دایی: داور باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال

هوادار گزارش می دهد - مربی تیم فوتبال سایپا گفت: داوری برای این مسابقه انتخاب شد که باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال.

دایی: داور باب میل خودش داوری کرد نه قوانین فوتبال

به گزارش هوادار، محمد دایی در نشست خبری بعد از دیدار سایپا مقابل نفت مسجد سلیمان که با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود، اظهار داشت: باید از هواداران و مردم نفت سلیمان تشکر کنم. خداراشکر جایی آمدیم که احساس امنیت از سوی هواداران وجود داشت. اینجا و هوادارانش باید الگو باشند. هواداران نفت مسجد سلیمان همه جوره به سایر تیم ها احترام می گذارند و به نظرم مردم این شهر جزو مردمان خوبی هستند که هوادارن شان باید الگوی سایرین باشند.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره داوری این دیدار گفت: می خواهم بگویم که فکر نکنم در این بازی نه بازیکن، نه تماشاگر و نه دو تیم از عملکرد داور راضی باشند. داور هر طوری که دلش می خواست قضاوت می کرد. در این بازی داور طوری قضاوت کرد که نه به نفع ما بود و به نفع مسجد سلیمان. این داور به نفع تیم نساجی قضاوت کرد. در این بازی یک داور شمالی را برای بازی ما گذاشتند در حالی که هفته بعد با نساجی بازی داریم. این داور تیم ما را قلع و قمع کرد و قبلاً هم که برای ما قضاوت کرده بود، همین طور بود. متأسفانه در این بازی به جز علی دایی دو بازیکن ما را اخراج کرد و به چهار بازیکنان ما که از قبل کارت زرد داشتند، کارت دارد. این داور در این بازی ۶ نفر از ما را ناک اوت کرد. متأسفم برای فدراسیون فوتبال و کمیته داوران. این داور همان داوری است که قبلاً هم به ضرر ما قضاوت کرده بود و هر طور که باب میلش است قضاوت می کند. پیش از این نیز یک بار قبل از بازی با نساجی این داور بازی ما را قضاوت کرد و در آنجا نیز به ساموئل کارت نشان داد. هر طور که دلش بخواهد سوت می زند. داور باید جرأت داشته باشد نه اینکه با ناسزا و بد و بیراه سوتش را عوض کند.

دایی در ادامه گفت: متأسفانه در فوتبال ما نتیجه در زمین تعیین نمی شود و به خیلی چیزهای دیگر مرتبط است. من از اتفاقاتی که امروز رخ داد خیلی ناراحتم و می دانم که هواداران مسجد سلیمان و مرزبان نیز ناراحت است و از داوری راضی نبوده است. ۶ بازیکن ما کارت زرد و قرمز گرفتند آن هم در حالی که نفت مسجد سلیمان آنطور نبود که این اتفاقات رخ بدهد اما برای اینکه ما هفته بعد با نساجی بازی داریم، این تعداد کارت داده شد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط بد زمین ورزشگاه جم گفت: این زمین شرایط لازم را برای ارائه بازی روی زمین را نداشت، برای همین دو تیم بیشتر بازی مستقیم را در دستور کار قرار دادند. در این بازی هر دو تیم می خواستند برنده باشند اما تیمی می توانست موفق باشد که در ضربات آخر بهتر کار کرده بود. تیم ما از این ناحیه پتانسیل بالاتری داشت، البته ما می توانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم اما نشد. این بازی، بازی لحظه ها بود و هر تیمی می توانست از موقعیت هایش استفاده کند برنده می شد. انشاءالله مسجد سلیمان در بازی های آینده اش موفق باشد.

مربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به خبرنگاری که مدعی بود کیفیت بد زمین در بازی مسجد سلیمان تأثیرگذار بود، خاطرنشان کرد: صد درصد حق با شماست. نمی گویم فقط تیم ما در این زمین مشکل داشت. صد درصد نفت مسجد سلیمان در این زمین به مشکل می خورد چون نمی تواند روی زمین کار کند و نتیجه خوبی بگیرد. مطمئناً اگر نفت مسجد سلیمان بتواند روی زمین کار کند، بهتر خواهد بود. این زمین برای دو تیم شرایط بدی داشت. درست است بخشی از فوتبال روی هوا انجام می شود نه اینکه کل ۹۰ دقیقه بازی روی هوا باشد.دایی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه اگر مرزبان در این بازی با ترکیب دیگری به میدان می آمد آیا می توانست بهتر کار کند، اشاره کرد: مطمئناً مرزبان از من و شما شناخت بیشتری از تیمش دارد. مطمئن باشید ایشان بهترین ترکیب را برای تیمش اعمال می کند. من نمی توانم درباره تیم حریف نظری بدهم اما این را می دانم که مرزبان جزو مربیان خوب لیگ است.

وی در ادامه در واکنش به اینکه علی دایی بعد از اخراجش با تصویربردار صداوسیما درگیری لفظی پیدا کرد و از او خواست از وی تصویربرداری نکند، توضیح داد: یک سال است که علی آقا با دوربین ها کاری ندارد. در این صحنه خودم آنجا بودم و اصلاً برخورد یا توهینی صورت نگرفت اما باید دید زمانی که بازیکن نفت مسجد سلیمان اخراج شد و مرزبان کتش را روی زمین کوبید، چرا تصویربردار صداوسیما از این صحنه تصویر نگرفته است؟! اگر تصویر گرفته، باید ببینیم که نشان می دهد یا خیر؟ از کدام توهین صحبت می کنید. همه می دانند که علی آقا برخورد بسیار خوبی دارد اما شما باید در آن شرایط قرار بگیرد در آن لحظه و بین هیجان بازی و در حالی که برای تیم تان انقدر زحمت کشیده اید به یک باره داور این کار را انجام می دهد. در این لحظه مطمئناً نباید توقع داشته باشید که مربی در شرایط عادی قرار بگیرد.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره اینکه عده ای به دلیل اینکه علی دایی حاضر نشد با آنها عکس یادگاری بگیرد، ناراحت بودند، تصریح کرد: همه مردم به سمت دایی رفتند و همه آنها با او عکس گرفتند. علی آقا به اندازه کافی برای همه این کار را انجام می دهد اما باید شرایط را هم در نظر گرفت.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

پرسپولیس در شب خداحافظی ژاوی به خودش آمد

۷۶۱۰/۰۵/۲۲ ۲۱:۰۰

هوادار گزارش می دهد- پرسپولیس در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف السد رفت.

هت تریک برانکو و شاگردانش در سال سخت

۷۶۱۰/۰۵/۱۶ ۲۰:۳۰

هوادار گزارش می دهد- تیم های پاری جنوبی جم و  پرسپولیس از رقابت های هفته  سی ام به مصاف یکدیگر رفتند.
 

صعود یک رده ای نارنجی پوشان در جدول رده بندی

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۳:۲۴

هوادار گزارش می دهد- تیم های استقلال خوزستان و سایپا امشب از رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند..

تساوی تلخ استقلال در شب طغیان فرهاد

۶۹۸۹/۰۲/۲۲ ۲۰:۳۰

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در استادیوم تختی اهواز شروع شد. این دیدار در نهایت با تساوی دو تیم به پایان رسید.

پیروزی بی ثمر آسیایی شاگردان فرهاد

۶۳۶۷/۱۲/۱۲ ۱۴:۲۷

 دو تیم العین امارات و استقلال ایران در آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود استقلال به پایان رسید تا...

سازمان لیگ، متخصصِ ایجاد تشویش روی سکوها

۶۳۶۷/۱۲/۱۲ ۱۱:۳۶

هوادار گزارش می دهد- اطلاعیه سازمان لیگ درباره تقسیم سکوهای ورزشگاه نقش جهان برای بازی نیمه نهایی جام حذفی حواشی بسیاری را به وجود آورده است.

کریمی و شاگردانش در لیگ برتر ماندند

۶۳۶۷/۱۲/۰۹ ۲۳:۳۳

هوادار گزارش می دهد- تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در آخرین هفته از لیگ برتر هجدهم به مصاف یکدیگر رفتند.

شکست سنگین برای نارنجی وفادار و یارانش در پایان لیگ برتر

۵۷۴۶/۰۹/۱۸ ۲۳:۲۸

هوادار گزارش می دهد- تیم های سایپا و صنعت نفت آبادان از هفته سی ام لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند.

حرکات موزون خلیل زاده و دوستان/ برانکو هم رنگ بازیکنانش شد

۵۷۴۶/۰۹/۱۸ ۲۳:۰۲

هوادار گزارش می دهد- جام قهرمانی لیگ هجدهم به سرخپوشان اهدا شد.

وداع پیروزمندانه استقلال با لیگ هجدهم در شب وداع خسرو

۵۷۴۶/۰۹/۱۷ ۲۱:۳۰

تیم استقلال تهران در آخرین دیدار لیگ هجدهم از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی مقابل سپیدرود قرار گرفت.این دیدار با برتری استقلال به پایان رسید تا شاگردان مجیدی در شب بازنشستگی خسرو حیدری وداعی شیرین...

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد