظهار داشت: آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال طلای المپیک است و من هم بدون شک هدفم خوشرنگ ترین مدال در بازی‌های المپیک است. به سلطانی‌فر این قول را دادم که نهایت تلاش خود را برای خوشرنگ‌ترین مدال داشته باشم و اگر اتفاق بدی برایم رخ ندهد، قطعا می توانم در المپیک ۲۰۲۰ روی سکو بروم.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه در شرایط خوبی به سر می‌برم و سال گذشته هم در تمرینات ۶۷ متر پرتاب داشتم و در رقابت‌های قهرمانی جهان هم با وجود مصدومیت ۶۵ متر پرتاب کردم و در اردیبهشت ماه هم با استمرار در تمرینات و اردوها به میزان ۶۸ متر هم می‌رسم و تلاشم را برای حفظ آمادگی برای حضور پرقدرت در بازی‌های المپیک ادامه خواهم داد.

حدادی حریفان جدی خود برای کسب مدال المپیکی را از کشورهای سوئد، جاماییکا، اتریش و رومانی عنوان کرد و اظهار داشت: اختلاف چندانی با حریفان ندارم و معمولا بقیه رقبا هم میزان پرتابی آنها بین ۶۷ تا ۶۶ دارند. از طرفی در المپیک پیش رو نیز پرتاب به میزان ۶۸ متر طلای المپیک را برای من قطعا محقق می‌سازد.

وی یکی از درخواست‌های خود را ایجاد شرایط مناسب برای آمادگی همراه با آرامش لازم برای خود خواند و تصریح کرد: در فاصله پیش رو تا المپیک، آرامش بهترین نکته برای رسیدن به مدال المپیک است و در این بین از وزیر ورزش و جوانان و رییس آینده فدراسیون همین حفظ آرامش را درخواست می‌کنم تا بتوانم با تیم مربیگری خود از جمله حسین توکلی که خودش قهرمان المپیک است و بهتر از هر کسی می‌تواند به من روحیه و آرامش دهد، ادامه دهم. خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان هم حمایت لازم را دارد چرا که در رشته ما فقط من نیستم که موفق می‌شوم، در واقع تیم من می‌تواند موجبات موفقیت من را رقم بزند.

احسان حدادی در ادامه توقع خود را از رییس آینده فدراسیون دوومیدانی توجه ویژه به استعدادهای این رشته در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: افزایش سطح دانش مربیان و قهرمانان با برنامه ریزی مدون امکانپذیر است و خرد جمعی و استفاده از بهترین‌های دوومیدانی را به رییس آینده این فدراسیون پیشنهاد می‌کنم.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

واترپلوی قهرمانی جوانان جهان| تیم ملی ایران راهی کویت شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی واترپلو جوانان ایران برای حضور در مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال امروز(سه‌شنبه) تهران را به مقصد کویت ترک کرد.

پنام‌تاش: می‌خواهیم نتایجی بهتر از گذشته کسب کنیم/ باید حداقل ۲ سال در اردو باشیم

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم ملی واترپلوی جوانان گفت: در رقابت‌های جهانی تلاش خواهیم کرد تا نتایجی بهتر از اردوار گذشته کسب کنیم.

وادا نام ۶۶ دوومیدانی کار روسیه را به فدراسیون جهانی اعلام کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ نام ۶۶ دوومیدانی کار روس را به فدراسیون جهانی اعلام کرد تا آنها بررسی کنند.

پوتین: محرومیت روسیه یک تصمیم سیاسی است/ مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۰۹:۳۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس‌جمهوری روسیه درباره محرومیت ۴ ساله این کشور از حضور در المپیک و جام جهانی، گفت: مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی. افرادی که کار غیرقانونی انجام نداده‌اند نباید درگیر...

روسیه از حضور در المپیک ۲۰۲۰ و جام جهانی فوتبال محروم شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۵۱

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که روسیه به مدت ۴ سال از حضور در تمام تورنمنت های بین المللی ورزش محروم است.

وزنه‌برداری برزیل در اندیشه کسب اولین مدال تاریخ خود در المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۱:۲۶

هوادار گزارش می دهد، وزنه‌بردار برزیلی در حالی موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد که شانس خوبی برای رسیدن به مدال خواهد داشت.

درخواست کمیته ورزشکاران وادا برای محرومیت روسیه از المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، اعضای کمیته ورزشکاران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ خواستار محرومیت روسیه از بازی‌های المپیک توکیو شدند.

اردوی تیم ملی هندبال آغاز شد/ نشست رئیس فدراسیون با ملی‌پوشان

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی هندبال ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از امروز آغاز شد.

نوری سرپرست هیأت وزنه‌برداری آذربایجان شرقی شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۵:۳۵

هوادار گزارش می دهد، به موجب حکمی از سوی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، مسعود نوری به عنوان سرپرست هیأت استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، ژوری جام‌جهانی چین شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۱:۲۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به عنوان یکی از اعضای هیأت ژوری مسابقات جام جهانی حضور خواهد داشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد