داورزنی: اگر برای انتخابات والیبال بیایم، استعفا خواهم داد/ درباره دوتابعیتی‌ها بزودی تصمیم می گیریم

هوادار گزارش می دهد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فعلا تصمیم ندارم که برای والیبال بیایم و اگر بیایم، استعفا خواهم داد.

داورزنی: اگر برای انتخابات والیبال بیایم، استعفا خواهم داد/ درباره دوتابعیتی‌ها بزودی تصمیم می گیریم

به گزارش فارس، مراسم عقد تفاهم نامه رسمی اسپانسرینگ فدراسیون دوو‌میدانی با شرکت آسان پرداخت برای چهارمین سال متوالی با حضور محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، مجید کیهانی رییس فدراسیون دو‌و‌میدانی و  حاند منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت در محل کمیته ملی المپیک در حال برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا داورزنی گفت: یکی از وظایف فدراسیون ها این است که در کنار اقدامات خود، شرایط حضور اسپانسر ها را هم فراهم کنند. قهرمانان ملی و جهانی ما در رشته هایی مانند دوومیدانی حضور دارند و حضور اسپانسر ها و دیده شدن در کنار این قهرمانان کمک متقابل به هر دو طرف خواهد کرد. رشته های المپیکی ما بدون حامیان مالی نمی توانند به همه اهداف خود برسند. فدراسیون هایی که از این حامیان مالی بیشتر استفاده می کنند، موفق تر عمل می کنند و این اقدام ها ارزشمند است.

وی در مورد مشکلات مالیاتی فدراسیون ها گفت: موضوع های مالیاتی در همه فدراسیون ها همه گیر است و طبق قانون باید مالیات ها پرداخت شود و مشکل به عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی باز می گردد. جلسات مختلفی را برگزار کردیم که این مشکلات برطرف شود. از سال ۹۶ به بعد فدراسیون ها روال قانونی را انجام می دهند.

داورزنی ادامه داد: فدراسیون ها تفاهم نامه ای را با وزارت ورزش منعقد می کنند و باید مشخص کنند که در چه جاهایی هزینه می کنند. طبیعتا در چند سال گذشته هم آنها خارج از هزینه های خود بودجه ای دریافت نکرده اند.

وی بااشاره به آماده سازی برای المپیک گفت: برای یک ورزشکاران باید میلیون ها تومان هزینه شود تا آماده شود و این نشان می دهد که بودجه زیادی باید صرف شود. این را می پذیریم که برخی از ورزشکاران که شغل شان ورزش است با مشکلاتی مواجه هستند و می طلبد که فدراسیون ها از طریق حامیان مالی شرایط خوبی را رقم بزنند.

معاون وزیر ورزش در مورد پرداخت ها به فدراسیون های ورزشی گفت: تاکنون چهار مرحله‌ پرداخت کردیم و هر ماه سعی می کنیم براساس تفاهم نامه ای که داریم پیش می رویم و بدنبال عقد تفاهم نامه جدید هستیم.

وی در مورد اینکه ظاهرا وزارت ورزش نمی تواند روسای دوتابعیتی را برکنار کند، گفت: اصلا اینطور نیست، هیچ رئیس فدراسیونی نمی تواند دوتابعیتی باشد و به زودی در این مورد تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه در مورد زمان انتخابات والیبال شما باید تعیین کنید یا خیر، گفت؟  اصلا اینطور نیست. مهم شهریور ماه زمان آغاز ثبت نام است و بعد از تایید صلاحیت انتخابات بررگزار می شود.

وی ادامه داد: سرپرست اگر می خواهد برای انتخابات ثبت نام کند باید از سمت خود استعفا دهد. خودم هم فعلا تصمیم ندارم که برای والیبال بیایم و اگر بیایم استعفا خواهم داد.

وی در مورد عملکرد والیبال گفت: پیش بینی کارشناسان این بود که شانس کمی برای صعود به المپیک در انتخابی داریم اما امیدوار به کسب سهمیه بودیم تا با جوانان خود در جام ملت ها شرکت کنیم که نشد. امیدواریم حضور در المپیک مداوم باشد.

داورزنی در مورد تنیس گفت: اگر تحمل کنید این اتفاق می افتد. امروز یا فردا تکلیف مشخص می شود.

افزودن نظر

اخبار والیبال

تمجید پاسور تیم ملی والیبال برزیل از کاپیتان ایران/ رزنده: عاشق تماشای بازی معروف هستم

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۳:۱۷

هوادار گزارش می دهد، پاسور تیم ملی والیبال برزیل در مصاحبه‌ای به تمجید از عملکرد سعید معروف پرداخت.

لیگ والیبال ترکیه| شریفی درخشید، اما بورسا باخت

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۱:۴۹

هوادار گزارش می دهد، تیم والیبال بورسا در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ ترکیه نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.

هینن: تیمی پرطرفدار به نام ایران نخستین حریف ما در المپیک است

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۱۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: تیمی پرطرفدار به نام ایران نخستین حریف ما در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ است.

حمزه زرینی داغدار شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۱۲:۳۸

هوادار گزارش می دهد، ملی‌پوش سابق والیبال ایران در غم از دست دادن فرزندش به سوگ نشست.

هینن محروم شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۵

هوادار گزارش می دهد، با اعلام مسئولان لیگ والیبال ایتالیا، سرمربی تیم پروجا یک جلسه محروم شد.

بازتاب دعوت از ایران به جام واگنر در رسانه‌های لهستانی

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۱:۵۴

هوادار گزارش می دهد، دعوت از تیم ملی والیبال ایران برای حضور در جام واگنر در رسانه‌های لهستانی بازتاب داشت.

لیگ ملت‌های والیبال| یزدان‌پناه و فیروزی دعوت شدند

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۱:۱۳

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از دو داور ایرانی برای قضاوت در لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۲۰ دعوت کرد.

رزنده: هنوز پیر نشده‌ام/ می‌خواهم به برزیل بازگردم

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد، پاسور برزیلی تیم والیبال لوبه گفت: هنوز پیر نشده‌ام، اما تصمیم گرفته‌ام برای ادامه فعالیتم به برزیل بروم.

زانینی سرمربی تیم والیبال رسوویا شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۰:۵۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی جدید تیم والیبال آسکو رسوویا انتخاب و معرفی شد.

گوگل: به تیمم اعتقاد کامل دارم

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۴:۰۱

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال اسکرابلچاتوف گفت: با وجود شکست در هفته بیست‌وچهارم باید بگویم که به تیمم اعتقاد کامل دارم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد