دبیر فدراسیون: برخواه انسان اخلاق مدار است و عمدی در کار نبوده- زحمات فدراسیون و کادرفنی در حواشی گم شد

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: چنین اخلاق و رفتاری دور از جوانمردی است و برخواه انسان اخلاق مداری است و به هیچ عنوان این موضوع عمدی نبوده است.

دبیر فدراسیون: برخواه انسان اخلاق مدار است و عمدی در کار نبوده- زحمات فدراسیون و کادرفنی در حواشی گم شد

به گزارش هوادار، محسن بیرانوند درباره اتفاقی که برای براری و پاره شدن پرده گوشش در مسابقات جهانی رخ داد گفت: با توجه به اینکه در مسابقات حضور نداشتم نمی دانم دقیقاً چه اتفاقی رخ داده است، اما همانطور که همه می دانند چنین حرکتی در وزنه برداری مرسوم است و گاهی اوقات خود وزنه بردار از مربی می خواهد که ضربه ای به صورت وارد کند.

وی ادامه داد: از طرفی در این مدت نقل قول های متفاوتی را شنیده ام؛ جایی عنوان شده او بعد از انداختن حرکت اول، برای زدن وزنه دوم این اتفاق رخ داده است و جای دیگر عنوان شده در همان حرکت اول این اتفاق افتاده است که متناقض است، اما بدون شک با توجه به شناختی که جامعه ورزش از برخواه دارند می دانند که چنین حرکتی به هیچ عنوان عمدی نبوده است. ضمن اینکه برخواه بلافاصله همانطور که براری عنوان کرده است از او عذرخواهی کرده و حلالیت طلبیده است.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این سوال که براری عنوان کرده برخی پیش از این هم با او مشکل داشته است و حتی خواستار حضورش در اردوی تیم ملی هم نبوده اند، گفت: چنین چیزی به هیچ عنوان نمی تواند درست باشد چون اگر برخواه نمی خواست، براری را به اردو دعوت نمی کرد ضمن اینکه اگر یکی از وزنه برداران ما اوت می کرد تیم روی سکوی جهانی نمی رفت.

بیرانوند تصریح کرد: چنین اخلاق و رفتاری دور از جوانمردی است و برخواه نیز از آن دور است. جامعه ما نیازمند اخلاق است و برخواه انسان اخلاق مداری است و به هیچ عنوان این موضوع عمدی نبوده است. به ذهن هیچ فردی هم چنین چیزی خطور نمی کند و هیچ مربی چنین کاری را انجام نمی دهد چون خودش زیر سوال می رود. برخواه عمدی برای آسیب زدن به براری نداشته است چرا که با این کار خودش زیر سوال می روئد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در خصوص اینکه آسیب گوش براری تا چه حد جدی است گفت: میزان آسیب دیدگیهنوز دقیقا مشخص نیست؛ از دکتر نوروزی و فدراسیون پزشکی ورزشی که در طول این مدت همواره از وزنه برداری حمایت داشته اند تشکر می کنیم و دیروز هم براری به این فدراسیون معرفی و به متخصص ارجاع شد تا میزان آسیب دیدگی مشخص شود. پیگیر روند درمانی این وزنه بردار هستیم، اما مطمئن باشید که به هیچ عنوان قصد و غرضی در کار نبوده است.

وی با گلایه از حاشیه ایجاد شده عنوان کرد: متاسفانه با وجود کسب عنوان سومی جهان آنهم با تیمی ناقص و ۸ وزنه بردار تمام زحمات فدراسیون و کادرفنی زیر سوال رفت و همه به حواشی این اتفاق پرداختند در حالی که با تیمی جوان و ناقص موفق به رفتن روی سکوی سومی جهان رفتیم. اگر یک وزنه بردار دیگر در ترکیب تیم داشتیم بدون شک نایب قهرمان بودیم، اما تمام این زحمات نادیده گرفته شد.

 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

واترپلوی قهرمانی جوانان جهان| تیم ملی ایران راهی کویت شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی واترپلو جوانان ایران برای حضور در مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال امروز(سه‌شنبه) تهران را به مقصد کویت ترک کرد.

پنام‌تاش: می‌خواهیم نتایجی بهتر از گذشته کسب کنیم/ باید حداقل ۲ سال در اردو باشیم

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۲۰

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم ملی واترپلوی جوانان گفت: در رقابت‌های جهانی تلاش خواهیم کرد تا نتایجی بهتر از اردوار گذشته کسب کنیم.

وادا نام ۶۶ دوومیدانی کار روسیه را به فدراسیون جهانی اعلام کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۱۲:۰۴

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ نام ۶۶ دوومیدانی کار روس را به فدراسیون جهانی اعلام کرد تا آنها بررسی کنند.

پوتین: محرومیت روسیه یک تصمیم سیاسی است/ مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۰۹:۳۳

هوادار گزارش می دهد، رئیس‌جمهوری روسیه درباره محرومیت ۴ ساله این کشور از حضور در المپیک و جام جهانی، گفت: مجازات باید انفرادی باشد نه جمعی. افرادی که کار غیرقانونی انجام نداده‌اند نباید درگیر...

روسیه از حضور در المپیک ۲۰۲۰ و جام جهانی فوتبال محروم شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۴:۵۱

هوادار گزارش می دهد، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که روسیه به مدت ۴ سال از حضور در تمام تورنمنت های بین المللی ورزش محروم است.

وزنه‌برداری برزیل در اندیشه کسب اولین مدال تاریخ خود در المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۱:۲۶

هوادار گزارش می دهد، وزنه‌بردار برزیلی در حالی موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد که شانس خوبی برای رسیدن به مدال خواهد داشت.

درخواست کمیته ورزشکاران وادا برای محرومیت روسیه از المپیک

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۴۸

هوادار گزارش می دهد، اعضای کمیته ورزشکاران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ خواستار محرومیت روسیه از بازی‌های المپیک توکیو شدند.

اردوی تیم ملی هندبال آغاز شد/ نشست رئیس فدراسیون با ملی‌پوشان

۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۵:۱۲

هوادار گزارش می دهد، اردوی تیم ملی هندبال ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از امروز آغاز شد.

نوری سرپرست هیأت وزنه‌برداری آذربایجان شرقی شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۵:۳۵

هوادار گزارش می دهد، به موجب حکمی از سوی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، مسعود نوری به عنوان سرپرست هیأت استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، ژوری جام‌جهانی چین شد

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۱۱:۲۰

هوادار گزارش می دهد، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به عنوان یکی از اعضای هیأت ژوری مسابقات جام جهانی حضور خواهد داشت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد