داورزنی: دبیر به تنهایی نمی‌تواند موفق باشد/ همه باید حساسیت لازم را داشته باشند

هوادار گزارش می دهد، معاون قهرمانی و ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اگر کشتی بخواهد به اوج خود بازگردد باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند.

داورزنی: دبیر به تنهایی نمی‌تواند موفق باشد/ همه باید حساسیت لازم را داشته باشند

به گزارش هوادار و به نقل از تسنیم، محمدرضا داوزنی، معاون وزیر ورزش پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی اظهار داشت: مسئولیت سنگینی است، خسته نباشید به همه دوستانی که احساس وظیفه کردند و کاندیدا شدند. از زحمات همه دوستان هم سرپرست فدراسیون که نگذاشت به برنامه کشتی، اردوهای تیم ملی و اعزام‌ها آسیب وارد شود و از بنی تمیم برای سرپرستی ۶ ماهه و دوره نایب رئیسی این فدراسیون تشکر می‌کنم. از زحمات ٨-٩ ساله رسول خادم هم تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: مجمع و انتخابات تمام شد و بحث‌های انتخاباتی تمام شود و اتحاد و وفاق ایجاد شود. دبیر به تنهایی موفق نمی‌شود و باید از پیشکسوتان و آنهایی که خاک تشک خورده‌اند استفاده کند. اگر کشتی بخواهد به اوج خود بازگردد باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند.

داورزنی تصریح کرد: اختلاف نظرها باید امروز تمام شود و یک وفاق ملی ایجاد شود. دبیر برای رسیدن به اوج چاره‌ای ندارد که از ظرفیت همه استان‌ها استفاده کند. انتظار همه این است که کشتی جایگاه واقعی خود را پیدا کند. در بیشتر رشته‌ها اختلاف نظر وجود دارد، اما وقتی مجمع تصمیم می‌گیرد، همه باید احترام بگذارند.

وی گفت: انتظار همه این است که کشتی واقعاً ورزش اول کشور باشد. سال گذشته بیش از صد درصد پول دادیم به کشتی و تعامل خوبی وجود داشت. شاید اختلاف نظر وجود داشته باشد، اما بر مبنای تفاهم امضا شده، هیچ برنامه این فدراسیون توسط وزارت ورزش لغو نشده است.

داورزنی افزود: بار فنی روی دوش سرمربیان و مربیان است و نعمتی و بنی‌تمیم سعی کردند همه امکانات را فراهم کنند. حالا باید همه به دبیر کمک کنیم که اهداف فدراسیون در سال‌های آینده و المپیک‌های بعدی عملی شود. باید وفاق در جامعه کشتی احیا شود و همه تلاش کنیم که این رشته به جایگاه واقعی خود برسد و آینده درخشانتری نسبت به الان داشته باشد.

وی گفت: باید همه نسبت به کشتی حساسیت لازم را داشته باشند تا دغدغه‌ای برای اجرای برنامه‌ها نباشد. ما هم همه تلاش خود را می‌کنیم که این رشته هیچ دغدغه ای نداشته باشد. انشاالله با ایجاد یک وفاق بهتر و ملی تر، همه به فکر منافع ملی باشیم. باید همه از دبیر به عنوان منتخب مجمع حمایت کنند.

افزودن نظر

اخبار کشتی

باوفا به کادرفنی امیدها اضافه می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۵۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان بعد از مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان به کادرفنی تیم امید اضافه خواهد شد.

برنامه مسابقات فینال لیگ دسته اول کشتی آزاد مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۰:۳۹

هوادار گزارش می دهد، برنامه رقابت‌های نیمه نهایی و نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه‌های کشور اعلام شد.

لالوویچ، ایران را به حذف از مسابقات جهانی کشتی تهدید کرد

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۲:۳۱

هوادار گزارش می دهد، نناد لالوویچ فدراسیون کشتی ایران را به حذف از رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان تهدید کرد.

ناقوسی: مسابقه با حریف روس حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۹:۴۷

هوادار گزارش می دهد، دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان گفت: دیدار با حریف روس مسابقه سختی بود و خیلی حساس شده بود، اما خداراشکر برنده شدم.

باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست ۲ سال اخیر را جبران کنند

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۲:۱۵

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: در ۵ وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در ۹۷ کیلو ببازد.

حسن یزدانی آسیب دید

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۱:۵۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ ریو از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شد.

آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از فردا برای حضور در مسابقات جهانی

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی، از فردا آغاز می‌شود.

توضیحات مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر در ترکیب تیم جوانان

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۳:۵۲

هوادار گزارش می دهد، مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد درباره تغییر ایجاد شده در ترکیب تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جهانی توضیحاتی ارائه داد.

باروز سومین طلای خود در بازی‌های پان‌امریکن را جشن گرفت

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۴۷

هوادار گزارش می دهد، جُردن باروز سومین عنوان قهرمانی خود در بازی‌های پان‌امریکن را در لیمای پرو کسب کرد.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران مشخص شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۱:۲۲

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های جهانی استونی اعلام شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد