دبیر فدراسیون: برخواه انسان اخلاق مدار است و عمدی در کار نبوده- زحمات فدراسیون و کادرفنی در حواشی گم شد

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: چنین اخلاق و رفتاری دور از جوانمردی است و برخواه انسان اخلاق مداری است و به هیچ عنوان این موضوع عمدی نبوده است.

دبیر فدراسیون: برخواه انسان اخلاق مدار است و عمدی در کار نبوده- زحمات فدراسیون و کادرفنی در حواشی گم شد

به گزارش هوادار، محسن بیرانوند درباره اتفاقی که برای براری و پاره شدن پرده گوشش در مسابقات جهانی رخ داد گفت: با توجه به اینکه در مسابقات حضور نداشتم نمی دانم دقیقاً چه اتفاقی رخ داده است، اما همانطور که همه می دانند چنین حرکتی در وزنه برداری مرسوم است و گاهی اوقات خود وزنه بردار از مربی می خواهد که ضربه ای به صورت وارد کند.

وی ادامه داد: از طرفی در این مدت نقل قول های متفاوتی را شنیده ام؛ جایی عنوان شده او بعد از انداختن حرکت اول، برای زدن وزنه دوم این اتفاق رخ داده است و جای دیگر عنوان شده در همان حرکت اول این اتفاق افتاده است که متناقض است، اما بدون شک با توجه به شناختی که جامعه ورزش از برخواه دارند می دانند که چنین حرکتی به هیچ عنوان عمدی نبوده است. ضمن اینکه برخواه بلافاصله همانطور که براری عنوان کرده است از او عذرخواهی کرده و حلالیت طلبیده است.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این سوال که براری عنوان کرده برخی پیش از این هم با او مشکل داشته است و حتی خواستار حضورش در اردوی تیم ملی هم نبوده اند، گفت: چنین چیزی به هیچ عنوان نمی تواند درست باشد چون اگر برخواه نمی خواست، براری را به اردو دعوت نمی کرد ضمن اینکه اگر یکی از وزنه برداران ما اوت می کرد تیم روی سکوی جهانی نمی رفت.

بیرانوند تصریح کرد: چنین اخلاق و رفتاری دور از جوانمردی است و برخواه نیز از آن دور است. جامعه ما نیازمند اخلاق است و برخواه انسان اخلاق مداری است و به هیچ عنوان این موضوع عمدی نبوده است. به ذهن هیچ فردی هم چنین چیزی خطور نمی کند و هیچ مربی چنین کاری را انجام نمی دهد چون خودش زیر سوال می رود. برخواه عمدی برای آسیب زدن به براری نداشته است چرا که با این کار خودش زیر سوال می روئد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در خصوص اینکه آسیب گوش براری تا چه حد جدی است گفت: میزان آسیب دیدگیهنوز دقیقا مشخص نیست؛ از دکتر نوروزی و فدراسیون پزشکی ورزشی که در طول این مدت همواره از وزنه برداری حمایت داشته اند تشکر می کنیم و دیروز هم براری به این فدراسیون معرفی و به متخصص ارجاع شد تا میزان آسیب دیدگی مشخص شود. پیگیر روند درمانی این وزنه بردار هستیم، اما مطمئن باشید که به هیچ عنوان قصد و غرضی در کار نبوده است.

وی با گلایه از حاشیه ایجاد شده عنوان کرد: متاسفانه با وجود کسب عنوان سومی جهان آنهم با تیمی ناقص و ۸ وزنه بردار تمام زحمات فدراسیون و کادرفنی زیر سوال رفت و همه به حواشی این اتفاق پرداختند در حالی که با تیمی جوان و ناقص موفق به رفتن روی سکوی سومی جهان رفتیم. اگر یک وزنه بردار دیگر در ترکیب تیم داشتیم بدون شک نایب قهرمان بودیم، اما تمام این زحمات نادیده گرفته شد.

 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

ملی پوش پرتاب دیسک به دنبال بازگشت به ایران

۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ۰۸:۲۲

هوادار گزارش می دهد، ملی پوش پرتاب دیسک که در زمان مقرر از اردوی بلاروس به ایران بازنگشته بود، قصد بازگشت دارد.

شطرنج سرعتی فیده| خادم‌الشریعه چهارم شد

۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ۰۸:۰۹

هوادار گزارش می دهد، نماینده شطرنج ایران عنوان چهارم مسابقات سرعتی جایزه بزرگ بانوان فیده را کسب کرد.

احتمال عدم حضور مرد شماره ۲ تنیس جهان در گرنداسلم/نادال: نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد

۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۰۸:۱۳

هوادار گزارش می دهد، به دلیل آسیب‌دیدگی‌هایی که مرد شماره ۲ تنیس جهان داشته این احتمال وجود دارد وی در یک گرنداسلم حاضر نشود.

حضور نادال در مسابقات آزاد آمریکا در هاله‌ای از ابهام

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۱۲:۲۵

هوادار گزارش می دهد، حضور رافائل نادال در مسابقات تنیس آزاد آمریکا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

حدادی: حضورم در مسابقه جایزه بزرگ مشخص نیست/ باید با فدراسیون مشورت کنم

۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۰۸:۱۳

هوادار گزارش می دهد، قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: حضورم در مسابقه جایزه بزرگ دوومیدانی مشخص نیست و باید با فدراسیون صحبت کنم.

ملی پوش جوان ایرانی، دومین چهره محبوب شمشیربازی جهان

۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۳:۴۸

هوادار گزارش می دهد، در نظرسنجی رقابت‌های مجازی فدراسیون جهانی شمشیربازی در بخش جوانان، امیر حسین شاکر دومین چهره محبوب این رشته شناخته شد.

اتومبیل‌های مشکی مرسدس در مسابقات به دلیل مبارزه علیه نژادپرستی

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۶:۳۴

هوادار گزارش می دهد، مرسدس در نظر دارد در مسابقات امسال فرمول یک اتومبیل‌هایی به رنگ مشکی را شرکت دهد.

آغاز مسابقات فرمول یک از جمعه/رقابت قهرمانان در اتریش

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۲۷

هوادار گزارش می دهد، مسابقات فرمول یک از روز جمعه آغاز خواهد شد.

پرونده دوپینگ مکانیکی در دوچرخه‌سواری بسته شد

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۵:۲۴

هوادار گزارش می دهد، پرونده دوپینگ مکانیکی بدون هیچ مدرکی در دوچرخه‌سواری بسته شد.

استخر آزادی از امروز میزبان ملی‌پوشان شنا

۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ۱۶:۳۳

هوادار گزارش می دهد، مسئول استخر قهرمانی ورزشگاه آزادی گفت: تمام پروتکل‌های بهداشتی برای شروع تمرینات تیم ملی شنا در استخر آزادی فراهم شده است.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد