دایی: داور باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال

هوادار گزارش می دهد - مربی تیم فوتبال سایپا گفت: داوری برای این مسابقه انتخاب شد که باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال.

دایی: داور باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال

به گزارش هوادار، محمد دایی در نشست خبری بعد از دیدار سایپا مقابل نفت مسجد سلیمان که با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود، اظهار داشت: باید از هواداران و مردم نفت سلیمان تشکر کنم. خداراشکر جایی آمدیم که احساس امنیت از سوی هواداران وجود داشت. اینجا و هوادارانش باید الگو باشند. هواداران نفت مسجد سلیمان همه جوره به سایر تیم ها احترام می گذارند و به نظرم مردم این شهر جزو مردمان خوبی هستند که هوادارن شان باید الگوی سایرین باشند.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره داوری این دیدار گفت: می خواهم بگویم که فکر نکنم در این بازی نه بازیکن، نه تماشاگر و نه دو تیم از عملکرد داور راضی باشند. داور هر طوری که دلش می خواست قضاوت می کرد. در این بازی داور طوری قضاوت کرد که نه به نفع ما بود و به نفع مسجد سلیمان. این داور به نفع تیم نساجی قضاوت کرد. در این بازی یک داور شمالی را برای بازی ما گذاشتند در حالی که هفته بعد با نساجی بازی داریم. این داور تیم ما را قلع و قمع کرد و قبلاً هم که برای ما قضاوت کرده بود، همین طور بود. متأسفانه در این بازی به جز علی دایی دو بازیکن ما را اخراج کرد و به چهار بازیکنان ما که از قبل کارت زرد داشتند، کارت دارد. این داور در این بازی ۶ نفر از ما را ناک اوت کرد. متأسفم برای فدراسیون فوتبال و کمیته داوران. این داور همان داوری است که قبلاً هم به ضرر ما قضاوت کرده بود و هر طور که باب میلش است قضاوت می کند. پیش از این نیز یک بار قبل از بازی با نساجی این داور بازی ما را قضاوت کرد و در آنجا نیز به ساموئل کارت نشان داد. هر طور که دلش بخواهد سوت می زند. داور باید جرأت داشته باشد نه اینکه با ناسزا و بد و بیراه سوتش را عوض کند.

دایی در ادامه گفت: متأسفانه در فوتبال ما نتیجه در زمین تعیین نمی شود و به خیلی چیزهای دیگر مرتبط است. من از اتفاقاتی که امروز رخ داد خیلی ناراحتم و می دانم که هواداران مسجد سلیمان و مرزبان نیز ناراحت است و از داوری راضی نبوده است. ۶ بازیکن ما کارت زرد و قرمز گرفتند آن هم در حالی که نفت مسجد سلیمان آنطور نبود که این اتفاقات رخ بدهد اما برای اینکه ما هفته بعد با نساجی بازی داریم، این تعداد کارت داده شد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط بد زمین ورزشگاه جم گفت: این زمین شرایط لازم را برای ارائه بازی روی زمین را نداشت، برای همین دو تیم بیشتر بازی مستقیم را در دستور کار قرار دادند. در این بازی هر دو تیم می خواستند برنده باشند اما تیمی می توانست موفق باشد که در ضربات آخر بهتر کار کرده بود. تیم ما از این ناحیه پتانسیل بالاتری داشت، البته ما می توانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم اما نشد. این بازی، بازی لحظه ها بود و هر تیمی می توانست از موقعیت هایش استفاده کند برنده می شد. انشاءالله مسجد سلیمان در بازی های آینده اش موفق باشد.

مربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به خبرنگاری که مدعی بود کیفیت بد زمین در بازی مسجد سلیمان تأثیرگذار بود، خاطرنشان کرد: صد درصد حق با شماست. نمی گویم فقط تیم ما در این زمین مشکل داشت. صد درصد نفت مسجد سلیمان در این زمین به مشکل می خورد چون نمی تواند روی زمین کار کند و نتیجه خوبی بگیرد. مطمئناً اگر نفت مسجد سلیمان بتواند روی زمین کار کند، بهتر خواهد بود. این زمین برای دو تیم شرایط بدی داشت. درست است بخشی از فوتبال روی هوا انجام می شود نه اینکه کل ۹۰ دقیقه بازی روی هوا باشد.دایی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه اگر مرزبان در این بازی با ترکیب دیگری به میدان می آمد آیا می توانست بهتر کار کند، اشاره کرد: مطمئناً مرزبان از من و شما شناخت بیشتری از تیمش دارد. مطمئن باشید ایشان بهترین ترکیب را برای تیمش اعمال می کند. من نمی توانم درباره تیم حریف نظری بدهم اما این را می دانم که مرزبان جزو مربیان خوب لیگ است.

وی در ادامه در واکنش به اینکه علی دایی بعد از اخراجش با تصویربردار صداوسیما درگیری لفظی پیدا کرد و از او خواست از وی تصویربرداری نکند، توضیح داد: یک سال است که علی آقا با دوربین ها کاری ندارد. در این صحنه خودم آنجا بودم و اصلاً برخورد یا توهینی صورت نگرفت اما باید دید زمانی که بازیکن نفت مسجد سلیمان اخراج شد و مرزبان کتش را روی زمین کوبید، چرا تصویربردار صداوسیما از این صحنه تصویر نگرفته است؟! اگر تصویر گرفته، باید ببینیم که نشان می دهد یا خیر؟ از کدام توهین صحبت می کنید. همه می دانند که علی آقا برخورد بسیار خوبی دارد اما شما باید در آن شرایط قرار بگیرد در آن لحظه و بین هیجان بازی و در حالی که برای تیم تان انقدر زحمت کشیده اید به یک باره داور این کار را انجام می دهد. در این لحظه مطمئناً نباید توقع داشته باشید که مربی در شرایط عادی قرار بگیرد.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره اینکه عده ای به دلیل اینکه علی دایی حاضر نشد با آنها عکس یادگاری بگیرد، ناراحت بودند، تصریح کرد: همه مردم به سمت دایی رفتند و همه آنها با او عکس گرفتند. علی آقا به اندازه کافی برای همه این کار را انجام می دهد اما باید شرایط را هم در نظر گرفت.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

شاگردان قلعه‌نویی بدون استراحت به مصاف ذوب آهن می‌روند

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۹:۲۰

بازیکنان تیم سپاهان در سال جدید بدون استراحت برای دیدار در دربی اصفهان به میدان می روند.

حاشیه حضور وزیر ورزش در اردوی تیم امید / شوخی وزیر با تاج و هدیه ملی‌پوشان به سلطانی‌فر

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۱۸

اعضای تیم فوتبال امید کشورمان پیراهن این تیم را به وزیر ورزش اهدا کردند.

تاج: با مشکل نقدینگی روبرو بودیم، یک ریال به کادرفنی ندادیم/ برخورد نامناسب با خبرنگاران

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۴۸

مدیر تیم فوتبال امید، سرمربی و رئیس فدراسیون فوتبال در بازدید وزیر ورزش از تیم امید به صحبت پرداختند.

استیلی: تلاش کردیم بازی های هفته بیست و دوم برگزار نشود/بازیکنان ساپورت مالی شوند همه چیز خوب می شود

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۲۷

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: مشکل استادیوم آزادی حل شد.

سلطانی فر خطاب به بازیکنان امید: برای صعود به المپیک روی کاغذ کار آسانی داریم

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۱۹

وزیر ورزش و جوانان گفت: فوتبال ما سالها است که نوتنساته راهی المپیک شود، شاید در مرحله اول کار روی کاغذ آسان باشد ولی نیاز به تلاش زیاد داریم که به موفقیت برسیم.

عرب:هر بازیکنی که مد نظر برانکو بود جذب کردیم/تمام موارد مالی در پرسپولیس شفاف است

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۱۲

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس صاحبان اصلی این باشگاه هستند و تمام هم و غم ما این است که بتوانیم تا بهترین نتایج را برای مسابقات پیش رو بدست اوریم.
 

نبی: همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می‌کنیم/درباره عملکرد گذشته هیات مدیره حرف زدیم

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۷:۰۲

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: همه باید برای موفقیت تیم پرسپولیس در لیگ برتر کشور و قهرمانان آسیا تلاش کنیم.

داورزنی: حال استقلال و پرسپولیس خوب باشد حال فوتبال ملی خوب است

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۳۸

معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: همیشه اعتقاد داشتم هر زمان حال استقلال و پرسپولیس خوب بوده حال فوتبال ملی هم خوب بوده است.

رکورد استعفا در مدیریت؛ جدیدترین مدیر عامل تراکتورسازی نیز رفتنی شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۳۳

ادامه همکاری باشگاه با ایوب بهتاج میسر نشد.

برتری پرگل پارس جنوبی مقابل سایپا در دیداری دوستانه

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۶:۱۵

تیم فوتبال پارس جنوبی جم در یک دیدار تدارکاتی از سد سایپا گذشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد