خادم‌ - بنی‌تمیم چه زمانی ائتلاف می کنند

سرپرست فدراسیون کشتی در مصاحبه اخیرش، احتمال ائتلاف با امیررضا خادم در آینده را رد نکرد و حال باید دید این اتفاق به چه شکل و در چه زمانی رخ خواهد داد.

خادم‌ - بنی‌تمیم چه زمانی ائتلاف می کنند

به گزارش هوادار، بعد از استعفای رسول خادم، حکم سرپرستی فدراسیون کشتی با نظر اعضای مجمع کشتی از روز  ۱۵ آبان ۹۷ از سوی وزیر ورزش برای حمید بنی تمیم صادر شد.

کارها در این مدت طبق تقویم قبلی به انجام رسید و با توجه به خواسته گوش شکسته ها برای برگزاری انتخابات و خروج ورزش اول کشور از این بلاتکلیفی به دلیل پیش رو داشتن مسابقات مهم در  سال ۹۸، ثبت نام از کاندیداها در روزهای ١۵ تا ٢٨ اسفند ماه انجام شد.

همانطور که پیش بینی می شد این انتخابات متقاضیان زیادی دارد و چندین چهره شاخص کشتی برای جانشینی رسول خادم وارد عرصه انتخاباتی شدند و پیش بینی اینکه چه کسی رئیس بعدی کشتی است، کمی سخت و پیچیده شده است.

یکی از گمانه زنی ها از زمان آغاز ثبت نام از نامزدها و ورود همزمان امیررضا خادم و حمید بنی تمیم به انتخابات، ائتلاف این دو مدیرِ نزدیک به رسول خادم بود و اینطور گفته می شد که از بین این دو نفر یکی ثبت نام خواهد کرد و با توجه به ثبت نام هر دو، حالا گفته می شود یکی از آنها در انتخابات شرکت خواهد کرد.

بنی تمیم در مصاحبه اخیرش ضمن تاکید بر اینکه تاکنون هیچ صحبتی مبنی بر ائتلاف بین او و امیررضا خادم وجود نداشته، اعلام کرد «امکان هر اتفاقی در آینده وجود دارد» و با این حرف در حقیقت احتمال ائتلاف را رد نکرد و شواهد نشان می دهد که احتمال وقوع این اتفاق در آینده، وجود دارد.

حال سوال اینجاست اگر قرار بر وقوع ائتلاف بین دو نامزد شاخص انتخاباتی است این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد و کدام کاندیدا به نفع کاندیدای دیگر از حضور در انتخابات انصراف خواهد داد تا رای های او به سبد دیگری منتقل شود هر چند گفته می شود بنی تمیم قصد دارد به نفع امیر خادم کناره گیری کند.

می توان امیر رضا و رسول خادم و حمید بنی تمیم را در یک قاب دید؛ این سه اکنون در یک جبهه خود را برای انتخابات فدراسیون کشتی آماده می کنند و باید دید در نهایت ائتلافی که همه از آن حرف می زنند، چه زمانی شکل خواهد گرفت.

افزودن نظر

اخبار کشتی

سوریان نماینده ایران در انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۲:۳۷

هوادار گزارش می دهد، نابغه کشتی فرنگی جهان به عنوان نماینده رسمی فدراسیون کشتی ایران برای حضور در انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی معرفی شد.

نایب‌رئیس اتحادیه جهانی کشتی درگذشت

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۰۹:۴۱

هوادار گزارش می دهد، نایب‌رئیس اتحادیه جهانی کشتی در سن ۷۹ سالگی درگذشت.

جلسه دبیر با محمدی و بنا/ چرخه انتخابی بررسی شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۴:۱۴

هوادار گزارش می دهد، جلسه رئیس فدراسیون کشتی با سرمربیان تیم های ملی به منظور بررسی طرح چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی برگزار شد.

تسویه بدهی ۷ میلیاردی فدراسیون کشتی

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۰۹:۲۰

هوادار گزارش می دهد، بدهی ۷ میلیاردی فدراسیون کشتی به آژانس‌های مسافرتی پرداخت شد.

لیگ برتر کشتی| مسابقات از مرداد ماه شروع خواهد شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۱:۰۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس سازمان لیگ کشتی از برگزاری لیگ های برتر کشتی آزاد و فرنگی از اول مردادماه سال جاری خبر داد.

مسابقات کشتی ملی آمریکا به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۰۹:۴۹

هوادار گزارش می دهد، کرونا باعث تعویق بزرگترین مسابقات کشتی در آمریکا شد.

معوقه ۱۰ ساله ۸۳ داور کشتی، پرداخت شد

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۱۰:۴۵

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیسیون داوران از پرداخت حق الزحمه معوقه ۱۰ ساله، ۸۳ داور کشتی خبر داد.

بورسیه المپیکی دو کشتی‌گیر پرداخت شد/ ۳۰ میلیون در حساب یزدانی و گرایی

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۹:۱۲

هوادار گزارش می دهد، مبلغ بورسیه المپیکی حسن یزدانی و محمدعلی گرایی عضو تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان پرداخت شد.

بازدید معاون قهرمانی وزارت ورزش از خانه کشتی

۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۱۴:۵۶

هوادار گزارش می دهد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.

ارجاع پیشنهادات کشتی ایران به کمیسیون اتحادیه جهانی

۱۳۹۹/۰۳/۰۶ ۰۷:۴۳

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از فدراسیون کشتی به جهت ارسال پروتکل شروع مجدد فعالیت های ورزشی مرتبط با کشتی تشکر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد