حدادی: به سلطانی‌فر قول مدال المپیک دادم/ رییس آینده فدراسیون آرامشم را برهم نزند

هوادار گزارش می دهد، دارنده تنها مدال تاریخ دوومیدانی ایران در بازی‌های المپیک گفت: در دیدار با وزیر ورزش و جوانان قول مدال بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را دادم.

حدادی: به سلطانی‌فر قول مدال المپیک دادم/ رییس آینده فدراسیون آرامشم را برهم نزند

به گزارش هوادار و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، احسان حدادی دیدار با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان را مثبت ارزیابی کرد و توضیح داد: واقعیت این است که سلطانی‌فر مسایل منختلف ورزش کشور از جمله قهرمانان را با دلسوزی و بصورت ریز رصد می‌کنند و کمتر دوستانی در وزارت ورزش و جوانان آمدند که به اندازه او مسائل دوومیدانی را تا این حد رصد کنند.

پرافتخارترین ورزشکار دوومیدانی ایران گفت: در دیدار با وزیر ورزش و جوانان  برنامه‌های مختلف دوومیدانی را مرور کردیم و ایشان در جریان کامل فرآیند آماده سازی بنده قرار گرفتند و برنامه‌های هفت تا هشت ماه آینده پیش رو تا المپیک را ارائه دادم. درباره برنامه‌های بلند مدت دوومیدانی صحبت شد تا بصورت گلخانه‌ای تعدادی از استعدادهای این رشته برای مدال آوری مورد توجه قرار گیرند، چرا که دوومیدانی یک رشته دیربازده هست و اگر این اتفاق رخ دهد قطعا می‌توانیم از این رشته در بازی‌های آسیایی در ادوار آینده بیشترین مدال را بگیریم.

وی ادامه داد: هم روابطش وجود دارد و هم از پتانسیل خوبی در این رشته برخورداریم و از طرفی با توجه به این مهم که ۱۸ سال تجربه اردوهای کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی را دارم، این بستر فراهم است تا دوومیدانی را از این شرایطی که دارد نجات دهیم. سلطانی‌فر هم روی این مهم تاکید داشت. دوومیدانی یک رشته استراتژیک بوده و ورزش اول المپیک محسوب می‌شود. ۱۴۶ مدال در آن توزیع می‌شود و اگر نگاه ویژه شود می‌توانیم در المپیک ۲۰۲۴ در رشته‌های دیگر دوومیدانی و همچنین بازی‌های آسیایی نیز مدال‌هایی داشته باشیم.

احسان حدادی با اشاره به اینکه وزیر ورزش و جوانان می خواست از وی قول مدال طلای المپیک بگیرد، اظهار داشت: آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال طلای المپیک است و من هم بدون شک هدفم خوشرنگ ترین مدال در بازی‌های المپیک است. به سلطانی‌فر این قول را دادم که نهایت تلاش خود را برای خوشرنگ‌ترین مدال داشته باشم و اگر اتفاق بدی برایم رخ ندهد، قطعا می توانم در المپیک ۲۰۲۰ روی سکو بروم.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه در شرایط خوبی به سر می‌برم و سال گذشته هم در تمرینات ۶۷ متر پرتاب داشتم و در رقابت‌های قهرمانی جهان هم با وجود مصدومیت ۶۵ متر پرتاب کردم و در اردیبهشت ماه هم با استمرار در تمرینات و اردوها به میزان ۶۸ متر هم می‌رسم و تلاشم را برای حفظ آمادگی برای حضور پرقدرت در بازی‌های المپیک ادامه خواهم داد.

حدادی حریفان جدی خود برای کسب مدال المپیکی را از کشورهای سوئد، جاماییکا، اتریش و رومانی عنوان کرد و اظهار داشت: اختلاف چندانی با حریفان ندارم و معمولا بقیه رقبا هم میزان پرتابی آنها بین ۶۷ تا ۶۶ دارند. از طرفی در المپیک پیش رو نیز پرتاب به میزان ۶۸ متر طلای المپیک را برای من قطعا محقق می‌سازد.

وی یکی از درخواست‌های خود را ایجاد شرایط مناسب برای آمادگی همراه با آرامش لازم برای خود خواند و تصریح کرد: در فاصله پیش رو تا المپیک، آرامش بهترین نکته برای رسیدن به مدال المپیک است و در این بین از وزیر ورزش و جوانان و رییس آینده فدراسیون همین حفظ آرامش را درخواست می‌کنم تا بتوانم با تیم مربیگری خود از جمله حسین توکلی که خودش قهرمان المپیک است و بهتر از هر کسی می‌تواند به من روحیه و آرامش دهد، ادامه دهم. خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان هم حمایت لازم را دارد چرا که در رشته ما فقط من نیستم که موفق می‌شوم، در واقع تیم من می‌تواند موجبات موفقیت من را رقم بزند.

احسان حدادی در ادامه توقع خود را از رییس آینده فدراسیون دوومیدانی توجه ویژه به استعدادهای این رشته در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: افزایش سطح دانش مربیان و قهرمانان با برنامه ریزی مدون امکانپذیر است و خرد جمعی و استفاده از بهترین‌های دوومیدانی را به رییس آینده این فدراسیون پیشنهاد می‌کنم.

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

ملی پوش پرتاب دیسک به دنبال بازگشت به ایران

۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ۰۸:۲۲

هوادار گزارش می دهد، ملی پوش پرتاب دیسک که در زمان مقرر از اردوی بلاروس به ایران بازنگشته بود، قصد بازگشت دارد.

شطرنج سرعتی فیده| خادم‌الشریعه چهارم شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ۰۸:۰۹

هوادار گزارش می دهد، نماینده شطرنج ایران عنوان چهارم مسابقات سرعتی جایزه بزرگ بانوان فیده را کسب کرد.

احتمال عدم حضور مرد شماره ۲ تنیس جهان در گرنداسلم/نادال: نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد

۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۰۸:۱۳

هوادار گزارش می دهد، به دلیل آسیب‌دیدگی‌هایی که مرد شماره ۲ تنیس جهان داشته این احتمال وجود دارد وی در یک گرنداسلم حاضر نشود.

حضور نادال در مسابقات آزاد آمریکا در هاله‌ای از ابهام

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۱۲:۲۵

هوادار گزارش می دهد، حضور رافائل نادال در مسابقات تنیس آزاد آمریکا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

حدادی: حضورم در مسابقه جایزه بزرگ مشخص نیست/ باید با فدراسیون مشورت کنم

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۰۸:۱۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: حضورم در مسابقه جایزه بزرگ دوومیدانی مشخص نیست و باید با فدراسیون صحبت کنم.

ملی پوش جوان ایرانی، دومین چهره محبوب شمشیربازی جهان

۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۳:۴۸

هوادار گزارش می دهد، در نظرسنجی رقابت‌های مجازی فدراسیون جهانی شمشیربازی در بخش جوانان، امیر حسین شاکر دومین چهره محبوب این رشته شناخته شد.

اتومبیل‌های مشکی مرسدس در مسابقات به دلیل مبارزه علیه نژادپرستی

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مرسدس در نظر دارد در مسابقات امسال فرمول یک اتومبیل‌هایی به رنگ مشکی را شرکت دهد.

آغاز مسابقات فرمول یک از جمعه/رقابت قهرمانان در اتریش

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۲۷

هوادار گزارش می دهد، مسابقات فرمول یک از روز جمعه آغاز خواهد شد.

پرونده دوپینگ مکانیکی در دوچرخه‌سواری بسته شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پرونده دوپینگ مکانیکی بدون هیچ مدرکی در دوچرخه‌سواری بسته شد.

استخر آزادی از امروز میزبان ملی‌پوشان شنا

۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ۱۶:۳۳

هوادار گزارش می دهد، مسئول استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی گفت: تمام پروتکل‌های بهداشتی برای شروع تمرینات تیم ملی شنا در استخر آزادی فراهم شده است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد