خمارلو: کارد از استخوان ما هم گذشته است/این همه الطافی که به ما می‌شود، پیشکش دیگر مدعیان اگر تحملش را دارند

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: قبل از این باید می‌گفتیم کارد به استخوان رسیده ولی حالا باید بگوییم آن را بریده و از استخوان هم گذشته است. با اتفاقاتی که در حال رقم خوردن است به یک جلسه ویژه و اضطراری نیاز است.

خمارلو: کارد از استخوان ما هم گذشته است/این همه الطافی که به ما می‌شود، پیشکش دیگر مدعیان اگر تحملش را دارند

به گزارش هوادار،پندار خمارلو در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: ما غیر از خدا و هواداران خودمان دیگر هیچ کس را نداریم و واقعا نمی دانیم باید درباره کدام یک از مشکلاتی که برای ما به وجود آورده می شود و اجحاف هایی که در حق پرسپولیس صورت می گیرد، صحبت کنیم. موارد به قدری زیاد شده اند که فرصت نمی شود نسبت به آنها موضع بگیریم و اگر بخواهیم به همه موارد واکنش نشان بدهیم، دیگر نمی توانیم به کار اصلی خودمان برسیم و شاید بعضی کلا هدفشان این باشد که با به وجود آوردن این حاشیه ها بخواهند در پرسپولیس از کارمندان باشگاه گرفته تا کلیه اعضای تیم را درگیر کنند تا مانع از انجام فعالیت های اصلی توسط آنها شوند!! ما از یک طرف باید مراقب باشیم وارد این بازی نشویم و از سوی دیگر مدافع حقوق پرسپولیس و هواداران هستیم. در این شرایط، گاهی کارد به استخوان می رسد و آن را هم می برد و دیگر نمی توان سکوت کرد.  بازی اخیر ما هم این گونه بود.

وی ادامه داد: متاسفانه تا لحظه ای که به ورزشگاه رسیدیم، حتی وقتی در آن جا حضور پیدا کردیم نمی دانستیم بازی انجام می شود یا نه؟ این مساله شرایط بدی را برای بچه های ما رقم زد. به ورزشگاه که رسیدیم، تیم پرسپولیس برای ۱۰ دقیقه در اتوبوس مانده بود و گفتند پیاده نشوید. بعد که از اتوبوس خارج شدیم گفتند که برق ورزشگاه قطع و رختکن ها تاریک است و نمی توانید به رختکن بروید. بعد هم اعلام شد روی نیمکت بنشینیم. بعد از  کلی معطلی در آنجا و در کمال تعجب به ما اعلام کردند که بچه ها روی نیمکت لباس عوض کنند!!

واقعا جای تعجب و تاسف است که بعد از نزدیک به دو دهه برگزاری لیگ حرفه ای چنین حرفی زده می شود و از قهرمان دو دوره قبلی هم می خواهند که چنین کند. این حرف و خواسته یعنی تحقیر فوتبال ایران، کل ایران و پرسپولیس. چنین حرکتی آن هم در این ایام چه بازتابی در خارج از کشور پیدا می کرد. بعضی از همین کشورهای عربی با آن امکاناتی که ایجاد کرده اند و با ما هم مشکل دارند از این اتفاقات چه دستاویزهایی درست می کنند؟ همه می پرسند پرسپولیس با آن وضعیتی که داشت و با وجود عدم حمایت ها از برنامه ریزی مسابقات گرفته تا تامین امکانات چگونه تا فینال آسیا رفت و به نظرم الان باید این سوال را بپرسیم چگونه ممکن است چنین لیگی با این سطح از برگزاری مسابقات و امکانات و سایر مسایل، یک تیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بیرون بدهد؟! این قطعا قدرت شگفت انگیز پرسپولیس بود که از تاریخ و هوادارانش می آید، وگرنه در بعد ملی شاهد فاصله موجود بودیم. اصلا چرا باید با پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری اینطور برخورد شود؟ چرا همه این موارد برای ما اتفاق می افتد؟!! ما وقتی می خواهیم مسایلی که در خوزستان برای ما روی داد روشن شود، معنای آن این است که تمام ابعاد آن روشن شود.

خمارلو اضافه کرد: همانطور که گفتم ما غیر از خدا و هواداران هیچ کس را نداریم. نمی دانیم که چگونه ناراحتی و عصبانیت خود را کنترل و بیان کنیم. یک بار نشد از وقتی که برای بازی به خوزستان می آییم تا وقتی بازمی گردیم، با مشکلات عجیب روبرو نشویم.  فقط این نیست. در هر بازی که داریم یک داستانی برای ما درست می کنند. صدای بعضی موارد در می آید و صدای بعضی موارد، نه.

حالا دیگر معلوم است مسایل فوتبال و لیگ در جایی خارج از زمین فوتبال در حال رقم خوردن است. با این شرایط نمی شود ادامه داد. هر طور حساب می کنیم با این وضعیت، نمی توانیم ادامه بدهیم. اگر نمی خواهند ما در لیگ باشیم یا قهرمان بشویم، راحت تر است که بگویند تا این که چنین مسایلی را از برگزاری مسابقات گرفته تا داوری ها برای ما رقم بزنند. دو قهرمانی پی در پی در لیگ آوردیم که خودشان بهتر می دانند اگر مشکلات داوری نبود سه قهرمانی پیاپی بود و نایب قهرمان آسیا هم شده ایم.

در این شرایط شگفت آور است که دیگران بیانیه می دهند یا در کنفرانس های خبری خودشان در بازی هایی که ربطی به پرسپولیس ندارد، ادعاهایی را مطرح می کنند. می گویند باید به اتفاقات رسیدگی شود. بعد بلافاصله ما با چنین مسایلی روبرو می شویم!! یا یک مربی که به هر دلیلی از تیمش جدا شده می رود و ادعاهای واهی و مضحک را مطرح می کند.

خب، حالا بیایند به همین اتفاقاتی که برای ما در همین فصل رقم زده شد، رسیدگی کنند. مگر در همین دو، سه سال گذشته برای ما اتفاقات کمی رقم زده شد؟ همه چیز پشت اقتدار و قهرمانی پرسپولیس پنهان ماند. این برنامه هایی که برای ما پیش می آورند، اگر برای مدعیان دیگر پیش می آمد حتی از نیمه جدول هم بالا نمی آمدند.

وی ادامه داد: در اصفهان چند نارنجک به زمین خورد حالا یک جلسه محروم شدند، آسمان به زمین آمد؟! هواداران ما چند بار به ناحق محروم شده اند؟

در آسیا هم، تماشاگر بیش از ظرفیت وارد ورزشگاه می شود، کنترل ورزشگاه هم  نه دست ما است و نه دست هوادار ولی پرسپولیس جریمه می شود. در لیگ خودمان هم که این شرایط را داریم. لابد لطف هایی که می گویند، همین ها است. اگر خیلی دلشان می خواهد و تحملش را دارند، پیشکش آنها.

از این الطاف یکی این که؛ قبل از بازی نمی دانیم بازی ما انجام می شود یا نه؟ آیا باید به تهران برگردیم؟ اگر بازی انجام نشود با این فشردگی مسابقات بازی را چه زمانی برگزار می کنند؟ اصلا یکی به ما بگوید این همه فشردگی بازی ها برای چیست؟ وارد ورزشگاه هم که می شویم آن شرایط را داریم. بعد از کلی بلاتکلیفی و در به دری و معطلی به رختکن که می رویم باید با نور موبایل ها کار کنیم. از همه این ها که عبور می کنیم و تیم با عدم تمرکز و آرامش وارد زمین می شود تازه نوبت به داستان قدیمی داوری می رسد.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطر نشان کرد: داور بازی، برای یک تنه به تنه فنی نادری با بازیکن حریف، پنالتی می گیرد. شما فقط ببینید علاوه بر تمام آن پنالتی هایی که در همین فصل برای ما پنالتی اعلام نشد و خیلی ساده تر از آن برای تیم های دیگر پنالتی گرفته  شد، با چنین تصمیمی از سوی داور، ما چند پنالتی دیگر طلبکار می شویم؟ تازه این پنالتی را هم در زمان غیر قانونی بازی و هنگامی که وقت اضافه تمام شده بود، اعلام کردند. از آن طرف در پایان بازی در حالیکه تیم ما در حمله است و با فشاری که آورده، هر آن می تواند به گل برسد در حالی که ۳۰ ثانیه از بازی باقی مانده سوت پایان بازی زده می شود. به نظر نمی رسد نیازی به توضیح باشد که مسایلی در جریان است. باشگاه قطعا به این مسایل اعتراض می کند ولی با شرایطی که ما می بینیم برای رسیدگی به این امور به اقدام، همت و اراده ای فراتر از روال معمول نیاز است و به نظر باید، جلسه ای فوری و اضطراری از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکیل شود.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

نمره متوسط آزمون در هفته اول لیگ روسیه

۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۰۹:۴۲

هوادار گزارش می دهد، مهاجم ایرانی زنیت در هفته اول فصل جدید لیگ روسیه نمره متوسط گرفت.

عزم جدی سمپدوریا برای جذب حسینی/ترابزون بزودی تصمیم گیری می‌کند

۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۰۹:۴۰

هوادار گزارش می دهد، باشگاه ترابزون اسپور تا چند روز آینده درباره آینده مدافع ایرانی اش تصمیم گیری می کند.

مارکو یک درصد مطالبات خود به پرسپولیس را بخشید/وکیل مربیان کروات منتظر دریافت نامه فیفا

۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۰۷:۴۰

هوادار گزارش می دهد، مربی بدنساز اسبق پرسپولیس یک درصد طلب خود از این باشگاه را بخشید تا پرونده وی در فیفا بسته شود.

توضیحات سخنگوی سپاهان درباره جدایی قلعه نویی و آخرین وضعیت تیم

۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۰۷:۳۶

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی باشگاه سپاهان توضیحاتی را در خصوص جدایی امیرقلعه‌نویی و وضعیت هدایت زردپوشان ارائه داد.

باشگاه پرسپولیس: نامه‌ای از فیفا درباره اتمام فرصت پرداخت مطالبات برانکو دریافت نکردیم

۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۰۷:۱۴

هوادار گزارش می دهد، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد تاکنون نامه ای از فیفا مبنی بر اتمام فرصت باشگاه برای پرداخت مطالبات برانکو تا تاریخ ۲۴ مرداد دریافت نکرده است.

قرارداد شجاعیان به مدت ۲ سال با استقلال تمدید شد

۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۰۷:۱۳

هوادار گزارش می دهد، داریوش شجاعیان با حضور در محل باشگاه استقلال، قراردادش را به مدت دو سال با این تیم تمدید کرد.

هفته اول لیگ روسیه|پیروزی زنیت با حضور سردار آزمون

۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۰۷:۱۰

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال زنیت در حضور بازیکن ایرانی خود در هفته اول لیگ برتر فوتبال روسیه به پیروزی دست یافت.

عضو هیات مدیره نفت مسجدسلیمان: در جام‌حذفی از حیثیت فوتبال خوزستان دفاع می‌کنیم/ هنوز با تارتار صحبت نکرده‌ایم

۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۵:۵۲

هوادار گزارش می دهد، عضو هیات مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان گفت: خیلی خوشحالیم که تا ۴ تیم برتر جام‌حذفی آمده‌ایم و می خواهیم از حیثیت فوتبال خوزستان دفاع کنیم.

ذوالفقاری: تراکتور برای قهرمانی در جام حذفی می‌جنگد

۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۵:۵۱

هوادار گزارش می دهد، سرپرست تیم تراکتور تبریز گفت: نفت مسجدسلیمان تیم خوبی است اما ما برای قهرمانی می‌جنگیم.

رمضانی در واکنش به اظهارات پیروانی: استقلال بهترین تیم ایران است/دوستان از حالا جوسازی رسانه‌ای نکنند

۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۵:۵۰

هوادار گزارش می دهد، سرپرست تیم فوتبال استقلال نسبت به اظهارات افشین پیروانی واکنش نشان داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد