خرید بیمارستان در دستور کار فدراسیون پزشکی - ورزشی

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون پزشکی - ورزشی در نظر دارد برای کمک به ورزشکاران یک بیمارستان بخرد.

خرید بیمارستان در دستور کار فدراسیون پزشکی - ورزشی

به گزارش فارس، فدراسیون پزشکی- ورزشی از سال پیش تصمیم گرفت تا کلینیک پزشکی را در ضلع شرقی استادیوم آزادی احداث کند و حتی اعلام شد زمین هم برای احداث این کلینیک مجهز تخصصی ورزشی خریداری شده اما این اتفاق نیفتاد. هزینه این کلینیک تخصصی بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان پیش بینی شده بود و قرار بود ظرف ۲ سال به بهره برداری برسد.

فدراسیون پزشکی ورزشی در ابتدا تصمیم داشت این کلینیک را احداث کند اما با توجه اینکه این زمین برای دولت بود و سند کامل به نام دولت می شد، فدراسیون از تصمیم خود منصرف شد.

از طرفی شرایط اقتصادی کشور باعث شد تا با بالا رفتن مصالح امکان ساخت کلینیک فراهم نشود، به همین دلیل فدراسیون پزشکی - ورزشی برنامه دیگری را برای کار در نظر گرفت که آن خرید بیمارستان بود.

غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت وگو با فارس در این باره گفت: به دنبال این هستیم که یک بیمارستان بخریم. تا هفته پیش هم دنبال این موضوع بودیم. با توجه به مبلغی که داریم، به دنبال این هستیم تا از بانک تسهیلات بگیریم که هنوز این اتفاق رخ نداده است.

وی درباره اینکه برنامه شما برای خرید بیمارستان چه خواهد شد، عنوان کرد: اگر من یا هر شخص دیگری رئیس فدراسیون شد، باید اولویت برنامه اش همین کار باشد. ما حداقل به یک بیمارستان مجهز نیاز داریم. ۱۵۰ میلیارد تومان برای خرید بیمارستان نیاز است.

با توجه به در پیش بودن بازی‌های المپیک به نظر می‌رسد خرید بیمارستان بهترین فرصت است تا ورزشکاران بتوانند از امکانات مجهز استفاده کنند. در حالی که رئیس فدراسیون به دنبال تامین منابع برای خرید این بیمارستان است، دوره ۴ ساله وی ۶ آبان ماه به پایان رسید و تا مشخص شدن رئیس جدید فدراسیون در بلاتکلیفی به سر خواهد برد.

قطعا اختصاص یک بیمارستان مجهز ورزشی در فاصله نزدیکی که به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ مانده کمک زیادی به ورزشکاران خواهد کرد اما یکی از مشکلاتی که در این بین وجود دارد مربوط به پایان دوره نوروزی است. باید دید وزارت ورزش چه برنامه‌ای برای این فدراسیون دارد؟

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

واترپلوی قهرمانی جوانان جهان| تیم ملی ایران راهی کویت شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی واترپلو جوانان ایران برای حضور در مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال امروز(سه‌شنبه) تهران را به مقصد کویت ترک کرد.

پنام‌تاش: می‌خواهیم نتایجی بهتر از گذشته کسب کنیم/ باید حداقل ۲ سال در اردو باشیم

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم ملی واترپلوی جوانان گفت: در رقابت‌های جهانی تلاش خواهیم کرد تا نتایجی بهتر از اردوار گذشته کسب کنیم.

وادا نام ۶۶ دوومیدانی کار روسیه را به فدراسیون جهانی اعلام کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ نام ۶۶ دوومیدانی کار روس را به فدراسیون جهانی اعلام کرد تا آنها بررسی کنند.

پوتین: محرومیت روسیه یک تصمیم سیاسی است/ مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۰۹:۳۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس‌جمهوری روسیه درباره محرومیت ۴ ساله این کشور از حضور در المپیک و جام جهانی، گفت: مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی. افرادی که کار غیرقانونی انجام نداده‌اند نباید درگیر...

روسیه از حضور در المپیک ۲۰۲۰ و جام جهانی فوتبال محروم شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۵۱

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که روسیه به مدت ۴ سال از حضور در تمام تورنمنت های بین المللی ورزش محروم است.

وزنه‌برداری برزیل در اندیشه کسب اولین مدال تاریخ خود در المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۱:۲۶

هوادار گزارش می دهد، وزنه‌بردار برزیلی در حالی موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد که شانس خوبی برای رسیدن به مدال خواهد داشت.

درخواست کمیته ورزشکاران وادا برای محرومیت روسیه از المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، اعضای کمیته ورزشکاران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ خواستار محرومیت روسیه از بازی‌های المپیک توکیو شدند.

اردوی تیم ملی هندبال آغاز شد/ نشست رئیس فدراسیون با ملی‌پوشان

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی هندبال ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از امروز آغاز شد.

نوری سرپرست هیأت وزنه‌برداری آذربایجان شرقی شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۵:۳۵

هوادار گزارش می دهد، به موجب حکمی از سوی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، مسعود نوری به عنوان سرپرست هیأت استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، ژوری جام‌جهانی چین شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۱:۲۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به عنوان یکی از اعضای هیأت ژوری مسابقات جام جهانی حضور خواهد داشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد