خطیبی: نام استقلال از ماشین‌سازی بزرگ‌تر است اما ما قوی تر هستیم/ برای بردن به میدان می‌رویم

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: شاید نام استقلال بزرگ‌تر از تیم ما باشد اما بازیکنان ما قوی‌تر از آنها هستند.

خطیبی: نام استقلال از ماشین‌سازی بزرگ‌تر است اما ما قوی تر هستیم/ برای بردن به میدان می‌رویم

به گزارش هوادار، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال در هفته نخست لیگ برتر گفت: برای جمشید خطیبی آرزوی سلامت دارم. از هیات مدیره و نصیرزاده تشکر ویژه دارم. 

*ماشین سازی جوان‌ترین تیم لیگ برتر است

وی درباره اینکه درباره بازی فردا چه نظری دارید و آیا قرعه خود را مناسب می‌دانید، عنوان کرد: تیم ما از نظر اینکه کادر فنی و اهدافی که باشگاه تعیین کرده جلو می‌رویم. تیمی جوان داریم و جوانترین تیم لیگ برتر را داریم. ما یک تیم تازه تشکیل داده‌ایم.

* برای توسعه ماشین‌سازی قدم برمی‌دارم

وی افزود: آنهایی که از سال گذشته ماندند تنها ۴ نفر بوده و در واقع ما تیمی جوانی را تشکیل دادیم. اگر به بازیکنان شهری توجه نشود باید رفت از شهر دیگر بازیکن آورد. متاسفانه در فوتبال تبریز و آذربایجان این اتفاق افتاده است. مطمئن باشید حالا که من آمده‌ام برای توسعه ماشین‌سازی قدم برمی‌دارم.
*بازیکنان ما به اندازه قله انگیزه دارند
خطیبی خاطرنشان کرد: در لیست ۱۸ نفره‌مان از بازیکنان امید هم استفاده کردیم که حتی تجربه لیگ منطقه ای را هم ندارند. باید به تیم های پایه خود وقت گذاشته و فرصت دهیم تا بتوانیم از آنها بازیکنان پدیده ای را استعدادیابی کنیم. بازیکنان تیم ماشین سازی انگیزه ای به اندازه قله دارند. انگیزه‌ای که آنها دارند باعث خواهد شد مقابل استقلال بازی منطقی و تماشاگرپسند داشته باشیم. امیدوارم با حمایت همه شاهد موفقیت تیم باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

* بعد از بازی با سپاهان یکی از بهترین‌های لیگ ایران می‌شویم

سرمربی ماشین‌سازی درباره اینکه از هفته چندم تیم اصلی شما را خواهیم دید، عنوان کرد: ۲ بازیکن اصلی مصدوم و محروم هستند. مسیح زاهدی مصدوم است و عزی معبودی محروم. ما دنبال بازیکنان باکیفیت هستیم. اگر می‌خواهیم بازیکن خارجی بیاوریم باید بتوانند به تیم ما کمک کنند و از سطح تبریز بالاتر باشند. بعد از بازی با سپاهان تیم ما یکی از تیم‌های خوب لیگ خواهد بود.

* اگر باشگاه متکی به بازیکن باشد، دیگر باشگاه نیست

خطیبی ادامه داد: ما تابع باشگاه هستیم. اگر قرارداد بازیکنان انجام نشده و باشگاه با آنها به توافق نرسیده بازیکنانی داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند. باشگاه متکی به یک بازیکن خاصی نیست چون اگر باشگاه متکی به یک بازیکن باشد دیگر باشگاه نیست. بازیکنانی که ما داریم همه بزرگ هستند هر چند شاید از نظر اسمی بزرگ نباشند اما بهترین بازیکنان ایران برای من هستند. ممکن است اسم آنها در روزنامه و سایتی نبوده اما سالهای بعد بیشتر از آنها می‌شنوید. مشکل ما این است چون قرارداد یک ساله نداریم و همه از ۳-۴ سال به بالاست. بازیکن خارجی ما ۲۳ سال دارد و می‌تواند در سالهای آینده به ما کمک کند.

* برای بردن استقلال به میدان می‌رویم

وی درباره اینکه شما در دیدار دوستانه بازی را با نتیجه بد واگذار کردید، آیا فردا برای مساوی به مصاف استقلال می‌روید، خاطرنشان کرد: همیشه روحیه برد داشتم و همیشه برای برد و پیروزی تیمم را به میدان می فرستم. ما هم فردا برای برد مقابل استقلال به میدان می‌رویم. بازی دوستانه ما با استقلال با بازی فردا تفاوت دارد. ما تغییرات زیادی داشتیم، استقلال هم تغییرات زیادی داشت اما آنها ۶۰ درصد ترکیب خود را حفظ کردند. مطمئن باشید بازی با کیفیت را فردا شاهد خواهید بود.

* شاید استقلال نامش بزرگ‌تر از ما باشد، اما ما قوی‌تریم
خطیبی یادآور شد: ما بازیکن میلیاردی نداریم چون هدف توسعه فوتبال ماشین‌سازی و آذربایجان است. واقعیت این است تیم ما تیمی که دوست دارم هجومی بازی کند نیست چون ما یک فوروارد داریم. تیمی که می‌خواهد هجومی بازی کند باید خط حمله‌اش قوی باشد. هفته بعد یا ۱۰ روز آینده ۲ فوروارد خارجی مد نظر داریم که جذب کنیم اگر اضافه شوند مطمئن شوید در ۲ بازی آینده فوتبال تهاجمی و تماشاگرپسند را شاهد خواهید بود. در یکی ۲ بازی آینده باید تیم را مدیریت کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. به بازیکنانم ایمان دارم. شاید استقلال از نظر اسمی بزرگ باشد اما بازیکنان از تمامی بازیکنان استقلال قوی‌تر هستند.

* در کلاس‌ها چیزهای زیادی آموختم
وی درباره اینکه شما سال‌های قبل عصبانی بودید و به نظر می‌رسد امسال تغییر کرده‌اید، گفت: هرچه می‌گذرد انسان از لحاظ سنی بالا می‌رود پخته‌تر می‌شود. در کلاسی که چندی پیش برگزار شد خیلی چیزهای یاد گرفتم. قطعا سعی می کنم در آرامش کار خود را انجام دهم.
* هواداران تبریزی صبور باشند و تیم را تشویق کنند
خطیبی در پایان از هواداران خواست صبور باشند و در این باره گفت: دهه ۷۰ تبریز ۳ تیم در لیگ برتر داشتیم، یک بازیکن غیر بومی نداشتیم. تماشاگران صبور باشند، مطمئن باشید ماشین سازی و تراکتورسازی یکی دو سال آینده بین ۱۰ تا ۱۵ بازیکن به فوتبال ایران تقدیم می‌کنند. از هواداران می‌خواهم فردا فارغ از نتیجه در ورزشگاه حضور داشته و تیم را تشویق کنند.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

انصاری‌فرد: پروین به بلیت طبقه دوم هم راضی بود/در بازی برگشت جوانمردی را ثابت می‌کنیم

۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۱۰:۰۱

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:‌ این گونه رفتار با باشگاه پرسپولیس باید باعث شرمندگی فوتبال باشد.

صدور عجیب‌ترین حکم فوتبالی؛ حساب‌های فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ مسدود شد!

۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۰۹:۵۹

هوادار گزارش می دهد، در یکی از عجیب ترین احکام قضایی صادر شده حساب‌های مالی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مسدود شده است.

مدیر عامل پرسپولیس نذر خود را ادا کرد

۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۰۹:۵۷

هوادار گزارش می دهد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از برد تیمش در دربی برای ادای نذر خود راهی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شد.

فنونی‌زاده: نبود رحمتی اینجا احساس شد، با این گلر باید هم ببازیم

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۵۷

هوادار گزارش می دهد، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: نبود مهدی رحمتی اینجا خودش را نشان می‌دهد اگر او بود می‌توانست به تیم کمک کند.

نیروی انتظامی مانع حضور مترجم کالدرون در رختکن شد

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۵۵

هوادار گزارش می دهد، مترجم سرمربی پرسپولیس هنگامی که قصد داشت به رختکن برود با ممانعت نیروی انتظامی مواجه شد.

تمرین فردای پرسپولیس در دو گروه برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۵۲

هوادار گزارش می دهد، تمرین فردا دوشنبه تیم فوتبال پرسپولیس در دو گروه برگزار خواهد شد.

استراماچونی:تساوی عادلانه بود/باخت دربی باعث می‌شود به خودمان بیاییم

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۵۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از دربی گفت: نیمه دوم خوب نبودیم اما به نظرم تساوی نتیجه عادلانه ای بود.

کالدرون: بعد از پنالتی بهتر شدیم/ هوادار استقلال هستید یا خبرنگار؟

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۴۲

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری حاضر شد در پایان به حالت قهر نشست خبری را ترک کرد.

۴ بازیکن استقلال و پرسپولیس تست دوپینگ دادند

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۳۸

هوادار گزارش می دهد، ۴ بازیکن استقلال و پرسپولیس پس از دربی تست دوپینگ دادند.

تعویض طلایی پرسپولیس گره دربی را باز کرد

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۱۸:۳۶

هوادار گزارش می دهد، دربی ۹۰ با برتری با گلزنی یک مهاجم جوان به سود پرسپولیس به پایان رسید.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد