خادم‌ - بنی‌تمیم چه زمانی ائتلاف می کنند

سرپرست فدراسیون کشتی در مصاحبه اخیرش، احتمال ائتلاف با امیررضا خادم در آینده را رد نکرد و حال باید دید این اتفاق به چه شکل و در چه زمانی رخ خواهد داد.

خادم‌ - بنی‌تمیم چه زمانی ائتلاف می کنند

به گزارش هوادار، بعد از استعفای رسول خادم، حکم سرپرستی فدراسیون کشتی با نظر اعضای مجمع کشتی از روز  ۱۵ آبان ۹۷ از سوی وزیر ورزش برای حمید بنی تمیم صادر شد.

کارها در این مدت طبق تقویم قبلی به انجام رسید و با توجه به خواسته گوش شکسته ها برای برگزاری انتخابات و خروج ورزش اول کشور از این بلاتکلیفی به دلیل پیش رو داشتن مسابقات مهم در  سال ۹۸، ثبت نام از کاندیداها در روزهای ١۵ تا ٢٨ اسفند ماه انجام شد.

همانطور که پیش بینی می شد این انتخابات متقاضیان زیادی دارد و چندین چهره شاخص کشتی برای جانشینی رسول خادم وارد عرصه انتخاباتی شدند و پیش بینی اینکه چه کسی رئیس بعدی کشتی است، کمی سخت و پیچیده شده است.

یکی از گمانه زنی ها از زمان آغاز ثبت نام از نامزدها و ورود همزمان امیررضا خادم و حمید بنی تمیم به انتخابات، ائتلاف این دو مدیرِ نزدیک به رسول خادم بود و اینطور گفته می شد که از بین این دو نفر یکی ثبت نام خواهد کرد و با توجه به ثبت نام هر دو، حالا گفته می شود یکی از آنها در انتخابات شرکت خواهد کرد.

بنی تمیم در مصاحبه اخیرش ضمن تاکید بر اینکه تاکنون هیچ صحبتی مبنی بر ائتلاف بین او و امیررضا خادم وجود نداشته، اعلام کرد «امکان هر اتفاقی در آینده وجود دارد» و با این حرف در حقیقت احتمال ائتلاف را رد نکرد و شواهد نشان می دهد که احتمال وقوع این اتفاق در آینده، وجود دارد.

حال سوال اینجاست اگر قرار بر وقوع ائتلاف بین دو نامزد شاخص انتخاباتی است این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد و کدام کاندیدا به نفع کاندیدای دیگر از حضور در انتخابات انصراف خواهد داد تا رای های او به سبد دیگری منتقل شود هر چند گفته می شود بنی تمیم قصد دارد به نفع امیر خادم کناره گیری کند.

می توان امیر رضا و رسول خادم و حمید بنی تمیم را در یک قاب دید؛ این سه اکنون در یک جبهه خود را برای انتخابات فدراسیون کشتی آماده می کنند و باید دید در نهایت ائتلافی که همه از آن حرف می زنند، چه زمانی شکل خواهد گرفت.

افزودن نظر

اخبار کشتی

جام جهانی کشتی فرنگی| اسامی فرنگی کاران اعلام شد

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی تهران ۲۰۱۹ اعلام شد.

لیگ برتر کشتی فرنگی| اوج هیجان در شهر بادگیرها؛ قهرمان در یزد مشخص می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، تکلیف قهرمان نوزدهمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی فردا در شهر یزد مشخص خواهد شد.

پلاک افتخار منصور برزگر سردر منزل وی نصب شد

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ ۱۶:۳۲

هوادار گزارش می دهد، پلاک افتخار منصور برزگر پیشکسوت کشتی ایران سر در منزل وی نصب شد.

کشتی فرنگی امیدهای جهان| دلخانی و یوسفی طلایی شدند

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۰۹:۰۳

هوادار گزارش می دهد، دو نماینده کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی امیدهای جهان به مدال طلا دست یافتند.

مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی ۲۲ آبان برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۰۸:۵۵

هوادار گزارش می دهد، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور ۲۲ آبان برگزار خواهد شدند.

هزینه ۱۴۰ هزار فرانکی میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ۰۹:۳۰

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی هزینه میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی در تهران را حدود ۱۴۰ هزار فرانک سوئیس اعلام کرده است.

رنگرز: مشکلی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی نداریم

۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ۰۹:۱۰

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: مشکلی برای میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی وجود ندارد و با جذب حامیان مالی تمام هزینه‌ها توسط اسپانسر تقبل خواهد شد.

تیم‌های حاضر در جام جهانی کشتی فرنگی مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ۰۹:۳۷

هوادار گزارش می دهد، ۸ تیم حاضر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ کشتی فرنگی که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد مشخص شدند.

تقدیر از موحد، برزگر و جدیدی در افتتاحیه لیگ برتر کشتی

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۲۰:۳۱

هوادار گزارش می دهد، در جریان دیدار نخست هفته اول از رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و در سالن شهدای هفتم تیر تهران از سه قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان تجلیل شد.

بنا: کناره‌گیری من گمانه‌زنی رسانه‌ها بود/ با عشق و قدرت تمام به کارم ادامه می‌دهم

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ۱۴:۵۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: شایعاتی که در مورد کناره‌گیری یا استعفای من مطرح شد، فقط گمانه‌زنی رسانه‌ها بود و با عشق و قدرت تمام به کار خود ادامه می‌دهم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد