خادم‌الشریعه: دلیلی نمی‌دیدم که در تیم ملی حضور نداشته باشم/ بهترین‌های دنیا در مسابقات آنلاین فیده حضور دارند

هوادار گزارش می دهد، بانوی شطرنج‌باز ایران گفت: مشکلی که من داشتم با فدراسیون قبلی بود و به همین خاطر هم در برهه‌ای تصمیم گرفتم که از تیم ملی خداحافظی کنم.

خادم‌الشریعه: دلیلی نمی‌دیدم که در تیم ملی حضور نداشته باشم/ بهترین‌های دنیا در مسابقات آنلاین فیده حضور دارند

به گزارش هوادار، سارا خادم‌الشریعه، بانوی شطرنج‌باز کشورمان با حضور در فدراسیون و دیدار با فرهاد نیکوخصال آمادگی خود را برای حضور در تیم ملی اعلام کرد.

خادم‌الشریعه با اشاره به دیدارش با سرپرست جدید فدراسیون و همچنین عزم جدی‌اش برای حضور در تیم ملی اظهار داشت: مشکلی که من داشتم با فدراسیون قبلی بود و به همین خاطر هم در برهه‌ای تصمیم گرفتم که از تیم ملی خداحافظی کنم. بعد از اینکه تغییر و تحولاتی در فدراسیون افتاد و صحبت‌هایی که داشتیم دوباره به فدراسیون آمدم بعد از گفتگو با آقای نیکوخصال علاقه خودم را برای حضور در تیم ملی عنوان کردم. خیلی خوشحالم از تغییرات جدید فدراسیون چون نه تنها من بلکه تعدادی دیگری از شطرنج‌بازان نیز بابت این تغییرات ابراز رضایت دارند. 

وی که با سایت فدراسیون شطرنج صحبت می کرد، در ادامه افزود: با توجه به این تحولات جدید فدراسیون دلیلی نمی‌دیدم که در تیم ملی حضور نداشته باشم. من از ابتدا نیز این موضوع را گفتم بودم که به هیچ عنوان نمی‌خواستم فدراسیون و کشورم را عوض کنم و تنها نمی‌خواستم مسابقاتی که از سوی فدراسیون قبل اعزام می‌شویم را حضور داشته باشم. 

بانوی شطرنج‌باز کشورمان در پاسخ به این سوال که از لحاظ آمادگی برای حضور در تیم ملی در چه وضعیتی قرار دارد و در این مدت تمرینات را به صورت منظم انجام داده است یا خیر، خاطرنشان کرد: شطرنج یک بازی است که خوشبختانه از راه دور نیز می‌توان تمرینات آن را انجام داد. ما کلاس‌ها و مسابقات آنلاین داریم و خود من نیز بعد از اینکه به خاطر کرونا مسابقات لغو شد مسابقات را به صورت آنلاین ادامه دادم. درحال حاضر نیز در مسابقات آنلاین که از سوی فدراسیون جهانی برگزار شده، شرکت دارم. این مسابقات از بین بهترین‌های دنیا برگزار می‌شود. همچنین همزمان به صورت فارسی مسابقات را برای علاقه‌مندان به شطرنج تفسیر می‌کنم که از این لحاظ فکر می‌کنم مورد استقبال قرار می‌گیرد. با رفتن ویروس کرونا از کشور نیز امیدوار هستیم به زودی شاهد برگزاری مسابقات دیگر باشیم.

افزودن نظر

اخبار بانوان

اردلان: موافق برگزاری پلی‌آف نیستم/ رختکن‌ها و سرویس‌های بهداشتی شرایط مناسبی ندارند

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ ۰۸:۰۴

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتسال بانوان سایپا گفت: با این شرایط موافق برگزاری مرحله پلی‌آف نیستم چون سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهمتر است.

خادم‌الشریعه: دلیلی نمی‌دیدم که در تیم ملی حضور نداشته باشم/ بهترین‌های دنیا در مسابقات آنلاین فیده حضور دارند

۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ۱۲:۳۷

هوادار گزارش می دهد، بانوی شطرنج‌باز ایران گفت: مشکلی که من داشتم با فدراسیون قبلی بود و به همین خاطر هم در برهه‌ای تصمیم گرفتم که از تیم ملی خداحافظی کنم.

علیپور: شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک دارم

۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ۱۰:۵۶

هوادار گزارش می دهد، قهرمان کاراته بانوان ایران گفت: با شناختی که از خودم و رقبایم دارم، به احتمال زیاد سهمیه بازی های المپیک توکیو را می گیرم.

اعتراض بازیکنان آمریکا به رای دادگاه؛ دست از مبارزه نمی‌کشیم

۱۳۹۹/۰۲/۱۴ ۱۱:۰۵

هوادار گزارش می دهد، بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان به رد شدن درخواست‌شان مبنی بر دریافت حقوق برابر از سوی قاضی فدرال معترض شدند.

بازیکن ۱۱ ساله تنیس روی میز جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ را کسب کرد

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۳:۴۴

هوادار گزارش می دهد، دختر ۱۱ ساله سوریه‌ای توانست جواز حضور در مسابقات تنیس روی میز المپیک را کسب کند.

فوتبال زنان انتخابی المپیک| دیدار برگشت استرالیا و ویتنام پشت درهای بسته برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۱:۳۹

هوادار گزارش می دهد، با اعلام فدراسیون فوتبال ویتنام، دیدار این تیم مقابل استرالیا در چارچوب انتخابی المپیک بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

ناظمی در بین نامزدهای بهترین داوران زن قرار گرفت

۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، سایت فوتسال پلنت اسامی نامزدهای بهترین داوران زن در سال ۲۰۱۹ را منتشر کرده که نام گلاره ناظمی از ایران هم به چشم می‌خورد.

اردوی یک ماهه فصیحی در جزیره کیش

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۱۳:۴۴

هوادار گزارش می دهد، ملی پوش دوومیدانی بانوان بعد از مجمع فدراسیون دوومیدانی برای برپایی اردوی یک ماهه راهی کیش می‌شود.

مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان لغو شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۷ ۱۱:۳۲

هوادار گزارش می دهد، براساس اعلام سازمان لیگ، مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان روز جمعه برگزار نمی‌شود.

لیگ برتر والیبال بانوان| اسامی داوران هفته پنجم دور برگشت اعلام شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۱۶:۳۲

هوادار گزارش می دهد، هفته پنجم دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان روز چهارشنبه پیگیری می‌شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد