خوش‌خبر: برنامه‌های تیم ملی والیبال به تاخیر افتاده- هیچ چیز از قرارداد کولاکوویچ معلوم نیست

سرپرست سابق تیم ملی والیبال با بیان اینکه برنامه‌های تیم ملی به تاخیر افتاده،‌ گفت: در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت ملی‌پوشان کولاکوویچ است.

خوش‌خبر: برنامه‌های تیم ملی والیبال به تاخیر افتاده- هیچ چیز از قرارداد کولاکوویچ معلوم نیست

به گزارش هوادار، امیر خوش خبر  در خصوص اقدام برای دریافت ویزا جهت حضور در مسابقات لیگ جهانی آمریکا، توضیح داد: با توجه به اینکه این پروسه طولانی و زمان بر است باید زودتر از این ها برای دریافت این مدارک اقدام می شد. با این حال به دلیل مشخص نبودن تکلیف تیم ملی والیبال این اقدامات صورت نگرفته ومن نشنیده ام بازیکنی برای دریافت ویزا اقدام کرده باشد چون فعلا اصلا تیمی وجود ندارد که بخواهند برای دریافت ویزا هم اقدام کنند.

او با بیان اینکه در حال حاضر برای دریافت ویزا جهت حضور در لیگ جهانی آمریکا دیر شده است، توضیح داد: اگر به نسبت سال گذشته صحبت کنم، تا به الآن باید کارهای سفر به آمریکا انجام می شد، سال گذشته تا به این لحظه بازیکنان مصاحبه هم شده بودند اما الان تیم هم مشخص نیست. تغییر تحولات این روزهای والیبال دلیل اصلی این موضوع بوده است، امیدوارم هر چه زودتر شرایط والیبال رو به راه شود.

سرپرست سابق تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که آیا در مورد ادامه همکاری اش با تیم ملی صحبتی شده است؟ اظهار کرد: فعلا هیچ صحبتی در این مورد که بنده به عنوان سرپرست در کنار تیم باشم صورت نگرفته و من هیچ سمتی در تیم ملی ندارم.

خوش خبر همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ادامه همکاری تیم ملی والیبال با ایگور کولاکوویچ درست است؟ اظهار کرد: با توجه به تاخیری که در انجام برنامه های تیم ملی پیش آمده، نمی توان در مورد ایگور تصمیم گرفت. اگر می خواستیم با او قطع همکاری کنیم بهتر بود دو-سه ماه پیش و پس از رقابت های جهانی در مورد او تصمیم گیری می شد. به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال همین کولاکوویچ است چون با والیبال ایران آشنایی لازمه را دارد و در این مدت زمان کوتاه هم نمی توان گزینه دیگری را برای هدایت تیم ملی معرفی کرد.

او در خصوص ادامه همکاری فدراسیون والیبال ایران با ایگور کولاکوویچ توضیح داد: به نظرم بهتر است با او صحبت کنند تا اگر انتقادی به عملکردش وجود دارد مطرح شود. مشکل از ما است که تا به امروز کسی از ایگور نخواسته در مورد عملکردش توضیح دهد و در این مورد بهترین کار نشستن پای صحبت های کولاکوویچ است. مشکل از ما است که تا کنون در مورد این موضوع با سرمربی تیم ملی صحبت نکرده ایم.

سرپرست اسبق تیم ملی والیبال در خصوص مبلغ قرارداد ایگور کولاکوویچ گفت: من از مبلغ قرارداد کاملا بی خبرم و در حال حاضر هم هیچ چیز از قرارداد سرمربی تیم ملی مشخص نیست.

خوش خبر در پاسخ به این سوال که آیا صحبتی در خصوص انتخاب او به عنوان دبیر فدراسیون والیبال صورت گرفته است؟ اظهار کرد: به هیچ عنوان صحبتی در این مورد وجود ندارد و این شایعه کاملا کذب است،  مشخص نیست این صحبت ها از کجا شروع شده و چه کسی آن را مطرح می کند، واقعا نمیدانم! من اصلا صلاحیت دبیری فدراسیون والیبال را ندارم و در این مورد هم هیچ صحبتی با بنده نشده است.

او در پایان، در پاسخ به این سوال که چه کسی بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون والیبال بوده و چه زمانی بهترین زمان برای برگزاری انتخابات است؟ تصریح کرد: به نظر من برای انتخاب بهترین فرد برای ریاست فدراسیون باید خانواده والیبال با هم صحبت کرده و به جمع بندی برسند تا فرد انتخاب شده به والیبال کمک کند. در مورد زمان انتخابات هم هرچه زودتر باید تکلیف این فدراسیون مشخص شود.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

ترکاشوند: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا برابر با مرگ است

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۲۰:۱۶

محمد ترکاشوند سرمربی پیکان از دلایل پیروزی تیمش مقابل سایپا در بازی او پلی آف لیگ برتر والیبال گفت.

اکبری: بازیکنانم با استرس با پیکان بازی کردند

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۹:۲۷

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دیدار مقابل پیکان اشتباهات فردی زیادی داشتیم

پلی آف لیگ برتر والیبال؛ برد پیکان، شهرداری ورامین، پیام؛ باخت اردکان به کاله

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۸:۴۰

رقابت هشت تیم برتر لیگ برتر والیبال امروز در مرحله پلی آف شروع شد تیم های برنده و بازنده بازی اول معرفی شدند.

کولاکوویچ: می خواهیم نشان دهیم بهترین تیم آسیا هستیم

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ ۱۵:۵۱

سرمربی تیم ملی والیبال بعداز برگشتن به تهران از برنامه هایش، جلسه با سرپرست تیم ملی گفت و تاکید کرد می خواهیم نشان دهیم بهترین در آسیا هستیم. 

پافشاری ایران برای میزبانی والیبال انتخابی المپیک- لغو مسابقات امیدهای آسیا و جام باشگاه های جهان

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۲۵

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت:کمیته مسابقات با تغییر میزبانی از تهران به تبریز مخالفت کرده و مسابقات قهرمانی آسیا در تهران برگزار می شود.

افشاردوست: برنامه‌های خود را به کمیته مربیان AVC ارائه خواهیم کرد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۲۲:۱۹

دبیرسابق فدراسیون والیبال گفت: در کمیته مربیان موضوعات مختلف را بررسی کردیم و نحوه کمک به تیم های درجه دو آسیا بررسی شد. کنفدراسیون والیبال آسیا تصمیم دارد کمک فنی تکنیکی به کشورهای درجه دو...

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت‌های آسیا قطعی نیست

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۵:۰۲

میزبانی تبریز برای مسابقات والیبال جام ملت های آسیا هنوز قطعی نشده است و باید منتظر نظر AVC ماند.

مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا قرعه کشی شد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

با برگزاری مراسم قرعه کشی، تیم های باشگاهی زنان و مردان ایران حریفان شان را در  جام باشگاه های والیبال آسیا شناختند.

جلسه کولاکوویچ با خوش خبر در باره تیم ملی والیبال

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۳:۰۹

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال پس از حضور در ایران در جلسه ای با امیر خوش خبر حاضر شد.

سرمربی والیبال خاتم: با فولاد سیرجان تبانی نکردیم- بهتر بود پلی‌آف رفت و برگشت باشد

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه مقابل تیم کاله مازندران تبانی نکرده اند، گفت: در مرحله پلی آف هستیم ولی بهتر بود فینال این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد