داورزنی: پول کولاکوویچ آماده است، او مثل فوتبالی‌ها نمی‌شود/ ترکیب فنی تیم ملی ایرانی ـ خارجی است

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون والیبال گفت: مطالبات کولاکوویچ آماده است و ظرف یکی دو روز آینده از طریق سیستم بانکی به حساب این مربی واریز خواهد شد.

داورزنی: پول کولاکوویچ آماده است، او مثل فوتبالی‌ها نمی‌شود/ ترکیب فنی تیم ملی ایرانی ـ خارجی است

به گزارش هوادار، محمدرضا داورزنی در خصوص اینکه فدراسیون والیبال چه برنامه‌ای برای تسویه حساب با کولاکوویچ دارد، اظهار داشت: طبق قراردادی که با این مربی داشتیم تا پایان ماه می می‌توانستیم با این مربی تسویه حساب کنیم. همه امور تسویه حساب انجام شده و پول این مربی آماده است. فکر می‌کنم ظرف فردا یا پس فردا از طریق سیستم بانکی پول به حساب این مربی واریز خواهد شد یا در نهایت به شکل نقدی به نماینده این مربی مطالباتش را تقدیم خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه آیا کولاکوویچ مثل فوتبالی‌ها نمی‌شود و از فدراسیون والیبال شکایت نخواهد کرد، گفت: نگرانی در این مورد وجود ندارد. کار تسویه حساب ما با این مربی تقریبا تمام شده و دغدغه‌ای بابت پرداخت مطالبات وی نداریم.

رئیس فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که تکلیف سرمربی تیم ملی چه می‌شود، گفت: قرار است ظرف  یکی دو هفته آینده نتیجه لازم را بگیریم. شاید ترکیب سرمربی تیم ملی ایرانی ـ خارجی باشد و باید ببینیم چه جمع‌بندی انجام می‌دهیم. ممکن است یک مربی ایرانی با مدیر فنی خارجی داشته باشیم و البته طبق منابع مالی که در اختیار داریم، این قضیه را مدیریت خواهیم کرد.

داورزنی در پاسخ به این سوال که با این شرایط به نظر می‌رسد تیم ملی دیگر سرمربی خارجی نخواهد داشت و قرار است فقط مربیان خارجی به تیم ملی والیبال مشاوره بدهند، گفت: خیر، مشاوره‌ای در کار نیست. در مقطعی که تصمیم داریم اردوها را شروع کنیم شاید تا پنجم یا ششم فروردین ماه فرصت داشته باشیم ممکن است خارجی‌ها در اواخر اردیبهشت به ما اضافه شوند و در این فرصتی که در اختیار داریم، سعی می‌کنیم در مسابقات لیگ جهانی شرکت کنیم. طبیعتا فرصتی که مربیان ما خواهند داشت، کم است اما همانطور که اشاره کردم ما هنوز جمع‌بندی لازم را نکرده‌ایم و تصمیم داریم نهایتاً تا یکی دو هفته دیگر به این جمع‌بندی برسیم که چه ترکیبی را برای هدایت تیم ملی والیبال انتخاب کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال که با اخبار ورزشی صحبت می کرد، در خصوص زمان آغاز مسابقات لیگ این رشته خاطرنشان کرد: اگر اشتباه نکنم از نیمه شهریور مسابقات آغاز خواهد شد. البته متقاضی برای حضور در لیگ برتر بسیار زیاد است ولی ما سعی می‌کنیم تعداد تیم‌ها را روی همان ۱۲ تیم حفظ کنیم.

افزودن نظر

اخبار والیبال

هینن: بلاتکلیفی ایران به نفع ما است/ با آلکنو کارمان مقابل آنها سخت می‌شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۴ ۰۸:۲۰

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: اینکه تیم ایران هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده است، به نفع ما خواهد بود.

ترکاشوند: ای کاش تغییراتی در پروتکل بهداشتی فدراسیون والیبال اعمال شود

۱۳۹۹/۰۶/۲۰ ۱۱:۳۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ای کاش مسئولان فدراسیون والیبال بتوانند تغییراتی در پروتکل بهداشتی برای برگزاری مسابقات اعمال کنند.

آلکنو، در فهرست نهایی گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۵:۲۵

هوادار گزارش می دهد، اسامی ۵ مربی مدنظر فدراسیون والیبال برای نشستن روی نیمکت تیم ملی مشخص شد.

پنج گزینه برای هدایت تیم ملی والیبال انتخاب شدند

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دومین نشست کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی با انتخاب پنج گزینه برای هدایت این تیم به پایان رسید.

لژیونر جوان والیبال ایران به صربستان رسید

۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ۱۴:۵۴

هوادار گزارش می دهد، پشت خط زن جوان والیبال ایران برای حضور در تمرینات تیم باشگاهی خود راهی صربستان شد.

عظیمی: در پرونده ترکاشوند، فدراسیون والیبال وظیفه‌اش را انجام داده است

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۹:۱۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: در پرونده شکایت ترکاشوند از ورامین، فدراسیون به وظیفه خود عمل کرده است.

ترکاشوند: داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه افشاگری می‌کنم

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۰۸:۱۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: امیدوارم داورزنی جلوی تیم‌های بدهکار را بگیرد وگرنه مجبور می‌شوم افشاگری کرده و خیلی موضوعات را مطرح کنم.

پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو تایید شد

۱۳۹۹/۰۶/۱۷ ۱۳:۵۴

هوادار گزارش می دهد، مدیر روابط عمومی باشگاه زنیت‌کازان پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران به آلکنو را تایید کرد.

لیگ برتر والیبال| برنامه هفته نخست اعلام شد/ تعویق بازی هورسان و استراحت اراکی‌ها

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۹۹ را اعلام کرد.

فدراسیون والیبال: گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی را کمیته فنی انتخاب می‌کند

۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۱۴:۳۵

هوادار گزارش می دهد، روابط عمومی فدراسیون والیبال درباره گزینه‌های مطرح شده در رسانه‌ها برای هدایت تیم ملی والیبال ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد