دبیر: سوریان همه اختیارات من را دارد/ نصیرزاده استثنایی است و لابی‌هایش بی‌نظیر بود

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه سوریان ابرمرد کشتی ایران است گفت: او با اختیارات کامل وارد فدراسیون شده است.

دبیر: سوریان همه اختیارات من را دارد/ نصیرزاده استثنایی است و لابی‌هایش بی‌نظیر بود

به گزارش تسنیم، علیرضا دبیر در مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی و عبدالمهدی نصیرزاده به عنوان رئیس کمیته لیگ کشتی گفت: وقتی تیم جدید می‌آید به دنبال کسانی است که با روش خودش کار را پیش ببرند و این کار با آسیب شناسی قبلی انجام می‌شود.

وی افزود: بیشتر سعی می‌کنم، عمل کنم. اولین تغییراتی که انجام می‌دهیم امروز اعلام می‌شود. تودیع نداریم و فقط معارفه داریم. حمید سوریان نیاز به معرفی ندارد. او ابرمرد کشتی ایران است که آرزو می‌کنم همه بیشتر از او مدال بگیرند. آرزوی قلبی ما این است که هم در آزاد و هم در فرنگی بیشتر از سوریان مدال بگیرند.

رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: من هیچ انگیزه‌ای نداشتم که به فدراسیون بیایم، اما سوریان بیشتر از همه به من فشار آورد و تصمیم گرفتم در انتخابات کشتی شرکت کنم. حالا همان فشارها را من به او آوردم و او قبول نمی‌کرد، چون دانشجوی دکتراست. حرف‌هایی که سوریان به من زد را به خودش زدم و پنجشنبه قبول کرد و به ما افتخار داد که کار کند.

دبیر گفت: سوریان نباید جای دیگری باشد. جامعه کشتی را نباید محدود کنیم. در شورای شهر و مجلس می‌شود برای کشتی کار کرد و همه نباید دنبال مربیگری باشند.

وی عنوان کرد: سوریان به ما افتخار داد، یکسری افراد دنبال پست و یک عده فراری هستند. از سیدمحمد خادمِ بزرگ تا حمید سوریان؛ گردونه می‌چرخد و به بقیه هم می‌رسد. او با اختیارات کامل می‌آید. یک بار نشده حرف کشتی آزاد و فرنگی بزنم. تمام اختیاراتی که من دارم، حمید سوریان هم دارد. او در فرنگی کارشناس است و همه رده‌ها باید از تجربیات او استفاده کنند. هر اختیاری که من دارم، حمید سوریان هم دارد.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: در مورد نصیرزاده هم که من را در انتخابات کُشت، کار انتخاباتی را بلدم، این آدم استثنایی است که در ٧ ماه ۵ بار با اخلاق خوب به استان‌ها رفت. لابی‌های او عجیب و غریب و بی‌نظیر بود. من از او خواهش کردم بیاید. دو ساعت و نیم صحبت کردم تا قبول کرد. نصیرزاده شاگرد محسن کاوه بوده و کشتی را می‌شناسد.

دبیر گفت: راه انداختن لیگ در سال اول سخت است و انرژی مضاعف می‌خواهد. محمد بنا همه کار را نمی‌تواند خودش انجام دهد، علامه دهر که نیست. اگر این کار را بکنیم همان بلای چند سال اخیر سرمان می‌آید. انرژی‌ها باید تقسیم شود. آبروی سوریان برایش مهم است.

وی خاطرنشان کرد: از نصیرزاده خواهش کردم بیاید. دوره ما ۱۲-۱۰ تیم در لیگ بودند. باید چرخه لیگ و اقتصاد کشتی راه بیفتد. اگر لیگ تعطیل نشده بود الان قیمت کشتی‌گیر یک میلیارد بود و همه از آن سود می‌بردند. لیگ خوب است اما با تدبیر.

دبیر همچنین خطاب به کشتی گیران که در مراسم معارفه حاضر بودند، گفت: اگر می‌خواهید رشد کنید در اردو خوب زندگی کنید. همه جا پرچمدار کشتی باشید. این دوره تمام می‌شود و ان‌شاءالله یک روز همه اینجا می‌آیید؛ البته تا من هستم دنبال رئیس فدراسیونی نباشید! به مربیان‌تان احترام بگذارید و هر چه گفتند چشم بگویید. سوریان کنار محمد بنا بیاید و تمرین هم بدهد. خیلی خوشحالم که حمید آمده، اینجا خانه همه قهرمانان آزاد و فرنگی است. من هنوز جلوی محمدی و بنا خبردار می‌ایستم.

افزودن نظر

اخبار کشتی

نحوه برگزاری جام جهانی کشتی عوض شد/ حضور تیمی به نام ستارگان جهان

۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۱۱:۰۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی از تغییر قالب برگزاری جام جهانی خبر داد.

مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با تغییر زمان جام تختی

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۰۶

هوادار گزارش می دهد، اتحادیه جهانی کشتی با درخواست ایران مبنی بر تغییر زمان جام تختی مخالفت کرد.

کشتی آزاد جام آلانز| نفرات برتر مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۰:۱۳

هوادار گزارش می دهد، نفرات برتر رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شدند.

کشتی آزاد جام آلانز| نفرات راه یافته به نیمه‌نهایی مشخص شدند

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۰:۲۸

هوادار گزارش می دهد، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شدند.

به پیشنهاد محمد بنا،‌ اسم خانه کشتی تغییر می‌کند

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ۱۰:۱۹

هوادار گزارش می دهد، به پیشنهاد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، نام خانه کشتی محمد بنا تغییر خواهد کرد.

کشتی جام آلانز| ترکیب تیم منتخب کشتی آزاد مشخص شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۰:۰۳

هوادار گزارش می دهد، ترکیب تیم اعزامی کشورمان به رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه مشخص شد.

تیم کشتی فرنگی کوبا ایران را ترک کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۰۹:۱۸

هوادار گزارش می دهد، اعضای تیم ملی کشتی فرنگی کوبا تهران را به مقصد کشورشان ترک کردند.

رنگرز: منتظر اعلام تاریخ جدید برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی هستیم

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ ۱۱:۳۹

هوادار گزارش می دهد، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: منتظر اعلام تاریخ جدید از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی هستیم.

موافقت رئیس فدراسیون کشتی ژاپن برای حضور در جام جهانی تهران

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ ۱۱:۰۳

هوادار گزارش می دهد، سفیر ایران در ژاپن امروز صبح در تماس تلفنی با رئیس فدراسیون کشتی ژاپن در خصوص برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در تهران صحبت کرد.

مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در ایران برگزار می شود

۱۳۹۸/۰۹/۰۶ ۰۹:۴۸

هوادار گزارش می دهد، با پیگیری‌های وزارت ورزش، مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی با تغییر تاریخ در ایران برگزار می‌شود.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد